Сумісність Тигра і Змії

Сумісність Тигра, Змії не викликає сумнівів. Це непогане поєднання, хоча за багатьма характеристиками китайського гороскопу ці дві людини володіють різними характерами і погано взаємодіють один з одним. Якщо мова йде про любовних відносинах, то існує два варіанти розвитку подій: це буде або всепоглинаюча пристрасть, або платонічна любов.

Зміст:

сумісність тигра і змії

Сумісність Тигра і Змії

У будь-якому випадку Змія і Тигр мають відмінну можливість побудувати здорову середньостатистичну сім’ю. Дізнаємося про них більш докладно і постараємося розібратися детально в їх відносинах. Яка ж точна сумісність знаків Змії і Тигра.

Загальний опис відносин Тигра і Змії

Як вже було сказано раніше, ці представники китайського гороскопу є повною протилежністю один одному, що проявляється в їх характерах, поглядах, уявленнях про сімейне життя. Найчастіше ініціатором початку відносин виступає Змія, причому неважливо, чоловік або жінка. Тільки по закінченні якогось часу Тигр зможе гідно оцінити, якою людина з’явився поруч з ним, і тоді в парі може проскочити любовна іскра.

Змія — дуже мудрий знак, відрізняється спокоєм і прагненням до гармонії у всьому. Тільки їй може бути до снаги приборкати часом буйний норов Тигра. Тільки тоді, коли представник котячих стане більш покірним, особливо якщо мова йде про чоловіка, можна говорити про шлюб та подальшому розвитку відносин.

Змії важливо відчувати надійність, щоб вдома її чекав партнер, здатний у всьому її підтримати і знайти напутні слова. Якщо Тигр не здатний на це, шляхи їх представників знаків неодмінно розійдуться. Однак Тигру важливо стежити за тим, щоб його холоднокровний партнер не поневолив його і не зломила волю, адже Змії дуже подобається кимось керувати і підкоряти собі.

Тигр звик жити емоціями, тому свого обранця він відчуває повністю і ніколи не потерпить навіть найменшої фальші в почуттях, так що Змія повинна бути максимально чесна, щоб завоювати його прихильність.

Шляхи розвитку відносин Тигра і Змії

В залежності від життєвих обставин гороскоп на сумісність Тигра, Змії передбачає різні варіанти розвитку відносин між партнерами, проте зазвичай все зводиться до одного з наведених нижче варіантів:

Що чекає союз Змії чоловіки і Тигриці

Існує велика ймовірність, що така складеться пара, і сумісність чоловіка Змії і жінки Тигра буде висока. Проте вся надія тут на жінку, так як вона, народжена в рік Тигра, буде грати роль берегині домашнього вогнища. Змія, або точніше Змій, повинен взяти на себе роль лідера на себе, це буде виражатися не тільки у фінансовому плані, але і в любові в цілому. Варто зазначити, що відносини складуться лише в тому випадку, якщо вони побудовані на почуттях. Якщо хоч у когось будуть корисливі цілі, парі не слід залишатися разом.

Змій буде до глибини душі захоплюватися дружиною, адже в ній він знайде все те, що шукав до цього у жінок. Жінка Тигр стане прекрасною берегинею вогнища, відмінною дружиною і мамою. Чоловік завжди буде приходити з роботи у чистий будинок, пахне їжею, а його дружина буде виглядати охайно і привабливо.

Дівчину ж в Змії чоловікові зацікавить внутрішній стрижень і впевненість у собі, за ним вона буде як за кам’яною стіною. Саме для такого чоловіка вона готова віддавати себе максимально. Що стосується інтимної сторони відносин шлюбу, в ліжку все складається відмінно, так як обидва учасники із задоволенням займаються сексом, для них це ще одна можливість відкритися один одному.

Проблеми у парі

Щоб сумісність чоловіка Змії і жінки Тигра була більш високою, потрібно працювати над відносинами. Чоловік може не стримувати свої емоції і думки, які стосуються невдоволення своєю жінкою. Він буде весь час ставити для неї нові планки, які вона повинна неодмінно виконувати.

Звичайно, рано чи пізно їй це набридне і постане питання про те, що буде далі. Судячи з відгуків, якщо ці двоє зможуть пережити первинний період притирання, тоді і в подальшому їх майбутнє буде практично безхмарним.

Сумісність Змії жінки і чоловіки Тигра

Сумісність у любові Тигра і Змії в такій комбінації — це найгірше, що може статися в житті. На жаль, така пара приречена на розрив стосунків і шлюбу. Вже з самого першого дня вони можуть виявити, що існує дуже багато суперечностей, які просто не можна звести до компромісу.

Що може привабити чоловіка? Не можна пройти повз привабливою і чарівною Змії, вона просто зачаровує всіх своєю харизмою і зовнішнім виглядом, ось і Тигр теж не може не попастися в її мережі. Однак коли відносини зроблять крок далі і подружня човен зіткнеться з побутом, Тигр розчарується в обраниці, так як побачить її незібраність і неготовність до того, щоб стати мамою і дружиною.

Звичайно, Змія, не позбавлений жіночої хитрості, зможе спочатку утримувати чоловіка поруч, переводячи все у жарт і виставляючи себе у вигідному світлі. Але Тигр чоловік не дурний, тому обман рано чи пізно буде викрито.

Якими можуть бути ідеальні відносини у парі

Незалежно від того, до якої статі будуть належати учасники відносин, Тигр чоловік і Змія жінка або чоловік Змія і жінка Тигр, у них є можливість побудувати ідеальні відносини такими, якими вони представляються в їх голові. Сумісність у любові між людьми, народженими в році Тигра і Змії, залежить тільки від них самих.

Змія повинна мати можливість займатися чимось, крім будинку, сім’ї і роботи. Це може бути спільне захоплення або просто час, проведений за хорошою книгою з чашкою кави, але це повинно належати тільки їй. Крім того, і чоловік, і жінка, які народилися в рік Змії, не бажають займатися фінансами, тому не варто вішати вирішення грошових питань на них.

Також варто сказати, що інтимне життя в такій парі приділяється чимало часу, так як вона вкрай важлива для обох. Часто буває так, що союз розпадається після народження дитини. Це відбувається з тієї причини, що Тигр і Змія більше не мають можливості приділяти одне одному досить уваги, тобто сексу в їхньому житті стає занадто мало, щоб задовольняти свої вогненні апетити. Крім всього цього вони повинні залишатися друзями в будь-якій ситуації, адже дружба — це відмінна основа для побудови будь-яких відносин. Саме після того, як вони подружаться, відносини стануть більш довірливими і щирими.

На закінчення скажемо, що китайський гороскоп сумісності Тигра і Змії — це неточна наука, він дає тільки загальні знання про знаки, виходячи із року народження. Ви в змозі побудувати унікальні відносини і зробити їх ідеальними.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: