Сумісність Мавпи і Мавпи

Астрологія — не вигадка, а вплив планет на людину — цілком реальний процес. Вступивши у відносини закохані починають цікавитися сумісності їх знаків Зодіаку. Але фахівці радять враховувати також рік народження. Знати сумісність Мавпи і Мавпи необхідно тим, хто народився в 1908, 1920, 1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004 роках.

Зміст:

сумісність у парі мавпа і мавпа

Сумісність у парі Мавпа і Мавпа

Гороскопи роз’яснюють аспекти поведінки людей, народжених у рік Мавпи. Незважаючи на часті прояви агресії і егоїзму, покровителі цього року непогано уживаються разом.

Особливості року

Народжених у рік Мавпи характеризують як успішних і цілеспрямованих особистостей. Такі люди із задоволенням беруть участь у дискусіях, де люто відстоюють свою думку. Вони завжди поділяться хорошим радою з власного життєвого досвіду.

Характеристика тих, хто народився у рік Мавпи:

Таким людям важливо постійно знаходитися в колі близьких родичів.

Вони важко переносять самотність. Представники цього знака Зодіаку — кар’єристи і вважаються цінними співробітниками. Повністю віддаються улюбленій справі згодом отримуючи продукт вищої якості.

Особливості чоловіки-Мавпи

Лідер з усвідомленням свого становища в житті — ось як коротко можна описати чоловіка, який народився у рік Мавпи. Маючи цінний досвід, та великий багаж знань, його називають інтелектуалом. В молодості знаходиться в постійних пошуках себе, любові, щастя і прибуткового справи.

Людина бажає отримати від життя максимум і пробує свої сили в різних сферах. На роботі його поважають і вважають хорошим фахівцем. Особливо гарні чоловіки у підприємництві в ролі посередників. Чарівна усмішка в поєднанні з серйозними намірами — ось чому для співпраці вибирають саме їх.

Ось що варто знати про поведінку чоловіків-Мавп в любовних відносинах:

Якщо спочатку налагодити сексуальне і любовну складову відносин, то цілком реально, що чоловік-Мавпа буде захоплюватися своєю жінкою протягом довгих років. Для нього дуже важлива підтримка партнера.

Для чоловіка дуже важлива підтримка

У більшості випадків представники чоловічої статі не моральні. Їм притаманне лицемірство, брехня на благо і використання людини в особистих цілях. Але цього не станеться, якщо між Мавпою та іншими людьми налагоджені міцні дружні відносини.

Вплив гороскопу

Гороскоп розповідає про характер персони, її ставлення до різних ситуацій, слабких і сильних сторонах. В залежності від знаку Зодіаку поведінка хлопців-Мавп характеризується:

 • Овен – красномовний і балакучий, має велику кількість друзів. Відрізняється гостротою розуму і кмітливістю. Рішення приймає чітко, думки викладає грамотно і логічно.
 • Телець – здатний висловити свої почуття незвичайними способами. Чуйний, відкритий і емоційний.
 • Близнюки – яскрава натура з творчим потенціалом. Продуктивно працює, якщо є інтерес до проекту. Мінливий, часто міняє свої рішення.
 • Лев – амбітний хлопець. Розвиває власний бізнес, не бажає працювати за наймом. Цікавий, бажає розкрити всі секрети.
 • Діва – серйозно налаштований, педантичний, любить порядок у всьому.
 • Терези – схильні до компромісів, доброзичливі, чуттєві. Ненавидять самотність, тому шукають партнерів для довгострокових стосунків.
 • Скорпіон – вміє виставляти життєві пріоритети, вольовий, незалежним від думки інших, швидко адаптується до зовнішніх обставин.
 • Стрілець – ерудит без особливих талантів, але з розвиненою фантазією. Віддає перевагу свободу мислення і дій.
 • Рак – переживає про свою безпеку. Чуттєвий, з мінливим настроєм і багатою уявою.
 • Козеріг – самокритичний, ставить високі вимоги до оточуючих. Гуморист і оптиміст.
 • Водолій – залежний від чужої думки. У ньому поєднується безмежна фантазія і блискучий розум.
 • Риби – приховують свої почуття. Не люблять втручання в особистий простір, скупі на емоції.
 • Чоловік, який народився у рік Мавпи повинен знати таку інформацію. На його сумісність з представниками інших знаків Зодіаку впливають особисті риси і якості партнера.

  Хлопець є меланхоліком. Прагнення стати більш розвиненим іноді переходить межі розумного. На думку астрологів, Мавпам не вистачає трохи простоти.

  Особливості жінки-Мавпи

  Розумна і чарівна, зухвала і одночасно мила, іноді надмірно мінлива, але справжня — ось як можна описати дівчат-Мавп. Вони здатні оперативно спокусити будь-якого чоловіка. Можуть щиро любити і проявляти свої почуття з особливим трепетом.

  Ретельно і акуратно вибирають собі партнера. Їй важливо, щоб у обранця було прекрасне почуття гумору, тямущість і красивий зовнішній вигляд. Якщо вона не відчуває себе захищеною в компанії чоловіка, то ніяких любовних стосунків не буде.

  Жінки цього знаку Зодіаку незалежні від думки інших. Самостійно забезпечують собі бажаний рівень життя.

  Уразливість і зайва примхливість — їх слабкі сторони. Досить просто вивести з рівноваги, але проблематично заспокоїти. Не завжди показують свої справжні переживання в стресових ситуаціях.

  Вплив гороскопу

  Гороскоп розповість про характер партнера

  Жінки більш чутливі до впливу різних знаків Зодіаку. Їм потрібно детально ознайомитися з сумісністю з представниками східного гороскопу. Коротка характеристика спілок дівчат-Мавп з іншими знаками:

 • Овен – харизматична особистість у поєднанні з ясним розумом. Кар’єристка, швидко і легко навчається новому, прагне до самовдосконалення.
 • Телець – винахідлива дівчина з креативним підходом до справи. Любить чистоту, вільний час проводить в тихій обстановці.
 • Близнюки – генератор ідей, яскрава особистість. Відповідальна і виконує роботу якість, термін. Грайлива, мінлива, весела, легко йде на компроміс.
 • Лев – сповнена ентузіазму і життєвої енергії. Вільний час приділяє йоги або альтернативного заняття. У відносинах домінує і важко переносить розставання.
 • Діва – володіє чудовими комунікаційними здібностями. Любить пригоди, не терпить лицемірства і поганого ставлення до себе.
 • Терези – вперті, не можуть довести власну думку, здатні бачити речі з різних точок зору.
 • Скорпіон – успішна з активною життєвою позицією. Не вміє приймати спонтанних рішень, погано управляє людьми. Нікому не довіряє.
 • Стрілець – винахідлива, з веселою вдачею і хорошим почуттям гумору.
 • Рак – досягає успіху у всіх починаннях. Ласкава й уважна, намагається зберегти хороші відносини будь-яким шляхом.
 • Козеріг – компетентна у своїй професії, прагне ставати краще. Цінує і любить свою сім’ю, за будь-яких обставин знаходить час на близьких.
 • Водолій – активна і енергійна, ніколи не сидить без діла. Якісно справляється з поставленими завданнями і успішна у веденні бізнесу.
 • Риби – інтуїція і ясне розуміння ситуації відмінно гармонують у цих осіб. Відкриті для всіх, але особистих фактів про себе не розповідають.
 • Жінки-Мавпи люблять зайвої уваги до своєї персони. Люблять красномовних чоловіків, іноді не помічають в партнері яскраво виражених недоліків.

  Можуть грати на почуттях молодих людей, не замислюючись про наслідки. Не прив’язані до коханої людини, але цінують рідних. З цих дам виходять турботливі мами. Добре сумісні з хлопцями-Мавпами.

  Сумісність у коханні

  Яка ж сумісність в шлюбі чоловік Мавпа і жінка Мавпа? Астрологи зазначають, що такий союз має хороші перспективи. Хлопець надійний і амбітний, дівчина мудра і добра вихована. Саме тому вони гармонійно доповнюють один одного.

  В парі Мавпа і Мавпа сумісність характерів грає не останню роль. Їх шлюб побудований на щирих почуттях. Життя на колесах — одна з причин, чому вони легко уживаються разом. Жінка Мавпа і чоловік Мавпа разом планують подорожі і з задоволенням діляться враженнями про поїздку один з одним.

  Проблеми у відносинах

  Не буває відносин без сварок і образ. Саме конфлікти дають можливість побачити людину по-справжньому. Розбирати і вирішувати проблеми в шлюбі необхідно для того, щоб знайти баланс і гармонію.

  Навчіться поважати чужу думку

  Жінка Мавпа і чоловік Мавпа мають такі проблеми в шлюбі і любовних відносинах:

 • Надмірна емоційність дівчата часто провокує чоловіка на сварки.
 • Рівень інтелекту кожного з партнерів сприяє виникненню тривалих розпитувань.
 • Егоцентричність і егоїзм заважають нормальним відносинам в сім’ї, так як поступитися іншому значить програти і принизити себе.
 • Сумісність в шлюбі чоловіки Мавпи і жінки Мавпи досить висока. Все може зіпсувати ігнорування конфліктної ситуації. Але навіть час і відстань не зможе зруйнувати хороший союз.

  Астрологи радять усунути конкуренцію в шлюбі. Необхідно давати один одному вільний простір і поважати особисту думку. І тоді в сім’ї пануватимуть любов, гармонія і щастя.

  Сумісність у дружбі

  Обидва егоїстичні і негативно сприймають критику оточуючих. Дружба між чоловіком і жінкою з цим знаком цілком реальна. Якщо у них буде взаємоповага, то такий союз стане довговічним.

  Не варто забувати, що Мавпи — любителі гучних посиденьок та великих компаній. Згідно з китайським гороскопом, вони легко знаходять спільну мову між собою. Для них важливо, що один був красивим зовні. Негативна риса характеру цих людей у відсутності інтересу до внутрішнього світу співрозмовника.

  Сумісність у роботі

  Сумісність Мавп в робочих відносинах буде високою при наявності ще одного ділового партнера.

  Бажано, щоб це був чоловік-Дракон або жінка-Тигр. В таких умовах результати діяльності будуть успішними і принесуть чимало прибутку.

  Представники цього знака Зодіаку мають багату фантазію, тому такі люди часто працюють у творчому середовищі. Вони представляють такі професії:

  Мавп очікує успіх у комерційній сфері. Але з них досить погані управителі. Незначні перешкоди, дрібні невдачі, невисока прибуток — будь-які дії, які йдуть не до плану, можуть травмувати їх.

  Вони непогано контактують між собою з-за чого їх сумісність в загальній роботі знаходиться на середньому рівні. У ділових відносинах корисливі та не завжди виявляють бажання допомогти один одному.

  Висновок

  За східним гороскопом два партнера, народжених у рік Мавпи, мають сумісність близько 70%. Цього цілком достатньо, щоб побудувати хороші і тривалі стосунки. Навіть часті конфлікти не здатні зруйнувати щасливе спільне перебування чоловіка і жінки, народжених в один рік.

  Вони підходять один одному не тільки для шлюбу. Дружба між ними міцніша при взаємоповазі. Робочі стосунки складуться відмінно, якщо знайдеться партнер з більш спокійним темпераментом.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: