Сумісність Півня і Півня

Китайська астрологія характеризує сумісність Півня і Півня в дружбі, коханні й роботі низькими показниками. Це тварина-покровитель наділяє своїх підопічних такими рисами, як запальність і схильність до скандалів.

Зміст:

сумісність двох півнів за східним гороскопом

Сумісність двох Півнів за східним гороскопом

Шлюб цієї пари може проіснувати певний час, але відносини партнерів завжди будуть коливатися між взаємним захопленням і невдоволенням. Такий тандем не зможе побудувати спокійні стосунки, але подружжя не прагнуть до тихого життя, тому якийсь час їх буде влаштовувати щоденна феєрія.

Характеристика знака

Люди під заступництвом Півня зобов’язані цього року войовничим характером. Цим особистостям приписують такі якості:

Такі люди люблять доводити свою точку зору і вважають власну думку єдино вірним. Це часто стає причиною конфлікту Півня з близькими і друзями. У той же час підопічні цієї тварини-покровителя цінують сімейні відносини і часто відчувають докори сумління. Такі люди будуть відстоювати інтереси друзів і сім’ї, їх не збентежить кількість регалій у суперника. В залежності від знаків Зодіаку ці якості можуть бути посилені, так і пом’якшені.

Жінка Півень

Жінки цього року відрізняються чарівністю та красою, вони люблять доглядати за собою і справляти хороше враження на оточуючих. Дівчатам Півням важливо залишатися в центрі уваги, вони болісно переживають наявність конкуренції. Любов для них — в першу чергу показник статусу.

Жінки під заступництвом східного гороскопу вміють організовувати заходи, вони пунктуальні і грамотно планують час. Їм важлива кар’єра, однак заради благополуччя дітей такі дівчата здатні відмовитися від перспективної посади.

Чоловік Півень

Чоловіки Півні чарівні, вміють справити хороше перше враження на протилежну стать. Такі хлопці дотримуються консервативних поглядів і виступають за традиційний поділ ролей у сім’ї. Чоловіки цього року вміють забезпечувати свою сім’ю, вони прагнуть до повного задоволення всіх бажань близьких людей, однак при цьому вимагають до себе шанобливого ставлення з боку дружин та захоплення.

Тварина-покровитель також може нагородити такими негативними рисами характеру, як відсутність дипломатії і різкість. Чоловік зобов’язаний цьому році своєю прискіпливістю в побуті. Він вимагає ідеального порядку в усьому. Розчарувавшись у партнері, він легко рве відносини і намагається мінімізувати всі контакти з колишньою дівчиною.

Знаки любові

Сумісність у любові Півень і Півень мають слабку, це відносини двох протиборчих особистостей. Перша зустріч здатна закрутити голову на грунті взаємних інтересів і поглядів на життя, проте вже через тиждень партнерів чекатиме розчарування. І дівчина, і хлопець будуть відстоювати свою думку, і боротися за роль лідера в парі. Вибухонебезпечні характери, висока емоційність і любов до суперечок призведуть до того, що у відносинах не буде місця спокою і злагоди.

Кожен з партнерів буде емоційно забирати більше, ніж давати, що і стане причиною непорозумінь та образ. Для тандему нормою є постійне чергування вихвалянь і докорів. Також тварина-покровитель наділяє своїх підопічних підвищеною чутливістю. Будь-яка радісна подія може закінчитися сльозами.

Суперечки не приведуть до порозуміння

З-за такої емоційної нестабільності партнери швидко вигорають. Вони втомлюються і підсвідомо відсторонюються, що веде до розставання.

Сексуальна сумісність

У сексі партнери також мають неоднозначне поєднання. Півні — пристрасні натури, але також вони потребують і м’якості і ніжності. Інтимна близькість між партнерами буде палкою і емоційної, проте ставлення їх більше схожі на протистояння, ніж на взаємне задоволення.

З-за постійних конфліктів у звичайному житті партнери можуть перестати проявляти ніжність одне до одного. Це часто стає причиною агресивної поведінки в сексуальному житті, яке не завжди за смаком і жінці, і чоловікові.

Знаки у шлюбі

Сімейні стосунки чоловіка Півня і жінки Півня мають неоднозначну сумісність. З одного боку обидва партнера люблять порядок і затишок в домі, однак шлюб складеться вдало, тільки якщо їх погляди на облаштування сім’ї співпадуть, в іншому випадку кожен з подружжя буде намагатися нав’язати свою точку зору, а без компромісів шлюб швидко розпадеться.

Також дівчата цінують в майбутньому дружині вміння допомогти і забезпечити в годину потреби, в той час як чоловіки вибирають собі жінок в надії, що вони зможуть надати підтримку в потрібний час. Незважаючи на схожі запити, обидва партнера критично ставляться до своїм половинкам, їх запальність в поєднанні з щирістю може глибоко поранити в нелегкій ситуації.

Дівчина і хлопець, яким протегує цей знак, можуть бути сумісними, якщо поєднання знаків і планет при народженні пом’якшать характер партнерів. Також не останню роль відіграє тип року. Так, водний і дерев’яний Півень більш грунтовний і менше лізе в суперечку, в той час як емоційність вогняного тварини може обпалити навіть найбільш стійких особистостей.

Проблеми у відносинах

Союз цих людей заснований на постійних протиріччях, однак основними проблемами пари є:

 • Агресивність. Для людей характерні твердість і непримиренність. Обидва чоловіка потай мріють про ніжних відносинах, однак не виявляють м’якість в страху здатися слабкими.
 • Взаємні докори. Партнери наголошують будь-які недоліки один одного, часто роблячи це на публіку.
 • Постійні ревнощі. Подружжя люблять увагу протилежної статі і при цьому є власниками. Сварки на ґрунті підозри в зраді в такому шлюбі трапляються постійно.
 • Всіх проблем парі вирішити не вдасться, але якщо чоловік і жінка націлені на довгі стосунки, їм слід враховувати характери один одного і бути терпиміше. Якщо дівчина Півень виховувалася в сім’ї з суворим розподілом ролей, вона не стане так люто перечити чоловікові. У свою чергу хлопець-Півень потребує кар’єрної реалізації. Це забере більшу частину його енергії і на причіпки у нього не залишиться сил.

  Оскільки цього року приписуються любов до боротьби, партнерам слід зайнятися громадською діяльністю, журналістикою або спортом. Все це допоможе виплеснути негативну енергію і не зриватися один на одного. При такому розкладі шлюб може протримати кілька років, однак довгострокові відносини в такій парі — рідкість.

  Висновок

  Любов між чоловіком Півнем і жінкою Півнем спалахує миттєво і так само швидко гасне. Представники знака не відрізняються сталістю і вмінням дорожити людьми і відносинами. Партнери мають невисоку сумісність, так як є непримиренними і запальними. Схожі риси їх характеру стають причиною сварок, а не порозуміння.

  Люди, народжені в такому році, потребують м’якому дружині. Постійні докори, скандали і взаємні образи стануть причиною швидкого розставання.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: