Сумісність у Кролика з іншими знаками

Китайський гороскоп співвідносить кожної людини з певним тваринам, яке наділяє людську сутність особливими здібностями і рисами характеру. Люди, народжені в рік Кролика спокійні добродушні особистості. У відносинах шукають для себе захисника. Сумісність Кролика з іншими знаками хороша, їм досить просто знайти спільну мову з людьми.

Зміст:

яка сумісність у кролика з іншими знаками

Яка сумісність у Кролика з іншими знаками

Особливості характеру

Сумісність Кролика з іншими знаками визначається позитивними якостями характеру цих людей. Вони мають гострий розум. Їх можна назвати справжніми пестунами долі, адже їм властиво приземлятися на лапи при падінні. Вони володіють незвичайною привабливою зовнішністю, їх сексуальність завжди залучає представників протилежної статі.

Кролики з одного боку дуже скромні люди і не намагаються бігти попереду паровоза, щоб довести свою першість, а з іншого боку їх комунікабельність дозволяє безперешкодно спілкуватися в будь-якому суспільстві. Вони прекрасно знають собі ціну і можуть бути усунутими тільки в тому випадку, коли людина їм не по душі. До своєї мети йдуть повільно, але впевнено. У китайському гороскопі вплив на людей має не тільки сам знак, але і стихія. Східний гороскоп виділяє 5 стихій, які можуть посилювати або зменшувати вплив знака на характер і поведінку.

Вплив стихій

Характеристика знака приналежності до стихій представлена нижче.

 • Дерев’яний Кролик (1915, 1975, 2035) – чудово сходиться з людьми, завдяки своїй комунікабельності. Він великодушний і щедрий. Слабке місце такого людини в невмінні ховати свої емоції. У бажанні досягти своєї мети вони дуже терплячі і посидючі.
 • Металевий Кролик (1951, 2011) – відрізняється неабияким везінням і гострим розумом. В його голові вічно дозріває підступний план, він прекрасно знає, коли скористатися ситуацією на свою користь. Металевий Кролик хитрий і чітко знає, що йому потрібно і як це отримати. У характері присутня деяка скритність.
 • Вогненний (червоний) Кролик (1927, 1987) – в цьому представника дрімає сильний лідер. За кожної сприятливої можливості він намагається довести свою правоту і закликати інших не брати до уваги його потреби. Потрапляючи в несприятливі умови, він може впасти в депресивний стан.
 • Водний Кролик (1903, 1963) — йому нічого не варто привернути до себе увагу оточуючих. Вони самі до нього тягнуться. Сумлінно виконує поставлені перед ним завдання, скромний, товариський, часом надто сентиментальний. Найчастіше чужі проблеми ставить вище своїх власних інтересів.
 • Земляний Кролик (1939, 1999) – кмітливий, ініціативна людина, любить жити в достатку і прагне його заробити власноруч. Володіє хорошими ораторськими здібностями, може переконати будь-кого в своїй правоті. Він практичний і може швидко досягти бажаного.
 • Відносини з Мавпою

  Сумісність Кролика з Мавпою можна назвати захоплюючим пригодою. При всій чуттєвості, тривалі відносини між ними практично неможливі. Мавпа ніколи не стане прагнути пізнати суть свого партнера, їй не важливі його почуття, думки. Кролик завжди шукає в партнерських відносинах безпеки. Мавпа ж відштовхує його своєю мінливістю, нестабільністю.

  З іншого боку Кролик для самої Мавпи дуже вигідна партія. З його допомогою вона може відкрити в собі потенціал, розкрити свої таланти. У дружбі вони будуть сумісні краще, ніж в любовних відносинах.

  Відносини з Півнем

  Сумісність Кролика з Півнем досить перспективна. Їх обопільне бажання жити в достатку буде відправною точкою у відносинах. Півень любить пишні вбрання і неординарних людей, яким і є Кіт.

  Більше шансів на майбутнє у тандему чоловік – Півень, жінка – Кіт. У такому союзі чоловікові завжди буде не соромно показати свою красиву даму перед суспільством. Їй же приємно знаходитися поряд з чоловіком, тим більше, що знайти спільну мову з людьми Кролика не проблема. Дівчині Коту дуже подобається заводити нові знайомства. Чоловік Кролик краще сумісний з жінкою Півнем в дружбі, ніж у спільному житті.

  Відносини з Собакою

  Труднощі можна подолати

  Сумісність Кролика з Собакою можлива, але в більшості випадків при зустрічі вони починають один одного дратувати. У них в парі немає спільного розвитку. Хоча бувають винятки.

  По своїй сутності Собаки підозрілі, ревниві, недовірливі. Часто Собаки зраджують своїм партнерам із-за невпевненості. Саме цей фактор стає головною причиною розпадів більшості шлюбів з Собаками. Якщо ж люди зможуть прийти до спільного знаменника, шлюб може зробити світ обох партнерів цікавим і багатогранним.

  Відносини зі Кабаном

  Кабан не найкраща пара для Кролика. Сумісність Кролика з Кабаном у відсотках становить приблизно 40%. Кабан занадто лінива, а Кролик любить подорожувати. З іншого боку, Кабан надійний і вірний.

  У тандемі жінка — Кіт, чоловік – Кабан, шанси на щасливе майбутнє значно підвищуються. Вона завжди буде відчувати себе в безпеці, йому ж буде чому повчитися у красуні – дружини. Кабана хороші батьки і вміють влаштовувати свій побут, що імпонує жінці Коту.

  Відносини з Щуром

  Сумісність Кролика з Щуром перебуває майже на нулі. При першому ж погляді один на одного вони відчувають сильну антипатію. Кіт, звик вести себе в суспільстві гідно може вмить перетворитися в злющего звіра. Його Щура дратує буквально все.

  Щур – вивертка, вертлява, завжди знає, як знайти шлях до відступу. Вона часто намагається утвердитися за рахунок відкритої критики на чужу адресу, що абсолютно не подобається Кролику, який звик жаліти інших людей і думати про їх почуття. Між цими знаками не може бути ні любові, ні дружби.

  Відносини з Биком

  Сумісність Кролика з Биком можна назвати ідеальною. З роками відносини в їх тандемі стають тільки тепліше. Вони прекрасно доповнюють один одного, їм дуже просто знайти спільну мову.

  Вони можуть відкрити свою справу. Кролик буде генерувати ідеї, а Бик допомагати втілити їх у життя. У них рідко виникають конфлікти, жоден з них не намагається довести свою першість, адже вони розуміють один одного з півслова.

  Відносини з Тигром

  Кролик сумісність з Тигром має досить хорошу. Ідеальним шлюб назвати не можна, але в порівнянні з іншими знаками Тигр підходить Коту найбільше. У такій парі дуже цінується інтелектуальна сторона відносин, їм дуже просто знайти теми для розмови, і так комфортно, як один з одним, вони не відчувають себе ні ким.

  Дебати в сім’ї можуть початися через масштабність особистості. Все-таки Тигр хоче від життя більшого, тому іноді не може зрозуміти, чому Кролик не прагне до перемоги, а задовольняються другим місцем. Якщо пара зможе знайти компроміс, у людей вийде вибудувати міцний шлюб.

  Відносини з Кроликом

  Сумісність Кролика з Кроликом просто ідеальна. Їм є про що поговорити, чому навчитися один в одного. В такому шлюбі немає ревнощів.

  У стосунках вони щиро вміють співчувати і приймати сторону свого партнера. Їх обопільне прагнення до достатку і затишку допомагає їм досягти успіху в справах. Їх не лякає, коли не вдається досягти успіху в перший раз, вони будуть пробувати це робити знову і знову, підтримуючи і оберігаючи один одного.

  Відносини з Драконом

  Дракону слід стримувати себе

  Дракон гарна компанія для Кролика. Фізичний потяг між ними прокидається в перші хвилини знайомства. Їхній шлюб буде повним пригод. Партнери взаємодоповнювані і вміють знаходити спільну мову.

  Єдиним, що може їм завадити це самолюбство Дракона. Йому потрібно навчитися стримувати свій запал і не намагатися довести свою перевагу, адже Кролик і так не претендує на трон. В іншому це повноцінний, гармонійний союз.

  Відносини зі Змій

  Кролик сумісність зі Змією має не дуже хорошу. Зазвичай вони не залучають один одного. У них зовсім немає точок дотику. Дружба можлива, але далеко не завжди.

  Змія по своїй суті прихований агресор. У будь невідповідний момент може жальнуть так, що Коту не непереливки, тому обережний Кролик обходить таких людей стороною. Кроликам властиво відчувати небезпеку на відстані, вони вважають, що краще заздалегідь обмежити себе у спілкуванні з небезпечними людьми.

  Відносини з Конем

  Норовливой свавільної Коня дуже комфортно з розумним Кролем. Їм удвох не нудно. Вони чудово доповнюють один одного і можуть створити вдалий тандем, в роботі, дружбу і любовних відносинах.

  Кролику подобається відчувати себе захищеним. Правда іноді прагнення Коня можуть йти врозріз із прагненнями Кролика. Вона завжди робить все відразу і не звикла чекати довго, а от Кролик дуже довго зважує свої рішення і не звик до ризику. На цьому тлі можуть виникнути розбіжності, але зазвичай здоровий глузд партнерів дозволяє швидко вирішити конфлікт.

  Відносини з Козою

  Кролик сумісність з Козою майже стовідсоткова. Однак, шлюби між ними укладаються рідко, тому як вони вибирають для життя зовсім інших партнерів. Вони обидва прагнуть жити під захистом. До того ж удвох вони навряд чи зможуть досягти висот у кар’єрі.

  Коза за своєю суттю лінива і любить витрачати більше, ніж заробляти, тому частіше воліє тих, з ким жити зручно. Відносини ж з Кролем в них м’які, їм не потрібно говорити, розуміння приходить з перших хвилин спілкування. Їх ніжність і чуттєвість здатна розтопити лід. Якщо партнери зможуть визначитися зі своїми обов’язками спочатку, то вдалий союз цілком можливий.

  Заключна частина

  Гороскоп сумісності, не може точно визначити, які знаки будуть жити разом, які люди підходять тобі, з ким краще будувати стосунки, а кого оминати. Важливо розуміти, що це лише поштовх до дії, який потрібно розглядати для корекції своєї поведінки. Якщо в гороскопі сказано, що партнер вам абсолютно не підходить, це не означає, що потрібно кинути людину, з якою комфортно жити.

  Точні дані по сумісності можна отримати тільки при наявності інформації про розташування зірок на момент народження, а також точної дати до мілісекунд і місця народження. Дотримуйтесь покликом свого серця і намагайтеся бути терпимішими до свого партнера. Тоді будь-які відносини засяє новими фарбами.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: