Сумісність Тигра з іншими знаками

Яскраві, не залежні ні від кого — це люди, народжені в рік Тигра. «Боротьба — одна з основ їх життя» — саме цей вислів пронизує всю долю цього знака. Перекроювати всі обставини під себе, не приймаючи чужі правила гри — основне кредо цих великих кішок. Саме тому на їх життєвому шляху, часто виникають розбіжності і проблеми, з якими їм доводиться стойко справлятися. Сумісність Тигра з усіма знаками зодіаку може бути різною.

Зміст:

сумісність тигра з іншими знаками зодіаку

Сумісність Тигра з іншими знаками зодіаку

Одних вони люблять і розуміють, з іншими ж, навпаки весь час сваряться і конфліктують. Створити хороші стосунки в сім’ї, Тигру допомагає його вміння все організовувати. У тому випадку, якщо людина схильна до компромісів, сім’я буде щасливою, а союз триватиме дуже довго. Люди народжені в рік Дерев’яного, Вогняного або Водяного Тигра по натурі завжди лідери.

Загальна характеристика Тигра

Тигр обожнює управляти і терпіти не може, коли йому доводиться комусь у чомусь поступатися або приймати компромісні рішення. Управління і влада — це його основна характеристика. У своїх вчинках він може бути абсолютно радикальним. Часом він приймає рішення, іду честі і високим принципам, а іноді піддається егоїзму і бажання бути вище. Це відноситься як до представників жіночої, так і чоловічої статі.

Домашні справи цей знак робить з небажанням, вони його майже не цікавлять. Тому будувати відносини в шлюбі йому складно. У своїй другій половинці він шукає в першу чергу неординарну особистість, компетентного співбесідника та уважного слухача. Тигр не любить, коли йому беззаперечно відкриваються і в цьому випадку партнер йому набридне.

Переваги Тигра

Характеристика жінки-Тигра

Чекати від жінки-Тигра, що вона стане домогосподаркою, а також піде в родині на другий план не доводиться. Молоді роки наповнені різними яскравими подіями, серед яких чимало любовних. Однак після того, як жінка виходить заміж за кохану людину, вона стає вірною і рідко коли може змінити. Але і від другої половинки чекає того ж.

Дізнавшись про зраду, жінки можуть просто роздерти свого чоловіка.

Вести домашні справи представниці цього знака вміють, але це ніколи не буде їх основним заняттям. З них виходять хороші виховательки. Своїм дітям представники знаку дають можливість самим приймати рішення, дуже непомітно коригуючи їх вчинки. Для жінки Тигра вдалим союзом буде партнер, який володіє сильним характером, наприклад Близнюки, Водолій, Скорпіон, Лев.

Характеристика чоловіки-Тигра

Чоловіки Тигри звикли ризикувати у всьому. Це стосується і роботи і особистих відносин. Найчастіше різання і дріб’язкові. Вони часто вступають у суперечки з іншими людьми, і не мають довіри нікому з тих, хто знаходиться поруч з ними. Не часто знаходять щастя в любові. Їх розумом управляє палкий норов і чуттєвість. Вони швидко спалахують, але так само скоро затухають.

Можливість шлюбу виникає тоді, коли чоловік зустрічає жінку, яка розуміє і приймає його, проте зберігає свою незалежність. До того ж чоловік Тигр може заробити непогані гроші, щоб забезпечити добробут своєї сім’ї. Чоловік Тигр добре сумісний з такими знаками зодіаку: Терези, Козеріг, Діва. Головне для чоловіка Тигра — це спокійна і розуміюча натура.

Сумісність Тигра з іншими знаками за східним гороскопом

Тигр і Кінь

Кінь буде ідеальним партнером для Тигра

Хто підходить Тигру найбільше за східним гороскопом? Самим відповідним знаком є Кінь. Гороскоп сумісності Тигра з Конем майже не має негативних точок. Тигру подобається розум Коня, відкритість і доброта. Кінь готова визнавати перевагу в шлюбі. Кінь своїм розумом і тактовністю може приборкати неприборканий норов Тигра, не завдавши йому при цьому моральної образи. Також хороша і дружба між цими знаками. Вони невпинно сперечаються, перебуваючи поруч і шалено сумують, коли розлучаються.

Тигр і Дракон

Також хороша сумісність таких знаків, як Тигр і Дракон. Цей вогненний знак додасть у відносини дбайливості і обачності, оберігаючи коханого від непотрібного ризику. До того ж, коли два сильних людини йдуть по життю разом, їм домогтися успіху на шляху набагато легше. Тигру Дракон потрібен, щоб вчасно допомогти своїм здоровим глуздом. Ці знаки дуже добре доповнюють один іншого. Це дає результати в житті обох. Трудовий союз теж перспективний.

Тигр і Щур (Щур)

Хороша сумісність знака Тигра з Щуром (Щур). Ось тільки обом партнерам доведеться гарненько скорегувати свою поведінку. Тигр повинен навчитися поступатися і набратися терпіння. Люди — миші не повинні хитрувати, обманювати і дозволити своєму супутнику бути більш самостійним. Тільки за умови, що вони обидва зможуть виконати все перераховане вище, їх шлюб складеться щасливо.

Тигр і Собака

Прийнятна і навіть хороша сумісність Тигра з іншими знаками, може бути поєднання Тигр-Собака. Люди народжені в рік Собаки, мають уроджене почуття справедливості, яке вони відчувають в житті дуже гостро. На пару з представником знака вічно вступає в бій, Собаки складуть чудову пару. Адже обидва партнера слідують одним принципам і будуть йти по одному шляху, щоб домогтися здійснення ідей. Іноді Собака може йти в тінь партнера і забути про свої амбіції.

Тигр і Мавпа

З Мавпою краще сходиться Тигр-жінка, ніж чоловік. У жінки набагато краще витримка і не так виражена агресія, тому може поблажливо ставиться до витівок Мавпи. В цілому ж такий союз готується до тих пір, поки обидва знака ведуть себе гідно. Але коли-небудь один з них переступить межу, і тоді ворожнечі не минути. Мавпа завжди побоюється вступити у відкриту боротьбу з представником знака. Ось і виходить, що Тигр непомітно просто зникає з життя Мавпи.

Тигр і Тигр

Тяжіння один до одного проходить дуже швидко і союз двох людей перетворюється в постійне суперництво. Їх сварки не небезпечні, однак злопам’ятність не даємо обом розслабитися. Мстити вони не будуть один одному, але кожна сварка міцно осідає в голові. І рішення такі пари приймають швидко. Якщо один з партнерів прийшовши додому, помітить валізу, в якому будуть його речі, він не замислюючись його візьме і піде, не спробувавши з’ясувати причину такого повороту подій. Гарячий норов одного і гордість іншого назавжди зруйнують цей союз.

Тигр і Кабан

Тигр і Кабан можуть побудувати міцний союз

Непогана сумісність Тигра зі Кабаном. Миролюбна і опаслівая Кабан по достоїнству оцінить вольовий і неприборканий характер Тигра. Важливо лише, щоб партнери не напружували один одного своїм характером всі роки прожиті разом. Довговічність на роки і міцність цього партнерства повністю тримається на дипломатичності обох. Але це допоможе лише в тому випадку, коли між подружжям немає брехні і фальші, так як це призводить до дикого подразнення обох.

Тигр і Бик

З Биком все не так просто. Незважаючи на те, що ці два знаки мають нез’ясовне взаємне тяжіння, в цьому союзі часто відбувається стійке протистояння, в якому Бик запросто перемагає Тигра. Однак, коли подружжя можуть домовитися про чітке обмеження територій та особистого простору, відносини переживуть навіть дуже нелегкі часи. У разі, якщо ці домовленості не дотримуються, такий шлюб ледь триватиме більше року.

Тигр і Кролик

З Кролем (Зайцем або Кроликом) також не найкращі стосунки, ні секс, ні в роботі. Обидва партнера надзвичайно незалежні і свавільні. Ніхто не прислухається до бажань один одного. Кролик від такої неуважності страждає більше всього і від цього ще більше не розуміє свого чоловіка. Вони сприймають світ не однаково і грають у різні ігри. Тигр хоче нав’язати свої погляди, а Кролик повідомляє про прийняте рішення, як про подію. І поки грізний Тигр гарчить привселюдно, розумний Кролик думає, як би боляче його хапнути. У деяких випадках такий шлюб може вийти, проте щасливим його назвати буде складно.

Тигр і Півень

Невдалий союз буде у Тигра з Півнем, який надто горделив. Півень любить блищати серед людей і не здатний прийняти підозрілість і бажання бути першим у свого партнера. Півень ніяк не зможе зрозуміти всі довгі роки, як ведучи такий розмірений спосіб життя, можна відчувати себе королем. Різні погляди і непримиренність принципів не дають можливості в цій парі розвинути єдиний дух. Ці відносини зазвичай стають змаганнями за право домінувати.

Тигр і Коза

Козам не слід зв’язуватися з Тиграми ні в які роки, оскільки такі відносини для обох партнерів вкрай несприятливі. Сумісність Тигра з Козою можлива тільки, якщо обидва поміняють свої характери, принципи і мислення, а це практично нереально. Однак, у разі покори Кози, відносини повинні вийти непогані. Ще один плюс в їх взаєминах — вони чудово розуміють один одного як друзі.

Тигр і Змія

Пару чекає багато труднощів

Зі Змією Тигру краще не починати відносини, оскільки він не в змозі зрозуміти її мудрість, і подружжя невпинно будуть боротися за звання головного у шлюбі. І ні кохання, ні дружба, ні робочі відносини, затівати між собою їм ні в якому разі не варто. Невпинна боротьба за перші позиції постійно присутні в цих відносинах. Один партнер застосовує хитрість і неабиякий розум, інший — силу і наполегливість своїх життєвих поглядів. У підсумку все це обов’язково призведе не тільки до розставання, але і до ненависті один до одного. Однак, незважаючи на всю свою несумісність, їх тягне один до одного з неймовірною силою. Буває і таке, що подібний шлюб виходить дуже хорошим.

Зодіакальне відповідність Тигру

Вогонь

Говорячи про зодіакальної сумісності Тигра, найкращі в цьому списку з ким можна прожити роками — це знаки Вогню. Такі пари можуть поставити весь світ з ніг на голову. Це — Лев, Стрілець і Овен. Особливо уважно потрібно поставитися Тигру до Левів і Овнам. З одного боку один упертий, інший горделив. Ці якості можуть анулювати все хороше, що складеться у них у відносинах. Інша справа невимушеність, яка може бути у Львів, Баранів і добрих Стрільців, що і приваблює представника знака. Тим більше якщо буде збіг і за роками і за характерами.

Земля

Сумісність і характеристика знаків Тигра з Тельцем, Дівою або Козерогом може бути цілком вдалою. Не конфліктність і умиротворення другої половинки допоможуть Тигру заспокоїться і зменшать його пристрасть до непотрібного ризику. Однак і неприємностей у цих пар також вистачає. Запальним натурам складно зрозуміти домашню витримку Діви або Тільця. Тому знакам Землі необхідно не змушувати Тигра дотримуватися принципів, даючи повну свободу вибору та дій. В коректному розподілі прав і зобов’язань і криється успіх союзу.

Вода

Тигр сумісний не совсеми представниками водної структури. Навіть найкращі стосунки зі Скорпіоном, знищить взаємна недовіра партнерів. Скромність і смиренність Раку дуже швидко набридне. А замкнутість Риб взагалі буде виводити з себе. Така поведінка на початку буде інтригувати Тигра, оскільки він обожнює всілякі таємниці, але згодом саме це і буде його пригнічувати, збуджуючи в ньому зайву настороженість. У підсумку такий союз вийде не міцним. Знаки води не зможуть терпіти постійних підозр і пресингу.

Повітря

Люди стихії повітря прості для Тигра. Союз між Близнюком, Вагами, Водолієм трапляється не рідко. Взаємне тяжіння наростає завдяки таким якостям, як волелюбність. В такому шлюбі жоден з партнерів нічого не примушує іншого. До того ж у цих знаків досить сильне взаємне тяжіння в інтимній сфері. Однак, як просто ці відносини починаються, так само легко вони закінчуються. Кохання до гробу і щирої дружби на віки у цих партнерів не вийде.

Потрібно читати і вивчати, що збіг з зодіакальними знаками має значення і від того, яка стихія ними керує. У східному гороскопі їх 5 — Метал, Вода, Земля, Дерево, Вогонь. З ким сумісний Тигр краще, а з ким гірше, можна дивитися з-за схожості стихії. Наприклад обидва людини відносяться до стихії Води або Повітря, тоді сумісність може бути більш вдалою.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: