Сумісність жінки Коня з іншими знаками

Згідно з китайським гороскопом, у кожної людини по рокам його народження існує тварина-покровитель. Знак впливає на характер і навіть на долю: крім того, крім персонального гороскопу, астрологія може вираховувати сполучуваність знаків між собою. Яка сумісність жінки Коня з іншими представниками китайського гороскопу?

Зміст:

сумісність жінки коня з іншими знаками

Сумісність жінки Коня з іншими знаками

Опис знака

Під зіркою Коня народилися дівчата і жінки 1954, 1966, 1978, 1990, 2002 року. Представницям знака властива рішучість і цілеспрямованість, велінням емоцій вони воліють здоровий глузд і практичність. Прагнуть отримати гідну освіту та працювати за фахом.

Характер представниці

Не обійшло стороною цю жінку воістину «кінське» впертість. Народжена сперечатися, Кінь не заспокоїться, поки не переконає опонента у своїй правоті. Під зовнішньою бесхитростностью криється сильний і прямолінійний характер. Коня чужа спритність і скритність.

Без праці може висловити свою думку, навіть якщо воно явно не сподобається співрозмовникові, тому за зайву правдивість, її часто недолюблюють. Переконана у своїй правоті і здатна напролом іти до поставленої мети. Незалежність від чужої думки часто межує у неї з егоїзмом і ігноруванням оточуючих.

Стосунки у шлюбі

Вийшовши заміж, Кінь, жінка і мати, стає турботливої й уважної. Берегині вогнища з неї не вийде, жінка швидше схильна до будівництва кар’єри. Якщо вона зануриться в світ домашніх турбот на більший, ніж потрібно, період, це зламає її. Жінка буде мучитися, оскільки знаходиться не на своєму місці. Обожнює відвідувати світські заходи, виставки, театри. Це не означає, що з Коня вийде погана дружина. Благородна і вірна, вона стане опорою чоловікові і зуміє гідно виховати дітей. Матір’ю буде суворою, але дає дітям свободу вибору. Метод «сюсюкання» — це не її характеристика.

Здатна одночасно писати статтю і іншою рукою помішувати суп. Важливо, щоб Кінь побудувала відносини в молодому віці, інакше до сорока років кар’єра поглине її з головою. До середнього віку може навіть стати феміністкою. Це стосується Коня, народженої в 1978 році.

Свого чоловіка цій дівчині важливо поважати, тягнутися до нього. Щоб залучити Кінь, треба володіти неабияким інтелектом. Полюбивши, вона робиться м’якше і жіночні. У своїй любові Кінь жінка готова за обранцем йти у вогонь і воду. Якщо закохається по-справжньому, здатна знехтувати всіма своїми принципами. Але її почуття часто ґрунтується на егоїзмі і пошуку себе у своїй прихильності. Невзаємне кохання здатна сильно поранити і зламати жінку цього знака.

У союзі подружжя лідером буде саме вона, тому її чоловік повинен мати спокійний темперамент. Для Коня (особливо Вогненної) дуже важливо займати лідируючу позицію. З яким же знайомий їй уготовано щасливе майбутнє і любов, а з ким зірки не радять зв’язуватися?

Союз з Щуром

Характери представників знаків не надто схожі, тому і спільне майбутнє їх під сумнівом. Притягаються чи протилежності – вирішувати їм. Якщо цим двом комфортно разом, можна закрити очі на деякі труднощі.

Чоловік Щур досить інертний і не особливо амбітний. Але при цьому мислить тверезо і досить практичний, а також надійний, що і подобається Коня. Можливо, саме з ним вона знайде ту саму тиху гавань. Вся справа за нею – захоче дівчина взяти цього чоловіка в свої руки.

Союз з Биком

Жінка Кінь не годиться на роль домогосподарки

Хлопець Бик – хронічний трудоголік, для якого уявлення про ідеальний відпочинок зводиться до перегляду телевізора після роботи і поглинання смачної їжі. Дружина, на його думку, повинна бути тихою домогосподаркою, цікавиться виключно процесом готування та доглядом за дітьми.

Галасливій Коня, навколо якої постійно відбувається кругообіг подій, не по душі така «битовуха». Їй, звичайно, імпонує цілеспрямованість партнера, але стає покірною куховаркою дівчина не має наміру.

Союз з Тигром

Гармонійний, креативний союз. Обидва активні і діяльні люди. Кінь наділена творчою жилкою і чудовою інтуїцією, яку вміє направляти в потрібне русло.

З такою жінкою готовий до вічного вдосконалення Тигр досягне небувалих висот у кар’єрі. А вона буде тільки рада направляти людини, до якого вона відчуває любов.

Союз з Кролем (Кроликом)

Стабільний союз, де обидва партнери вміють поважати особистий простір один одного і не втручаються в робочі питання. Нагадує відносини ділових партнерів. Їм краще триматися на деякій відстані, щоб уникнути конфліктних ситуацій.

Кролик кілька зануден і може вимотати Кінь своїми довгими розмовами та критичними зауваженнями. В цих взаєминах не буде діставати пристрасної любові.

Союз з Драконом

Дуже висока сумісність. Самодостатні і вольові партнери будуть йти під руку і нарівні. Обом імпонують особистісні якості іншого. Відпочинок воліють активний, з користю для здоров’я та інтелекту.

Єдина проблема – обидва лідери і завзяті сперечальники, і при розходженні думок з того чи іншого питання жоден не має наміру поступатися іншому.

Союз зі Змією

Непросте поєднання і не найкраще. Молода людина по натурі обачний, довго зважує всі «за» і «проти» перш, ніж прийняти остаточне рішення.

Кінь же звикла діяти стрімголов, напролом. На цьому грунті можливі часті конфлікти.

Союз з Конем

Союз двох представників одного знака обіцяє бути вдалим. Багато в чому – завдяки гарячій любові чоловіка до своєї навіженої другій половині. Активний і сам, він все ж буде болісно сприймати вічне бурхливу діяльність дружини, ревнувати її до справ.

Але, маючи велику любов, закриє на все очі. Жінка може іноді іронічно жартувати над простуватим чоловіком, але не злобно, а висловлюючи таким чином любов.

Союз з Козою (Вівцею)

Несхожі характери і світогляду жінки Коня і чоловіки Кози цілком можуть доповнювати один одного. Вона цінує його за гострий розум і тонке почуття гумору, він захоплюється її діловитістю і вмінням встановлювати потрібні контакти.

Крім того, висока сумісність у них в ліжку. Коза вгадує настрій партнерки і вміє підлаштуватися під неї, одночасно залишаючись в домінуючому положенні.

Союз з Мавпою

Знаки складуть відмінних партнерів по бізнесу

Відмінний союз, але швидше в робочому плані. Продуманість і хитрість Мавпи – це те, чого так бракувало напористою, але не приділяє уваги дрібницям

Коня на шляху до досягнення мети. Разом ця пара зможе організувати прибуткове і довгограюча справа. Хто знає, можливо, мова йде і про шлюб.

Союз з Півнем

Дуже погана сумісність характерів у жінки Коня і чоловіки Півня. Пліткар і любитель покритикувати, цей хлопець не упустить випадку обрати своїм об’єктом Кінь з її гарячим запалом, суетливостью і гучним поведінкою. Горда жінка буде вкрай вражена такими дискусіями.

Крім того, її зовсім не влаштовує життєва позиція Півня. Він не бажає рухатися вперед і живе, як доведеться. Цілеспрямована дівчина, швидше за все, навіть не стане розглядати людину цього знака в якості потенційного чоловіка.

Союз з Собакою

Зразок ідеальних, стабільних відносин, де партнери поважають і доповнюють один іншого. Чесний і розуміючий, розумний чоловік поважає гідності і приймає всі недоліки працьовитою, але часом неуважною дружини. Вона, в свою чергу, робить те ж саме.

Союз зі Кабаном

Гарна пара. Чарівний Кабан зможе зачарувати дівчину м’якістю свого характеру, згладити деяку її грубість і різкість. Вона, з її вродженим почуттям прекрасного, виховувати молоду людину духовно, залучаючи до любові читати, до мистецтва.

Висновок

Отже, хто рекомендований за гороскопом і років Коня в чоловіки, а з ким їй краще і на побачення не ходити?

  • Ідеальні партнери для шлюбу: Тигр, Дракон, Собака, Кролик.
  • Непогана сумісність: Щур, Кабан, Кінь, Коза, Мавпа.
  • Відносини не рекомендується починати: Півень, Бик, Змія.
  • Коли мова йде про кохання, зірки можуть тільки радити, хто підходить, а хто — ні. Слухайте своє серце – воно одне знає точну відповідь!

    Територія жінок

    Зараз ви знаходитесь тут:

    Можливо, вас зацікавить: