Сумісність Тигра і Кози

Побудувати нові відносини допоможе астрологія і Східний календар: положення планет і року народження визначають сумісність Тигра і Кози – суперечливого, але цікавого союзу.

Зміст:

сумісність тигра і кози в шлюбі і відносинах

Сумісність Тигра і Кози в шлюбі і відносинах

Войовничий Тигр і Коза з грайливим характером далекі від ідеальної пари, але закохані знаходять спільні інтереси. Створена гармонія є гарантією хорошої сім’ї.

Особливості союзу

Сумісність хижого Тигра і романтичною Кози нагадує гру в одні ворота. Мила тремтяча «овечка» нездатна протистояти хижакові: в любовних справах протистояння партнеру тільки нашкодить. Союз сильного Тигра і Кози – це добре прописаний сценарій, в якому чоловік і жінка напам’ять вивчили свої ролі.

Відносини складаються з першої зустрічі. Майбутні чоловік і дружина бачать позитивні сторони один одного, приймають недоліки обранця. Відносини «хижака» і «жертви» розвиваються стрімко.

Опис Тигра

Гороскоп описує Тигра, як хижака, як звіра, здатного нападати і захищатися. Він завжди готовий до сутички. Партнер-Тигр виявляє наполегливість і агресивність. Він бачить мету і йде до неї.

Цілеспрямований чоловік цінує векторні відносини, спрямовані в майбутнє. Жінка Тигр хитра і уперта. Вона зібрала в собі силу хижака і його вертку натуру.

Вплив знаків Зодіаку

Заглянути в душу партнера і зрозуміти союз допоможуть поєднання східних тотемних тварин і зодіакального кола. Вплив знаків відображається в характері обранця:

 • Овен. Людина дії, готовий боротися за перемогу.
 • Телець. Обережний і розважливий Телець неквапливо рухається до мети кожен день.
 • Близнюки. Сміливі з буйною живою фантазією Близнюки здатні швидко підкорити партнера.
 • Рак. Тигр в Раку намагається знайти рівновагу, своє місце в житті і стосунках.
 • Лев. Владний, непокірний чоловік: він не вміє йти на поступки.
 • Діва. Педантичність і волелюбність робить Діву непостійною у всіх сферах життя.
 • Терези. Терезам притаманна сентиментальність і недовірливість.
 • Скорпіон. Спокійні, надмірно апатичні люди з тягою до тиші та спокою.
 • Стрілець. Людина крайнощів, не знає власних бажань.
 • Козеріг. Знак поєднання руху і творення, рівноваги і хаосу.
 • Водолій. Знак ідеалізму, посилений «хижаком», не визнає власної неправоти.
 • Риби. Холоднокровні і відчужені у шлюбі.
 • Майбутній союз залежить від темпераменту і характеру партнера. Положення зірок у день і місяць його народження посилять позитивні риси, або призведуть до розставання закоханих. Хижак у знаку Риба здатна на глибокі почуття, а Водолій прагматичний.

  Зрозуміти особливості характеру партнера допоможе гороскоп

  Союз знаків Стрільців або Вагою характеризується підвищеним егоїзмом. Хижак шукає себе, і всі сили йдуть на самопізнання. Самолюбний знак пом’якшується знаками Зодіаку: Телець або Терези.

  Опис Кози

  У любові і дружбі знак Коза переносить романтизм на відносини. Жінка Коза шукає принца, звуженого, готового на вчинки. Такий герой рідко трапляється, і жінка з радістю потопає в розчаруванні.

  Коза меланхолічний, вимоглива і слабохарактерная. Їй потрібен чоловік з великої літери, чоловік-захисник і герой. Коза в чоловічому образі любить драматизувати навіть за дрібниці.

  Вплив знаків Зодіаку

  Кожен знак унікальний. Підсилюють представників зодіакального кола Східні тотемні тварини, привносять в характер людини такі риси:

 • Овен. Імпульсивні, ексцентричні люди.
 • Телець. Поєднання Води і Повітря створює розважливого Тільця.
 • Близнюки. Знак нестабільності і найгірших якостей Кози.
 • Рак. Мрійливі люди: їм важко покидати створену зону комфорту.
 • Лев. Леви, посилені знаком Кози, знаходять справжню духовну силу.
 • Діва. Упевнені в собі Діви створюють гармонійні спілки.
 • Терези. Чутливі люди. Вони знаходяться в постійному пошуку рівноваги.
 • Скорпіон. Єхидні й дратівливі, такі люди здатні на щирі відносини.
 • Стрілець. Ідеалісти, лідери, але тільки на словах.
 • Козеріг. Розсудливим Козерогам вдається побудувати міцну сім’ю.
 • Водолій. Відносини Водолія складаються добре, адже вони спокійні і терплячі.
 • Риби. Знак сентиментальності і педантичності.
 • Взаємини закоханих безпосередньо залежить від знаків Зодіаку і Східного календаря. Люди піддаються впливу стихій. Якщо знак Риби роблять «козу» м’якої, то Козеріг посилює її скритність.

  Скорпіон знаходиться в найгіршому положенні до Кози, такі люди рідко будують міцні відносини. Терезам вдається знайти любов, не докладаючи зайвих зусиль.

  Сумісність у коханні

  У любові два знаки створюють унікальну сумісність. Мрійник і злий хижак. Для любові партнерам потрібна особлива модель поведінки з лідером і підлеглим. Шлюб для закоханих – логічний крок. Закохані пройшли перевірку часом, труднощі і прийшли до висновку завести сім’ю. Ініціатива в любові належить виключно чоловікові, у «овечки» права голосу немає.

  Шлюб закоханих облагороджує: чоловік бере на себе кермо влади, а жінка підкоряється. Вона надихає чоловіка, підживлює його правильної жіночою енергією. Хороша сумісність в парі, в якій жінка не прагне домінувати. Шлюб двох знаків, як у зоопарку: сильні тварини ведуть за собою слабких звірів.

  Вона – Тигр, він – Коза

  Відносини таять в собі конфлікти і непорозуміння

  Сумісність сильної жінки і м’якого чоловіка таїть у собі труднощі і постійні конфлікти. Шлюб для закоханих – випробування на витримку. У любові Коза і Тигр матріархат. Енергетика складного союзу складається добре, спокійний чоловік здатний врівноважити палкий норов подружжя. Сумісність у любові сильної «тигриці» і покірною Кози в чоловічому образі:

  Загальна сумісність закоханих – це гармонія, створена із зусиллям і старанням. Партнерам доводиться працювати над взаєминами, ставити коханої людини вище своїх бажань. Надмірним амбіціям в парі немає місця.

  Погана сумісність у «тигриці» і творчого чоловіка. Таким людям важко знайти спільну мову і зрозуміти бажання партнера.

  Проблеми у відносинах

  Гороскоп сумісності застерігає від зв’язку двох кар’єристів. «Тигрице» важко ужитися з цілеспрямованим партнером. Бажання домінувати у відносинах не дає жінці розкритися.

  Основною проблемою в парі є світогляд подружжя. Тигр цілеспрямовано будує відносини, і прагнути до створення міцної сім’ї, а мрійливому чоловікові не хочеться втручатися в природний хід подій. Різниця темпераментів жінка Тигр чоловік Коза в більшості випадків призводить до розставання.

  Вона – Коза, він – Тигр

  Чоловік Тигр і жінка Коза добре уживаються разом.

  З перших побачень партнери відчувають особливу зв’язок і не чинять опір раптовим почуттям. Норовлива Коза характеристика знака і Тигр чоловік на інтуїтивному рівні відчувають власну роль: вона піддається, він бере правління на себе.

  Тигр чоловік Коза партнерка – класична сім’я, в якій є голова і шия. Чоловік усвідомлює залежність від м’якої подружжя, від її настрою і енергетики. У відповідь дружина обожнює чоловіка, підтримує його і захоплюється кожною перемогою коханого.

  Причини розставання

  Байдужість може зруйнувати шлюб

  Коза шукає захист і турботу. Опинившись за спиною «хижака», жінка може впадати в дитинство. Якщо спочатку безпосередня Коза приваблює чоловіка, то в родині така поведінка дружини відверто дратує чоловіка. Меланхолійна Коза насилу переносить критику чоловіка.

  Тигр захоплюється роботою, справами, які не стосуються сім’ї: дружина може сприйняти таку поведінку, як зневагу і байдужість. Коза емоційно відкрита, а партнеру така відвертість чужа.

  Дружба знаків

  Коза тягнеться до мудрим і впевненим «хижакам». Її захоплює внутрішня сила лідера. Східний «хижак» легко підкоряє «овечку» у дружбі, якщо він може одержати з таких стосунків користь.

  Міцна дружба виходить у людей з великою різницею у віці. Товариські стосунки можуть скластися в юності, коли жорсткий характер «хижака» тільки формується, а «овечка» вже приваблює оточуючих своєю безпосередністю.

  Сумісність у роботі

  В роботі відносини «хижака» і «жертви» не складаються. «Кози» звикли перетворювати будь-яке заняття в веселощі. Для суворого знака така поведінка колеги неприпустимо.

  Важко спрацьовуються керівниці «тигриці» і підлеглі «овечки». Чоловік насилу виносить тиск начальниці, Козі легше піти і уникнути опору.

  Висновок

  Гороскоп вказує на мінливість жіночого нутра Кози, з якою важко ужитися партнеру, а «хижак» красиво доглядає і не здається, натрапивши на труднощі у спілкуванні.

  Коза багато мріє, їй не вдається будувати реалістичні плани. Для неї чоловік – поводир, який знає правильну дорогу. Натомість жінка-Коза стане ідейним натхненником, музою і навіть опорою для чоловіка. Ужитися в роботі, в любові і дружбі двох знаків вдається завдяки запасу терпіння.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: