Сумісність Риб і Риб

Сумісність у любовних стосунках представників одного знака гороскопа — справа неоднозначне. Жінка Риби і чоловік Риби абсолютно ідентичні за характером. Незважаючи на це, про такий такій парі можна точно сказати, що нудьга і відсутність яскраво виражених емоцій не про них. Представники цього знака гороскопа непрактичні, мрійливі і часто безініціативні.

Зміст:

сумісність між рибою і рибою

Сумісність між Рибою і Рибою

Відмінна риса і жінок, і чоловіків — потреба в любові, їх сміливо можна назвати велелюбними, так і секс у них далеко не на останньому місці в списку життєво важливих потреб. Відносини цієї пари залежать від того, хто займе лідируючу позицію, а це складно, так як обидва досить пасивні. Сформована пара, де він Риба і вона Риба подібна сіамським близнюкам: партнери намагаються завжди триматися разом. Вони не ходять на заходи по одному, а на нудних вечірках їм весело, оскільки вони спілкуються здебільшого один з одним.

Дивлячись на щасливу пару рибок, навколишні нерідко відчувають заздрість при вигляді щирої відданості і любові з певною відстороненістю від зовнішнього світу.

Шлюб двох риб

У сімейному житті жінки Риби і чоловіки Риби сумісність в любові не грає ніякої ролі. Відсоток успіху в таких взаєминах — 50 на 50. Вони стануть щасливою парою тільки в тому випадку, коли кожний буде працювати над відносинами. При зустрічі між ними моментально спалахує зв’язок, вони буквально їдять один одного очима, так починається казковий роман з романтичними вчинками і бурхливими пристрастями.

До нещастя, саме човна представників знака зодіаку Риби розбиваються об побут. Великий вплив на представників цього знака надає місяць, посилюючи їх прагнення до духовних і езотеричним пошуків. У ранньому віці дівчата Риби надміру мрійливі, їм складно вийти з миру своїх фантазій і присвятити себе сім’ї. Молоді чоловіки цього знака дуже багато часу приділяють пошуку себе і свого місця в світі, що теж не сприяє вихованню в собі відповідальності. Вони не вміють відповідати за матеріальну сторону, так і за міжособистісну.

Складності сімейного життя

Коли кожен з партнерів не впевнений в собі і боїться втратити свою половинку, в парі незмінно з’являється недовіра. Для пари риб, чудово розуміють один одного, невелика таємничість кожного чоловіка тільки вітається, проте вкрай важливо не перейти межу між легкої таємничістю і замкнутістю в собі.

Якщо чоловік і жінка надмірно відкриті, вони просто втрачають інтерес один до одного. Цим людям не можна перебувати разом на роботі: кожен день, проведений окремо, дає привід сумувати і влаштувати романтичне побачення ввечері, навіть якщо подружжя у шлюбі вже багато років.

Вплив східного гороскопу на сумісність риб

На сумісність знаків зодіаку Риби і Риби надає сильний вплив і східний гороскоп, адже незалежно від знаків зодіаку, рік народження і його символ справляють певний вплив на кожного.

Найбільш вдалі пари риб з урахуванням східного гороскопу:

Такі пари успішніше інших, із-за того що три цих знака східного гороскопу старанні, самовіддані і цілеспрямовані. Відбиток цих якостей дозволяє Рибам знаходитися ближче до землі і матеріального світу.

Не менш вдалий результат принесе сумісність Риб в парах

Цього союзу міцності і стійкості додасть націленість людей, народжених під цими знаками, на служіння іншим. Але при цьому вони напористі, ініціативні та працьовиті.

Результат шлюбу Риба з Рибою буде не самим щасливим, якщо партнери народилися в рік Кролика (Кролика або Кролика), Дракона, Кози. Представники цих знаків самі по собі емоційні, егоїстичні і запальні, що накладає не дуже хороший відбиток на характер мрійливих партнерів. Крім того, такі люди і без зодіакального впливу дуже чутливі і артистичні.

Риби, які народилися в рік Кабана, Щура або Мавпи дуже ініціативні, але далі ініціативи справа у них не заходить. Ці люди просто фонтанують ідеями, які ніколи не втілюють в життя і союз таких мрійників найчастіше призводить до краху.

Радості шлюбу

Якщо один з подружжя вирішив стати лідером сім’ї і твердо дотримується обраної ролі, гороскопом сумісності Риби і Риби позаздрять багато інші пари. Партнери можуть зберегти закоханість протягом усього життя. Головне — мати можливість скучити один за одного, щоб кожна зустріч була подібна до першої. Діти від такого союзу ростуть в оточенні любові, турботи і ніжності.

Дружина, якій не потрібно витрачати сили на заробіток, стає відмінною господинею. Ці жінки — справжні берегині домашнього вогнища, які безтурботно займаються улюбленим будинком, сховавшись за надійністю своїх чоловіків, що віддають данину сім’ї в роботі. Любов у відносинах таких сімей видно у всьому: від того, як вони разом ходять по магазинах, до того, як вони їдять.

Сумісність у сексі: він Риба і вона Риба

Сексуальне життя цієї пари набагато успішніше сімейної, але, на жаль, втримати партнера за допомогою одного лише сексу неможливо. У ліжку рибки сумісні на всі 100 відсотків. Сумісність Риби і Риби в сексуальних відносинах багато в чому побудована на схильності партнерів до фантазії. Дівчата цього знака сексуально розкуті, а чоловіки вміла і активні. Їх любовні ігри можуть відбуватися скрізь: не тільки вдома, але і на роботі, в кіно і т. д., вони їдять один одного очима, кокетують і фліртують, щоб через якийсь час злитися тілами.

До нещастя, на одному сексі сім’ю побудувати не вдасться. Але покладатися виключно на гороскоп теж не варто. Якою б не була сумісність пари за гороскопом, кожні стосунки — випадок особливий. Кожна любовна історія може перерости в довге і щасливе сімейне життя. Для двох представників цього знака важливо пам’ятати не тільки про світлі почуття партнера, але і його потреб у матеріальному плані. Будь-які відносини і шлюб — це робота, кожен з подружжя щодня виховує в собі терпимість до недоліків партнера, вміння знаходити компроміс між бажанням і необхідністю, відповідальність за себе і членів своєї сім’ї.

Якщо він Риба і вона Риба, то їх союз не буде схожий на сумісність інших зодіаків. Їх двох об’єднують спільні риси характеру, які, однак, можуть обернутися проти них, якщо один з партнерів не зважитися взяти на себе тягар відповідальності і зіткнутися з реальністю.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: