Сумісність у чоловіка Кози з іншими знаками

Психологи вважають, що сумісність людей створюється виключно завдяки їх характером, а ось астрологи переконані, що на щастя в шлюбі впливають зірки. Не винятком є і чоловік – Коза, для якого пошуки обраниці відіграють важливу роль. Але яка сумісність Чоловіка Кози з іншими знаками, і наскільки щасливий він буде з тим чи іншим представником?

Зміст:

сумісність у чоловіка кози з іншими знаками

Сумісність у чоловіка Кози з іншими знаками

Характеристика знака

Люди, які народилися під знаком Кози, мають песимістичним характером і не надто рішучі. Вони повністю позбавлені красномовства і не дуже здатні відстоювати свою думку, так само як і самих себе. Між тим, вони дуже люблять читати, нерідко мають декілька вищих освіт, тому недалекими їх назвати складно.

В залежності від стихії, представник чоловічої статі, що народився в рік Кози, відрізняється тими чи іншими рисами. Так, Металева Коза здається сміливою і вміє себе подати, але насправді дуже ранима. Водяна – завжди діє обдумано. Коза Дерев’яна – саме розсудливість і поступливість. Вогняна Коза любить комфорт і зручність, але дуже нерішуча. Для Земної Кози заробити гроші –це найголовніше, хоча і про кохання вона не забуває.

Характеристика Кози чоловіка вказує на те, що це представник східного гороскопу відрізняється:

Який в любові

Чоловіки роки Кози надають першої любові величезне значення і втрату цього почуття сприймають досить болісно. Однак, представники такого знака цінують комфорт, спокій і сімейний затишок, тому, якщо перші стосунки не склалися, хлопці, на яких впливає цей символ року, все одно намагатимуться створити сім’ю, щоб не залишатися на самоті.

Чоловік Коза у міцній любові віддається по повній, але сумісність у нього йде не з усіма. Варто зазначити, що у деяких дам його спокійний характер може викликати нудьгу, але багатьом до душі його тиха і неконфліктна натура.

Яка дівчина підійде

Матеріальна сторона грає для них важливе значення, тому «рай в курені» для Кози неприйнятний. Саме з цієї причини він здатний знайти гармонію і щастя з жінкою, яка цінує і вміє рахувати гроші.

Крім того, такий хлопець нерідко вибирає в дружини даму, характер якої набагато сильніше, оскільки він звик бути на других ролях. Йому також підійде дівчина, яка не стане критикувати свого обранця і згодна задовольнятися не занадто частими і бурхливими, але досить ніжними інтимними стосунками.

Сумісність з Крисою та Змією

Чоловік Коза навряд чи зможе знайти щастя з Щуром, адже та, в прямому сенсі слова, живчик. Їй постійно потрібна активність, веселощі і суєта, а Коза не здатна на подібні речі. «Перетворити життя на свято» – це девіз Щури, в який чоловік, що народився в рік Кози, вписатися не зможе. Крім того, цей знак дуже любить конфліктувати і бурхливо виражати емоції, а Кози найважливіше спокій і тепла «погода в домі».

На думку астрологів, відносини зі Змією також не зможуть тривати занадто довго, так як разом двом цим знакам робити буде нічого. Жінці — Змії необхідний джерело натхнення, а тяжіє до рутини Коза навряд чи зможе стати тим самим стимулом для духовного розвитку. Обом представникам китайського гороскопу буде дуже нудно в деяких відносинах, оскільки фарб тут не виявиться.

Сумісність з Мавпою і Конем

Поважайте один одного

Хлопець, народжений під цим знаком, що володіє терпінням і скромністю, тому вертлява Мавпа захоче використати це в своїх цілях. До певного моменту стосунки цих двох представників східного гороскопу можуть складатися непогано, але, якщо Мавпа захоче придавити волю Кози, вона, що називається, зламає на ній зуби. Терпінню представника цього знака може прийти кінець, і тоді любовний зв’язок може спіткати сумна доля.

Що ж розповість сумісність з Конем? Відносини Коня-жінки і Кози-чоловіки дадуть більший шанс на успіх, проте, з інтелектуальної точки зору, дама, яка з’явилася на світ у році Коня, буде злегка програвати. При цьому життєрадісний характер цього знака дуже подобається Козі, і це дозволить завоювати її серце. У свою чергу, Коза приверне Кінь своєю глибиною і задумою. Шлюб цілком може стати щасливим, якщо у відносинах буде панувати повага і розуміння.

Сумісність з Півнем і Кабана

Чоловік Коза за китайським гороскопом відрізняється спокійним характером, і Півневі це за смаком. Емоційний і люблячий пригоди, він здатний привнести в розмірене життя Кози свято і зробити представника цього знака трішки авантюрнее. Враховуючи той факт, що Півень перед веде, а Коза залишається в тіні, стосунки обіцяють бути цікавими і тривалими. Крім того, матеріальна база може виявитися досить успішною, що так важливо для обох знаків.

Зі Кабаном у Кози можуть скластися незвичайні відносини. Обидва ці знаки відрізняються замкнутістю, тому афишировывать своє щастя вони не стануть. Їх відокремленість, з одного боку, може стати причиною того, що хтось або обидва занудьгують, але з іншого боку, в парі виявиться багато спільного, і ті, хто народилися в році Кози, знайдуть гармонію.

Сумісність з Козою і Кролика (Кролика)

Хлопець-Коза і представниця його ж знака чудово порозуміються, так як у них чимало спільного. Їх відносини будуть міцними, а погляди на життя досить схожими. Їх будинок цілком може стати не тільки повною чашею, але і прикладом для тих пар, хто стикається з конфліктами. Вони обидва потребують затишку та підтримку, яку цілком зможуть одне одному дати. Правда, в таких відносинах лідером доведеться стати чоловікові, що невластиво для Кози, яка звикла бути на других ролях.

Кролик підійде чоловікові-Кози тим, що теж має славу домосідом. Такій парі знайдеться, що робити разом: вони можуть сидіти біля каміна, займатися домашніми справами і облаштовувати своє гніздечко. Для Кролика властива делікатність, тому конфліктів у партнерів не буде, адже вони легко зможуть зрозуміти один одного. Крім того, Кролик вміє себе вести, а Коза це дуже цінує.

Сумісність з Драконом і Тигром

У цих відносинах буде керувати виключно Дракон. Варто бути парі разом? Ймовірно, так, якщо не перегинати палицю. Чоловік, народжений під знаком Кози, зможе контролювати гнів дружини-Дракона і вносити спокій починається хаос, однак, якщо жінка, яка народилася в році Дракона, почне серйозно тиснути на Козу, та просто не витримає і вважатиме за краще завершити відносини.

Тигр, як активний представник східного знака зодіаку, закрутить Козу у вирі емоцій і відчуттів, так що їм знайдеться, що робити разом. Ось тільки Кози спочатку може сподобатися така невгамовна життя, але потім їй все одно захочеться спокою. Загроза позбутися спокою і розміреності, швидше за все, стане причиною, по якій чоловік-Коза захоче покласти край відносинам.

Сумісність з Биком і Собакою

На думку астрологів, обидва ці представника східного гороскопу підходять Кози найменше, адже значення чоловіки роки Кози – це скромність і спокій. Якщо розглядати Бика як потенційного партнера, чоловіка-Вівцю буде дратувати його непоступливість і впертість. У свою чергу, Бик навряд чи стане терпіти надто догідливе поведінка Кози, вважаючи такого чоловіка бесхребетным. Найчастіше, союз закінчується тим, що Бик морально «затоптує» Козу, виставляючи її за двері свого життя.

Відносини з Собакою теж не віщують обом нічого хорошого. Ця пара вічно незадоволена один одним, у них багато приводів для критики і добрих слів залишається все менше. Та й вести себе жінка, яка з’явилася на світ у році Собаки, не завжди вміє пристойно, що також може дратувати Вівцю. Крім того, Собака надто говірка, а Козі, як відомо, потрібна тиша і благословенний спокій. Як видно, сумісність Кози з іншими знаками в більшості випадків – позитивна, в інших моментах потрібно бути готовим йти на компроміси.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: