Сумісність Щура і Щура

В якому році народилася людина може розповісти багато чого про його подальшу долю. За східним вченням всі люди залежать від керівного знака та стихії. Гороскоп для однакових знаків зодіаку досить суперечливим. З одного боку, людям простіше ужитися разом тому, що їх цілі і мислення багато в чому збігаються, з іншого — це труднощі з утвердженням чільних позицій. Сумісність Щура і Пацюка може бути гарною, адже все-таки вони звикли жити зграєю і вирішувати свої проблеми разом.

Зміст:

висока сумісність щура і щура

Висока сумісність Щура і Щура

Характеристика

Люди, народжені в рік Щура заповзятливі й комунікабельні. По відношенню до оточуючих, які їм подобалися, вони дуже щедрі. У них рідко можуть бути вороги, бо свої дії вони зважують і не підпускають близько нікого. Можуть вміло підібрати підхід до будь-якій людині.

Чуйними Щурів назвати не можна. Деколи їх мінливе поведінка викликає подив. Ці люди відрізняються елегантністю, зажерливістю. Навряд чи така людина стане робити щось без відповідної винагороди. Велике значення має, в якому році народилася людина. За Східним гороскопом кожному року відповідає певна стихія, яка може посилити вплив знака або навпаки зменшити.

 • Дерев’яна Щур (1864, 1924, 1984) – доброзичливий кмітливий людина, вміло приховує свою невпевненість. У відносинах шукає захисту, спокою, стабільності.
 • Металева Мишка (1900, 1960, 2020) – люди, схильні ідеалізувати те, що відбувається. У відносинах віддана, чудово справляються з облаштуванням сімейного гніздечка, люблять у всьому порядок і затишок.
 • Вогняна Щур (1876, 1936, 1996) – це цілеспрямована людина, іноді її вчинки межують з легковажністю. На відміну від своїх побратимів, схильна до придушення, тому в стосунках це не самий кращий партнер.
 • Водна Мишка (1852, 1912, 1972) – часто залежна від думки оточуючих. Їй слід стати більш самостійною і розраховувати на свої сили, бути більш впевненою в собі. В шлюбі веде себе спокійно, не намагається критикувати партнера.
 • Земна Щур (1888, 1948, 2008) – це людина повільний, але впевнений у тому, що він робить, він рідко допускає помилки. У відносинах до всього підходить грунтовно, намагається дати своїй родині тільки найкраще.
 • Дівчина Щур

  Жінку відрізняє незвичайна зовнішність і гострий розум. Їй властива метушливість. Така мадам часто робить багато непотрібних покупок. Щур мислить абстрактно, тягнеться до мистецтва. Вона володіє живою уявою, багатою фантазією.

  Дівчина Щур чудова господиня і хороша мама. Вона любить спілкуватися з людьми, але зазвичай тримає їх на відстані, підпускаючи до себе лише обраних. Свого чоловіка вона буде сильно ревнувати. Для життя вибирає сильного партнера, який може надати допомогу і підтримку.

  Характеристика знака в цілому позитивна, єдиний недолік Щура – надмірна вимогливість до партнера, що призводить до сварок, адже вона не схильна тримати язик за зубами. Шлюб жінці Щура рекомендується вступати в свідомому віці, коли вона зможе контролювати свої емоції, хоча все залежить від того, в якому році вона народилася, наприклад, Дерев’яна Щурик у юному віці вже розуміє, що їй потрібно від сімейного життя. Мишка схильна ставитися насторожено до всіх, навіть до чоловіка і при першій серйозній сварці може зібрати речі.

  Хлопець Щур

  Хлопець Щур цінує практичність у відносинах

  Чоловік Щур комунікабельний, знає з ким треба заводити знайомства, щоб отримати вигоду. Чудово орієнтується в політиці та економіці. Його відрізняє практичність. Будучи ще в юному віці, він вже проявляє самостійність. Але, не можна сказати, щоб він прагнув покинути батьківське гніздечко.

  Якщо людина приносить йому користь, то він ніколи не залишиться в боргу. У відносинах він більше цінує практичність. Не любить жити на самоті, тому не стане тягти з пропозицією руки і серця, коли зустріне ту саму.

  Сумісність у коханні

  Щур і Щур сумісність в любові мають неоднозначну з-за особливостей знака зодіаку. Щоб збудувати міцні відносини, обом Мишкам потрібно йти на поступки. По суті своїй обидва партнера неспокійні і недовірливі, поряд їм потрібен чоловік, який зміг би подарувати спокій. Їм треба менше зациклюватися на собі, а більше уваги зосередити на сім’ї.

  Щур і Щур в любові дуже емоційні. Вони обидва палкі коханці і в сексі у них завжди все чудово. Ось тільки небажання пригнічувати свої емоції може погубити відносини ще в самому початку. Якщо вони не будуть пред’являти претензії одне одному, а стануть прагнути до зростання кожний у своїй сфері, то союз дасть добрі плоди.

  Стосунки у шлюбі

  Чоловік Щур і жінка Щур сумісність в шлюбі мають досить хорошу. Їх обопільна хазяйновитість і прагнення жити в достатку – відмінний стимул для загального зростання. В шлюбі буде панувати мир і злагода, якщо партнери будуть більше замислюватися про те, як зробити щасливою свою половинку.

  Жінка повинна завжди добре виглядати, це для неї дуже важливо. Якщо чоловік не буде приділяти їй увагу і перестане дарувати подарунки, вона почне шукати більш заможного чоловіка. У свою чергу, хлопцеві важливо, щоб дружина всіляко її підтримувала і менше критикувала, інакше він може замкнутися в собі або знайти більш доброзичливу подругу.

  Довіра до партнера принесе щастя у стосунках

  Союз може розвалитися через надмірну ревнощів і настороженості партнерів до оточуючих. Щура дуже привабливі для протилежної статі і люблять спілкування, що може послужити поштовхом до сварки. Чоловік Щур і жінка Щур будуть щасливі в шлюбі тільки, якщо стануть довіряти один одному.

  Робочі відносини

  В роботі сумісність двох Щурів сприятлива, Пацюки люблять людей, які можуть принести користь. Удвох Щура можуть побудувати цілу імперію. Вони володіють хорошим чуттям і, якщо стануть слухати не тільки себе, то успіх у бізнесі забезпечений.

  Вольова і цілеспрямована людина здатний направити вміння партнерки в потрібне русло. Жінка може чудово розпоряджатися роботою персоналу. Обидва партнера звикли працювати головою, вони ґрунтовно підходять до вирішення всіх проблем і прораховують всі свої кроки.

  Дружба

  Чоловік Щур і жінка Щур не здатні збудувати міцні дружні відносини. Їх обопільні причіпки часто призводять до виникнення конфліктних ситуацій. Головним мінусом обох є скритність і користолюбство.

  Щури можуть легко відмовитися від дружби, якщо в ній більше не буде потреби. Хоча, в деяких ситуаціях дружні відносини сприяють появі між ними сильної взаємної любові. Союз, побудований на вимагає взаємної довіри, буде міцним і ніколи не дасть тріщину.

  Як уникнути помилок і зберегти відносини

  Сумісність в шлюбі Щур і Щур у відсотковому співвідношенні 50х50. З одного боку, це яскравий і чуттєвий секс, з іншого – постійне невдоволення партнером. Сумісність знаків визначає, в більшій мірі, рік народження і який стихії вони належать. Гороскоп радить працювати над собою, щоб зуміти зберегти відносини:

  Виконати всі ці вимоги Дерев’яної і Водяний Мишкам буде не складно, а ось Вогненний представник навряд чи зможе впоратися зі своїми вадами. Земна Щур прагне створити затишок і спокій, заробити багато грошей, створити міцний союз. Цей представник стане ідеальною парою для всіх знаків. Земний Мишці властиво більш спокійно ставитися до деяких недоліків партнера і заохочувати те, що він робить для спільної справи.

  Заключна частина

  За східним гороскопом сумісності Щур і Щур мають непогані шанси створити міцний союз і прожити в шлюбі все життя щасливо. Починати будувати стосунки їм краще у свідомому віці, коли прийде розуміння, що не завжди варто говорити вголос людині про його недоліки. В юному віці – відносини можуть закінчитися шлюбом, але жити довго разом вони все одно не зможуть, у молодих недовірливих Мишок ще занадто мало досвіду, щоб розуміти, коли потрібно притримати свій запал, вони навіть не усвідомлюють, коли ображають другу половинку.

  Яка буде їх спільне життя, багато в чому визначає вплив стихій. Їх сім’я весь час проходить випробування на міцність, їм не варто забувати про те, що відносини – це не завжди тільки користь. Читаючи гороскопи сумісності, люди повинні розуміти, що такі статистики та прогнози є відносними і не можуть з точністю говорити, як складеться доля пари.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: