Сумісність Дракона і Собаки

У китайському гороскопі кожен рік відповідає певній тварині, яке має величезний вплив на характерні поведінкові особливості. Люди деяких знаків можуть знайти спільну мову між собою, а між іншими тягнеться ціла прірва нерозуміння. Ось і сумісність Дракона і Собаки вдалою назвати не можна.

Зміст:

сумісність дракона і собаки

Сумісність Дракона і Собаки

Характеристика Дракона

Люди, народжені під знаком Дракона честолюбні, розумні і сильні духом. У них немає проблем з уявою. Основними рисами їхнього характеру є справедливість і чесність.

Трапляються ситуації, коли представники цього знаку можуть виходити з себе. Коли вони відчувають, що навколо них панує несправедливість, можуть проявити певну імпульсивність і егоїстичність.

Кращими професіями для них стануть: акторська майстерність, продюсування, політика. Крім того, потрібно враховувати, що вони зможуть проявити себе в абсолютно будь-якій сфері, де можуть знадобитися якості лідера.

Характеристика Собаки

Це відповідальні, хоробрі і справедливі люди. Незважаючи на всі ці, здавалося б, прекрасні якості, як правило, вони досить замкнуті. Їм набагато простіше пережити свої труднощі в самоті, ніж пустити когось в душу.

Фахівці стверджують, що знак ділиться на дві групи: добрі і песимістичні. Справа полягає в тому, що Собаки вважають, що зобов’язані бути самостійними і тому їм соромно зізнатися, коли можуть опинитися в складній ситуації – вони обов’язково повинні вирішити самі.

Дівчина Дракон і Собака хлопець

Сумісність жінки Дракона і чоловіки Собаки досить проблематична з-за різних поглядів у цих зодіакальних знаків на життя. Їх шляху швидко можуть розійтися. Дівчина Дракон самовпевнена і горда, а чоловік Собака любить ходити наліво, хоча від партнера вимагає особливої вірності.

У них практично немає спільних інтересів. Якщо для Драконихи завжди важливо бути на висоті, то чоловік є натурою посередньою, і особливо не прагне хапати зірки з неба. Його більше влаштовує звичайна робота в колективі, в якому він не є лідером. Тим не менш, його добродушність і чуйність притягує до нього людей.

Стосунки у шлюбі і кохання

Сумісність Дракона жінки і Собаки чоловіки в процентному співвідношенні складає всього лише 20 %. Вони дуже різні. Шлюб для обох знаків обернеться пеклом, як тільки вони знімуть рожеві окуляри. Для чоловіка Собаки не так важлива платонічна сторона любові, як тілесні контакти.

Чоловік наполегливо і ніжно намагається завоювати свою пасію. Драконші це дуже подобається, адже вона любить, коли її оточують турботою і увагою. Їй імпонують красиві залицяння. Початок їх відносин завжди яскраве, багате різними подіями. Ось тільки часто трапляється так, що любов тоне в рутині побуту та егоїзмі партнерів.

Відсутність довіри зруйнує стосунки

Дівчина дуже любить товариство і коли чоловіки надають їй знаки уваги. Їй приємно перебувати в оточенні людей, вона має до цього, адже володіє незвичайним магнетизмом і силою. Чоловік веде себе дуже підозріло по відношенню до своєї партнерки, інколи ревнує без причини, йде з дому, просто гуляючи по вулиці, роздумуючи і шкодуючи себе. Йому не хочеться відвідувати світські раути разом з дружиною, Його дратує таке суспільство, а ще більше його дратує популярність другої половинки.

У свою чергу, дівчина не може зрозуміти його поведінки. Ще одним каменем спотикання є схильність хлопця до зрад. Він може робити це, навіть відчуваючи сильні почуття до партнерки. Головна причина його вчинків – відсутність довіри до дружини, але, коли це довіра з’являється, вже пізно, дружина знає про зради і не бажає його бачити.

Шлюб можна зберегти, якщо партнери змінять лінію поведінки:

Дружні стосунки

В дружбі шансів нормально співіснувати знаки зодіаку мають більше, але, скоріше за умови, коли вони знайомі з ранніх років, спокійно сприймають недоліки один одного. В іншому випадку вони будуть постійно сваритися. Дружба між чоловіком і дівчиною може існувати протягом довгих років.

Собака вміє цінувати вірних друзів, а Дракону імпонує така відданість. Дракониха, будучи владної і цілеспрямованою, може досягти хороших результатів у роботі і бути начальником. З одного боку, вона і сама може дати відсіч будь-кому, але стереотипне ставлення до жінок на чільних посадах часом робить життя нестерпним, і тоді вона йде до вірному другові за порадою. Іноді після довгих років дружби чоловік і жінка розуміють, що їм зручно і добре разом, спалахує іскра пристрасті. З таких друзів вийде відмінна подружня пара, адже вони вже навчилися цінувати переваги і прощати недоліки.

Робочі моменти

Сумісність у роботі буде вдалою тільки, коли партнери стануть чітко розмежовувати зони свого впливу. Жінка не повинна занадто сильно захоплюватися управлінням, а хлопцю слід більше і старанніше працювати, а не дратуватися через те, що над ним керує жінка. Взагалі у такого робочого тандему хороші шанси на успіх.

Сам знак Дракон наділяє людей незвичайною удачею, до них гроші самі притягуються. Вони можуть втілити в життя самі божевільні ідеї. Ось тут знадобиться більш розсудливий хлопець, який допоможе правильно організувати робочий процес. Такий тандем дасть плоди, коли обидва партнери будуть перебувати у свідомому віці.

Правильно побудувати робочі стосунки вийде тільки, коли керувати буде Дракон. Другий знак іноді намагається захопити кермо правління, але не любить брати на себе відповідальність, тому при першій же невдачі стане перекладати все на плечі Драконихи, що і призведе до сварки між компаньйонами. Кожен повинен виконувати свою роботу. Це буде запорукою успіху.

Хлопець Дракон і Собака Дівчина

Дівчина Собака оточить турботою

Сумісність чоловік Дракон і Собака жінка буде у відсоткових співвідношеннях вище. Близько 50 % пар можуть порозумітися і створити міцну щасливу сім’ю. Чоловік упевнений в собі і своїх можливостях, не прагне уникати відповідальності, що особливо цінує в ньому жінка.

Дівчина, у свою чергу, здатна подарувати молодій людині ніжність, любов і відданість. Великим плюсом є здатність Собаки налаштувати домашній побут, створити затишок. Ось тільки бажання їх не завжди збігаються. Іноді їй хочеться посидіти вдома або відправитися на природу, а йому більше подобається бувати в людних місцях. З-за цього знаки часто сваряться.

Стосунки у шлюбі

Любов між цими людьми спалахує раптово і накриває хвилею чуттєвості. Їх шлюб стане успішним, якщо вони стануть прислухатися один до одного і закривати очі на деякі дрібниці. Більше уваги партнерам слід приділити сімейним цінностям.

У чому Собаку дратує самолюбива натура Дракона. Іноді його самолюбування і бажання довести, що він краще за всіх просто виводить її з себе. Зате ці знаки можуть стати хорошими батьками. З таким сильним чоловіком можна не переживати, що сім’я буде в чомусь потребу. З появою дітей у ньому прокидається подвоєне прагнення і стимул досягти успіху і забезпечити своє сімейство.

Турботлива Собака старанно виховує потомство і зберігає вірність чоловікові. Головне в цих відносинах партнерам не забути один про одного. З появою дітей, партнери часто віддаляються, тому їм варто частіше організовувати сімейні вечори.

Дружні стосунки

Гороскоп сумісності Дракона хлопця і Собаки дівчата в дружбі не так гарний, як у коханні. Перебуваючи в одному суспільстві, їм досить важко знайти спільну мову. В принципі, вони обертаються в різних колах.

Собачка не особливо любить людей, які занадто сильно намагаються виділитися. Однак, якщо їх об’єднує спільний інтерес, то дружба між знаками цілком можлива. Принаймні, у них є шанс перейняти один у одного найкращі риси характеру. Чоловік у такому тандемі, прислухаючись до жінки, перестане бути самозакоханим нарцисом, а їй не завадить стати більш цілеспрямованою і звільнитися від страхів.

Робочі моменти

Робота для них обох має величезне значення. Дракон і Собака можуть плідно працювати над одним проектом. Її метушливість і нервозність іноді здатні вивести партнера з себе, а його божевільні ідеї приводять дівчину в шок. Їй невтямки, як його божевільні ідеї можуть давати результати і продаватися. Але, якщо вони поєднують свої знання та навички, то успіх проекту забезпечений.

Більшість романів у Дракона і Собаки починається саме на роботі. Він владний начальник, а вона його підлегла. Гарний чоловік, респектабельний і сильний не може залишити байдужою добродушну дівчину. Йому ж іноді дуже не вистачає в оточенні такою доброю і милою особи, яка не думає про наживу, здатна мислити набагато ширше, не женеться за грошима, а любить просто так і завжди підтримає у важку хвилину.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: