Сумісність Півня з іншими знаками

Чоловіки і жінки, які народилися в рік Півня – складні люди. Вони не вміють тримати язика за зубами і говорять те, що думають. Вони можуть образити свого співбесідника і навіть не помітити цього. Такі люди люблять гуляти і гарно відпочивати. Багатьох цікавить, яка буде сумісність Півня з іншими знаками?

Зміст:

сумісність півня з іншими знаками

Сумісність Півня з іншими знаками

Характер чоловіка

Чоловік Півень за гороскопом активна людина. Він серйозно відноситься до своєї роботи і любить бути лідером. Але йому досить важко вибрати мету в житті, тому часто буває нерішучий у своїх вчинках. Така поведінка спостерігається у чоловіка і в особистому житті. Він не любить серйозних стосунків, може любити одну дівчину, а в той же час загравати з іншого.

Володар цього знака зодіаку любить мріяти про майбутнє і будувати не здійсненні плани. У шлюбі чоловік буде вірним чоловіком. Сімейне життя може тривати тривалий час, якщо його супутниця буде у всьому його слухати. Чоловік, народжений під цим знаком, що володіє такими якостями:

Характер жінки

Для жінки з таким знаком дуже важлива самостійність. Вона не любить залежати від чоловіка. Вона має таку характеристику:

Жінка за знаком Півень любить галасливі компанії. Вміє красиво говорити. Часто змінює свій зовнішній вигляд, так як любить бути на висоті.

Відносини з Щуром

Сумісність Півня і Щура погана, їм протипоказано перебувати поруч. Кохання цієї пари буде короткою. Щур хоче, щоб її обранець був серйозним, а Півень не знає, з якого боку підступитися, щоб зачарувати партнера. Чекання ні до чого доброго не призводять.

З часом непорозумінь стає все більше, але у обох партнерів складний характер і їм важко зробити крок на зустріч. Щоб була гармонія у відносинах, Півню необхідно знайти спокійного партнера, а Щура більш корисна людина, який буде цінувати сім’єю та стосунками.

Сумісність з Биком

Сумісність Півня з Биком на середньому рівні. У цієї пари може скластися, якщо Півень змириться, що у відносинах головний Бик, і неважливо, хлопець це чи дівчина. Для повної гармонії їм варто навчитися контролювати свої емоції, почати прощати.

В цілому, ця пара буде хороша. Бик зможе виконати мрію всього свого життя – знайде свою другу половинку. Півень любить фліртувати, але зраджувати своєму партнерові не стане, адже його такі відносини цілком влаштовують. У Бику поєднуються такі якості, як надійність, тому краще, ніж у Півня може і не бути. Сумісність цієї пари з роками стає ще міцніше.

Відносини з Тигром

Сумісність Півня і Тигра в деякому напруженні. У них спільні інтереси і тому вони будуть боротися за владу один з одним. За характером вони обидва лідера, і постійно будуть тягнути ковдру кожен на себе.

Якщо ці два знака все ж одружаться, то шлюб не буде щасливим. Такі люди не підходять один одному. Тигр буде постійно страждати із-за браку уваги, а Півень може і любить, але не хоче цього показувати. Вони хочуть любити, але не хочуть йти на поступки. Через час відносини в цій парі стануть тільки гірше, тому краще розійтися і знайти щастя з іншими людьми.

Сумісність з Кроликом

Півень дуже непередбачуваний

Сумісність Півня і Кролика погана, любов і дружба не для цих знаків. У них дуже різний темперамент, так як Півень активний, її поведінку важко передбачити. Білий Кролик спокійний і обережний. Навіть, якщо хтось один буде підлаштовуватися під іншого, то нічого з цього не вийде.

Півня буде злити повільність Кролика. Він вважає, що така людина не розуміє, чого хоче від життя. Кролик дивиться на життя зовсім іншими очима, він домагається стабільності. Ризик і небезпеку для нього. Відносини можуть тривати довго, якщо чоловік буде Півнем, а жінка Кроликом. Якщо все навпаки, то така пара швидко розлучиться, і кожен буде шукати щастя з іншими людьми.

Відносини з Драконом

Сумісність Півня і Дракона не найкраща. Вогняний Дракон лідер у відносинах, і бере на себе обов’язок піклуватися про Півня. Але, багатьом парам такі відносини за душі і вони не хочуть нічого змінювати. Дракон любить перемагати, а Півень просто милується своїм партнером. Окремо ці знаки люблять ходити на ліво, але разом вони тримаються один одного і намагаються не змінювати.

Дракон цінує те, що має, а його друга половинка стане для нього предметом гордості. Найкраще в союзі, коли по знаках зодіаку Дракон жінка.

Відносини зі Змією

Півень сумісний зі Змією. Ці два знаки єдині у східному гороскопі, які не можуть влаштувати своє особисте життя. Але, якщо вони зустрінуть один одного, то будуть щасливі. Чоловік з цим знаком захоче залишатися уваги Змії. Йому подобається її турбота. Вона читає його книгу, і обидва партнери будуть мати підтримку.

Так як ці два знака схильні до зради, знайшовши один одного, вони будуть вірними завжди. З кожним роком почуття будуть рости, а пристрасть у ліжку не гаснути. Народження дітей зробить Змію турботливою, а його відповідальним. Вони ніколи не розлучаються, а, якщо з’являються непорозуміння, йдуть на поступки. Півень з іншими знаками не так ідеально виглядає, як зі Змією.

Відносини з Конем

Сумісність Півня і Коня не ідеальна, так як люди люблять вільні стосунки. Зблизитися парі важко, вони відразу починають сваритися. Мати спільний бізнес партнерам заборонено, оскільки кожен робить все по-своєму. Вони будуть постійно сперечатися і доводити щось один одному, і Кінь завжди буде лідирувати. Знаки не можуть домовитися між собою.

Відносини завжди швидко закінчуються, так і не розпочавшись. Сумісність з іншими знаками у Півня більш ідеальна, ніж з металевим Конем. Можливо хтось із знаків після розриву відносин буде шкодувати, що не поступився.

Сумісність з Козою

Сумісність з Козою не ідеальна. Обидва знака егоїсти, завжди думають тільки про себе. Хочуть багато уваги і, щоб хтось про них дбав, а самі нічого для цього не роблять. Цілі мають різні. Символ чоловічого року емоційна людина, думає про фінансову вигоду і як себе повністю забезпечити. Хлопець Козел по знаку зодіаку буде одночасно будувати відносини з кількома людьми. Працювати цей знак не хоче, тому і вибирає людину матеріального, а не коханої.

Союз зможе протриматися, але не довго. Все закінчиться тоді, коли Козі стане мало грошей, а відносини для цього знака на останньому місці. Чоловік– людина яскравий, він зможе замінити свою супутницю Козу іншою людиною, що не буде бачити в ньому спонсора.

Сумісність з Мавпою

Краще не починати серйозних стосунків

Сумісність Півня з Мавпою не рекомендована, союз буде небезпечним. Мавпа – такий знак, який розташовує до себе людей. Якщо він не буде слухати свої емоції він зрозуміє, що Мавпа ним тільки користується, і така зв’язок нічого доброго не дасть, одні збитки. Це не завжди стосується фінансової сторони, ситуації можуть бути різними. Цей знак все буде робити заради Мавпи, витрачати на неї свій час, здоров’я, а вона все одно буде незадоволена.

Родичі не полюблять Мавпу, так як бачать її наскрізь. Це бачать всі крім закоханої людини. Розрив відносин буде болючий, але тільки для хлопця.

Сумісність однакових знаків

Півень та інші східні знаки поєднуються непогано. А що ж буде, якщо люди однакових знаків, але протилежної статі, вирішать зійтися? Насправді, ця пара не сумісна. Багато емоцій, краси і слів, але все марно. Як би пара не хотіла, але серйозних стосунків не буде. Сім’я і затишний будинок не для них. Вони можуть зійтися і навіть одружитися, але проживуть дуже мало. Їх буде переслідувати постійне нерозуміння і сварки. У такому союзі чоловік і жінка хочуть будувати кар’єру, але не відносини.

Півень любить яскраві емоції, незабаром він втомиться від протилежного себе. Він не той, хто живе звичкою або не хоче змін, тому ця пара не сумісна за гороскопом. Сумісність Півня з іншим знаком буде набагато яскравіше, ніж зі своєю протилежністю.

Відносини з Собакою

Ця пара не підходить, як в любові, так і в дружбі. Дуже дивно те, що чоловік і жінка з такими знаками взагалі могли зустрітися. Собака має дуже важкий характер. Завжди обмежує себе у простих радощах і любить все ускладнювати. Партнери будуть нещасні, а найстрашніше для Півня – це емоційна брак.

Собака буде дратувати свого партнера постійними перепадами настрою, адже вона любить різко міняти свої плани. Для неї людина не розумний, і не мислить логічно. Якщо так станеться, що пара все ж вирішить бути разом, то ненадовго. Постійне роздратування з обох сторін буде заважати будувати відносини. Вони знайдуть заспокоєння на боці, з іншими людьми, а цим партнерам краще розійтися і не мучити один одного.

Відносини зі Кабаном

Кабан також не підходить цьому знаку, адже у них різний ритм життя. Володар чоловічого знаку любить багато спілкування, прогулянки з друзями, а Кабан спокій. Від цього вона буде сильно страждати, і відчувати дефіцит уваги. Йому здається, що Кабан нудний людина і не розуміє, чого хоче від життя.

Людина зі знаком «Кабана» поступливіший і все робить для того, щоб їх відносини розвивалися. Вона йде на поступки навіть у ті моменти, коли вона права, а не він. Вона готова просити прощення за свої гріхи, тільки, щоб зберегти відносини. Півню, у свою чергу, здається, що Кабан легковажна.

Вона хоче сім’ю і домашній затишок, а він гуляти і активно жити. Через час обидва партнера втомляться від такого життя і розійдуться. Кабан залишиться страждати, так як сильно любить і не може забути радісні хвилини. Півень швидко зможе переключитися на інші відносини, які йому видадуться більш вигідними.

Висновок

Чоловік і жінка, які народилися в рік Півня, люди непрості, до них потрібен спеціальний підхід. Вони звикли жити яскраво і в своє задоволення. Тривалі і серйозні відносини цих знаків не цікавлять. Вони будують свої плани, в які не входять їхні другі половинки. Може вони і захочуть домашнього затишку і діточок, але це станеться не скоро.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: