Сумісність Кози і Кролика

Професійні астрологи можуть скласти психологічний портрет особистості в залежності від дати її народження, а також розрахувати, наскільки поєднуються між собою ті чи інші знаки. Яка сумісність Кози і Кролика за китайським гороскопом і чи є майбутнє у цієї пари?

Зміст:

яка сумісність у кози і кролика

Яка сумісність у Кози і Кролика

Загальна характеристика Кози

Згідно зі східним календарем, народженим у 1955, 1967, 1979, 1991, 2003 роках протегує людям Коза. Люди цього знаку володіють могутньою привабливою в очах чоловіків, причому криється секрет в іміджі невинної овечки: тендітну дівчину особистість хочеться захистити від життєвих негараздів.

Насправді ж вони не так прості і наївні, як хочуть здаватись. Коза досить розважлива, вона любить комфорт і забезпеченість, тому шукає для себе вигідну партію. Це не означає, що їй не знайоме почуття любові.

Загальна характеристика Кролика (Кролика)

Під знаком Кролика (Кролика) йдуть народжені в 1951, 1963, 1975, 1987, 1999 року. Кролики – дуже м’які істоти, схильні часом не помічати недоліків оточуючих.

Вони можуть прощати, але, якщо ви одного разу втратите довіру людини, його вже не повернути. Крім побуту, можуть знайти себе на ниві мистецтва, володіючи хорошим смаком і вмінням його висловити.

Жінка-Коза і чоловік-Кіт

Між Козами і Кроликами простежується особливий зв’язок. Жінка Коза може закохатися до безтями. Вона використовує своє природне кокетство і вміння зачаровувати чоловіків також для просування по кар’єрних сходах. Не варто думати, ніби Коза збирається сісти на шию своєму чоловікові. Наділена гострим розумом і працьовитістю, ця жінка готова до віддачі і зі свого боку: з неї вийде і прекрасна господиня дому, і цілеспрямована кар’єристка. Її навряд чи привернуть чоловіки без мети в житті.

Дівчат приваблює в Коте його відкритість, порядність і галантність. Чого від нього чекати не слід, оскільки це спонтанності і несподіваних сюрпризів. Простий і передбачуваний, хлопець Кролик здасться любителькам авантюр занадто нудним. Сумісність Кролика і Кози за гороскопом з різних сторін любові і стосунків – що кажуть астрологи?

Любов

Любов між Кроликами і Козами можлива. Аналіз сумісності чоловіка Кролика – жінки Кози говорить про те, що партнер буде відразу ж зачарований красою і грацією дівчата і цілком здатний закохатися з першого погляду.

Їй же цей хлопець завжди буде здаватися трохи простакуватий. Любов Кролика і Кози буде швидше односторонньої: все залежить від того, чи погодиться жінка прийняти почуття хлопця Кролика.

Шлюб

Щоб вести спільне життя, мало однієї лише закоханості і пристрасті. Сім’я – це опора, тил, це союз двох характерів і готовність піти на компроміс. Виходячи з аналізу сумісності у шлюбі Кози і Кролика, можна припустити, що ця сім’я буде достатньо міцною і в домі завжди пануватиме гармонія. Проте, при деяких умовах і завдяки певним поступок.

Сильна сторона дружина Кролика – його працьовитість і дбайливість. Він буде души не чаять у своїй чарівній дружині. Поставивши завданням домогтися її розташування, йому необхідно досягнути стабільного становища у суспільстві, бути забезпеченим у фінансовому плані. Не те, щоб Козами керувала зайва меркантильність; просто ці дівчата орієнтовані на добробут і стабільність, рай в курені – це не про них. Коза загадує далеко вперед, думає про майбутнє – своє і своїх дітей. Однак, якщо людина її не зацікавить, ніякі гроші і положення в суспільстві не врятують ситуацію.

Доведеться йти на поступки

Чоловіка Кролика буде поважати, ставитися до нього з деякою поблажливістю і любити по-своєму. У союзі чоловіка Кролика – жінки Кози виникнуть випробування. Дружина спочатку збентежить загальне захоплення його жінкою, він буде ревнувати, одночасно відчуваючи гордість і марнославство. Її манера поведінки в суспільстві – це частина її характеру. Жінка Коза справжня кокетка. Чоловікові Коту і жінці Козі часом буде нелегко зрозуміти один одного і зберігати довіру у відносинах. Але на справі вона ніколи не змінить чоловікові, ні морально, ні фізично. Коза має великий потенціал стати вірною дружиною-товаришем для Кролика і люблячою матір’ю їх майбутнім дітям. У такому розкладі сумісність Кролика і Кози за гороскопом сімейному досить висока.

Секс

Інтимне життя – найважливіша складова сімейного життя. Потрібно вміти зберегти пристрасть, коли романтичний період пройде і настануть будні. Однак, для цього необхідно, щоб тяжіння були присутні між партнерами спочатку.

Недосвідченому Коту важко встояти перед майстерними соблазнительницами Козами. Засліплений пристрастю, він буде прагнути доставити партнерці найвище задоволення. З часом вона зуміє відчути його, оцінити по достоїнству, якщо розкриє в ньому потенціал вправного коханця. Чоловік Кролик і жінка Коза повинні пройти довгий шлях і навчитися розуміти бажання один одного, щоб стати органічними коханцями.

Чоловік-Коза і жінка-Кіт

Щоб зрозуміти, чи сумісні Коза жінка і Кролик чоловік, чи можлива між ними любов, потрібно розібратися з характерами цих особистостей.

 • Відмінна риса чоловіків Кіз – схильність до новаторства і всього незвичайного. Наділені тонким смаком, великі естети. Відповідно, дівчина, яка може завоювати прихильність Кози, повинна володіти особливою перчинкою в характері. Чарівність і харизма цього хлопця призводять до того, що він завжди перебуває в центрі уваги. Пристрасний і відкритий для сексуальних експериментів, він шукає таку ж розкуту коханку. Не потрібно обмежувати свободу цього хлопця, і тоді він сам прийде до вас. Його жінка – впевнена в собі, надійна супутниця. Коли прийде час, чоловік Коза стане опорою своєї сім’ї.
 • Представниці прекрасної статі, чиєю долею керує Кролик — прекрасні домогосподарки, берегині сімейного вогнища, що володіють відособленим. Жінці Коту потрібен працьовитий чоловік, який стане їй надійною опорою.
 • Любов

  Що стосується пари, де вона – Кіт, а він – Коза, тут ситуація виглядає наступним чином. Якщо дівчина буде прагнути, крім заняття домашніми справами, до саморозвитку, захоплюватися мистецтвом, зможе підтримати бесіду, вона цілком здатна звернути на себе увагу Кози чоловіки.

  Ну а він, привабливий і харизматичний, одразу викличе інтерес у Кролика. Її любов буде сильніший і, якщо її вистачить на двох – союзові бути.

  Шлюб

  Молодий чоловік, народжений у рік Кози, дозріває для шлюбу після тридцяти років. Якщо він зупинить свій вибір на дівчині Кіт, йому потрібно буде залишити в минулому свої попередні зв’язки, а їх у велелюбного хлопця достатньо. Він може знайти все, що потрібно, в одній, але навряд чи це буде представниця знака Кролик. Вона може стати для нього тихою гаванню, надійним причалом, але душа і тіло Кози будуть нудитися.

  Йому потрібна більш витончена натура, більш складна. Тому його часто стануть відвідувати напади роздратування, які не завжди вдасться приховати. Дружина ж готова простити Вівцю, що виведе його з себе ще більше. Одного разу він може піти, втомившись від домашньої рутини.

  Секс

  У дівчини знака Кролик сумісність з Козами в ліжку вкрай низька. Вона не володіє достатнім темпераментом. Для хлопця Кози сексуальна сторона життя відіграє величезну роль. Йому достатньо однієї партнерки, але пристрасної і чуттєвої.

  Не отримуючи від цього Кролика, чоловік почне змінювати. Його половина може постаратися стати більш майстерною в сексі, але от спроби вдавати лише погіршать ситуацію.

  Гороскопи покликані допомагати розібратися в характерах і давати поради. Але пам’ятайте, що слухати слід в першу чергу лише своє серце.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: