Сумісність чоловіка Діви з іншими знаками

Деякі жінки вважають чоловіків найжіночнішого знака холодними, неприступними і нудними, але у більшості випадків така думка помилкова, такий чоловік — просто подарунок.

Зміст:

сумісність чоловіка діви з іншими знаками

Сумісність чоловіка Діви з іншими знаками

Як знайти пару

Його єдиний мінус полягає в тому, що його вкрай складно завоювати. Випадкові романи і доступні жінки не залучають таких чоловіків. Чоловікові Діві по зодіаку до вподоби розумні, начитані, самостійні жінки без синдрому принцеси: він шукає не стільки дружину-коханку, скільки дружину-товариша, партнера по життю.

Привернути його увагу може струнка довговолоса жінка, в очах якої видно розум, крім того вона повинна бути парної, вірною, відповідальною, працьовитою і різнобічно розвиненою особистістю.

Поверхневі красуні в яскравих кричущих нарядах викликають у таких чоловіків подив і легку огиду. На нього не діють прийоми, що дозволяють підкорити представника іншого знака — кокетство, еротичні наряди та інші майстерно відточені виверти відштовхують його. Через кілька своїх завищених вимог, цей чоловік довго шукає свою половинку і вступає в шлюб ближче до 30-35 років. Сексуальні пригоди молодого хлопця в процесі пошуку — це інтрижки на одну ніч, тому, з легкістю підкоривши такого чоловіка ввечері, можна не чекати його дзвінка на наступний день, але це правило не поширюється на жінок-дів, адже сумісність цієї пари — 100 відсотків.

Незважаючи на довгі пошуки, чоловік знаходить свою ідеальну супутницю, і ця зустріч є початком казкових відносин. Заради досягнення своєї мети він здатний на все, і потім він присвячує всього себе улюбленій жінці.

Чого не варто робити обраниці

Речі, які ні в якому разі не не повинна робити супутниця чоловіки-діви:

Сумісність Діви чоловіки з жінками різних стихій

Сумісність чоловіка Діви з іншими знаками зодіаку будується на сумісності стихій, хто опікується цим знакам. Вдалі союзи з Козерогом, Дівою, Тельцем. Знаки землі прагматичні, спокійні, витримані, стабільні.

У їх відносинах панує стабільність, взаєморозуміння і взаємоповага, відсутні бурхливі пристрасті, гучні сцени і скандали. Однак романтики тут теж немає.

Життєвий шлях пари чоловіки і жінки земної знака подібний спланованим подорожі: вони разом ідуть до чітко поставленої спільної мети, яка найчастіше полягає в матеріальному благополуччі та забезпеченості.

Водна стихія

Сумісність цього чоловіка з представницями водяних знаків: Рак, Скорпіоном і Рибами — показник неоднозначний, адже прагматичному чоловікові не завжди легко уживатися з людиною, схильним до фантазіям і мріям. Чоловік не розуміє всієї глибини почуттів і переживань своєї супутниці, як і її перепадів настрою. Але з іншого боку, він дає жінці знака води стабільність, якої їй так не вистачає. Жінка ж вносить в життя свого приземленого супутника розмаїття не дає занудьгувати.

Вогненні знаки зодіаку

Сумісність чоловіка Діви і жінкою-Овном, Левом і Стрільцем, яким протегує вогонь, залежить від сили духу кожного з партнерів. Ці стосунки більше всього схожі на симбіоз, де один залежить від іншого. Рівноправності в такій парі не буде ніколи. Лідерські якості представниці вогняного знаку будуть придушуватися тим, що Діва йде своїм шляхом і апріорі краще за всіх знає, як це робити правильно. Високі інтелектуальні якості партнерів породять цікаві дискусії. Яким буде підсумок кожної з них, передбачити неможливо, Діви наполегливі, а вогненні знаки кілька уперты і безкомпромісні, що може призвести до частих сварок і скандалів.

Повітряні

Чоловіки знаку Діва не особливо сумісні з повітряними жінками: Водоліями, Вагами і Близнюками. У таких взаєминах немає суперечок конфліктів, але немає і об’єднує складової: ні емоційної, ні сексуальною. Їм складно зрозуміти один одного в любові, але в бізнесі такі союзи нерідко бувають досить вдалими.

Любовна сумісність діви чоловіки з жінками інших знаків

Вогонь

З жінкою-Овном

Найточніша характеристика такого союзу: «Хто сильніший, той і з’їв». Амбітна жінка буде всіма силами штовхати супутника вперед, що йому не особливо подобається. Діви не сприймають ревнощів, тому видної дамі варто бути вкрай обережною у своїй манері спілкування з іншими чоловіками, щоб не викликати у свого партнера негативних почуттів та підозр.

Овен — вогненний знак, це палкі і пристрасні жінки, тому темперамент чоловіків Дів здається їм занадто холодним і часом викликає невпевненість у своїй жіночій привабливості.

Стрілець жінка і чоловік Діва

Відносини цієї пари будуть успішними лише в тому випадку, коли жінка постійно працює над собою: вивчає щось нове, стримує своє прагнення до розкоші і розвагах, більше часу приділяє дому та сім’ї. Негативний внесок чоловіки Діви полягає у критиці. Дорогою до успіху для цієї пари стане духовний пошук: це може бути прагнення до здорового способу життя, веганство, пізнання доктрини буддизму і т. д., головне — йти по цьому шляху разом.

Пара Діва, Лев

Сумісність Діви чоловіки і Лева — ходіння по краю. На перший погляд немає нічого, що б об’єднувало представників цих знаків: вони абсолютно різні в коханні, в сексі, в справах і сімейного життя. Зустріти їх можна дуже рідко, адже перший зайнятий роботою і своїм хобі, друга активно блищить в суспільстві, але навіть разом вони не виглядають парою, настільки вони несхожі.

Крім протилежності характерів, ускладнює відносини такої пари неприйняття партнерами недоліків один одного.

Уїдливий чоловік постійно виводить з себе запального самозакоханого Лева, який намагається помститися кривдникові, що йому рідко вдається. Жінка Лев потребує постійної уваги з боку чоловіка, а Діва не завжди може це дати.

Для такого чоловіка жінка Лев є статусним аксесуаром. Для жінки Лева такий чоловік — гарант матеріальної стабільності і турботливий покровитель. Навіть якщо між ними спалахує яскраве почуття — це зазвичай ненадовго. Їх любов переростає в стосунки брата і сестри, де серйозна Діва опікується лева.

Земля

З Тельцем

Союз Тільця і Діви має всі шанси на успіх. Фундаментом відносин стане реалізм партнерів, відсутність у них мрійливості і фантазій. Характер Дів, які не можуть без критики, врівноважується м’якістю тільця, який здатний спокійно реагувати на їдкі зауваження на свою адресу. Ці стосунки стабільні у всіх сферах: сімейної, сексуальної і суспільної. Сумісність Діви чоловіки і жінки Тельця дуже висока, але над цими відносинами партнери повинні постійно працювати.

Діва і Козеріг

Любовні стосунки Чоловіка Діви і Жінки Козерога рівні і спокійні. Партнери швидко досягають взаєморозуміння, обидва не люблять галасливих компаній і активних розваг, прагнуть до матеріальних благ. Однак Козерогові не зрозуміти педантичність Діви, а Діві — прагнення Козерога прискорити події. У сексуальному плані сумісність цієї пари висока: партнери не женуться за кількістю сексу, віддавши перевагу якості.

Сумісність двох Дів

Такий союз в першу чергу союз інтелектів. Пристрасті і емоційні сплески обходять такі пари стороною. Партнери є дзеркальним відображенням один одного, що може стати основою міцного союзу, так і причиною розставання. Найбільш успішно відносини двох Дів складаються в тих випадках, коли чоловік старший за жінку більш, ніж на 5 років — це краща з можливих комбінацій. Тоді дівчина бачить у супутнику не лише однодумця, а й покровителя, захисника. Для чоловіка в такому випадку дуже важливо не налякати супутницю своїм проявом почуттів: молоду особу цього прагматичного знака зодіаку яскраво виражені сильні емоції насторожують, вона може замкнутися в собі або припинити стосунки, про що згодом пошкодує.

Якщо партнери одного віку, їх відносини подібні до перетягування каната: у перший час боротьба за лідерство буде жорсткою і часом безпринципною. Лідером стає той з партнерів, чий характер сильніше, однак переможена сторона стає вкрай надійним тилом і опорою спокою, готових завжди підтримати партнера.

Сексуальна складова відносин цієї пари або стабільна і навіть дещо нудне, або, при належному довірі партнерів, дуже яскрава, зі сміливими експериментами і справжньої пристрастю, яка майстерно підігрівається інтелектом.

З повітрям і водою

Союз з Близнюком

Дуже неоднозначна пара. Мінливість Близнюків викликає у Діви подив. Представнику земної знака, а значить, людині, яка звикла твердо стояти на ногах, незрозуміло, як можна жити в гонитві за мрією.

У таких пар різні уявлення про відпочинок: чоловік воліє тихі сімейні вечори, а жінка Близнюки хоче різноманітності і нововведень. Діаметрально протилежні переваги партнерів призводять з часом до непримиренних розбіжностей, вирішити які не завжди вдається.

Жінка Рак і чоловік Діва

Зовні ця пара здається нудною, але партнери ідеально доповнюють один одного, тому охарактеризувати такі відносини можна одним словом: баланс. Щоб цього досягти балансу і зберегти його, чоловікові варто стримати свою критичність, адже це боляче ранить Раку, який має властивість пригадувати завдані образи дуже довго. Романтичною дівчині Раку іронічний і уїдливий чоловік Діва періодично здається злим, хоч це не відповідає дійсності.

В цих відносинах Раку не слід мовчки збирати в собі образи: після пари сварки на цьому грунті чоловік почне відточувати своє почуття гумору поза домом.

Діва і Терези

Сумісність Діви чоловіки і жінки Терези ідеальна, але з урахуванням того, що партнери постійно перебувають у пошуках гармонії. Вони сумісні, але лише при належних зусиллях обох сторін можуть стати чудовою парою. Обидва прагнуть до порядку, але у Дів він математичний, заснований на аналізі і системі, а у Терезів — творчий, заснований на поєднанні краси і функціональності. Жінка Терези ні в якому разі не повинна показувати супутнику свої коливання і непевність: це гарантовано його відверне, оскільки в партнерці чоловік найбільше цінує надійність.

Скорпіон жінка і чоловік Діва

Сталість і вірність представників цих знаків зодіаку, допомагають їм побудувати міцний союз. Сумісність чоловіка та жінки складається з любові обох до інтелектуальних бесід. Для жінки ці відносини — спокійна тиха гавань, а для чоловіка — незмінна мотивація та підтримка на шляху до успіху. Ускладнити ці відносини можуть взаємні нападки, адже обидва партнера язвительны та іронічні. Скорпіон інтуїтивно відчуває больові точки опонента і намагається їх не порушувати, чого не скажеш про її супутнику: чоловік схильний критикувати не партнерку, а її вчинки, але це незмінно її ображає.

Діва чоловік і жінка Водолій

Рідко можна зустріти щасливу пару Діва, Водолій. Водоліїв дратує дріб’язковість і замкнутість Дів, останнім же неприємна надмірна товариськість і відкритість Водоліїв. Оскільки на обидва цих знака Венера практично не робить впливу, саме сексуальний аспект їх відносин найбільш вдалий, адже ні Діва, ні Водолій не включають секс в список життєвих цінностей.

У побутовому плані відносини можуть бути катастрофою: впорядкований світ Діви зазнає вторгнення хаосу з боку Водолія. Крім того, каменем спотикання стає дозвілля. Активна дівчина Водолій усіма шляхами намагається залучити супутника до круговорот своєї світського життя, що щиро йому до вподоби. Так що про сумісність чоловіка Діви і жінки Водолій варто задуматися, якщо хочете нормального життя.

Жінка Риби і чоловік Діва

Яким буде союз Діви і Риби не вгадає ніхто. Відносини цієї пари — щоденна важка праця обох сторін. Вони ніби живуть у різних світах: Діва — в матеріальному світі, а Риби — у світі почуттів, і їм буває складно зрозуміти один одного. Якщо пара Риби — Діва досягає взаєморозуміння, їх союз міцний і гармонічний. Подумайте добре, чи зможете ви зробити все, щоб сумісності чоловік Діва і жінка Риби ніщо не заважало.

Сумісність чоловіка Діви з жінками за східним гороскопом

Не найкращою супутницею чоловіка Діви стане дама, народжена в рік Кролика (Кролика/Кролика), Кози і Кабана: такі жінки емоційні та егоїстичні, часом навіть зациклені на собі. У відносинах з Дівою ці дівчата будуть тільки брати, мало віддаючи натомість.

Ті, хто народився в рік Пацюка, Мавпи і Дракона, для спокійній розсудливій Діви надто запальні та нестримані. Як і Діва, вони не сприймають критику на свою адресу, що призводить до скандалів.

Хорошу пару Діві чоловікові складуть дами, які народилися в рік Бика (Вола), Півня або Змії, якщо зуміють не показувати свою самовпевненість і інертність і будуть виявляти свій розум і самовідданість.

Ідеальною супутницею для Діви чоловіки стане дама, яка народилася в рік Собаки, Коня або Тигра. Представниці цих знаків східного гороскопу чесні, інтелектуальні і відкриті, що оцінить будь-який представник знаку землі.

Рада

Ким би не була за гороскопом потенційна супутниця чоловіка Діви, вона повинна завжди пам’ятати про те, що з-за впливу Місяця її партнер категоричний, дратівливий, трохи зарозумілий, але всі ці недоліки врівноважуються його турботою, ніжністю, працьовитістю і прагненням дати своїй родині все найкраще.

Ось тепер ви знаєте про сумісність чоловіка Діви і жінок різних знаків зодіаку.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: