Сумісність Мавпи і Коня

Якщо ви за східним гороскопом Кінь, а ваш обранець або обраниця Мавпа, то в цілому ви являєте собою досить міцну пару. Сумісність Коня і Мавпи тримається на міцних дружніх відносинах. А на дружбі, як відомо, добре будувати, як шлюб, так і ділові відносини. Про що ще варто знати, якщо ви є такою парою східного гороскопу?

Зміст:

сумісність мавпи і коня за східним гороскопом

Сумісність Мавпи і Коня за східним гороскопом

Чоловік Кінь

Спочатку давайте розглянемо представників цих знаків східного гороскопу окремо один від одного. Такий чоловік – це, насамперед, оптиміст, який вміє гідно витримати всі удари долі. Можна навіть сказати, що в чомусь він отримує від цього задоволення. У шлюбі, любові Вогненного Коня прагне бути беззаперечним лідером. Лише за умови поваги та захоплення собою він готовий брати на себе відповідальність у всіх питаннях. При таких обставинах він отримує справжнє задоволення від ролі глави сімейства.

Серед знаків східного гороскопу Конячка, особливо, якщо це чоловік відрізняється сильною цілеспрямованістю. Йому нудно і сумно без мрії, яку він перетворює в реальну мету, до якої потім з завзяттям рухається назустріч. Саме завдяки такій якості, цей чоловік здатний домагатися професійної сфери великих висот.

Чоловік Кінь цінує щирі, теплі стосунки, як у шлюбі, коханні, так і в дружбі. Це чудовий друг. Він вміє вислухати, здатний співпереживати. Його кохана дівчина і один завжди отримають від нього підтримку.

У шлюбі та любові такий чоловік практичний. Це рівноправний партнер, який, перш за все, буде поважати в своїй улюбленій особистість. Іноді він абсолютно не розуміє, навіщо потрібна романтика. Жінці доводиться вести просвітницьку роботу на цей рахунок. Любить дітей, проводить з ними час, вчить всьому, що вміє сам.

Жінка Мавпа

Жінка, яка народилася в рік Мавпи, відрізняється привабливістю, природну харизму. Як правило, навколо неї завжди багато друзів і шанувальників. Вона жіночна, в ній присутня м’якість, податливість, завдяки чому чоловіки поруч з нею відчувають себе лідерами. При цьому у неї гострий розум, тому вона підкорює всіх не тільки жіночністю, але і цікавими бесідами, почуттям гумору.

Жінка Мавпа не цурається жіночої ініціативи. Якщо їй сподобався чоловік, то в ній прокидається мисливиця, яка підбирає самий якісний спосіб роздобути серце свого обранця. В любові їй важливо відчуття азарту, ігри. Час від часу свого чоловіка така дівчина може тримати в напрузі. Якщо їй захочеться, то вона влаштує і сцену ревнощів, а може бути сама змусить себе ревнувати. Все це для того, щоб підтримати високий градус пристрасті у стосунках.

Для неї велике значення має таке поняття, як дружба. В любові, шлюбі вона, насамперед, шукає співрозмовника, з яким можна поговорити по душах. Якщо вона зустрічає в любові однодумця, то разом з ним може сколотити стан. Жінка Мавпа дуже бережлива.

Сумісність чоловіка Коня і жінки Мавпи

Ці знаки в такому варіанті досить сумісні. У обох партнерів сильний активний інтелект. Їм завжди буде про що поговорити, перебуваючи в коханні та шлюбі. Але з іншого боку, за такої сильної інтелектуальної функції, у цієї пари часто можуть виникати спори на той чи інший рахунок. Обидва досить вперті і зазвичай не готові схилити голову перед обранцем.

Складнощі у відносинах

Відносини для цих знаків не місце відпочинку. Їх критичне мислення і тут продовжує працювати. У зв’язку з цим обидва активно зосереджують увагу на недоліки партнера. Їм потрібно докласти багато душевних сил для того, щоб почати зосереджуватися саме на достоїнства один одного. Якщо вони навчаться цьому, то їх відносини можуть стати цікавим пригодою.

Шлюб

Їх романтична зв’язок буде розвиватися бурхливо. Обидва сміливі у відносинах, вже через короткий час вони можуть виявити, що перебувають у шлюбі або живуть разом. Що жінка, що чоловік у цій парі дуже люблять себе. Спочатку кожен з них буде прагнути зайняти роль глави сімейства. Щоб не виникало конфліктів на цій грунту, потрібно проговорити, що їх відносини носять партнерський характер, вони тут рівні. Позиція паритету дуже важлива для цієї пари. Якщо вони навчаться поважати незалежність, особистий простір партнера, то все вийде. Головне не натягувати на партнера власні уявлення про жінку та чоловіка.

Секс

Кінь і Мавпа, їх сумісність в сексі висока. Мавпи і Коня спочатку зав’язують свої відносини, грунтуючись на пристрасті. Все так і продовжуватиметься, якщо близькість не буде омрачаться невирішеними конфліктами. Їх сексуальна життя буде зазнавати новий період пристрасті, коли цю пару об’єднає спільна мета. Це може бути:

Чоловік Мавпа

Чоловік Мавпа не змусить вас нудьгувати

Цей чоловік дуже довго залишається безпосереднім як дитина, в ньому є запал. Але при цьому він не відштовхуюче інфантильний. На ряду з безпосередністю в ньому є ясний розум, ця людина прагне пізнати світ і в цьому прагненні він дуже привабливий для навколишніх.

Чоловік Мавпа зазвичай дуже самовпевнений, настільки, що багато можуть прийняти його самовпевненість за нахабство. Буває, що він дійсно засуджує оточуючих про себе або вголос за те, що вони не знають того, що для нього абсолютно очевидно і давно відомо.

Цей хлопець відрізняється особливим почуттям егоїзму. Найчастіше він не звик піклуватися про близьких. Але він чує оточуючих, і якщо в любові жінка навчитися доносити свої потреби, то він здатний буде їх задовольнити.

Чоловік Мавпа, швидше за все, обере для себе професію творчого характеру, в таких сферах зазвичай можна бути емоційним, а йому це дуже важливо для самовідчуття.

Для цієї людини велике значення мають дружні стосунки. Ким-ким, а іншому він уміє бути хорошим. Правда, у відносинах часто трапляються конфлікти, із-за надмірної емоційності, але цей знак східного гороскопу вміє їх і тушкувати.

Жінка Кінь

Жінка Коня за східним гороскопом відрізняється особливою норовистістю, якщо вона народилася в літній час року. Це людина дуже самодостатня, вона вміє обходитися без підтримки зі сторони. Але при цьому і сама ж, вона може увігнати себе в почуття тривоги. Така дівчина дуже уважно ставиться до свого оточення, чи довіряє вона далеко не кожній людині.

Але якщо людині вдалося потрапити в її близьке коло, то він не пошкодує, що вибрав в друзі таку панночку. Така жінка любить балувати своїх друзів, піклуватися про них, вона вміє бути другом.

У житті це дуже цілеспрямована людина, яка любить ставити перед собою амбітні цілі і йти до них з великою захопленістю. Вона може бути гарним керівником. Не кожному чоловікові буде комфортно з панночкою, яка настільки любить проявляти свої лідерські якості. Жінка Мавпа буде шукати того, хто стане беззаперечно поважати її незалежність.

Сумісність чоловіка Мавпи і жінки Коня

Гороскоп на сумісність Мавпи і Коня в такому гендерну поєднанні висока. Їх дуже поєднує цілеспрямованість, це теж збільшує сумісність жінки Коня і чоловіки Мавпи. Якщо інтереси в цій парі знайдуть загальний напрямок, то це будуть творчі і цікаві відносини.

Які можуть бути проблеми?

Кінь і Мавпа дуже легко йдуть на конфлікт, в чому-то це добре, тому що при цьому вони розмовляють. Але важливо буде навчитися, більш м’яко висловлювати свої потреби, доносити їх до партнера в більш делікатній формі, без спроби здаватися розумнішими. Якщо поміняти форму повідомлення, то партнеру набагато швидше захочеться виконати бажання другого, для відносин Коня і Мавпи це дуже важливо.

Шлюб

Сімейне життя жінки Коня і чоловіки Мавпи буде базуватися на прекрасному почутті дружби. Швидше за все, Кінь і Мавпа будуть дружити ще до того, як між ними почнеться романтичний зв’язок. Спочатку вони побачать людину, яка не прагне обмежувати їх свободу, і це буде одним з якостей, за яке вони партнера покохали. Їм подобається бути ідеальною подружньою парою, якою захоплюються багато, в почутті власної ваги вони теж зійдуться. Сумісність жінки Коня і Мавпи чоловіки в шлюбі буде висока ще й тому, що обидва будуть підтримувати партнера з метою підкорення зовнішнього світу.

Секс

Сексуальний темперамент жінки Коня і чоловіки Мавпи високий. Їм потрібно буде працювати в напрямку того, щоб підтримувати романтику у відносинах, розвиватися в бік чуттєвості. У цьому випадку сумісність в сексі буде тільки рости.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: