Сумісність Кабана і Дракона

Сумісність Кабана і Дракона між собою становить близько 75%, обидва знака володіють сильною енергетикою, вміють постояти за себе.

Зміст:

висока сумісність кабана і дракона

Висока сумісність Кабана і Дракона

Характеристика Кабана

Народжені в рік Кабана, від природи талановиті, працьовиті і успішні люди, але їх наївність і довірливість, здатна погубити їх життя. За характером хлопці, що з’явилися на світ у році Кабана, володіють такими якостями:

Недоліком характеру є надмірна довірливість, невміння розбиратися в людях. Дуже часто, з необережності, таких людей обманюють шахраї.

Дівчата, народжені під сузір’ям Кабана, добрі і чуйні. Такі дами зовсім не вміють брехати і плести інтриги, їм потрібні: спокій і затишок. Саме тому, в супутники по життю вони вибирають хлопців з твердим характером. Загальними рисами, як дівчат, так і хлопців, є енергійність, вміння підтримати розмову, відрізняється своїм аристократизмом, миролюбністю, готовністю прощати.

Характеристика Дракона

Народившись в рік Дракона, людина від природи наділяється наступними якостями:

Хлопці, що з’явилися на світ у році Дракона, відрізняються витримкою і самовладанням. Прагнуть до самовдосконалення, вивчають науку і техніку, готові вчитися. Дуже багато вимагають від себе та оточуючих, не терплять невихованості і меркантильності.

Дівчата, народжені під знаком Дракона, знають собі ціну, вони добре виховані, люблять, коли за ними доглядають. Такі жінки будують успішну кар’єру, в чому їм допомагає блискучий розум і здатність раціонально мислити. Серед недоліків у характері можна виділити таку рису, як невміння розслаблятися.

Жінка-Кабан і чоловік-Дракон

Кабан за Східним гороскопом є векторним знаком, що визначає її домінування над знаком Дракона. Сумісність жінки Кабана і чоловіки Дракона в любові дуже велика. Дівчина Кабан закохується у Дракона в одну мить, вона його обожнює. Саме тому, її векторна приналежність не поширюється на Дракона.

Сім’я і шлюб

У такій родині панує мир і спокій, дружина не заважає чоловікові пізнавати нове і домагатися визнання. Вона щиро радіє успіхам і перемогам дружина. Чоловік, у свою чергу, готовий захищати і навчати свою супутницю новому. В шлюбі можливо поява декількох дітей.

В такому співвідношенні сузір’їв складається майже ідеальна пара. Гороскоп сумісності Кабан з Драконом вище середнього, що означає дуже високий показник. Якщо ви, вступаючи в нові відносини, спираєтесь на гороскоп, то можете бути впевнені в правильності вибору.

Сексуальне життя

Дівчата, що з’явилися на світ під символом Кабана, від природи сексуальні і користуються успіхом у протилежної статі. Такі жінки люблять пофліртувати, але вступати в інтимну близькість воліють тільки після довгих відносин.

Дракон і Кабан відчувають потяг одне до одного, їхні романи завжди довгі і продуктивні. Велика рідкість, коли між такими розсудливими символами, відбувається секс на одну ніч. Як правило, сексуальне життя цих знаків дуже розкута, в такому союзі панує розуміння: кожен з партнерів знає, як принести задоволення іншому.

Дружба між знаками

В дружбі, як і в любові, між такими людьми дуже велика сумісність. Обидва знака легко домагаються взаєморозуміння, можуть довірити таємниці. Всебічно розвинені, вони відмінно доповнюють один одного.

В парі панує довіра

Жінки Кабана і чоловіки Дракони – такі знаки найкращі друзі, їм подобається спілкуватися, разом відвідувати театри і навіть здійснювати прогулянки по магазинах. Нерідко, що під виглядом дружби ховаються почуття, найчастіше, дівчина закохується, і з-за природної сором’язливості, може упустити свій шанс бути коханою. Хлопці, народжені під знаком Китайського календаря Дракон, дуже цінують і поважають своїх подруг, завжди готові стати на захист і допомогти в будь-якій справі. Дружба цих двох, може тривати все життя, навіть при наявності сімей.

Сумісність у роботі

Жінки Кабана і чоловіки Дракони, якщо говорити про ділові відносини сузір’їв, то тут все навпаки, ніяка робота у них не виходить. Особливо, коли мова йде про спільних проектах.

Виною всьому легковажність і довірливість Кабана, її дуже легко обвести навколо пальця, що дратує її партнера по роботі.

Жінка-Дракон і чоловік-Кабан

Жінка Дракон і чоловік Кабан рідко перебувають у шлюбі. Кабан дуже ревнивий і прискіпливий для дівчини Дракона. Жорстокий і владний характер чоловіка відлякує жінку, яка за своєю природою активна і ефектна особистість, яка знає всі свої достоїнства.

Сім’я і шлюб

Перебуваючи в шлюбі з чоловіком Кабаном за Східним гороскопом, дівчина прирікає себе на сварки і конфлікти, адже чоловік прагне зробити із своєї жінки домогосподарку, що ніяк не вписується в плани кар’єристки дружини.

Якщо все-таки сім’я вже створена, тоді один з партнерів повинен вміти поступатися або зовсім відмовитися від своєї мрії. Зазвичай такий союз не приносить особливого щастя і легкість у стосунках.

Сексуальне життя

В інтимному плані сумісність двох знаків стовідсоткова. Пристрасть між чоловіком Кабаном і жінкою Драконом ніхто не може погасити. Дуже шкода, що такий запал у них тільки під час сексу.

Дівчата знака Дракон приваблюють протилежну стать своєю незалежністю і багатогранністю, найчастіше, не готові до серйозних стосунків, чого не скажеш про чоловіка Кабана. Сумісність жінки Дракона і чоловіки Кабана за гороскопом в цьому плані – суперечлива. Якщо мова йде виключно про секс, то проблем не виникне, тільки не варто будувати на такі відносини плани.

Дружба між знаками

Дружби між таких людей не може бути. Жінці идеалистке, постійно йде вперед, завойовуючи все нові вершини, взагалі колись заводити дружні відносини. Спілкування з чоловіками сузір’я Кабан рідко переростають у дружбу.

Проблема полягає в тому, що в такому союзі дуже складно знайти «точки спотикання». Довірити секрети вони один одного не можуть, так як банально не довіряють партнеру.

Сумісність у роботі

У плані роботи сумісність цих двох знаків дуже висока, їх з’єднує висока працездатність і вміння вчитися новому. Ці двоє легко будують бізнес плани, знаючи, що зможуть допомогти один одному.

Секрет цієї сумісності полягає у прагненні досягти своєї мети. Кожен з знаків здатний піти на поступки, якщо буде знати, що в результаті це принесе позитивні плоди.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: