Сумісність Бика і Мавпи

Сумісність Бика і Мавпи найкраще проявляється в дружніх відносинах. Любов між ними найчастіше трапляється нерозділене: «Бик може любити її всією душею, але вона здатна над ним насміятися і заподіяти душевні страждання. Багато чого в цих відносинах залежить від Мавпи, якщо їй імпонує Бик, то вона здатна створити з ним сім’ю. Для того, щоб домогтися її любові, потрібно йому підлестити, і тоді Мавпа потрапить в любовні мережі.

Зміст:

сумісність у парі бика і мавпи

Сумісність у парі Бика і Мавпи

Особливості Мавпи

Знак має бурхливий темперамент, він хитрий і підступний. Досягає своїх цілей будь-якими способами, не завжди чесними. Зрозуміти цей знак важко, а іноді й просто неможливо, так як він дуже хитрий і мінливий.

Завжди відрізняється швидким розумом і активністю, любить бути в центрі уваги і перемагати. Іноді його дії не приносять результату, так як відбуваються без будь-яких планів. Ще одна відмінна риса – схильність говорити неправду, з причиною і без причини, при цьому викрити в брехні Мавпу неможливо.

Вплив гороскопу

Зодіакальний гороскоп докладно описує, як планети впливають на Мавпу. Дата народження визначає риси характеру людини, незважаючи на те, що народився він в один рік. Залежно від цього представник знака разюче змінюється, хоча завжди залишається розумним і рухливим.

Планети і стихії впливають на Мавпу таким способом:

 • Овен завжди виступає лідером, і з нього виходить хороший керівник, який вміє відстоювати свої інтереси різними способами.
 • Телець – відрізняється швидким розумом і товариськістю, любить дізнаватися і поширювати нову інформацію.
 • Близнюки нереально рухливі і оригінальні, рідко хто може прослідкувати за ходом їх думок. Біда їх у тому, що їх активність і діяльність стихійна, багато дорогоцінного часу витрачається на дрібниці.
 • Рак ховає свою справжню натуру, здається ранимим, але насправді дуже любить вигравати.
 • Лев – оригінальна особистість, обдарована великою дотепністю і спритністю.
 • Діва – володіє аналітичним розумом і намагається знайти у всьому прихований зміст; розважлива, смішлива і безтурботна.
 • Терези випромінюють неймовірну енергію, вони люди люблять і товариські.
 • Скорпіон-Мавпа – людина невгамовний, швидкий і хитромудрий, справжня «вибухова суміш».
 • Стрілець не має якихось особливостей, типова допитлива Мавпа, любляча подорожі.
 • Козероги відрізняються працьовитістю, але на першому місці у них завжди залишається сім’я.
 • У Водолії повністю розкриваються творчі здібності Мавпи, розум стає глибоким; знак здається незалежним, але насправді найбільше потребує любові.
 • Риба зібрала людей тонких і м’яких, з добре розвиненою інтуїцією. Часто вони живуть у світі власних ілюзій і фантазій.
 • Представники цього знака – особистості творчі, вони не відрізняються працездатністю, але хочуть при невеликих зусиллях мати все, до чого прагнуть. Добитися їх розташування легко – достатньо постійно лестити і нахваляти їх.

  Особливості Бика

  Часто представник цього знаку виглядає старше своїх однолітків завдяки розсудливості та самостійності. Користується славою авторитетну людину, чиє слово має велику вагу. По-іншому бути не може: якщо його не сприймають, він просто йде. Бики відрізняються працьовитістю, з них виходять хороші начальники. Але підлеглі повинні їх неухильно слухатись, інакше побачать в гніві. Перемогти їх не вважається можливим, вони завжди праві.

  Особливостями знака виступають:

  У любові Бики вірні, але часто здатні вручити своє серце тому, хто здатний його розбити. У сексі представник цього знаку дотримується традицій, той, хто зуміє розбудити в ньому сексуальне бажання, що назавжди залишиться в його серці.

  Вплив гороскопу

  Зодіакальний гороскоп по-різному впливає на Бика, він може бути вразливою і агресивним, безтурботним і суворим, м’яким і вольовим.

  Характер партнерів залежить від гороскопу

  Ось як планети і стихії впливають на представників цього знака:

 • Овен – упевнений в собі, йому завжди вистачає витримки.
 • Телець – вольова і сильна натура, яка вміє контролювати свої емоції та бажання.
 • Близнюки відрізняються любов’ю до праці, чіпкістю і надійністю.
 • Рак завжди заглиблений у свій внутрішній світ, c увазі строгий, але має тонку і вразливу душу.
 • Лев — безтурботний і веселий, але в деяких ситуаціях стає агресивним і небезпечним.
 • Діва привітна і весела, з нею легко, тому всі хочуть з нею дружити і спілкуватися.
 • Представники знаків Терези – люди м’які, терплячі, відрізняються загостреним почуттям справедливості і балансом емоцій.
 • Скорпіони-чоловіки наділені шостим почуттям, жінки – артистичними здібностями
 • Стрілець людина доброзичливий, не терпить конфліктів і звик вирішувати проблеми дипломатичним способом.
 • Козеріг – самодостатня особистість, тверда і рішуча.
 • Водолій поєднує в собі, здавалося б, несумісні ідеї і легко втілює їх у життя.
 • Риба приховує свій тонкий внутрішній світ за солідним і значним зовнішнім виглядом.
 • Всіх Биків поділяють на два типи: перший — дуже товариська, другий – замкнутий. Вони ведуть себе з повною протилежністю, перший тип є душею компанії і завсідником вечірок, другого вважають дивним. Дивина тут ні при чому, знак цього складу просто часто філософствує і замислюється про сенс життя.

  Сумісність у коханні

  Бик і Мавпа – непростий союз, партнери не зможуть до кінця зрозуміти один одного.

  Перший не шукає легких шляхів, він має намір створити міцну сім’ю, рухається до мети повільно, але впевнено. Бик і Мавпа їх сумісність в шлюбі це вічна боротьба двох непростих особистостей зі своїми поглядами на життя.

  Другий – навпаки, шукає найшвидші шляхи і досягти наміченої мети здатний набагато швидше, і це сприяє сумісності у шлюбі і у відносинах. Бик не завжди може прийняти таке положення речей, тому відносини між ними зав’язуються непрості.

  Сумісність жінки-Мавпи і чоловіки-Бика

  Жінка здатна помітити чоловіка цього знаку, вона захоче спробувати побудувати з ним стосунки. Їй лестить те, що він надійний, цінує сім’ю і завжди готовий захищати її. Партнерка здатна змінитися і перевести любовні відносини в сімейні.

  В шлюбі представниця прекрасної статі зможе внести яскравість в стабільну життя обранця, розворушити його:

  В сексуальних відносинах Мавпа дозволить випробувати партнеру надзвичайно яскраві, досі невідомі йому почуття: вона буде грати, імпровізувати і стане неперевершеною коханкою.

  Проблеми у відносинах

  Неприборканий темперамент жінки в цьому шлюбі сильно вимотує флегматичного чоловіка. Він не здатний змінити свій спосіб і темп життя, тому може «зійти з дистанції».

  Проблеми можуть зруйнувати стосунки

  Представниці прекрасної статі чекає подарунків, уваги та компліментів, а чоловік зовсім не романтичний. Вона буде шукати романтики і флірту на стороні, а чоловікові це не сподобається. Можливість зради викликає лють партнера, наслідки якої неможливо передбачити.

  Сумісність чоловіка-Мавпи і жінки-Бика

  Союз між цими знаками буде непростим, відносини вимотати жінку, і вона відмовиться від них.

  Вона не зможе поміняти свої звички і прискорити життєвий темп, як того хоче її обранець. Така жінка любить порядок, а йому це не властиво. Роман спочатку буде цікавим, але не дуже довгим.

  В шлюбі не все складається успішно: вона недовго витримає бурхливі сплески і емоції, але терпіти це все життя не має наміру. Вони можуть розподілити обов’язки, але в цілому шлюб буде невдалим.

  Сексуальне життя, незважаючи на несумісність характерів, буде яскравою і такою, що запам’ятовується:

  Постіль буде здатна їх помирити, але лише на час, це сприяє сумісності але крепкуий союз побудований на секс це міф. Відомі випадки, що секс пов’язував їх надовго, адже він був незабутнім.

  Проблеми у відносинах

  Проблеми в шлюбі знаків можуть виникнути на тлі почуття власництва партнерки, її прагнення підтримувати ідеальний порядок в будинку і прагнення до лідерства. Вона ніколи не зможе звикнути до насмішок Мавпи, його несерйозного сприйняття партнерки.

  Якщо чоловік візьме правила і прикинеться, що займає другорядну роль, їм вдасться досягти затишшя. Повага з боку партнера, приборкання його невгамовного характеру – шлях до успішних відносин.

  Сумісність у дружбі

  Дружба між цими знаками міцна і надійна: вони отримають у цих відносинах все, чого їм бракує. Бик спробує себе в новому житті, насиченою та інтенсивної, без правил і гальм. Мавпа зможе навчитися поміркованості, терпіння.

  Бик і Мавпа зможуть вчитися один у одного і з гумором вирішувати серйозні проблеми. Різниця темпераментів знаків буде доповнювати їх.

  Сумісність у роботі

  В роботі цих знаків важко буде дійти консенсусу: Бик – природжений трудоголік, йому важко зрозуміти Мавпу, яка працює тільки під настрій і намагається досягти бажаного самим простим шляхом.

  В бізнесі потрібно з’єднати завзятість Бика і винахідливий розум Мавпи. Це може принести пропозиції та вигідні контракти.

  Висновок

  Сумісність бика і мавпи за східним гороскопом цікава, це дуже непросте поєднання, але у них є шанси бути разом. Для цього потрібно постійно працювати над собою, змінювати свої звички і правила. Це в першу чергу стосується Бика, він повинен оцінити всі переваги цих відносин, їх солодкість і незвичайність.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: