Сумісність жінки Козерога з іншими знаками

Сумісність жінки Козерога з іншими знаками непроста. Представниці земної стихії надмірно замкнуті: вони приховують свої почуття від оточуючих, майже нікому не довіряють, у відносинах шукають стабільності, а не бурхливих проявів почуттів. Сумісність багато в чому залежить від особистих зусиль партнерів. На неї впливають стихії, планети, Місяць і східний гороскоп.

Зміст:

сумісність жінки козерога з іншими знаками

Сумісність жінки Козерога з іншими знаками

Характер Козерога

Жінка, народжена під знаком Козерога, працьовита і витривала. Вона далека від романтики, для неї важливіше матеріальна сторона життя. Нерідко такі жінки роблять кар’єру, через що втрачають щастя в особистому житті. Але у них є шанс вийти заміж навіть у зрілому віці: вони довго зберігають чарівність. В сім’ї Козероги — турботливі дружини і матері, які намагаються допомогти всім домашнім досягти успіху в житті.

Основні риси характеру жінки Козерога такі:

Нерідко жінки цього знака виходять заміж за розрахунком. Вони забувають про почуття, коли мова йде про матеріальний добробут. Козероги схильні до нападів песимізму, хоча жінки рідше, ніж чоловіки. Якщо вони пов’язують свою долю з більш слабким партнером, стають жорсткими диктаторами і токсичними матерями.

Козеріг і земні знаки

Земні чоловіки серйозні, прагматичними, працьовитими і консервативні. До цієї стихії належать такі знаки:

Жінка Козеріг має хорошу сумісність з іншими знаками землі, адже це її стихія. У партнерів схожі погляди, характери і темпераменти.

Козеріг і Телець

Така пара майже ідеальна. Обидва партнери мріють про затишному гніздечку, щасливій родині і дертях. Телець заряджає жінку оптимізмом, підтримує її у всіх починаннях. Дружина більш динамічна, вона підштовхує чоловіка до нових звершень, завжди дає мудрі поради. У цій парі неясно, хто ким керує, відносини будуються на дружбі і рівноправності.

Сумісність в шлюбі може зруйнуватися, адже немає відносин без проблем. Партнери не відрізняються вірністю, з легкістю змінюють один одного. При цьому обидва ревниві, саме на цьому ґрунті можуть виникати скандали. Чоловік буває лінивим і пасивним, це дратує дружину. Нерідко вона звалює на себе всі обов’язки, від домашніх справ до заробляння грошей для всієї родини.

Козеріг і Діва

Стримана і скромна пара з боку може здатися нудною. Насправді партнерам комфортно в цьому союзі. Вони не прихильники бурхливих пристрастей і емоцій. Хлопець і дівчина вже почала знайомства чітко визначають, як вони будуть разом жити і облаштовувати побут, Багато погляди в цих знаків збігаються, бо їм неважко знайти взаєморозуміння.

Загрозою для сім’ї є охолодження почуттів. В один прекрасний момент чоловік і дружина починають існувати паралельно один одному. Вони довго цього не помічають, відносини продовжуються за інерцією. Коли пара розуміє, що його вже нічого не пов’язує, вона може розбігтися. Врятувати союз здатна загальна мета, майно або діти. Заради цього подружжя готові шукати шляхи вирішення своїх проблем.

Сумісність двох Козерогів

Відносини між двома представниками одного знака розвиваються поступово. Партнери обережні і недовірливі. Вони прекрасно бачать свою сумісність в шлюбі, але бояться помилитися. Коли вони врешті-решт одружуються, то стають взірцем правильної у всіх відносинах сім’ї. З віком відносини в парі стають теплішими і ніжніше. У зрілих людей немає юнацьких комплексів, їх любов тільки міцніє.

Проблеми пов’язані із закритістю партнерів. Вони бояться проявляти свої почуття навіть один перед одним. Чоловік і жінка цього знаку Зодіаку схильні до депресій, вони затяті песимісти. Щоб сумісність чоловіка Козерога і жінки Козерога покращилася, їм треба частіше визнаватися один одному в любові.

Козерога з вогненні знаки

Вогняна стихія наділяє чоловіків невичерпною енергією. Вони активні, успішні, прагнуть скрізь бути першими. Ось які знаки управляються вогнем:

Характеристика сумісності жінка Козерога зі знаками вогню не надто сприятлива, але знайти компроміс можна, адже партнери непогано доповнюють один одного.

Козеріг і Овен

Спочатку хлопець і дівчина притягують один одного. Вони зачаровані зовнішністю та темпераментом партнера, але дуже скоро виявляється, що у сексі вони погано сумісні. В інших сферах життя їм теж важко знайти порозуміння. У рідкісних випадках зрілі пари розуміють вигоди свого союзу. Жінка стає в ньому мудрим порадником і тактиком, чоловік розробляє стратегічні плани, заряджає дружину оптимізмом і енергією.

На жаль, проблем у такому союзі більше, ніж вигод. Партнери дуже різні, їм важко знайти порозуміння. Конфлікти часто виникають на рівному місці. Войовничий покровитель Овна Марс — робить його занадто агресивним. Жінка дуже ревнива, а для чоловіка вірність — дуже відносне поняття. Різні погляди на життя не дозволяють дати позитивної прогноз цьому шлюбу.

Козеріг і Лев

Союз цих двох несхожих людей, що базується на взаємній вигоді і сильному фізичному потязі. Партнери прекрасно сумісні в сексі, вони добре співпрацюють. Лев є лідером у парі, але він ніколи не підпорядкує собі земну жінку. Вона буде його підтримувати, поки вважає це корисним для себе. Пара викликає здивування в оточуючих, але в любові винятків більше, ніж правил.

Свою сумісність чоловік Лев і жінка Козеріг втрачають легко, конфлікти в парі є завжди. Рано чи пізно подружжя починають боротися за лідерство. Чоловік не може до кінця розгадати свою потайну дружину, і це заподіює йому чималий дискомфорт. Жінка дуже ревнива, її причіпки стають ще однією причиною для сварок.

Козеріг і Стрілець

Такі пари рідко зустрічаються, хоча партнери можуть багато чого знайти в шлюбі. Жінка заряджається від вогняного чоловіка оптимізмом, знаходить нові смисли в житті. Стрілець отримує вірну і надійну подругу, яка допоможе реалізувати його задуми. Якщо подружжя навчаться шукати компроміси, їх сімейне життя буде щасливим і успішним.

На жаль, розходження між знаками занадто сильні, щоб їх зв’язок була безтурботним. Дружина з перших днів намагається прив’язати чоловіка до дому, але їй це навряд чи вдасться. Волелюбний Стрілець задихається в чотирьох стінах, він не може існувати без суспільства. Спроба витягнути чоловіка дружину в світ теж звернена на провал, вона не виносить галасливих компаній. Проблеми виникають, якщо партнери починають доводити, хто в домі головний. Тільки любов і рівноправні відносини можуть врятувати цей союз.

Козерога і повітряні знаки

Вітряні та незалежні чоловіки, керовані повітряною стихією, воліють вільні зв’язки і рідко стають ініціаторами шлюбу. Повітряні знаки — це:

Сумісність повітряний чоловік Козеріг жінка дуже сумнівна. Відносини більше залежать від бажання знака повітря, ніж від жінки.

Козеріг Близнюки

Ці два знаки Зодіаку — інтелектуали. Саме розмови на різні теми здатні викликати їх взаємний інтерес. Дівчина із задоволенням візьметься опікати безладного на її погляд хлопця. Він із задоволенням на це погодиться. Жінка багато чого може взяти від цього союзу. Вона стане бачити світ не таким похмурим, позбавиться від консерватизму, стане мобільніше і динамічніше.

Проблеми в парі — звична справа. Сумісність чоловіка Близнюки і жінки Козерога не найкраща. Дуже скоро Близнюкам набридне опіка, вони постараються втекти. Жінка вважає свого партнера легковажним, намагається його перевиховати, але це їй навряд чи вдасться зробити. Такі дії лише призведуть до конфлікту і зруйнують союз.

Козеріг і Терези

Об’єднати цих несхожих людей може тільки справжня любов. Лідером в цій парі стане жінка. Вона буде вміло спрямовувати зусилля чоловіка в потрібне русло. Терези знайдуть поруч зі своєю супутницею спокій, стабільність і рівновагу, що шукають все життя. Але досягнення гармонії в цій парі — дуже важкий процес. Партнерам потрібно пройти через багато випробувань.

Сварки в шлюбі виникають, якщо подружжя починають перегинати палицю. Жінка намагається розворушити свого пасивного чоловіка, але це їй не завжди вдається. Терези — добрий знак, Козеріг — замкнутий в собі, бо їм дуже важко зрозуміти один одного. Крім того, кожному хочеться бути главою сім’ї. Тільки мудрість жінки врятує ситуацію. Вона вміє керувати з-за лаштунків, Терези навіть не здогадаються, у кого насправді кермо правління.

Козеріг і Водолій

Двоє самотніх людей, які незбагненним чином вирішили пов’язати життя один з одним — цю пару можна охарактеризувати тільки таким чином. Чоловік Водолій і жінка Козеріг мають настільки низьку сумісність, що відносини між ними — велика рідкість. Об’єднати партнерів може любов до творчості, бажання чоловіка знайти спокій і стабільність.

Сварки і розчарування чекають подружжя з перших днів. Чоловік зрозуміє, що його дружина не така принципова, як здавалося раніше. Вона готова облаштовувати будинок, але не забуває про кар’єру. Жінка побачить, що Водолій не бажає брати на себе жодних зобов’язань, їй самій доводиться тягнути на плечах всю сім’ю, тому пара розлучається і будує відносини з іншими.

Козеріг і водяні знаки

Чоловіки, якими управляє водна стихія, сексуальні й привабливі. В той же час вони таємничі і загадкові. Список знаків води:

Сумісність зі знаками води у жінки Козерога краще, ніж з іншими стихіями. Але будувати стосунки все одно доведеться шляхом досягнення компромісів.

Козеріг і Рак

Між цими знаками дуже багато спільного. Обидва цінують родину, традиції, трепетно ставляться до батьків. Вони вміють розумно розпоряджається фінансами. Чоловік і жінка здатні накопичити чималу суму за роки спільного життя. Дівчину в хлопця приваблює романтичність і сентиментальність, хлопця — сила і майже материнська опіка його подруги.

Сумісність чоловіка Раку і жінки Козерога далеко не ідеальна. Чоловік сприймає світ почуттями, а жінка — інтелектом і логікою. У них можуть бути різні підходи до вирішення проблем. Крім того, обидва знака замкнуті і потайні, їм важко бути відвертими навіть один з одним. Ранимий Рак таїть в душі образи, поки не вихлюпне їх на свою дружину. Жінка насилу переносить лінь і пасивність Раку, це теж стає причиною сварок.

Козеріг і Скорпіон

Стосунки в цій парі і сумісність в шлюбі будуються на дружбі і взаємній повазі. Обидва знака амбітні, але вміють співпрацювати. Жінка знаходить поруч зі Скорпіоном чуттєвість і емоційність. Він стає більш терплячим і стриманим. Шлюб партнери вступають пізно. Спочатку вони уважно вивчають один одного і лише потім приймають зважене рішення.

Проблеми виникають, якщо партнери не вирішують співпрацювати, а змагатися. Відкриту боротьбу вони ведуть рідко: обидва — майстра таємних ігор. Але в гонитві за тим, хто ким буде керувати і кого перехитрить, вони можуть втратити свою сумісність.

Жінка розумна, чудово маніпулює іншими знаками, але зі Скорпіоном таке не пройде, тому краще поступатися один одному, шукати компроміси.

Козеріг і Риби

Чоловік Риби і жінка Козеріг мають високу сумісність. У такій родині панує любов і взаєморозуміння. Жінка поруч зі своїм обранцем стає м’якою і ніжною, вчиться дивитися на світ новими очима. Чоловік знаходить практичність і цілеспрямованість. Лідер у парі — жінка, але вона управляє партнером м’яко, не принижуючи його гідність.

Якщо жінка перегне палицю, почне занадто сильно тиснути на чоловіка, він замкнеться в собі. Пробитися через стіну, яку вибудовують ображені Риби, нереально. У результаті дружина залишиться один на один з усіма проблемами. Правильним буде розділити в родині обов’язки, жінка відповідає за матеріальну сферу, а чоловік — за духовну і чуттєву.

Інші фактори сумісності

На сумісність в шлюбі та любові впливають багато факторів. Жінка Козеріг повинна пам’ятати, що дуже багато залежить від неї самої. Цей знак закритий, важко знаходить порозуміння з людьми. У той же час Козероги вміють лавірувати і обходити перешкоди. Обов’язково слід звернути увагу на місячний асцендент, адже Місяць має не менший вплив на відносини, ніж Сонце. Значення має і рік народження партнерів.

У Козерога хороша сумісність спостерігається з тими, хто за Китайським гороскопом Бик, Кролик або Кіт, Кабан або Кабан. Непогано складаються стосунки, якщо партнер — Змія, Коза або Собака. Гірше йдуть справи з тими, чий рік народження — Тигр, Дракон і Кінь. Не кращим чином впливає на сумісність Півень, Пацюк і Мавпа. Якщо у жінки Козерога гарне сполучення з місячним гороскопом чоловіки, проблеми будуть вирішуватись набагато легше, але не слід забувати, що астрологія — лише помічник, багато що у відносинах залежить від бажання самих людей.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: