Сумісність Кабана і Кози

Сумісність Кози і Кабана буває різною: знаки Зодіаку визначають риси характеру закоханих і ділових партнерів. До того ж, для побудови міцних відносин закохані повинні вміти йти на поступки.

Зміст:

сумісність кабана і кози в любові і шлюбі

Сумісність Кабана і Кози в любові і шлюбі

Коза і Кабан звикли багато віддавати партнера, але в той же час чимало вимагати натомість. Відносини будуються на взаємній сексуальний потяг і пристрасті. Представники знаків — домосіди, здатні швидко звити сімейне гніздечко.

Характеристика Кози

Не по роках мудрі Кози — мрійливі натури. Вони потопають у фантазіях і часто вірять в їхню реальність. Допитливі й веселі, вони здатні заводити поверхневі відносини. Коза приваблює протилежну стать безпосередністю і легкістю у спілкуванні.

Кози — любителі радити. Вони вірні друзі та надійні партнери. Оптимісти по життю, в міру сором’язливі, такі люди рідко цікавляться глобальними проблемами, але перетворюються в дбайливих батьків і ніжних подружжя.

Характеристика Кабана

Кабан протегує сміливцям, готовим на самопожертву заради коханих. Представники водної стихії чесні, порядні і велелюбні. Вони недооцінені лицарі, здатні на подвиги. Прихований потенціал, який свинка ховає під маскою веселуна, стає міцною основою для майбутньої сім’ї.

Представник знака розумний і позбавлений хитрощі. Прямота — головне його зброя: подібні люди беззаперечно приймають покарання без зайвої брехні. Сувора Свинка багато вимагає від чоловіка, друзів і колег. Принциповість знака є основною причиною конфліктів. Часом партнер відвойовує свої принципи ціною сформованих відносин.

Чоловік Кабан і жінка Коза

У жінки Кози і чоловіки Кабана складаються гармонійні взаємини. Вони будують сім’ю за класичною моделлю: він годувальник, ідейний лідер, а вона хранителька вогнища, спокійна і поступлива дружина. Жінка в парі виявляє властиву Овечки чуйність і розуміння. Чоловік Кабан забезпечує захист.

Гороскоп сумісності описує союз творця і приземленого людини. Кохана вихована і інтелектуально розвинена: вона творець, чуттєва натура, що володіє особливим баченням навколишнього світу. На противагу партнерці Кабан прозаїчний і логічний, його життя вибудовується навколо продуманого плану. Чим сильніше чоловік в шлюбі, тим легше Овечки проявити справжню натуру.

Взаємини партнерів

Відносини Кабана чоловіки і жінки Кози тримаються на:

Водна стихія надає союзу плинність, плавність: коли виникають сварки, закохані шукають відволікання в роботі або хобі. Кабан наполегливий в сексі, він захоплюється дружиною і повністю в ній розчиняється.

Всі проблеми можна вирішити

Дружина меланхолічний, оточена увагою і турботою дружина готова заводити дітей, облагороджувати спільне житло. У Кози немає прагнень до лідерства. Забезпечена дружина знаходить себе в шлюбі і не прагне до інших досягнень.

Проблеми у відносинах

Позитивний гороскоп сумісності повністю нівелюється світоглядом закоханих. Виховання подружжя не дозволяє прийняти точку зору партнера. Конфлікти на тлі ідеології, виховання дітей і ведення побуту можуть захлеснути подружжя. З роками різниця поглядів тільки посилюється.

Підприємлива Кізка може корисливо використовувати доброту Кабана: вчинки жінки прикриваються благородними мотивами. Кабан і Коза віддаляються, якщо не ведуть відкритий діалог. Пари розпадаються, коли динамічний Кабан опускає руки й пускає ситуацію на самоплив.

Чоловік Коза і жінка Кабан

Чоловік Коза і жінка Кабан знаходять спільну мову з перших секунд. Скандали, які зароджуються на тлі інфантильності дружина, з’являються значно пізніше. Цукерково-букетний період проходить, як у казці. Кабан зваблює партнера легкістю і милою невимушеністю. У водяного знака закоханість швидко проходить. Перші труднощі руйнують весь романтичний ореол.

Сумісність Кабана і Кози в такому поєднанні дуже низька: ледачий чоловік чинить опір завзяттю коханої. Дружина швидко втомлюється лідирувати, її природні задатки перетворюються на тягар, яку вона не хоче тягнути. Друг для друга Кабан і Коза пристрасні коханці, рідше — віддані дружини.

Взаємини партнерів

Побудувати союз вдається тільки завдяки наполегливості. Дружина погоджується на роль мисливця, а чоловік не пручається статутом сім’ї. У любові кохана невибаглива і в міру егоїстична, а чоловік не помічає труднощів, які виникають з його вини. Зберегти хиткий союз допоможе:

Водяний знак у конфліктних ситуаціях йде шляхом найменшого опору. Саме ця якість допомагає зберегти пару.

Кабан домагається успіхів на роботі, якщо вдома її чекає натхнений, окрилений чоловік. Коза володіє природженою м’якістю, яка допомагає гасити конфлікти в зародку.

Проблеми у відносинах

В сумісності двох знаків однієї стихії вирішальну роль відіграє матеріальна сторона. Грошові питання здатні зруйнувати і без того слабкий союз. Коза і Кабан не сходяться в поглядах на світ: чим більше жінка працює, тим менше їй потрібен чоловік. З появою дітей відносини в парі погіршуються. Коза, що сидить з дітьми, швидко втрачає інтерес до сімейного життя.

Кабан в такій парі — вол, який здається під натиском проблем. Успішна у робочих справах жінка терпить фіаско, будучи вічно зайнята. У творчості Коза рідко домагається слави — слабкий чоловік нездатний врівноважити сім’ю, принести в неї гармонію і спокій. Партнери розлучаються ворогами, не здатними поділити дітей і нажите майно.

Висновок

По роках Східного гороскопу можна дізнатися майбутнє і минуле, долю людини і його роль у відносинах.

Для сумісності покровительствующие тварини — урівноважує або руйнівна сила. Кози по натурі чутливі і дуже вразливі, їх партнер повинен бути наділений вмінням захищати, підтримувати, розуміти і, головне, — приймати партнера таким, яким він є. Кабан багатьом готова жертвувати заради пари, але чекає віддачі за свої старання, а Кози не завжди готові показувати і висловлювати своє захоплення.

Кабан і Коза утворюють союз, на шляху якого багато перешкод. Для хорошої сумісності в любові подружжю необхідно щось спільне. Якщо гармонія не відновлюється, пара розлучається.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: