Сумісність чоловіка Тигра з іншими знаками

Всі чоловіки цього знака, незалежно від того, водяний, вогненний або дерев’яний рік Тигра — турботливі, добрі батьки і чоловіки, мають залізний кулак. Жага до незалежності яскраво проявляється в молодості: чоловіки, народжені під цим знаком романтичні і сміли. Наполеглива і прямий, завжди йде на ризик, чоловік Тигр вірить в прихильну до нього удачу, а тому до своєї мети йде впевнено. Сумісність чоловіка Тигр з іншими знаками буває різною.

Зміст:

сумісність чоловіка тигра з іншими знаками в любові

Сумісність чоловіка Тигра з іншими знаками в любові

Володіє відважним, він здатний завоювати будь-яку жінку, тому що енергія з нього так і пре, однак варто пам’ятати, що життя тихої і нудною з таким чоловіком ніколи не буде. Якщо жінку приваблює все особливе, то їй з такою людиною буде комфортно. Сумісність чоловіка Тигра в любові, повинна бути хороша з представниками стихії повітря і землі.

Чоловік Тигр в любові

Людина народжений у рік Тигра, в любові і відносинах не терпить одноманітності і нудьги. Найжахливіше для такого чоловіка — щоденна рутина, життя «як у всіх», тиша і спокій. За гороскопом чоловік Тигр захисник, він суворий до себе, а так само вимогливий по відношенню до своєї другої половинки. Чоловіки мисливці за своєю природою, не знають втоми в гонитві за новими відчуттями.

Людина народжений у рік Тигра, незалежно від того, хто він за гороскопом, позмагається в оптимізмі з ким завгодно, тому в майбутньому партнері цінує в першу чергу такий же оптимізм і бажання дивитися разом в одному напрямку.

З якими знаками зодіаку чоловік Тигр відмінно сходиться?

Незважаючи на сильний характер і всі перераховані вище якості, в любові цей чоловік дуже вразливий. Коли на нього обрушуються невдачі у шлюбі або любові, він гостро потребує підтримки і розради. Його супутниця повинна володіти такими якостями як: спокій, доброта, вміння підтримати партнера. Якщо його супутниця буде поруч, коли це потрібно, то людина народжена в цей рік вміє бути вдячним і відплатить сповна.

Вдало складеться сімейне життя з представником даного знака тільки тоді, коли чоловік буде здатний зробити правильний вибір.

Така людина по натурі своєї лідер і хоче, щоб йому підкорялися практично беззаперечно. Його супутниця життя повинна бути не тільки гідної його, але і вміти справлятися з домом, дітьми, а так само якщо не заохочувати, то хоча б не перешкоджати «бойовим подвигам» свого чоловіка.

Сексуальні переваги чоловіка Тигра

Сексуальність в ньому проявляється ще до повноліття, нестерпне бажання зустріти єдину і велику любов найчастіше змушує рано покинути батьківський вогнище. Також зустрічаються й такі представники Тигрів, які просто хочуть завоювати жінку для гри. Для них представник жіночої статі — це чергова видобуток в ліжку, здатність спокусити як вид спорту, виклик самому собі, інстинкт мисливця, а також вірний спосіб підтвердити свої вміння і сили.

Однак, такий знак може відчувати сильні і глибокі почуття і слабкі Тигри зустрічаються рідко. Якщо людина дійсно зустрів свою любов, почуття завжди пристрасні, глибокі, в сексі розкривається по повній. Закохана людина доб’ється того, щоб його кохана стала коханою і щасливою. Будь-якими можливими методами доведе, наскільки жінка йому дорога і важлива.

Сумісність у любові за східним гороскопом

Гороскоп допоможе прийняти правильне рішення

Кожен східний знак сумісний по-різному з якимось іншим знаком. Для чоловіка народженої в рік Тигра, не завжди надається можливим швидко і легко знайти підходящу супутницю. Мало хто з жінок різних знаків зодіаку, здатний витримати легковажність, а також буйний норов партнера незважаючи на те, яка у нього в цілому позитивна характеристика. Однак є знаки, які своїми особистісними якостями, здатні стати найкращими партнерами в житті людини. Самий підходящий східний знак — це Кролик, Дракон, Собака і Кінь.

Тигр-Тигр

Ці двоє мають дуже волелюбний характер, тому відносини такої пари в шлюбі будуть дуже непростими. Звичайно, не виключена і позитивна складова з такого союзу: партнерам буде весело разом, їхнє повсякденне життя далека від типової і нудною рутини. Однак шлюб двох однакових натур не зможе пережити неминучих побутових проблем і боротьбу за лідерство в сім’ї. Обидва партнери є дзеркальним відображенням власних звичок і недоліків.

Тигр-Щур

Щоб союз таких двох знаків був довгим і міцним, парі необхідно знайти у своїх відносинах одні цілі та інтереси. Зазвичай між ними мало спільного, а тому і виникають труднощі. Обидва партнера по натурі лідери. Тигри звикли демонструвати свою владу, Щура ж самі лідери по натурі і таким проявом противляться з усім властивим їм завзяттям.

До того ж, жінка Щур дуже потребує м’яких і романтичних проявах, які з часом набридають її супутнику. У таких шлюбах Тигру здається, що його дружина стала надмірно делікатній, прискіпливою і стримує його. А жінка Щур відчуває роздратування і невдоволення від того, що її не цінують по достоїнству. Також, один з партнерів більше сконцентрований на собі і власних проблемах, найчастіше це Тигр, а вже такої зневаги стерпіти жінка Щур ніяк не може.

Тигр-Бик

Впертість обох знаків може стати на заваді

В такому шлюбі щастя малоймовірно. З-за різних темпераментів ці двоє самі створюють собі непотрібні проблеми. Зазвичай жінка Бик консервативна. В ній немає тієї темпераментність і любові до пригод, що переповнюють її супутника. Сильна тяга у чоловіка до змін, в цій парі викликає лише негативні емоції у любить і цінує стабільність жінки. Однак є між ними щось спільне — впертість. Саме через нього ці двоє не розуміють і не приймають точку зору партнера.

Тигр-Кролик

Жінка народжена під знаком Кролика, одна з небагатьох, з ким може бути у представника знака щасливе життя і міцний шлюб. Звичайно, жінку може часом лякати імпульсивність представника знака, а його часом дратувати її зайве занепокоєння. Проте, зазвичай через спокою жінки Кролика і активності і життєлюбства Тигра, вони доповнюють один одного. Обидва партнера в цілому навчаються дипломатичності і стають більш спокійні. Кролик в цьому союзі намагається трохи розкритися для свого партнера і світу в цілому.

Тигр-Дракон

В цій парі партнери дуже схожі між собою і своїми якостями, стимулюють один одного активність і свій творчий потенціал. Завдяки тому, що у Дракона схожа характеристика з Тигром, обидва партнера доводять почате до кінця. У такій парі, нехай жінка Дракон і сама по натурі лідер, але найчастіше вона закриває очі на «захоплення влади». Чоловік Тигр не вчинив би так, як його жінка, тому він її цінує і намагається всіляко догодити.

Тигр-Змія

Такий союз дуже крихкий і проблематичний з самого початку. Сумніви Тигрів правлять в такій парі. Різні інтереси, темпераменти і життєві позиції ставлять відносини під удар. Жінки Змії люблять підпорядковувати і тиснути, виявляючи це навіть у дрібницях, чого вже точно не стерпить Тигр. А вже різноманітність методів у досягненні мети і зовсім створить безліч запитань, відповіді на які не сподобаються обом.

Тигр-Кінь

Ці двоє утворюють сприятливий союз. Підкорити свою жінку Коня, чоловік прагне з першого дня знайомства. Жінка в цій парі зазвичай є провідником, як для себе, так і для свого благовірного. Кінь розумна і наділена першокласної інтуїцією, а поруч з такою супутницею, чоловік з великим завзяттям береться за нові справи. Такий союз підходить для створення довгострокових відносин.

Тигр-Коза

Партнери можуть подолати всі перешкоди

На початку їх відносини сповнені загадковості і дуже непередбачувані. Однак, без наполегливості і бажання довго не триватимуть. В цьому союзі стикаються протилежності і помиритися іноді буває складно тільки тому, що представник вольового знака перший не піде на поступки. Складність у таких відносинах неминуча, адже чуттєвої, ранимою Козі буде непросто миритися з компанійським характером свого чоловіка. Також представник знака вважає свою партнерку слабкою, нерішучої і різні справи бере на себе, що може не подобатися обом партнерам.

Тигр-Мавпа

Такі союзи дуже суперечливі і сповнені труднощів. Обидва партнера товариські і енергійні, проте з часом Мавпа буде здаватися занадто настирливою. Всім своїм помилкам і вчинків вона віртуозно підбирає виправдання та відмовки. Тигр по натурі лідер, а жінка Мавпа, нехай і не бажає повного свого верховенства, але вимагає рівних прав між партнерами.

Тигр-Півень

В цьому союзі балом править нестабільність двох характерів різних осіб. Своїми поглядами на життя жінка Півень призводить партнера в лють. Щедрий Тигр не в змозі миритися з ощадливістю і дріб’язковістю жінки Півня, що веде до частих сварок на порожньому місці, так і по серйозному приводу.

Тигр-Собака

Цей союз можна сміливо назвати зразковим. Обидва партнера вміють будувати далекосяжні плани, в яких пристрасність і активність чоловіка, підтримується вірністю і розумінням партнерки. Людина народжена в рік Собаки, знає, як заспокоїти і знайти підхід до свого партнера в різних ситуаціях, що часто рятує положення. Також це змушує Тигра лише захоплюватися розумом жінки, цінувати її і поважати.

Тигр-Кабан

Кабан в такому союзі віддана ідеям та поглядам чоловіка на життя, вона завжди готова допомогти і підтримати, він же захоплюється її мужністю і безкорисливої підтримкою. Завоювати таку жінку, честь для Тигра. Жінка Кабан з задоволенням створить для свого обранця сім’ю і стійке матеріальне становище. У таких союзах обидва готові працювати над собою заради щастя і любові.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: