Сумісність у жінки Кози з іншими знаками

Стародавній китайський гороскоп орієнтується на місячно-східний цикл і налічує 12 знаків. Кожен рік має своє тварина-покровителя, який впливає на риси характеру і подальшу долю народжених в цей період. Згідно з теоріями астрології, деякі знаки можуть поєднуватися або не поєднуватися між собою. Яка сумісність жінки Кози з іншими представниками східного гороскопу? Хто стане найкращою партією для неї в шлюбі?

Зміст:

сумісність у жінки кози з іншими знаками

Сумісність у жінки Кози з іншими знаками

Опис знака

Дівчата і жінки, народжені в 1955, 1967, 1979, 1991, 2003 роках, згідно китайської астрології є Козами (Козами). У них ще з дитинства дуже явно проявляється жіноче кокетство, примхливість і зніженість, любов до нарядів і прикрас. З віком вчаться використовувати свою чарівність для маніпуляції протилежною статтю, у мистецтві флірту. Дівочі манери переростають у благородну жіночність: велику роль у цьому перетворенні грає чоловік, який знаходиться поруч з Козою. Об руку з гідним, благородною людиною вона здатна розквітнути і стати прекрасною трояндою. Це як діамант в правильно підібраній огранювання.

Гороскоп жінки Кози та її характеристика кажуть, що їй потрібен лицар, який захистить цю дійсно тендітну і ніжну дівчину від негараздів зовнішнього світу. Однак, маска беззахисною панянки, ляскаючою очима з великими віями – це всього лише образ. Насправді, Коза (особливо Вогняна) досить розважлива, їй потрібна комфортна і забезпечене життя.

Захоплюється мистецтвом і подорожами, але ніколи не пожертвує зручностями заради духовних цінностей. Граціозна і витончена, ця жінка володіє відмінним смаком і манерами, вміє бути жіночною і справляє враження справжньої леді. Який чоловік підійде дівчині, а від кого їй краще триматися подалі з причини відсутності сумісність по гороскопу?

Союз з Щуром

Красива пара, на яку будуть озиратися перехожі: чарівна жінка Коза і чоловік, стильний і симпатичний представник знака Щур. Романтичний період буде сповнений щастя і почуття закоханості, пригод та магії. Складності почнуться потім, коли дівчина почне вимагати від молодої людини переходу на новий рівень відносин.

Хоч вона й справді закохана, матеріальна сторона життя для неї залишається в пріоритеті. Щур – це «вічний студент», і серйозні відносини, спільний побут його лякають. Якщо він не подорослішає і не забезпечить супутниці достаток і впевненість у завтрашньому дні, дівчина покине його. Розставання буде болісним для обох.

Союз з Биком

Невдале поєднання для орієнтованої на розкіш дівчини. Простий роботяга Бик, хлопець з іншими цілями в житті, хоче бачити поруч із собою таку ж надійну і працьовиту жінку (якою Коза не є), а не розпещену принцесу.

Для нього важливіше не вміння супутниці розбиратися в поезії і живопису, а її здібності як домогосподарки. Ці двоє будуть просто дратувати один одного.

Союз з Тигром

Цей хижак готовий захищати тендітну Козу і виконувати всі її забаганки. Вона приймає його почуття любові і пристрасті і купається в променях його турботи. Тигр – це той, кого вона шукала. Але не все так просто. Надмірне заступництво чоловіки зробить з Кози птицю в золотій клітці.

Він буде запекло ревнивий за свою жінку, постійно підозрювати її в недостатній любові до нього. Якщо Тигр не зуміє приборкати своє почуття власності, Коза просто втече від нього, незважаючи на матеріальну забезпеченість.

Союз з Кролем

У пари може все вийти

Жінка Коза і чоловік Кролик складуть гармонійну пару двох естетів, цінителів прекрасного. Вони будуть ходити по виставках і театрам, з задоволенням обговорювати побачене.

Цілком перспективний союз, якщо Кіт, крім захоплення мистецтвами, займається іншими справами, а саме пристроєм практичної сторони життя.

Союз з Драконом

Вдалі відносини, стабільні і перспективні. Мужній і імпозантний Дракон хоче бачити поряд з собою красиву і елегантну жінку. Коза – саме така.

Вона стане його окрасою на світських заходах. Шлюб їх обіцяє бути надійним і зразковим. Ось тільки істинного почуття і ніжності в ньому буде замало.

Союз зі Змією

Яка ж буде сумісність зі Змією? З цього поєднання цілком може вийти щось серйозне. Кокетка зможе крутити шалено закоханим у неї хлопцем знака Змія як завгодно.

Йому це навіть піде на користь – заради цієї жінки він доб’ється кар’єрних висот і матеріального благополуччя.

Союз з Конем

Кінь – ідеальний чоловік для дівчини, народженої під знаком Кози. Цей чоловік, забезпечений, добрий і мудрий, по-батьківськи зворушливо буде опікати свою тендітну кохану, здуваючи з неї пилинки і з гумором ставлячись до її примх.

Під його надійним крилом Коза і сама знайде мудрість і з роками перетвориться в елегантну молоду жінку, не втративши при цьому своєї дитячої безпосередності.

Союз з Козою

«Колеги» по астрології, ці двоє відразу знайдуть спільну мову, їм цікаво разом. І він, і вона хочуть красивого життя, сповнені ентузіазму на шляху до неї. Однак, в реальному житті втілити ідеї про благополуччя виявиться важко. Хлопець Коза також потребує сильної особистості поряд з собою, яка б направляла її.

Союз цих двох представників не витримає випробування життям. Розпещена дівчина почне вимагати від хлопця стрибнути вище власної голови, оскільки він чоловік і повинен забезпечувати її. Роздратований і сам невдачами, він може першим піти від партнерки.

Союз з Мавпою

Хитрий і виверткий чоловік Мавпа, якщо закохається по-справжньому в красуню Козу, вже не відпустить її від себе. Можливо, багачем він не стане, але завдяки природній кмітливості у нього завжди водяться гроші.

Коза буде дуже прив’язана до свого супутника. Союз має всі шанси стати успішним, ось тільки Мавпа завжди буде ставитися до своєї дружини з поблажливістю, вважаючи її дещо недалекою.

Союз з Півнем

Відносини приречені на провал

Дуже погана партія. Вимоглива, ласа до красивого життя Коза може закохатися в Півня, його натхненна ідеями, однак спільне життя їм не побудувати.

Півень інфантильний і эгоистичнен; у нього повно ідеалістичних ідей, які, однак, він не поспішає втілювати в життя. Тому задовольняється малим. Непристосована до життя Коза з її вічними примхами почне дратувати Півня.

Союз з Собакою

М’який і добрий чоловік любить жінку-дитини Козу, захоплений її красою і удаваною наївністю. За ним, як за кам’яною стіною. Відчувши, що чоловіка можна вити мотузки, Коза вкрай розбалують.

Може почати змінювати чоловікові, тим більше що сумісність в сексі у подружжя низька. Якщо Собака дізнається про невірність, буде дуже страждати, але в кінці кінців пробачить дружину унаслідок своєї великої любові до неї.

Союз зі Кабаном

Ідеальний з точки зору шлюбу союз. Забезпечений, імпозантний Кабан шукає саме таку леді в якості дружини. Коза, натхненна вдалою партією, заделается зразковою дружиною і берегинею домашнього вогнища. Всі будуть задоволені.

Отже, які підсумки аналізу сумісності жінки Кози з іншими знаками?

  • Ідеальне поєднання: Кролик, Змія, Кабан, Кінь.
  • Можливі шанси на успіх: Собака, Дракон, Щур, Тигр, Мавпа.
  • Не рекомендований союз: Півень, Бугай, Коза.
  • До порад астрологів і гороскопу варто прислухатися, адже розташування зірок дійсно впливає на людський характер. Однак, перш за все, слухайте власне серце і коріться поклик кохання! Тільки ви самі точно знаєте, хто підходить вам.

    Територія жінок

    Зараз ви знаходитесь тут:

    Можливо, вас зацікавить: