Сумісність Тільця і Тельця

Практично ідеальна сумісність Тільця і Тельця в любові допоможе парі створити прекрасні відносини, фіналом яких може стати щасливий шлюб.

Зміст:

сумісність тільця і тельця

Сумісність Тільця і Тельця

Характеристика знака

Телець — один із самих терплячих, урівноважених і вдумливих знаків зодіаку. Його спокій в деяких питаннях просто вражає. Однак не варто будувати ілюзій з приводу того, що представникам знака можна безкарно тріпати нерви. Як і у всякої людини, терпіння Тільця не нескінченно, а його «остання крапля» здатна викликати таку бурхливу реакцію, що опонент прийде в жах. Розбушувався представника знака заспокоїти буде зовсім не просто, тому, треба добре подумати, перед тим як вступати з нею в конфронтацію.

Тельці досить цілеспрямовані і наполегливі натури, що в поєднанні з сильною волею дозволяє їм досягати багато чого в роботі та бізнесі. В дружбі представники знаку завжди готові підставити плече друзям і чекають від них того ж. У любові люди знака такі ж серйозні, як і в житті. Їх почуття зароджуються повільно, дозрівають довго і не зникає в одну мить. Планета-управитель Венера робить Тельців прекрасними семьянинами, які думають насамперед про близьких людей.

Китайський і зодіакальний гороскопи, накладаючись один на одного, дещо змінюють класичну характеристику представника знака, згладжуючи одні якості характеру і додаючи інші. Так, рік Щура привносить в його вдача комунікабельність, а Бик додасть стійкості, наполегливості, а іноді і внесе в характер знака таке негативне якість, як надмірна впертість. Поєднання Тільця з Тигром «народжує» людей дії, а союз Тільця і Кролика або Кролика — соромливих і обережних особистостей. Телець-Дракон — фантазер і романтик, а Телець-Змія живе за принципом: «Терпіння і труд все перетруть».

Представники знаку, що з’явилися в рік «правління» Коня, у всьому знають міру, що допомагає їм не тільки в особистому житті, але і в роботі. Телець-Коза може за себе постояти, а Телець-Мавпа здатна все вирішити і з усіма домовитися. Тандем представника знака і року Півня «народжує» енергійних, впевнених у собі людей. Тельці-Собаки життєрадісні і люблять вчитися, а Тельці — Кабана або Кабани — самі незворушні з усіх представників знаку.

Сумісність чоловік Телець — жінка Телець

Чоловік і жінка Телець Телець мають відмінну сумісність в любовних відносинах. Причина цього – подібність характерів, звичок і прагнень представників знаку зодіаку. Таблиця сумісності між партнерами дає цій парі досить високий відсоток, який дозволить їх союзу бути щасливим і довговічним. У відносинах Тільця і Тельця немає місця бурхливих романів, гучних сварок і емоційного вираження почуттів. Їх зв’язок буде розміреним і приземленою.

З самого початку відносин партнери чудово розуміють, з ким їх звела доля. Жоден з них не має жодних ілюзій з приводу своєї другої половинки, розуміючи і приймаючи всі її переваги і недоліки. Такий підхід до відносин хороший тим, що захищає партнерів від потрясінь і розчарувань. Дівчина Телець підкорить хлопця своїм врівноваженим характером, прихованої сексуальністю і схожими поглядами на життя. Чоловік сподобається дівчині своїми істинно чоловічими достоїнствами: силою характеру, цілеспрямованістю і надійністю.

Стосунки між закоханими розвиваються досить повільно. Представники знака не схильні приймати поспішні рішення, тому до шлюбу або до спільного проживання справа буде доходити довго. Однак якщо Тельці зважилися на такий крок, то назад повертати вони не стануть. Негативною стороною відносин між представниками знаку може стати їх обопільне впертість, яке здатне зіштовхнути їх лобами.

Сексуальна сумісність

Прекрасна сексуальна сумісність знаків зодіаку Телець чоловік і Телець жінка — великий плюс до відносин між партнерами. Досить часто зв’язок представників знаку починається саме з ліжка. Перше, що притягує коханців один до одного — це їх зовнішня привабливість. Причому чоловікам подобається саме типаж своїх сестер по знаку. Представники обох статей досить чуттєві натури в плані сексу, тому знайти взаєморозуміння в інтимному житті їм буде неважко.

Хлопець у ліжку веде себе стримано і дещо консервативно, що підходить не кожній жінці. Незаперечною перевагою чоловіки знака в сексі є його невтомність, пристрасність і шанобливе ставлення до коханки. Ці достоїнства не зможуть не порадувати представницю прекрасної половини людства, яка відрізняється вимогливістю до сексуального партнера. В ліжку жінка Телець любить, щоб все було «красиво». Романтичний антураж з палаючими свічками і шовковими простирадлами, уважний коханець, який шепоче їй на вушко ніжні слова любові, — все це до крайності збуджує жінку.

У чоловіків знака є ще одна особливість у сексі, яка привертає до нього увагу представниць прекрасної половини людства: вони до сивого волосся знаходяться у відмінній формі сексуальної. У ліжку хлопці воліють віддавати кермо правління партнеркам, що жінок знака дуже радує.

Дівчата схильні до частої зміни сексуальних партнерів, що вони розцінюють лише як пошук нових відчуттів. На експерименти панянки йдуть тільки з тими коханцями, яким довіряють.

Сумісність в шлюбі

Подружжя Тельці прекрасно сумісні в сімейних відносинах. Враховуючи той факт, що до шлюбу представники знаку зазвичай підходять відповідально, довго зважуючи всі «за» і «проти», то «сюрпризів» у цьому плані у них виникнути не повинно. Разом чоловік і дружина відчувають себе досить комфортно, а сваряться рідко. Стороннім їх сімейне життя здається «стоячим болотом», в якому ніколи нічого не трапляється. Але, якими б «нудними» не здавалися сімейні відносини подружжя, разом їм добре і спокійно.

Ще один нюанс шлюбу між Тілами — це правильний розподіл обов’язків. Маючи непростий і впертий характер, кожен з подружжя може «впертися рогом», вважаючи своє рішення найбільш правильним. Представники знаку неохоче йдуть на компроміс, тому в родині потрібно розподілити сфери впливу. Чоловік повинен відповідати і приймати рішення в своєму секторі, а дружина — у своєму.

Головним в сім’ї представників знаку зазвичай буває чоловік, чому дружина не перешкоджає. Сварки між подружжям виникають нечасто і забуваються швидко. Поведінка чоловіка і дружини під час сварки» характеризується врівноваженістю та інтелігентністю. Подружжя живуть за принципом «мій дім — моя фортеця», не впускаючи в свою життя сторонніх людей і не даючи приводу для пліток і пересудів.

Як зберегти відносини

Практично ідеальна сумісність в любові не дає повної гарантії щасливого союзу. Від того, правильно чи будуть вести себе закохані один з одним, залежить, яка спільне життя їх очікує. Тельцям необхідно врахувати, що:

  • Розподіл обов’язків і ролей в любовних і сімейних відносинах скоротить кількість сварок і позбавить партнерів від необхідності шукати компроміс.
  • Матеріальний добробут — важлива річ у вдалому союзі, тому партнерам доведеться домовитися про те, як вони будуть заробляти гроші і на що їх витрачати.
  • Мир і спокій в парі — це добре, але закоханим не заважає додати у відносини трохи «перчинки», щоб не занудьгувати. Варто відзначити, що діяти треба в межах розумного і у згоді зі своєю другою половинкою.
  • Територія жінок

    Зараз ви знаходитесь тут:

    Можливо, вас зацікавить: