Сумісність Коня і Бика

Любовна сумісність допомагає побудувати міцні відносини: Східний календар визначає тотемна тварина, формує характер людини та його принципи. Кінь і Бик – незвичайний, але гармонійний союз. Партнери знаходять спільну мову, але ціною власних амбіцій. Сумісність Бика і Коня дозволяє побудувати дружбу, створити пару і знайти спільну мову з колегами.

Зміст:

сумісність коня і бика в шлюбі і відносинах

Сумісність Коня і Бика в шлюбі і відносинах

Особливості союзу

Сумісність партнерів визначається десятком факторів: характером, вихованням, темпераментом. Знаки зодіаку, східний календар формують відносини закоханих до їх зустрічі, тому любов у Коня і Бика виникає з перших хвилин.

Сумісність знаків створює новизна і пристрасть: напористий Вол представляють любов, як чергове змагання, а м’яка, поступлива «конячка» плекає любов, неначе диво.

Рік Бика

З Биком асоціюється вірність: чоловік ніколи не додасть партнера, не виявить зневагу. Жінка-Бик запальна: вона пристрасна натура і шукає натхнення у всіх сферах життя.

Жінка Вол – це прообраз залізної леді.

Вона не надто відкрита у відносинах, тому образи часто ховаються під маскою байдужості. Вольова особистість йде напролом в невеликих спорах: вона багато робить для своєї сім’ї і у відповідь дуже вимоглива.

Вплив знака Зодіаку

Вол володіє особливим шармом: чоловік і жінка зі складним характером приваблюють протилежну стать. Знак Зодіаку поєднуються з Волом, створюючи особливі риси характеру:

 • Овен. Сильний характером Овен будує життєздатні плани і домагається поставлених цілей.
 • Телець. Спокійні, розважливі люди. Не вступають у конфлікти без вагомих аргументів.
 • Близнюки. Непередбачувані Близнюки відрізняються важким характером. Мінливість в переконаннях позначається на відносинах.
 • Рак. Вол під знаком Раку прагне побудувати міцну сім’ю.
 • Лев. Лідери в сім’ї виявляють зайву деспотичність.
 • Діва. У любовних справах Діви керуються доводами розуму, а не почуттями.
 • Терези. Парні, солідарні, відповідальні Терези здатні побудувати міцні відносини з іншими знаками Зодіаку.
 • Скорпіон. Замкнуті люди, схильні роками зберігати в собі образи.
 • Стрілець. Енергійні і товариські Стрільці швидко знаходять спільну мову з партнерами.
 • Козеріг. Люди, натхненні в кожному вчинку і рішення: переносять романтизм на відносини.
 • Водолій. Вибухові, агресивні і педантичні особистості.
 • Риби. Інертні і пасивні люди.
 • Особистість Вола залежить від положення планет у момент народження людини. Риби відрізняються невластивою Волу меланхоличностью, а Козероги – це мрійники, здатні на подвиги.

  Чоловік Вол наділений непідробною мужністю. Він – захисник і завойовник. Партнерка Вол поєднує в собі чоловічий характер і дівочу ніжність.

  Характеристика Коня

  Дівчина «конячка» натхненна новим романом і незабаром потопає в розчаруванні. Довірливі Коня не звикли сумувати, в парі «скакуни» влаштовують свята і розбавляють щоденну рутину.

  Потенційний партнер бере від «конячки» працьовитість і завзятість. Чоловіча любов не феєрично, але віддана: спочатку партнер придивляється до обраниці, вивчає її «таємницю».

  Вплив знака Зодіаку

  Гороскоп допоможе знайти ідеального партнера

  Кожен знак Зодіаку посилює або послаблює вплив «конячки» на людину. Особливості характеру таких «скакунів»:

 • Овен. Стійкі люди, готові пережити будь-які труднощі.
 • Телець. Квітневі «конячки» відрізняються витривалістю і терплячістю.
 • Близнюки. Люди, що живуть напоказ, трохи ексцентричні і показушні.
 • Рак. Раки наділені хорошим уявою: їх творчість цінується суспільством.
 • Лев. Владні і волелюбні люди.
 • Діва. За життя Діви оптимісти, вони зібрали все хороше від добродушною конячки.
 • Терези. Яскрава зовнішність Терези привертає до себе увагу і викликає інтерес.
 • Скорпіон. Люди з важким характером тримаються закрито, нетовариські.
 • Стрілець. Цілеспрямовані Стрільці не бачать перешкод на шляху до мети.
 • Козеріг. Чесноти: душа Козерогів чиста і непорочна.
 • Водолій. Щедрі егоїсти – таких людей важко зрозуміти і складно полюбити.
 • Риби. Наївні, трохи сентиментальні Риби поєднують у собі суперечливі якості «конячки». Слабкі і романтичні, вони потребують турботи і підтримки.
 • Дівчина Риба шукає сильного партнера, а ось Телець завжди усвідомлює власні сили. Терези, як найяскравіші дерева в лісі, привертають до себе увагу оточуючих людей.

  Кожен знак унікальний. Поєднання Східного календаря і знаків Зодіаку допомагає знайти ідеального партнера Кінь для спільного життя.

  Любовна сумісність

  Любовна сумісність Коня і Бика описує гармонію, яку створили обидва партнера. Це рівноправний, гармонійний союз. Для підвищення сумісності Бика і Коня, партнерка «скакун» повинна виявити терпіння, а чоловік Вол оточити партнерку турботою. Союз романтика і вольової дружини врівноважити складніше.

  Жінка Вол звикла переважати і пригнічувати обранця, а для нього – істинної ранимою «конячки», такий тиск нестерпно. Хороша сумісність між Волом і «конячкою», якщо у партнерів велика різниця у віці.

  Жінка-Бик і чоловік-Кінь

  У шлюбі чоловік Кінь жінка Бик, як вогонь і вода.

  Дві стихії, які можуть зруйнувати один одного, або створити хитка рівновага. В союзі «Конячка» з працею бере на себе обов’язки глави сім’ї, а в шлюбі з Волом ініціатива карається.

  Жінка в сумісності знаків Бика і Коня повинна бути слабшою. Компроміси і поступки – основа таких відносин. Досвідчені Бики привносять в союз мудрість, яку не можна заперечувати норовливим «конячок». У складному шлюбі рятують загальні інтереси і об’єднують справи.

  Конфлікти партнерів

  Характер знаків різний сумісність Коня і Бика приносить багато розчарувань. В шлюбі стикається егоїзм і мрійливість. Партнери протистоять один одному, і як на кориді їх сумісність уособлює гарний бій.

  Гороскоп сумісності вольових Волів і простодушних «конячок» вказує на нерозуміння. Люди не можуть знайти точки дотику, і не бажають прийняти іншу сторону. Суперечності в більшості випадків закінчується розлученням.

  Жінка-Кінь і чоловік-Бик

  Кінь і Бик мають хорошу сумісність

  Чоловік Бик і жінка Кінь – це класичний шлюб. Сильний чоловік і покірна дружина швидко вживаються. Чоловік Бик і жінка Кінь надихаються протилежними рисами характеру: чоловікові подобається дитяча безпосередність «конячки», а вона готова ховатися в фортеці, яку створив обранець.

  Гороскоп сумісності Бик і Кінь описує союз «батька» і «дитини». Тільки сумісність лідера і веденого дозволяє сім’ї процвітати. Хороша сумісність в парі з моделлю відносин «дружина домогосподарка, чоловік-добувач».

  Проблеми у відносинах

  Гороскоп сумісності вказує на проблеми у стосунках. Суперечності, над якими партнерам доводиться працювати:

  Хороша сумісність руйнується невірністю партнера. Зради такий союз не переживає. У цієї пари у відносинах немає місця зраді.

  Сумісність чоловік Бик і жінка Кінь якщо партнери різного віку значно вище. У таких пар складаються міцні сім’ї.

  Дружні стосунки

  Коники – це свобода, легкість у спілкуванні і товариськість. Всі «гончі» за східним календарем відкриті світу, новим відносинам і вражень. Вони романтизує кохання, але легковажні в дружбі. Бик і Кінь стають нерозлучними друзями в крайніх випадках. Сумісність дружби бика і коня за гороскопом знаходиться в зоні ризику, тільки уміння партнерів поступатися один одному дозволить домогтися крихкого взаєморозуміння.

  Їх протиріччя не згладжуються романтикою або пристрастю: Віл стоїть на своєму, а «конячка» не хоче витрачати час на з’ясування дружніх відносин. Компанійські зв’язку для двох знаків велика рідкість.

  Робоча сумісність

  Під знаком Вола народжуються сильні, вольові люди. Їх тіло, душа, дух спрямовані на перемогу і досягнення. «Конячка» шукає роботу для розрядки і натхнення, кар’єрний ріст її не цікавить.

  Мотивуюча агресивність дозволяє Бику просуватися по кар’єрних сходах. Для колеги іншого знака така поведінка ділового партнера – агресія, з якою доброзичливі «скакуни» не хочуть справлятися. В роботі сумісність Бика і Коня за Східним гороскопом дуже низька.

  Висновок

  У суперечливих знаків відносини складаються з першої секунди. Між партнерами з’являється містичний зв’язок. Секс, бій переконань і принципів не дає закоханим розслабитися: чим більше підходить партнер, тим сильніше напруга. Протистояння допомагає парі рости і розвиватися.

  Люди під заступництвом східного «скакуна» намагаються убезпечити себе і запобігти майбутній провал, а Воли воліють відразу діяти. Якщо така пара складається, партнери вживаються надовго.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: