Сумісність жінки Кабана з іншими знаками

Сумісність жінки Кабана з іншими знаками східного календаря дуже відносна. Чого очікувати від відносин: дружба, секс чи шлюб? Про це може розповісти гороскоп сумісності.

Зміст:

сумісність жінки кабана з іншими знаками

Сумісність жінки Кабана з іншими знаками

Загальна характеристика

Характеристика дівчата, що з’явилася на світ у рік Кабана:

За характером і поведінкою дівчина нагадує маленьке дитя. Весела та романтична, така особа зовсім не злопам’ятна і не вміє довго тримати образу. В своєму серці жінка Кабан кожному знайде місце і прощення. На першому місці для неї – це сім’я: батьки, чоловік, діти – для всіх і завжди в неї знайдеться час. Дружба з іншими людьми не завжди складається на відмінно, у дівчини немає безлічі подруг. Зате є одна або дві особи, з якими вона дружить і їй цього цілком достатньо.

Дівчина Кабан в любові

Характеристика жінки, народженої під знаком Кабана, говорить про те, що від природи вона дуже сексуальна і приваблива. Своєю чарівністю і ніжністю здатна привернути увагу будь-якого чоловіка. Дівчина цього символу дуже велелюбна і часто міняє партнерів до тих пір, поки не знайде свого єдиного супутника життя.

Кабан любить легкий флірт, який ні в якому разі не можна сприймати всерйоз. Саме тому їй не підходять супутники по життю ревнивці і агресори. Після заміжжя – вона стає прекрасною домогосподаркою і вихователькою для своїх дітей. Такі дівчата здатні виховати трьох або чотирьох малюків. Нерідко жінки, що з’явилися на світ у році Кабана, можуть взяти дитину під опіку з дитбудинку.

Гороскоп сімейного життя говорить про те, що такі дами не люблять сварок і суперечок, намагаються уникати конфліктів. Вони здатні дипломатично вирішити будь-які суперечки зі своїм чоловіком.

Кабан і Щур

Сумісність цих двох знаків безпосередньо залежить від Щура. Якщо закоханий чоловік Щур приборкає свою агресію і ревнощі, то зможе отримати симпатію жінки.

Дружба між ними навряд чи вийде з-за сексуальної привабливості. Якщо дружні стосунки переростуть в щось більше, жінка Кабан не захоче відносин з Щуром з-за постійного контролю й ревного відносини.

Кабан і Бик

Гороскоп сумісності говорить про те, що в любові пара може зіткнутися з певними труднощами. Пояснюється це тим, що рухлива і любляча фліртувати, жінка Кабан буде схильна до морального і фізичного насильства з боку Бика. Він не потерпить зрад і непокори.

Дружба двох людей може бути лише на стадії знайомства тому, як приваблива Кабан відразу ж сподобається чоловікові Бику. Робота у них також не відбудеться через безлад Бика і довірливості Кабана.

Кабан і Тигр

Пара зможе вибудувати ідеальні відносини

Сумісність двох знаків буде ідеальною за умови, якщо Тигр буде розділяти сексуальні фантазії своєї партнерки. В іншому у них повна гармонія і взаєморозуміння, вони відмінні товариші і співробітники.

Кабан завжди допомагає Тигру, а він, у свою чергу, готовий опікати й захищати свою подругу. У роботі всі обов’язки вони розділять на двох.

Кабан і Кролик

Гороскоп єдності оповідає про те, що такий союз – велика рідкість. Чутливий і ніжний Кролик ніяк не зрозуміє ексцентричних витівок своєї співмешканки. Шлюб може довго проіснувати за умови багатодітності сім’ї.

Дружба цих знаків не складеться з-за того, що Кролик по своїй натурі дуже замкнутий і не має своєї думки. Але, якщо мова йде про робочі стосунки, то це дуже чудовий симбіоз: такі знаки зможуть сколотити ціле багатство.

Кабан і Дракон

Гороскоп Дракона дуже притягує жінок, народжених під знаком Кабана. Дівчина буквально обожнює свого обранця. Такий союз зможе стати довговічним, якщо у Дракона буде хоч мала частка симпатії до Кабана.

Дружба між ними малоймовірна тому, що рано чи пізно їх дружні зустрічі переростуть в щось більше. Робота йди бізнес у них не заладиться Дракон – занадто правильний і з трепетом ставиться до праці, чого не можна сказати про його партнерці.

Кабан і Змія

Гороскоп розповідає про те, що Кабана слід уникати стосунків зі Змією інакше їй буде дуже складно вибратися з-під впливу такого чоловіка. Змія магнітом притягує Кабана, а потім використовує довірливість і безвідмовність знака в своїх цілях.

Дружби і роботи у них також не вийде. Змії дуже меркантильні і в усьому шукають вигоду. Тому, якщо спільний проект буде не прибутковим, вони кинуть партнера на півдорозі.

Кабан і Кінь

Поганий і конфліктний союз: Кінь дуже егоїстична і завжди дбає тільки про себе. З цієї причини Кабану всі турботи доведеться звалити на свої плечі.

Робочі стосунки будуть порівняно хорошими, якщо ідеї будуть виходити від Кабана, а виконувати їх буде Кінь. Дружити вони здатні, причому дружні стосунки у них краще, ніж любовні.

Кабан і Коза

Відносини закінчаться шлюбом

Сумісність цих двох знаків досить висока. Дуже хороший і міцний союз: невибаглива і непереборчивая Коза вважає жінку Кабана відмінною партією. У їхній родині немає розбіжностей і суперечок, фінансово забезпечена Кабан – найкраща партія для Кози.

Ці два знаки відмінно сумісні в ліжку, саме тому між ними не може бути дружби. Їх сексуальний потяг завжди приводить їх до шлюбу.

Кабан і Мавпа

У союзі присутній взаєморозуміння і тяжіння. Таке ставлення може тривати досить довго, поки чоловіка Мавпу не виведуть на чисту воду.

Їх тандем у роботі – дуже перспективний, генератор ідей в особі Мавпи знайде відмінного спонсора в особі жінки Кабана.

Кабан і Півень

Відмінний союз: лагідна і ніжна жінка відмінно підійде владному і твердому Півневі. Він відразу ж візьме дівчину під своє крило і захистить від усіх негараздів.

Дружба між цими знаками дуже неоднозначна, але все ж можлива. Вони разом можуть відвідувати концерти, театр, сходити в кіно. Співпрацювати вони не зможуть, надто багато суперечностей виникає в робочому процесі.

Кабан і Собака

Відмінний союз, відносини між ними рівні і стабільні. Вірні і закохані чоловіки Собаки – відмінні супутники по життю. Їх тандем обіцяє довге і щасливе подружнє життя.

З них виходять відмінні товариші, дружба може тривати довгі роки. Вони можуть дружити навіть при наявності сімей.

Кабан і Кабан

Дуже незвичайні стосунки: вони, то закохані, то ні. Можливість відносин велика, їх об’єднують загальні інтереси і доброта. Всепрощення в парі – хороший двигун відносин.

Дружба міцна і гарна: Кабан жінка – чудова подруга, яка завжди готова прийти на допомогу. Робота у них не виходить з-за надмірної довірливості та наївності обох людей.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: