Сумісність Кози і Кози

Сумісність представників одного знака ускладнюється схожим світоглядом і вимог до партнерів: Коза меланхолійна і мрійлива, їй складно врівноважити світ мрій і реальності, знайти золоту середину. Сумісність Кози і Кози будується на взаємній терпіння: чим більше бажання бути разом, тим легше долати конфлікти. Добре уживаються люди, які знайшли своє місце в житті.

Зміст:

сумісність кози і кози в шлюбі і коханні

Сумісність Кози і Кози в шлюбі і коханні

Характеристика Кози

Для Кози характерна м’якість і гнучкість. Неконфліктна і врівноважена, вона завжди досягає поставлених цілей: хитрістю і маніпуляціями. Інтриги і чвари не для Кози, вона воліє підлаштуватись під навколишній світ з мінімальними втратами для своїх переконань. Коза мила і чуйна, без праці йде на поступки. Знак легко притягує протилежну стать, зачаровує обранця з першого погляду.

Жінка Коза весела і невимушена: її дитячий вдачу приваблює владних чоловіків, сильних духом і характером.

Коза-чоловік стійкий, але не амбітний. Якщо він ставить перед собою цілі, домагається їх мирним шляхом. Він поважає чуже особисте простір і не лізе на рожен. Коза хороший слухач і вірний друг. Її поради завжди практичні і корисні.

Вплив стихій

Східний гороскоп кожного знака залежить від протегує стихії: вона змінюється кожен рік і впливає на формування особистості партнера. Для Кози виділяють такі покровительствующие стихії:

 • Дерев’яна Коза (1955, 2015): слабохарактерні люди, нездатні прийняти власне рішення. Їм потрібні покровителі, лідери, які направлять у вірному напрямку. Уважні і слухняні Кози шукають модель у відносинах «ведений і ведучий». Їм не потрібна роль лідера або глави сімейства. Стихія Дерево дарує людям щедрість і добродушність: Козі нічого не шкода, вона завжди прийде на допомогу і допоможе в складній ситуації.
 • Активна стихія – Вогонь (1907, 1967): вперті і самолюбивые люди, не готові йти на жертви і поступки. З такою особистістю важко ужитися, вона не сприймає слабкості партнера. Краса і чарівність, дані Козі від природи, вона використовує з користю для свого зростання. Хитра і егоїстична, вона йде до поставленої мети напролом.
 • Земляна Коза (1919, 1979): обдарована особистість діловими якостями. Це людина справи, який не любить давати порожніх обіцянок. Простодушна особу, відповідальний виконавець, рядовий співробітник. Стихія Землі дарує людині якості вірного друга та надійного товариша.
 • Активна стихія – Метал (1931, 1991): знак, наділеної успіхом і везінням, посилює кращі якості Кози завдяки стихії Металу. Це честолюбні і відповідальні люди. Вони щирі і добрі. Жінка, яка народилася під заступництвом металевої стихії, прекрасна господиня, любляча мати. Поступливий характер подружжя приваблює чоловіків, здатних досягати чималих висот.
 • Водяна Коза (1943, 2003): людина під заступництвом стихії Води швидко знаходить власне призначення в житті. Він знає долею. Творчі здібності відкривають перед особистістю неймовірні можливості. Жінка народжується творчої, романтичною і невагомою, а чоловік – удачливим і заповзятливим.
 • Східний гороскоп дарує знаку унікальні риси характеру. Стихія лише посилює те, що подаровано природою. Вода – текуча стихія, протегує творців, вона дарує творить і створює енергію. Стихія Вогню руйнівна, вона виключає компроміси. Люди під впливом вогняної стихії прямолінійні і жорсткі.

  Земна і Повітряна стихія не вносить кардинальних змін в характер Кози: вона спокійна і врівноважена, в міру практична і натхненна. Метал додає стійкості особистості, дозволяє людям використовувати старанність для досягнення поставлених цілей.

  Сумісність пари

  Загальний знак може з’єднати закоханих або зробити їх спільне життя нестерпним. Коза і Коза — своєрідний союз з непростим періодом притирання. Обранець в таких відносинах прагне поважати кохану і не обмежувати її амбіцій. Чоловік Коза і жінка Коза багато спілкуються: вони воліють вести відвертий діалог і не таїти образ. Частково в такому союзі присутній взаємне використання: партнер черпає енергію обраниці, а вона ховається в стосунках, повністю присвячує їм все свій час.

  У пари багато спільних інтересів

  Хороша сумісність у пари, яка почала відносини з дружби. Чоловік у такої моделі відносин ненав’язливий лідер: у нього немає іншого вибору, як брати кермо влади на себе. Погіршується сумісність, якщо обранці працюють в одній сфері: нездорова конкуренція руйнує гармонію в парі. Чоловік Коза і жінка Коза швидко знаходять спільну мову в питаннях дозвілля, у них багато спільних інтересів і потреб.

  Любов

  Любов – це фундамент відносин. На ній тримається сумісність Кози і Кози.

  Розрахунком в стосунках закоханих немає місця: сприйнятливий знак завжди відчуває нещирість. Поки в парі бушує пристрасть, побутові проблеми незначні – партнери насолоджуються товариством одне одного. Любов не триває занадто довго, але здатна змінити чоловіка, так і жінку Вівцю.

  Містична зв’язок представників одного знака і любов підживлюють пару новими враженнями. Для обраниці початкова стадія відносин – казка, про яку вона завжди мріяла. Хороша любовна сумісність у юних коханих: їх взаємовідносини наповнені романтикою і юнацьким максималізмом.

  Шлюб

  Щира любов, яка переростає в шлюб, дозволяє закоханим розвиватися. У сімейному житті подружжя одного знака проявляють турботу і будують спільні плани. Тваринний інстинкт і пристрасть потроху вщухають, і люди тверезо оцінюють стосунки, що склалися. Сумісні в шлюбі:

  У загальній життя партнерам не можна проявляти егоїзм. В шлюбі рано з’являються діти: вони стають новою спільною метою, з якою подружжя справляються спільно. Для зміцнення сімейного життя закоханим потрібні спільні захоплення.

  Для Кози і Кози важлива узгодженість, якщо подружжя не підтримують один одного, любов швидко згасає. В шлюбі не підтримується рівноправність: чоловік прислухається до дружини, але остаточне рішення приймається одноосібно.

  Проблеми у взаєминах

  Проблеми в шлюбі починаються з узгодження сімейного бюджету. Чоловік намагається домінувати (він обрав собі роль лідера і намагається її дотримуватися), що викликає обурення у дружини. Конфлікти посилюються, якщо настають матеріальні труднощі.

  Погана сумісність знаків з мінімальною різницею у віці. Чим більший авторитет має чоловік, тим легше підлаштуватися дружині: слабохарактерний обранець здатний організувати життя сім’ї.

  Висновок

  Якщо детально читати сумісність представників одного знака можна побачити багато протиріч. Коза і Коза швидко сходяться, але також швидко можуть розбігтися. Їм легко бути разом, але тільки в певних заданих умовах.

  Добре уживаються люди, які зайняті у різних сферах діяльності. Чоловік реалізується, як професіонал, а жінка, як берегиня домашнього вогнища.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: