Сумісність Кабана і Кролика

Сумісність Кролика і Кабана, на думку астрологів, близька до ідеальної. Ця пара будує теплі, чисті стосунки, що дозволяють партнерам розвиватися протягом всього життя. Між ними неможливий конфлікт інтересів, тому розрив між представниками знаків трапляється рідко.

Зміст:

сумісність кабана і кролика у коханні та шлюбі

Сумісність Кабана і Кролика у коханні та шлюбі

Характеристика Кролика

Представник цього знаку неконфліктний, спокійний і добрий, любить насолоджуватись життям і з упевненістю дивиться в завтрашній день. Йому притаманні такі риси:

Представник цього знаку пристрасний і вміє любити. Він здатний доставити справжнє задоволення своєму партнерові. У нього не буває нестачі шанувальників, тому він має багатий досвід у відносинах. Розсудливою він тільки з віком, і його повністю влаштують спокійні стосунки. Якщо все буде не так гладко, він здатний піти на компроміс, якщо закохається по-справжньому.

Характеристика Кабана

Представники цього знаку відрізняються лицарським характером. Їм можна повністю довіритися, вони не підведуть, не продадуть і не обдурять. На перший погляд вони здаються наївними і слабкими, але це не так. Кабани — сильні, але миролюбні особистості.

Свиню часто дурять і зловживають її довірою. Та ж ситуація складається і в любовних стосунках. Її будуть любити багато, але багато також її обдурять і розчарують.

Друзів у цього знака небагато, але вони справжні і будуть супроводжувати його упродовж всього життя, а він буде готовий заради них на все.

Чоловік Кролик і жінка Кабан

Поважайте один одного

Чоловік Кіт

Якщо жінка хоче роздобути цікавого і вміє її слухати партнера, їй слід зупинитися на Кролика. Чоловік, народжений в цей рік, володіє наступними якостями:

Жінка Кабан

Жінка Кабан красива зовні, покладиста і добродушна. Вона — та, хто допоможе в скрутну хвилину, тому стає хорошим другом не тільки для жінок, але і для чоловіків. Її не можна не любити, вона ввічлива, спокійна, чуйна і нереально чарівна. Іноді своєю наївністю вона нагадує дитину, але насправді вона собі на умі. Якщо порушені її інтереси чи інтереси її близьких, представниця цього знаку йде напролом.

Кабан чутлива і довірлива, в любові її просто обдурити.

Представниця знака легко піддається впливу, тому їй треба уникати недобрих компаній. Чоловік Кролик і жінка Кабан можуть побудувати міцний союз, якщо ці відносини будуть побудовані на взаємній повазі.

Сумісність у парі

У Кабана і Кролика сумісність досить висока. Ці двоє вважають один одного хорошими претендентами для серйозних стосунків. Він мудрий і талановитий, легко знаходить вихід із ситуації. Представниці прекрасної статі подобається спокій і витонченість Кролика, тому вона відгукнеться на пропозицію. Партнерка надійна, безкорислива і слухняна, чоловік буде задоволений її відданістю і щедрістю.

Сумісність Кролика та Кабана дозволяє їм побудувати міцний союз. Вони будуть насолоджуватися один одним довгі роки. Ці двоє будуть не тільки пристрасними коханцями, але і хорошими друзями.

Проблеми у відносинах

Коту некомфортно з людьми, які доставляють йому клопіт. Головним у своєму житті він вважає спокій і миролюбність. Кабан-альтруистка своєю довірливістю може вивести з себе кого завгодно, навіть Кролика. Якщо Кабан заведе друзів, погано впливають на неї, відносини зруйнуються.

Виною тому будуть скандали, які стане затівати представниця прекрасної статі, щоб виправдати себе. Миролюбному Коту залишиться тільки піти.

Чоловік Кабан і Кролик жінка

Всі сварки можна подолати

Чоловік Кабан

Чоловік Кабан — один з найбільш чесних знаків китайського гороскопу. Йому притаманні такі риси:

Кабан чуттєвий, іноді має пристрасть до алкоголю та азартних ігор.

Жінка Кіт

Жінка Кролик впевнена в собі, елегантна і цілими днями крутиться перед дзеркалом. У неї натовпи шанувальників, вона знає, що створена для любові. Представниця цього знаку ніжна, з неї виходить хороша господиня, яка завжди займається оздобленням будинку.

Сумісність у парі

Чоловік Кабан і жінка Кролик можуть стати чудовою парою. Вона буде вражена його сміливістю і відданістю, стане допомагати шукати йому рішення у важких ситуаціях. Вони обидва життєрадісні і з оптимізмом дивляться в майбутнє. Чоловікові імпонує доброта і обережність Кролика, він з благоговінням вимовляє її ім’я, зможе оточити її розкішшю і не вимагати більше, ніж вона може дати. Чого ще можна бажати в стосунках?

Чоловік Кабан і жінка Кролик здатні створити хорошу сім’ю. У любові він дивно чуттєвий, навчить пуританина-Кролика любити пристрасно і відкриє йому світ тілесних задоволень. Жінка рада буде стати його всесвіту, об’єктом жадання і щедрості. Цей союз збагатить партнерів, але в реальному житті складається вкрай рідко.

Проблеми у відносинах

Довірливість Кабана стає причиною його легковажності, він часто потрапляє під вплив поганих компаній. Непостійність чоловіка лякає жінку Кролика, це для неї справжнє випробування. Вона мислить прагматично і шукає надійного і перспективного партнера, опору за життя, так як в своїх силах не дуже впевнена.

Кролик повинен перетерпіти витівки Кабана, підтримати її, адже вона сильна тільки з вигляду. Якщо представниця прекрасної статі зможе почекати і перетерпіти, до них прийде справжня любов, в шлюбі у них все складеться.

Висновок

Висока сумісність дозволяє Кабана і Коту протягом довгих років насолоджуватися товариством один одного. У цих знаків багато спільного, нудьгувати їм не доведеться. Сумісності Кролика та Кабана за гороскопом можна тільки позаздрити.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: