Сумісність чоловіка Щура з іншими знаками

Наука астрологія займається вивченням впливу зірок на характер і долю людини. Найбільшою популярністю, особливо серед жіночої частини населення, що користується гороскоп любовний. По року народження визначається знак людини за східним гороскопом. Яка сумісність чоловіка Щура з іншими знаками?

Зміст:

сумісність чоловіка щура з іншими знаками за східним календарем

Сумісність чоловіка Щура з іншими знаками за Східним календарем

Опис знака

Чоловік Щур за значенням китайського гороскопу (1960, 1972, 1984, або 1996 року народження) – чуттєва персона, рано окунающаяся у вир любовних пригод. Але не слід думати, що його цікавить лише тілесна сторона відносин. Чоловік Щур – який же він? Навіть в отроцтві, коли інтерес до сексу знаходиться у нього на першому місці, народжений Щуром ніколи не вибере собі в партнерки дівчину, не зацікавила його духовно.

Чоловік Щур постійно знаходиться в пошуках об’єкта пристрасті, його особисте життя вирує подіями. Вважає себе знавцем жінок: вони, втім, дійсно прихильно сприймають. Секрет успіху тут криється в умінні цього хлопця змусити дівчину повірити, ніби він бере в ній щире участь в постійних діалогах між статями. Такий метод – насправді, «ледача гра», яку веде хлопець, народжений під цим знаком.

 • В інтимному житті постійно відкритий для експериментів.
 • Що стосується відносин, у них такий представник сильної статі вступає з великим ентузіазмом, будучи палко закоханим у другу половину. Однак не варто чекати від нього вірності: він не потерпить обмеження своєї свободи.
 • Характеристика чоловіка року народження Пацюка показує, що йому може сподобатися цікаве, впевнена в собі жінка, з якою можна обговорити будь-яку тему і яка має свою думку з будь-якого питання. Вона повинна володіти твердим характером, але своєму чоловікові беззаперечно підкорятися.
 • Вимоги до супутника життя

  Дешевими прийомами цього хлопця не заманити. А ось загадку він захоче розгадати. Також чоловікові Щура у відносинах важливо, щоб його подруга мала яскраву і стильну зовнішність, відзначається й іншими представниками чоловічої статі. Дуже не любить нерішучих і необов’язкових жінок.

  Йому потрібна дружина, яка володіє достатньою мудрістю, щоб приручити його і розкрити в ньому потенціал турботливого чоловіка і батька. Більш детальне уявлення про союз з чоловіком цього знаку можна отримати, розглянувши гороскоп поєднання чоловіка Щура з різними знаками східного гороскопу.

  Сумісність з Тигром

  Жінка Тигр – незалежна кар’єристка. Особливо діловими є персони, народжені в 1986 році. Щура буде цікаво з нею, досить ерудованої співрозмовницею. Їх інтимний зв’язок буде побудована насамперед на інтелектуальній основі.

  Ідилія закінчиться з початком сімейного життя. Відкритий для експериментів і всього нового, чоловік у сімейному питанні є консерватором. Феміністка Тигриця не налаштована підкорятися чоловікові, вона теж зажадає незалежності для себе. Якщо Щур не навчиться приймати її погляд на життя, а Тигриця не стане слабшою хоча б зовні, такий союз не триватиме далі цукерково-букетного періоду.

  Сумісність з Кролем (Кроликом)

  У такої пари погані перспективи. Відносин не буде діставати пристрасті, це швидше союз двох друзів. Але навіть в такій якості народжені Щуром і Кролем скоро набриднуть одне одному – занадто різні вони люди.

  Жінка Кролик дуже тривіальна для цього чоловіка, його більше турбують господарство і перегляд серіалів, ніж інтелектуальні розваги і різні авантюри.

  Як йдуть справи з Драконом

  Ці двоє здатні скласти гармонійний союз. Самодостатні натури і яскраві особистості, у шлюбі вони будуть черпати щось нове кожен для себе. Якщо між знаками і стане виникати суперництво, то вони лише почерпнути з нього новий джерело пристрасті.

  У відносинах панує гармонія

  Чоловік Щур в сексі з Драконом відкриє для себе найвищу точку пристрасті і насолоди. Якщо жінка Дракон має мудрість і зуміє створити в будинку милостиву обстановку, це надихне її молодої людини на кар’єрні подвиги і наповнить сімейне вогнище затишком.

  Сумісність зі Змією

  Непростий союз з причини різних поглядів двох партнерів на подружжя. Однак при сильному бажанні бути разом Щур і Дракон зможуть наступити на горло власним амбіціям і чимось пожертвувати заради любові, зрозуміти другу половину.

  Їх зв’язок буде корисна для обох, оскільки вони зможуть взаємно збагатитися духовно.

  Відносини з Конем

  Настільки протилежні знаки зважаться на створення загального гнізда тільки з великої любові чи за розрахунком. Або зі скандалом розійдуться назавжди.

  Ініціатива тут лягає на Коня. Якщо вона вчасно не зробить потрібних дій, надія на спільне майбутнє в сім’ї так і залишиться надією.

  Сумісність з Козою (Вівцею)

  Проблема цієї пари полягає в зайвій непристосованості Кози побуті і «рожевих окулярах», через які вона дивиться на життя. Не завжди вийде згладжувати гострі кути. Нестриманий її партнер під знаком Щура може дорікнути поранену дівчину досить нетактовним чином.

  Близько сприймаючи до серця будь-яку критику, вона просто впадає в депресію з часом, а іноді може і проявити агресію. Козі потрібно вчитися жити дорослим життям і знаходити металеву твердість характеру, а її супутнику – виявляти більшу терпимість. Нехай подивиться на Козу як на слабку дівчину, яку він має захищати від життєвих негараздів.

  Сумісність з Мавпою

  Креативний союз винахідливого стратега і чарівної жінки, яка наділена гострим розумом. У них є спільні інтереси і прагнення, вони доповнюють один одного як духовно, так і зовні.

  Мавпі дуже імпонує вміння зовні інфантильного хлопця виплутатися з будь-якої ситуації, його своєрідна пронырливость.

  Пацюк з Півнем

  Все можна подолати

  Зібрана, відповідальна жінка Півень стане в якомусь роді матусею для чоловіка розглянутого знака. Він буде довіряти їй свої плани і просити ради. Ось тільки Півневі може з часом набриднути небажання її сердечного друга дорослішати, а його не буде дратувати надмірна правильність жінки.

  До другого році стосунків всі недоліки обох проявляться в повній мірі, і ось тоді чекай біди.

  Сумісність з Собакою

  Спокійний, врівноважений союз. Миролюбна Собака стане товаришем задерикуватої, але не «лезущей на рожен» Миші. При прояві низки спільних зусиль здатні стати однією з середньо статистичних сімейних пар.

  Енергії та працьовитості молодої людини цілком вистачить для невибагливої Собаки-обивателя. Можливо, їй не вистачає витонченості. Це може стати причиною того, що чоловік почне шукати любові духовної і тілесної на стороні.

  Наскільки уживеться з Кабаном

  Гарний союз, зовні успішний. Елегантна дама під руку з лицарем, якого вона відкрила у своєму супутнику. В їх парі і всередині все так чудово і витончено. Вони зберігають певну дистанцію один з одним: жінка не дозволить собі з’явитися перед чоловіком без зачіски та з косметичною маскою на обличчі.

  Мінус таких відносин у тому, що обом бракує щирості у спілкуванні з коханою людиною.

  Сумісність з Биком

  Практична жінка Бик (особливо в поєднанні з водяним знака зодіаку) навряд чи вибере такого чоловіка для серйозних стосунків. Він цілком пристосований до життя, але на надмірні кар’єрні подвиги не здатний.

  Його потрібно направляти і, якщо ця жінка готова до ролі наставника в сім’ї, тоді вперед. Бо як Щур на сексуальному рівні прагне до Бика і так просто не відчепиться від дівчини, буде намагатися її завоювати.

  Якщо знаки однакові

  Якщо два представника цього знака, народжені в одному році, зійдуться, це буде тандем двох егоїстів. Обидва прагнуть пролізти скрізь і всюди, хитрують, здатні на різні хитрощі. Разом вони точно не пропадуть.

  У ліжку сумісність досить середня, але ця сторона життя не буде для них пріоритетною. В цілому, ця парочка цілком задоволена один одним. Порада наостанок: прислухайтеся до трактуванням зірок, але дотримуйтесь велінням свого серця!

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: