Сумісність жінки Півня з іншими знаками

Сумісність жінки Півня з іншими знаками досить цікаво розглядати, адже такі люди здатні проявляти ініціативу в любовних відносинах. Їх головна характеристика характеру полягає в тому, що вони завжди здатні самостійно закохувати в себе того, хто їм дійсно цікавий. Жінка Півень не терпляча до байдужому відношенню до себе. Якщо на даму не звертає уваги той, хто подобається, то вона не стане докладати всі зусилля, щоб домагатися його. Яка ж вона – жінка Півень справжнього кохання?

Зміст:

яка сумісність у жінки півня з іншими знаками

Яка сумісність у жінки Півня з іншими знаками

Опис знака

Жінки-Півні дуже уважні у виборі супутника життя. Найбільше їм подобаються такі чоловіки, які можуть принести різноманітність у їхнє життя. Чим цікавіше і яскравіше буде їх хлопець, тим сильніше дама буде себе проявляти і розкриватися. Основна негативна характеристика цього знака зодіаку – ревнощі.

З-за своєї запальності вони можуть показувати агресію і невдоволення. Люди, народжені в рік Півня, завжди готові зробити сюрприз і подарувати подарунок близькій людині. Причому робить вона це, в першу чергу, для себе самої. Цим вона сама доводить свою успішність. Якою ж буде сумісність цієї представниці з іншими знаками?

Сумісність з Щуром

Чоловік, народжений у рік Пацюка, не особливо сумісний з жінкою-Півнем. Їх любов не триває довго і є короткочасною. Вони є егоїстами по своїй натурі. Вони не здатні надати своєму партнеру те, що від нього вимагають. Наприклад, люди, народжені в рік Пацюка, вимагають від своєї коханої половинки серйозності. А ось дівчина не впевнена в тому, що готова на все заради коханої.

Роками вони можуть накопичувати велику кількість претензій. Якщо враховувати той факт, що їх характер досить жорсткий, то на поступки ніхто і ніколи не піде. У підсумку, назріває велика ймовірність розриву. Люди, народжені в рік Півня, знають, що їм підходить не вимогливий супутник. А от Щура підходить той, хто буде думати не про себе, а про створення сім’ї.

Півень Бик

Між цими знаками зодіаку можливі відносини, якщо вони будуть дотримуватися компромісу. Наприклад, жінка–Півень має або прийняти любов до командування Бика, або не провокувати його на прояв агресії. А от Бик повинен трохи контролювати своє бажання до командування.

Півень досить вимогливий в союзі з іншими знаками зодіаку. Якщо справа стосується зв’язку з Биком, то в любові і дружбі у них хороша сумісність. Для Бика це хороший вибір, адже він знаходить ту людину, яка буде завжди з ним. А ось дівчина зможе знайти того хлопця, який буде захищати її від неприємностей, так як вона завжди шукає пригод.

У сексі у них ідеальна гармонія. Бик в ліжку любить проявляти ініціативу, що просто ідеальний варіант для пасивного Півня. Тим більше, що обидва партнери готові до різних експериментів.

Союз з Тигром

Союз між ними напружений спочатку. Суть в тому, що кожен з них намагається проявляти ініціативу в любові, і не завжди вони здатні досягти компромісу. Так як вони будуть часто зустрічатися інтересами, то жодні стосунки не триватимуть довго. У результаті, у них залишиться тільки 1 вихід – шукати своє власне щастя з іншими знаками зодіаку. Шкода, що розуміння приходить лише до 30 років.

Шлюб між ними трапляється рідше, ніж з іншими знаками. Причому дуже рідко він триває більше ніж 1 рік. Вся справа в тому, що Півень-жінка любить товариство інших чоловіків, тому навряд чи зможе приділити належну увагу Тигру. Тому доведеться робити складний життєвий вибір:

Сумісність з Кроликом

Труднощів не уникнути

Сумісність між ними дуже складна і невдала, причому це відображається, як в дружбі, так і в любові. Земляний знак (Півень) має більш яскравим і агресивним характером. Він завжди намагається брати від життя все, і не рахується з іншими думками. А ось Кролик досить спокійний, і завжди з обережністю ставиться до навколишнього світу. Не допоможе навіть підстроювання під партнера.

Є ймовірність успіху тільки в тому випадку, якщо у жінки Півня буде чоловік-Кролик, який буде брати від цих відносин вигоду. Якщо ж такі події не відбудуться, то проблем не уникнути. Можливий позитивний результат лише до 20-25 років Півня, коли він зрозуміє свої помилки.

Зв’язок з Драконом

Гармонія досягається в цій парі досить швидко. Металевий символ східного гороскопа (Дракон) відразу показує, хто в домі господар. Він здатний взяти на себе всю відповідальність у стосунках і постійно опікуватися Півня, який рідко дивиться в майбутнє. Причому невдоволення в цій парі зустрічається рідко, адже кожен займається своїми власними справами.

Незважаючи на те, що Півень може змінювати свого партнера, його в цьому шлюбі все влаштовує. Але, до 2 років спільного життя, він переглядає своє неправильне поведінка і змінюється. Причому ідилію в ліжку порушити дуже важко. Дракон є любителем краси і особливості. І як раз Півень, який завжди відрізняється красою і тонкістю смаку, стане чудовим об’єктом гордості.

Півень Змія

Ці два символи гороскопу досить важко сходяться з іншими знаками східного гороскопу. Але, якщо вони зустрічаються один з одним, то їх сумісність дійсно вражає. Дівчина в цій парі може не тільки закохати в себе хлопця, але і розраховувати на його підтримку.

Існує думка про те, що вони обидва завжди мають схильність до зрад. Незважаючи на це, між ними завжди панує вірність і любов. Вони влаштовують один одного, як в особистому плані, так і в сексі. Якщо у них народжуються спільні діти, то це тільки посилює їхні риси характеру. Змія проявляє себе більш дбайливо, а ось жінка стає більш відповідальною. Дуже рідко трапляються ситуації, коли вони розлучаються. Суть в тому, що вони завжди можуть знайти компроміс під час складного етапу і можуть пробачити образи в будь-якому випадку.

Союз з Конем

Гармонійні стосунки можливі, якщо пара погодиться на вільні стосунки. Причому зустрічатися їм слід рідко, але з великим емоційним посилом. Якщо ж жінки року Півня вирішать зв’язати себе серйозними стосунками з Конем, то можуть виникнути розбіжності на рівному місці.

Роками вони можуть мучити один одного, і в якийсь момент, зважитися на розрив. Кінь завжди відстоює свою власну точку зору. А ось дівчина не готова постійно перебувати в зоні ризику конфліктної ситуації, що тільки погіршує їх загальний союз в любові. Їхні стосунки закінчуються відразу ж після звичайної порожній сварки. В такому випадку, дама відразу вирішує шукати своє щастя і любов з іншими знаками, що не викликає у неї співчуття.

Сумісність з Вівцею

З Козою відносини завжди будуть складними. Це пояснюється тим, що обидва партнера мають егоїстичні нахили, і думають тільки про себе. Також неприємність полягає в грошах.

Фінансові проблеми завадять відносин

Суть в тому, що земляний символ завжди здатний повністю забезпечити себе всім потрібним. А ось чоловік, в такій парі, не любить працювати. В результаті він постійно буде шукати вигоду у відносинах, і шукати тільки ту людину, яка зможе забезпечити йому красиву і дорогу життя.

Півень Мавпа

В союзі жінка-Півень і чоловік Мавпа теж буде не солодко. Вся справа в тому, що Мавпа теж у всьому шукає вигоду для себе. І як тільки пані розуміє це, вона відразу ж припиняє відносини. Досить часто трапляються ситуації, що до шлюбу або сексу справа так і не доходить.

Слід знати, що Мавпа роками буде шукати вигоду не тільки в грошовому плані. Парнери, народжена під цим знаком, буде намагатися досягати власних бажань і планів через свою супутницю життя. Шкода, що розуміння цього не приходить до чоловіка навіть до 40 років.

Союз одного знака

Союз чоловіка Півня і жінки цього знака не можна назвати ідеальним. Молоді люди з однаковими знаками рідко можуть побудувати міцну сім’ю до свідомих років. Незважаючи на одноманітний характер, чоловікові Півню і жінці з таким же знаком буде складно знайти спільну мову. Спокійного спілкування між ними нереально досягти. Весь час, який вони будуть проводити разом, буде включена сварками і звинуваченнями. Дажеесли пара народить дитину, то ніхто не погодиться доглядати. І чоловік, і дружина будуть думати тільки про свою кар’єру.

Дівчина, народжена в рік Півня, завжди жадає яскравих емоцій. Чоловік цього водяного знака може їй це дати. Ось тільки проблема в тому, що на неї дуже швидко нападе втома від одноманітності. В результаті їх шлюб чи дружба відразу ж припиняться. Ось тільки питання полягає в іншому, хто швидше здасться.

Сумісність з Собакою і Кабаном

З Собакою краще навіть не починати відносини, адже хлопці, що народилися в цей рік, досить нудні, не зможуть надати належного емоційного насолоди. Собака ніколи не буде надавати своєму партнеру насолоджуватися життям.

Зі Кабаном не досягається гармонія за рахунок того, що у Півня і Кабана досить різні погляди на життя. Вони навіть проживають своє життя в різних темпах. Звичайно ж, Кабан постарається змінити свій характер, і відкласти власні бажання на інший план. Ось тільки вона дуже швидко втомиться від такого життя, що призведе до розриву.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: