Сумісність чоловіка Змії з іншими знаками

Сумісність чоловіка Змії з жінками інших знаків зодіаку досить низька. Будучи самозакоханим типом, йому складно вибрати даму серця, яка б йому підходила. Дуже часто на пошуки другої половинки йде дуже багато часу. Чоловік Змія відмінно знає, яка жінка йому потрібна, тому вирушаючи на пошуки любові, йому слід довіритися своїм почуттям.

Зміст:

сумісність чоловіка змії з іншими східними знаками

Сумісність чоловіка Змії з іншими східними знаками

Вплив на відносини керуючої стихії

На поведінку і міжособистісні стосунки чоловіків, народжених у рік Змії, в чому впливає стихія. У китайському гороскопі виділяють 5 стихій. Визначаються вони за роками народження.

 • Дерев’яна Змія (1905, 1965, 2025) – владний товариський чоловік, з якими завжди є про що поговорити. Людей у ньому приваблює відкритість, чуйність, готовність поглянути на проблему очима оточуючих. Як і більшість його побратимів, плазун любить стежити за собою, добре виглядає. Часто хлопці цього типу працюють у сфері мистецтва.
 • Металева Змія (1881, 1941, 2001) – чоловік, народжений під цим знаком, дуже замкнутий. Такі особистості часто залишаються одинаками на все життя. Володіє здатністю обернути будь-яку ситуацію в свою користь. Він завжди продумує все до найменших подробиць, практично ніколи не помиляється, але навіть, якщо станеться невдача, все одно йде до мети.
 • Вогняна Змія (1857, 1917, 1977) – енергійний, активний, цілеспрямований хлопець, який ні за що не буде ховатися в тіні. Володіє хорошими ораторськими здібностями. Він прямолінійний і не вміє приховувати своє невдоволення, якщо його не влаштовує хтось з оточення, стає різким, невихованим. Пристрасний коханець, здатний сподобатися будь-якій жінці, але не кожній під силу утримати його поруч.
 • Водний Змій (1803, 1953, 2013) – наївний, довірливий персонаж, дуже інтелігентний, добре вихований. Такому представнику притаманний сильний характер. У будь-якому ділі прагне бути першим, сильно прив’язаний до сім’ї. У відносинах з жінками уважний і ввічливий. Не варто наживати ворога в особі цього чоловіка, інакше, як всяке гаддя, він може схопити за хворе місце в будь-який момент.
 • Земляна Змія – характеристика цього персонажа чоловічої статі, описує його, як напористого, мудрого і перспективного. З таким хлопцем будь-яка дівчина буде відчувати себе, як за кам’яною стіною. Він сумлінний, виконавчий, але іноді може бути занадто самовпевненим. У сімейному житті це буде ідеальний батько і чоловік, адже йому не притаманне влаштовувати скандали, він вміє м’яко обходити конфліктні ситуації, заспокоюючи свою партнерку.
 • Взаємовідносини з представниками китайського гороскопу

  Гороскоп сумісності хлопця Змії з іншими знаками досить суперечливим. На стосунки в парах впливає безліч факторів, таких як положення планет під час народження дитини, точні координати місцевості і час до мілісекунд. Гороскопи допомагають лише скорегувати лінію своєї поведінки по відношенню до оточуючих, але не є визначальним чинником у відносинах.

  Сумісність з Щуром

  Чоловік Змія і дівчина Щур навряд чи зможуть знайти спільну мову. Це зовсім неблагополучний союз. Характеристика знаків говорить про якусь схожість. Вони обидва ревниві, потайливі.

  Шлюби плазун і Щур укладають рідко. Вони навіть при першій зустрічі не звертають один на одного особливої уваги. Погіршує становище невміння чоловіка навести лад у сімейних відносинах. При всьому своєму вмінні ладити з іншими людьми, у власному будинку він буде диктатором.

  Шлюб з Биком

  Гороскоп сумісності пророкує щасливе життя в парі з жінкою Биком. В цьому союзі не прийнято помічати дрібні недоліки. Обидва партнера душі не чують у своєму виборі і впевнені, що це один раз і на все життя.

  У їх відносинах немає місця безпричинної ревнощів. Вони активно розвивають свої навички і таланти разом. Людьми в цій парі рухає прагнення домогтися успіху, заробити капітал, що вони з успіхом роблять.

  Шлюб з дівчиною Тигрицею

  З проблемами можна впоратися

  Характеристика цього тандему говорить про великі складнощі у відносинах між знаками. Якщо люди вирішили зберегти шлюб, їм потрібно навчитися розуміти потреби один одного і виявляти. Тигрице складно весь час перебувати в задушливих обіймах свого «пітона», який тримає мертвою хваткою і не бажає дати вільно вдихнути.

  Чоловікові хочеться усамітнитися з коханою, він не бажає миритися з волелюбною звірячої натурою. У таких відносинах хлопець буде постійно ревнувати, адже дружина володіє привабливістю кішки і на неї завжди звертають увагу. В парі з Земляним плазуном союз, можливо, і вдасться зберегти, але з іншими не варто заводити стосунки.

  Шлюб з дівчиною Кроликом

  Гороскоп сумісності називає такий союз досить перспективним. У тандемі плазун-Кролик партнери на підсвідомому рівні відчувають настрій один одного. Вони досягають гармонії за рахунок прагнення до забезпеченої світського життя.

  У досягненні гармонії грає велику роль вміння чоловіка впливати на партнерку. Він м’яко підштовхує її до потрібного рішення. У той же час, хлопець навчається у своєї половинки довіряти і не претендувати на її особисту свободу.

  Тандем з дівчиною Драконом

  У відносинах з Драконом чоловікові буде просто знайти себе, своє призначення, розвинути приховані таланти. Вони обидва чудово відчувають вигоду, тому сімейний бізнес – вдала ідея для розвитку навичок обох партнерів. У їх любові є все: і пристрасть, і ніжність, і ревнощі.

  Закоханий часто ревнує партнерку, але їй це навіть імпонує, адже Дракони люблять купатися в увазі. Іноді жінка намагається спеціально вести гру з чоловіком, заманюючи його, викликаючи цілеспрямовано ревнощі. Загалом, партнерів все влаштовує.

  Тандем з дівчиною Змією

  Гороскоп сумісності каже, що між чоловіком і жінкою, що народжені під одним знаком, можуть бути самі теплі стосунки, але у них немає шляху до розвитку. Їх енергетичний рівень однаковий і рости просто нікуди. Часто в такій парі вітаються вільні стосунки, а живуть вони разом тільки з-за вигоди.

  В той же час не виключено, що такий тандем проживе щасливо разом все життя. Якщо люди знаходяться на одній хвилі, їм дуже просто відчути бажання і настрій один одного. У цій парі секс стоїть на першому місці, часто партнерів пов’язує тільки цей життєвий аспект.

  Стосунки з дівчиною Конем

  Гороскоп сумісності каже, що щасливий шлюб навряд чи можливий. Кінь дуже норовливая, емоційна, часто діє інтуїтивно, в той час, як Змій звик все раціоналізувати і зважувати свої рішення. Коли відбувається сварка в цій сім’ї, б’ється посуд і летять речі з вікон.

  В один момент спокійні і гаряче люблячі партнери можуть стати непримиренними ворогами. Цим знакам дуже важко зрозуміти один одного і здати позиції. Якщо чоловік стане більш відкрито виражати свої емоції, то зможе підкорити Кінь.

  Змій Коза

  Характеристика сумісності цього шлюбу не ідеальна, але ужитися з Овечкою буде простіше, ніж з Конем. Мінусом цього союзу є незадоволеність духовних потреб. Коза ніжна, чуттєва і ранима натура, а Змію притаманне бути трохи різким, іноді агресивним.

  З Вівцею можна побудувати міцні відносини

  Часом чоловік буде відчувати себе ніяково поруч зі своєю половинкою. Це може змусити його відправитися на пошуки жінки, з якою йому буде комфортно. Для Кози ці відносини загрожують повною втратою себе, адже Змій вимагає від партнерки повного підпорядкування. Без того лагідна і спокійна натура дівчини, замикається в собі. Після розриву дівчині буде дуже важко оговтатися.

  Відносини з Мавпою

  У цьому шлюбі і чоловік Змія навряд чи знайде своє щастя, хоча в емоційному плані, союз досить цікавий. Початок відносин – це просто сліпа пристрасть. Дівчину Мавпу красень Змій зможе завоювати своєю красою.

  Надалі чоловіка починає шокувати нестандартне мислення і вчинки Мавпи. Вона активна, любить бувати на людях, а чоловікові це зовсім не до смаку. Чоловік буде постійно намагатися обмежити дружину в її творчих поривах.

  Шлюб з Півнем

  Дівчина Півень яскрава, темпераментна, любить красиво одягатися. Така здатна привернути увагу будь-якого чоловіка, Змій не виняток. Крім зовнішності партнера в дружині приваблює її розум, далекоглядність, прагнення жити в розкоші.

  Ця жінка здатна поєднувати в собі різні якості. Вона чудово справляється з домашніми справами і може реалізувати всі задуми свого чоловіка. Єдиним каменем спотикання в їх відносинах стає запальність партнерки.

  Тандем з Собакою

  Чоловік, що народився в рік Собаки, схильний ідеалізувати партнера. Такі жінки часто нещасні в шлюбі тому, що володіють схильністю до самопожертви. Тим не менш, поки дівчина не зрозуміє, що партнеру можна повністю довіряти, вона може змінювати йому.

  У чому відносини залежать від того, як поведе себе чоловік. Як він буде звертатися зі своєю жінкою. У партнерів є всі передумови для спільного духовного розвитку.

  Змій Кабан

  Змій часто критикує свою партнерку. Йому абсолютно не подобається її поступливість у відносинах з оточуючими. Ранима Свинка, абсолютно не розуміє, чому чоловік вічно не задоволений.

  Цей союз вважається несприятливим. Шлюб між живим і Кабаном полягає набагато рідше за інших. Можливо, сама доля оберігає їх від помилок. Ці люди досить рідко викликають інтерес один в одного при зустрічі, часто їм навіть нема про що говорити.

  Сумісність по європейському гороскопом

  Гороскоп сумісності з іншими знаками зодіаку:

  Висновок

  Щоб дізнатися детально про свою сумісності з людиною потрібно знати не тільки свої точні дані по даті народження і місця, але і дані своєї половинки. В іншому такі гороскопи сумісності є досить відносними.

  Не варто надто турбуватися, якщо гороскоп каже, що коханий чоловік вам не підходить, головне, що вам добре разом.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: