Сумісність Терезів і Діви

Згідно з гороскопом, сумісність Терези і Діви в любові досить низька. Однак, це сумна обставина не повинно вплинути на закохані пари, які хочуть зберегти відносини, адже справжнє почуття і взаємні компроміси здатні створити диво.

Зміст:

сумісність терези і діви

Сумісність Терези і Діви

Характеристика знаків

Діва, Терези — складне і парадоксальне поєднання. Представники знаків погано сумісні один з одним, що дає їм мало шансів досягти взаєморозуміння. Дівам важко зрозуміти постійно сумніваються і невпевнених у собі Терезів, яким, у свою чергу, чужий раціоналізм і критиканство Дів. Але, не все так жахливо, як здається на перший погляд. Представники знаків, хоч і з труднощами, але зможуть домогтися взаєморозуміння.

Діва

Люди знаку зодіаку Діва відрізняються спокійним і врівноваженим характером. У натовпі їх можна впізнати по доглянутому зовнішнім виглядом і ретельно підібраною одязі. Діви не схильна відкрито демонструвати свої почуття і не люблять галасливі компанії. Представники знаку — сумлінні та відповідальні люди, які звикли все робити добре, що особливо проявляється під впливом Сонця на гороскоп. Місяць у знаку робить Дів гидливими і охайними до фанатизму.

Представники знака не люблять змін, які розбурхують їх особистий усталений світ, за що їх вважають консерваторами. Однак, Діви з асцендентом у Близнюках цікаві і допитливі, вони люблять вчитися, і відкриті до всього нового. У любові представники знаку нерішучі, а вплив Венери змушує їх бути надзвичайно обережними у виборі партнера. В дружбі Діви порядні, хоча справжніх друзів у них дуже мало. Що ж стосується роботи, то будучи натурою не амбіційною, представник знака краще почуває себе в ролі підлеглого, ніж начальника.

Для отримання більш детальної характеристики Діви, необхідно враховувати якості, які набувають представники знака залежно від року їх народження за китайським гороскопом. Рік Пацюка наділяє Дів педантичністю і працьовитістю, а рік Бика робить їх критиканами і консерваторами. Поєднання Тигра і Діви народжує добрих і веселих людей, а союз Діви і Кролика виробляє продуманих, але тонко відчувають особистостей. Діви – Дракони впевнені в собі і раціональні, а Діви – Змії розважливі та обережні.

Представники знаку, народжені в рік правління Коня, сповнені життєвої енергії і завжди мають чіткий план» дій. Рік Кози додає характер Діви врівноваженість і організованість. Мавпи – Діви досить суперечливі натури, а Діви – Півні привабливі зовні і цікаві в спілкуванні. Рік Собаки народжує вимогливих і справедливих людей, а рік Кабана — м’яких і добрих особистостей.

Терези

Представники знака зодіаку Терези — суперечливі і вічно коливні натури. Основна риса їхнього характеру — це нерішучість, яка здатна не тільки зруйнувати плани людини, але і зіпсувати йому життя. Терези абсолютно не амбітні і не будуть боротися за місце під сонцем. Місяць в гороскопі Терезів робить їх м’якими і неконфликтными людьми, а під впливом Сонця представники знаку прагнуть до стабільності, намагаючись обійти або пом’якшити життєві халепи.

Терези наділені доброю душею і чуйним серцем. Зовні і чоловіки, і жінки знака виглядають вельми привабливо, що притягує до них представників протилежної статі. Терези погано переносять самотність, тому пошук партнера часто стає для них не тільки сенсом життя, але і нав’язливою ідеєю. Планета-управитель Венера наділяє представників знаку прагненням до вишуканості і красивій формі, не враховуючи зміст, що, у свою чергу, змушує їх вступати в шлюб «з розрахунку», нехтуючи власними почуттями. В дружбі Терези надійні, а в роботі відповідальні, хоча й нерішучі.

Зіставивши зодіакальний і китайський гороскопи, можна визначити додаткові риси характеру Терезів, які надає їм рік народження. Так, люди, народжені в рік Пацюка, романтичні і приємні у спілкуванні. Терези – Бики — терплячі і привітні особистості, а Терези – Тигри наділені гумором і добротою. Рік Кролика «народжує» екстравагантних і люблячих себе людей, а в рік Дракона з’являються на світ «тонкі» натури, які вміють маніпулювати оточуючими. Представники знаку, народжені в рік Змії, ввічливі, мудрі і дипломатичні.

Терези – Коня сповнені сумнівів у собі та в інших, а Терези – Кози надзвичайно стурбовані своєю зовнішністю. Поєднання Терези і Мавпи виводить у світ красномовних і комунікабельних особистостей. Що ж стосується союзу представників знаку і Півня, то вони теж люблять поговорити, але при цьому знають, що і кому сказати. Терези – Собаки наповнені добродушністю і справедливістю, а Терези – Кабани — вічно коливні і сумніваються люди.

Чоловік Терези — жінка Діва

Терези чоловіки і жінка жінка Діва — не найкраще поєднання знаків зодіаку. Всі підводні камені таких пар полягають у несхожості характерів партнерів. Незважаючи на низьку сумісність в любовних відносинах, дівчина Діва, Терези хлопець цілком зможуть знайти один одного. Але чи будуть вони щасливі разом?

Сумісність знаків

Дівчина Діва зможе завоювати серце хлопця Терези своїм привабливим зовнішнім виглядом і спокійним врівноваженим характером. Сама вона, безумовно, закохається в м’якого і романтичного чоловіка Терези. Цю пару чекає багато конфліктів, образ і звинувачень як з одного, так і з іншого боку. Тонкий і вразливий чоловік Терези буде чекати від своєї обраниці розуміння і прийняття його душевних переживань і фантазій. «Приземленою» жінці емоційність коханого може здатися дещо дивною, а його ілюзорний світ вона розцінить як спробу відходу від дійсності і небажання брати на себе відповідальність за вирішення життєвих проблем.

Становище може погіршитися постійним бажанням дівчини робити партнеру уїдливі зауваження. Хлопець Терези, усвідомлюючи свої недоліки, не любить, коли йому на них вказують, особливо якщо це робить кохана людина. Єдине, що може врятувати практично безнадійне становище — це розсудливість партнерів. Володіючи вмінням зберігати спокій в критичних ситуаціях і керуватися аргументами розуму, чоловік Терези і жінка Діва зможуть знайти компроміс.

Сексуальна сумісність

Сексуальна сумісність Терези чоловіки і жінки Діви не найкраща. Різниця в темпераментах і погляди на секс заважають коханцям досягти гармонії в ліжку. Чоловік Терези доволі емоційний та темпераментен, чого вимагає і від партнерки. Що ж стосується дівчини, то вона не схильна демонструвати свої почуття і в ліжку досить холодна.

Сумісність в шлюбі

Шлюб жінки Діви і чоловіки Терези може бути або щасливим, або провальним. Розбіжності між подружжям виникають на грунті небажання чоловіка брати на себе відповідальність за вирішення сімейних проблем і постійних критичних зауважень подружжя. Конфліктні ситуації можна вирішити лише за допомогою взаємного компромісу між чоловіком і дружиною. При цьому жінці не варто перекладати на свої плечі чоловічі обов’язки, інакше Терези можуть розслабитися ще більше.

Другий, але не менш важливою проблемою у взаєминах між подружжям може стати волелюбний характер Ваг. Дружина навряд чи буде в захваті від раптових відсутності чоловіка або його бажання проводити час окремо. Також жінку вкрай дратує непунктуальність і необов’язковість дружина, чого організована і відповідальна Діва не сприймає.

В цілому, для мирного співіснування, подружжю необхідно правильно розподілити обов’язки в сім’ї та спробувати зрозуміти один одного.

Чоловік Діва — жінка Терези

Чоловік Діва і жінка Терези мають низьку сумісність в любові, але, незважаючи на цю прикру обставину і їм може посміхнутися щастя. Цю пару чекають щасливі моменти і важкі часи, а чого буде більше, залежить лише від самих партнерів. Якщо закохані зможуть знайти «точки дотику» у відносинах, їх очікує міцний і щасливий сімейний союз. В іншому випадку партнерам загрожує розчарування один в одному і розрив відносин.

Сумісність знаків

Кардинальні відмінності між чоловіком Діва, Терези жінкою не можуть бути перешкодою їх взаємної любові. Хлопець підкорить серце дівчини своєю грунтовністю і підтягнутим зовнішнім виглядом. Терезам однієї природної краси не вистачить, щоб спокусити вимогливого партнера. Жінці доведеться довести, що вона має якості, які подобаються Діві, а це відповідальність, зібраність і серйозність.

У відносинах пари дівчина Терези і Діва хлопець не все складатиметься добре. Конфлікти виникнуть на ґрунті звички чоловіка вишукувати недоліки в партнерці і постійно на них вказувати. Проте варто відзначити, що розумна жінка Терези зможе купірувати назріваючий скандал, не звертаючи уваги на «нападки» чоловіка. Можливий і другий варіант, коли обраниця, поважаючи думку партнера, прислухається до його порад і спробує змінитися йому на догоду.

Сексуальна сумісність

Вивчаючи гороскоп сексуальної сумісності чоловіка Діва і жінки Терези, стає ясно, що партнери не дуже підходять один одному в ліжку. Вся справа знову ж таки в різниці темпераментів і поглядів на секс. Представниця прекрасної половини людства еротична і емоційна в інтимному житті. Іноді її сексуальність призводить до того, що жінка опиняється в ліжку з малознайомим чоловіком, не цілком усвідомлюючи, навіщо їй це потрібно. Цей факт для правильного чоловіка Діви здасться не тільки обурливим, але і просто неприпустимим.

Сумісність в шлюбі

Сумісність знаків зодіаку в шлюбі Діва чоловік і Терези жінка невисока, але не безнадійна. Главою, добувачем і захисником у такій сім’ї буде чоловік. Дружина — це вірна подруга і надійний тил. Саме існування подібного шлюбу залежить від того, як будуть себе вести подружжя. Якщо чоловік візьметься до місця і не до місця критикувати кожен крок дружини, а вона, в свою чергу, буде сприймати кожне його зауваження «в багнети» і стане шукати розваги поза домом, такого союзу не жити.

Каменем спотикання в сім’ї Діви і Терезів можуть стати і фінансові питання. Вся справа в тому, що подружжя по-різному дивляться на матеріальні цінності, хоча вони обидва люблять жити в комфорті. Діва — великий трудівник, якого нелегко дістаються гроші, і він розлучається з ними неохоче, вважаючи за краще мати запас «на чорний день». Терези — не ледарі, але вони легко ставляться до фінансів, а все, що заробляють, тут же спускають на абсолютно зайві, на думку чоловіка, речі. Подібні нестиковки згладжуються виключно з допомогою компромісу між подружжям.

Як зберегти відносини

Низька сумісність знаків Діва і Терези в любові — не привід для відчаю, і, тим більше, не причина для розлуки. Враховуючи всі плюси і мінуси своїх особистісних характеристик, чоловікові Терези і жінці Діва необхідно пам’ятати, що:

  • Чоловік Терези нетерпимий до зауважень і моралей, неважливо, від кого вони виходять, тому жінці не варто постійно дошкуляти коханого, критикуючи кожну його дію. Постарайтеся бути лояльнішими до його недоліків, тим більше що вони не такі жахливі.
  • Жінці Діва не потрібно дозволяти хлопцеві перекладати його обов’язки на себе: нехай буде чоловіком.
  • Незважаючи на погану сумісність знаків зодіаку чоловік Діва і жінка Терези, закохані можуть бути щасливі, якщо врахують, що:

  • Чоловікові Діва не варто влазити зі своїми порадами в ті сфери життя жінки, які його абсолютно не стосуються. Згадайте, за що ви полюбили вашу обраницю, і не намагайтеся його змінити. Тим більше, що вона готова змінюватися, може, не так швидко і кардинально, як ви хочете, але все ж це великий крок вам назустріч з її боку.
  • Терезам варто більше часу і уваги приділяти коханій людині, а деякі його уїдливі зауваження просто пропускати повз вуха.
  • Територія жінок

    Зараз ви знаходитесь тут:

    Можливо, вас зацікавить: