Сумісність Мавпи і Собаки

Несумісність характерів часта причина конфліктів на роботі і розлучень благополучних сімей. Дві різні особистості або уживаються разом, або йдуть на постійну конфронтацію. Сумісність Мавпи і Собаки цікава і не завжди однозначна: люди, народжені в різні роки, важко знаходять спільну мову. Педантичні перфекціоністи «собачки» і дотепні «мавпочки» створюють незвичайний союз з хорошими перспективами.

Зміст:

сумісність мавпи і собаки в шлюбі і відносинах

Сумісність Мавпи і Собаки в шлюбі і відносинах

Особливості союзу

Сумісність Собаки і Мавпи за гороскопом зачіпає відмінності. Вони закладаються в дитині ще з дитинства.

Риси характеру, життєві принципи, кардинально різні погляди на життя: з боку може здатися, що у двох знаків немає точок дотику. Складні сполучники слід розглядати не тільки, як протиборчі сторони, а як дві повноцінні особистості, здатні знаходити точки взаєморозуміння.

Особливості Мавпи

Для «мавпочки» характерна підприємливість і ощадливість. Це люди, які керуються розумом, логікою і розсудливістю. У них переважає виключно голос розуму. Цікаві «мавпочки» з радістю пізнають навколишній світ. Вони не бояться роботи: працьовиті та стійкі, вони раді знайти вихід накопиченої енергії, отримати задоволення від власної роботи та грошовий прибуток.

Люди «мавпочки» відрізняються надійністю. На них можна покластися як в любовних відносинах, так і в партнерському союзі. Інтуїтивні і товариські Мавпи швидко йдуть на зближення без побоювання. Представники східного знака не тягнуть образи з минулого, все, що сталося з колишнім партнером залишається пережитком невдалих відносин.

Вплив східного гороскопу на знаки зодіаку

Сумісність закоханих або колег визначається низкою факторів: знаком Східного Гороскопу і положенням зірок у момент народження партнера. За гороскопом людина набуває додаткові і дуже важливі риси характеру. Мавпа і знаки зодіакального кола:

 • Овен. Сприятливе поєднання: люди, що народилися в рік мавпи» під знаком Овен, наполегливі та цілеспрямовані.
 • Телець. Людина обдарована сентиментальністю, м’якістю і меланхолією, з якою важко впоратися.
 • Близнюк. Близнюки «мавпи» кидаються з крайності в крайність, вони або ідеальні, або занадто порочні.
 • Рак. Інтелектуали Раки тонко відчувають весь навколишній світ, кожної людини, яка входить в їх житті.
 • Лев. Буйні люди з жвавим характером.
 • Діва. Погане поєднання східного гороскопу і знака зодіаку приносить людині багато невпевненості в собі.
 • Терези. Товариські, комунікабельні люди з відкритим серцем.
 • Скорпіон. Люди, наповнені сумнівами. Вони завжди перевіряють кожна його дія, кожен вчинок партнера.
 • Стрілець. Людина, обдарована цим дипломатичним талантом. Він завжди йде на компроміси.
 • Козеріг. Складні по натурі «мавпи» народилися під знаком Козерога. В них поєднується божевілля і химерний характер.
 • Водолій. Справжні винахідники і новатори.
 • Риби. Хитрі й меткі, такі люди завжди викрутяться з складної ситуації.
 • За гороскопом визначаються риси характеру і стійкість людини. Пом’якшується «мавпа» стихією води. Вона додає цілеспрямованим людям тієї невагомості, яка дозволяє обходити проблеми, обтікати їх подібно воді.

  На характер людини впливає гороскоп

  Стихія Вогню додає характеру «мавпи» жорсткості. Люди під заступництвом Вогню не можуть будувати тривалі стосунки з людьми-егоїстами або явними лідерами.

  Особливості року Собаки

  Собаки за східним календарем – це надійні, але дуже стривожені люди.

  Вони піклуються про інших, про рідних і сторонніх, про навколишній світ. Розслаблення хоча б на хвилини для них недозволена розкіш. Перфекціоністи, нездатні оцінити власні вчинки по достоїнству. Вони завжди незадоволені своєю роботою, внеском у відносини і партнерський союз.

  Собаки обмірковують ситуації, що сталися або можуть статися одного разу. Вони прагнуть до досконалості, до збудованого в своїй голові ідеалу. Такі люди розуміють оточуючих людей, знають, що у них на серці і на розумі. Подібно тотемному тварині, «собачки» відрізняються великою відданістю і вірністю. Проникливі і чутливі, вони – велика удача для партнера, але разом з тим і велике випробування його терпіння.

  Вплив східного гороскопу на знаки зодіаку

  На «собачку» впливає не тільки рік народження, але й заступниця стихія. Поєднання східного гороскопу і знака зодіаку визначає звички і принципи людини:

 • Овен. Поєднання безтурботності і динамізму дозволяє «чотирилапим» Овнам легко крокувати по життю.
 • Телець. Телець врівноважує прискіпливу «собачку» і пом’якшує її складний характер.
 • Близнюк. Знервовані і непостійні люди легко йдуть на конфлікти і важко на примирення.
 • Рак. Потайні Раки не показують свою чуттєву, вразливу натуру.
 • Лев. Сміливі і жертовні, Леви готові пройти будь-які труднощі заради дружби і любові.
 • Діва. Стривожені Діви чекають підступу в будь-якій ситуації. Їх підозрілість може переростати в параною.
 • Терези. Товариські і доброзичливі. Терези збирають в собі всі хороші риси Собаки.
 • Скорпіон. Замкнуті, дуже відчужені. У більшості випадків Скорпіонам легше уникнути, ніж доводити свою точку зору.
 • Стрілець. Незалежні творці, здатні створювати із самих звичайних речей справжні шедеври.
 • Козеріг. Спокійні й урівноважені особистості.
 • Водолій. Винахідники, які завжди досягають поставлених цілей.
 • Риби. Добрі і відкриті в спілкуванні.
 • Люди не вибирають дату народження, але завдяки поєднанню власного знаку зодіаку і східного гороскопу, їм силу підкреслити сильні сторони і позбутися від недоліків. Хороші поєднання облагороджують «собачку», роблять її благородною і м’якою.

  Проблем у стосунках можна уникнути

  Погане поєднання зі знаком зодіаку створює проблеми в будь-якому спілкуванні. Такі люди погано уживаються з партнерами і колегами.

  Любовна сумісність

  Мавпа і Собака складна ситуація в будь-якій комбінації.

  Чоловіки і жінки з різними східними тваринами (заступниками) будуть намагатися перетягнути партнера в свою площину. Собаки і Мавпи з легкістю будують легкі, невимушені стосунки, але коли справа доходить до укладення шлюбу – виникають перші серйозні розбіжності.

  Собака і Мавпа можуть розвиватися разом, якщо це буде їх свідомий вибір. Дорослі відносини переживуть і різницю у світогляді, і згладять протистояння двох темпераментів. У Мавпи і Собаки є спільне майбутнє, яке складається з щоденної роботи.

  Сумісність жінки Мавпи і чоловіки Собаки

  У любові партнерам слід знайти спільні інтереси, інакше союзу не бути. «Собачка» поводиться замкнуто по відношенню до жінки «мавпі». Дружині важко зрозуміти, що на думці у коханого. Коли в любові багато недомовок, партнери шукають причини відчуження: для «собаки» проблема криється в легковажності жінки, а ось улюблена винить у всьому меланхолійний настрій чоловіка.

  Собака в любові ідеалізують партнера, і кожен промах подружжя для нього справжня трагедія. Чим більше ілюзій скластися у союзі, тим далі пара опиниться від справжніх міцних відносин. У такій любові важлива довіра і терпіння. Тільки компроміси і поступки здатні закласти фундамент міцних відносин.

  Проблеми у взаєминах

  Жінка Мавпа завжди активна, їй потрібен рух, а більшість «собачок» приносить у відносини статичну гармонію і спокій. Основною проблемою для пари може стати різниця в ритмі життя. Жінка активна цілодобово, а для «собачки» потрібно натхнення.

  Жива, безпосередня жінка керується настроєм. Їй ніколи будувати складні плани, замість роздумів вона звикла діяти. Для чоловіка така поведінка обраниці неприпустимо. Для чоловіка жінка – відображення, що врівноважує, а не руйнівна сила.

  Сумісність чоловіка Мавпи і жінки Собаки

  Пару чекає щасливий шлюб

  Жінка Собака і чоловік Мавпа – цікавий союз.

  В шлюбі така пара завжди щаслива, але до офіційного одруження у стосунках закоханих багато складнощів. Якщо в шлюбі дружина може собі дозволити вередувати і здаватися слабкою, то на ранніх стадіях стосунків таку поведінку партнера відверто дратує Мавпу.

  Чоловікові приємно спостерігати за чуттєвою натурою коханої. У шлюбі вона м’яка і безпосередня, як дитина. Чоловік знає, чого коштувала впала металева захист «собачки», і цінує поступливий характер подружжя. Сумісність вірної жінки і пробивної чоловіки дуже велика.

  Причина конфліктів

  Жінка, повна сумнівів не завжди може утримати динамічного чоловіка. Хороша сумісність не врівноважує різні погляди на життя. Чоловік рухається вперед і йому важко тягнути за собою «собачку». Міцна сім’я не складається з ряду причин:

  Сумісність у коханні та шлюбі не впливає на бажання людей бути разом. Якщо чоловік і жінка докладають необхідних зусиль, їхнє протиріччя з часом відходять на задній план.

  Чоловік Мавпа може поліпшити становище власної родини, якщо отримати від подружжя підтримку. Діючи спільно, закохані разом досягають поставлених цілей.

  Дружба

  Дружба «собачки» і «мавпочки» наповнена дитячою безпосередністю. Якщо пара у таких людей не складається, то дружба для них хороша альтернатива. Як друзі Собака і Мавпа хороший баланс божевілля і розсудливості.

  «Собачка» тягнеться до Мавпи, черпає від неї натхнення. З «мавпи» виходять хороші друзі: друзі, які ніколи не кинуть, друзі, які зрозуміють самі необґрунтовані страждання і образи «собачки».

  Робочі відносини

  Робоча сумісність «Собачок» і «Мавпочок» гарна. Якщо два професіонала сходяться в одній справі – кожен відповідає за свій сегмент роботи. Погано йдуть справи, якщо Собаці не по душі співпрацю. Небажання працювати приховати не вдасться, а Мавпі буде важко тягнути все на собі.

  Добре спрацьовуються «Мавпочки» і «Собаки», у яких велика різниця у віці. Колеги зможуть поважати один одного і проявляти правильне поблажливість у разі помилок. Не можуть спрацюватись Собаки з тими Мавпами, у яких переважає надмірне завзятість і наполегливість.

  Висновок

  Для Собак і Мавп любов – це вівтар, на якому піднімаються дари. Міцна дружба дається знаків важко, адже у відносинах без романтики вони спираються на абсолютно різні орієнтири.

  Сумісність Собаки і Мавпи включає багато суперечностей і перспектив, після старанної роботи партнерів. Як закохані і друзі, два тварин за східним календарем можуть відбутися, але тільки вкладаючи однакові зусилля.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: