Сумісність Щура і Дракона

Сумісність Щура і Дракона непроста, але цілком перспективна. Стосунки в цій парі складаються за принципом «все або нічого». Вони можуть створити чудовий щасливий союз або назавжди розлучитися і бути ворогами. Складності виникають на самому початку спільного життя, коли проходить цукерково-букетний період і починається побут. Якщо партнерам вдається подолати його без втрат, подальше життя буде спокійною, щасливою і успішною.

Зміст:

сумісність щура і дракона

Сумісність Щура і Дракона

Характер знаків

Відносини між Драконом і Щуром у багатьох аспектах залежать від особливостей їх характеру. Що говорить про цих знаках східний гороскоп?

Характер Щури

Маленька Щур ставить перед собою амбітні цілі і наполегливо їх домагається. Навіть в юності вона деловита не по роках. Щур мила і товариська, їй симпатизують, але цей знак відстоює, в першу чергу, власні інтереси. Ось що характерно для Щурів, згідно зі східним гороскопом:

Є в натурі Щура багато негативних рис. Вона егоїстична, використовує людей у власних цілях, майстерна інтриганка і маніпулятор. Ощадливість цього знака нерідко переходить в патологічну скупість.

Характер Дракона

Вогняний Дракон — це яскрава і неординарна особистість. Він постійно перебуває в центрі уваги, коло його інтересів дуже широкий. Драконів легко захоплюють нові справи, удача, в більшості випадків, їх супроводжує. Ось що приписує їм китайський гороскоп:

Дракони занадто прямолінійні і нестримані, тому часто створюють навколо себе конфлікти. Їх успішність стає предметом заздрості. Цікавість і захоплення всім новим часто стає негативною рисою, Дракон швидко втрачає інтерес до розпочатого справі і не доводить його до кінця.

Загальна сумісність знаків

Між Драконом і Щуром можливо прекрасну співпрацю. Щур усидчива, исполнительна, вміє розпоряджатися грошима. Вона забезпечить своєму партнеру надійний тил. Творчий Дракон зможе досягти багато чого, адже його не будуть турбувати поточні справи. Він присвятить себе високим стратегічним цілям, які при підтримці партнера буде легше реалізувати. Обидва знака волелюбні, відкриті до пізнання нового, володіють високим інтелектом. Якщо їх погляди на життя збігаються, вони ніколи не втратять інтерес один до одного.

Сумісність у коханні і сексі між ними теж непогана. Пацюки люблять експериментувати в ліжку, для них інтимні стосунки займають важливе місце в житті. Дракон — темпераментний і відкритий до нововведень знак, здатний задовольнити будь-які запити. Проблемою може стати егоїзм Щури, яка розглядає секс як спосіб отримати задоволення. Але Дракон шляхетний, він готовий на багато що заради любові до свого партнера.

Проблеми у відносинах знаків Щура і Дракона виникають часто. Щур любить порядок і планування у всьому. Дракон — особистість творча, він постійно змінює свої уподобання, цілі, бачення майбутнього. Він сприймає життя як свято. В

Яка проблема — боротьба за владу, ніхто не хоче поступатися лідерські позиції. Дракон діє прямо, дивуючи своєю енергією і напором. Щур спочатку поступається, але потім може так окрутити добродушного і прямолінійного партнера, що той і не помітить, як опинився в підлеглому положенні. Адже Щуром у чому управляє водяна стихія, а Драконом — вогняна. Щоб уникнути протистоянь, союз повинен будуватися на довірі і дружбу.

Сумісність жінки Щура і чоловіки Дракона

Роман між цими знаками починається бурхливо. Дівчина захоплюється яскравим неординарним хлопцем, в якому вона бачить сильну особистість, здатну підтримати її у будь-яку хвилину. Хлопцеві лестить, що поряд з ним така розумна не по роках, витончена дівчина, з якою є про що поговорити. Йому подобається тверезий і реалістичний погляд Щура на життя, її чарівність і товариськість. В шлюбі Щур з Драконом виявляються досить швидко. Сім’я може бути дуже щасливою, якщо зуміє подолати початкові труднощі спільного життя.

Чоловік Дракон і жінка Щур добре доповнюють один одного. Вони різні за характером, але їх протилежні риси не вступають у боротьбу. З Щура виходить найкраща з жінок. Вона виконавча і працездатна, всюди встигає, вміє підтримати будинок і дітей, при цьому не забуваючи про себе і своїй кар’єрі. Жінка чудово керує сімейним бюджетом, адже практичність у неї в крові. Чоловік цінує старання своєї половинки. Поруч з нею він домагається більших успіхів. Його амбітні плани легко реалізуються за допомогою дружини, адже вона не просто домогосподарка. Щур завжди в курсі справ чоловіки, не дає йому зійти з дистанції на половині шляху, розробляє тактику, дає мудрі поради.

Втратити сумісність чоловік Дракон і Щур жінка в любовних відносинах можуть, якщо почнуть доводити, хто головний в сім’ї. Дракон — яскраво виражений лідер, але і Щур ніколи не погодиться на другорядну роль. Вона почне маніпулювати, плести інтриги, щоб добитися своїх цілей. Чоловік не відразу розпізнає гру своєї дружини, він дуже чесний і щирий, але випадково розкривши її таємні маніпуляції, він може впадати в лють.

Друга проблема — різне ставлення до побуту. У Щура все розкладено по поличках, у Дракона панує хаос. Вирішити непорозуміння подружжя може, головне — більше говорити один з одним, довіряти і бути відвертими.

Сумісність жінки Дракона і чоловіки Щури

Взаєморозуміння така пара знаходить гірше, ніж попередня. Але і тут Дракон і Щур цілком можуть жити щасливо. Дівчина заряджає хлопця оптимізмом, вчить його дивитися на все навколо широко відкритими очима, позбавляє від зайвої агресивності. Хлопець привносить в життя своєї дівчини стабільність, впевненість у завтрашньому дні. Це дає їй можливість повністю розкритися, реалізувати свої життєві цілі. Крім того, у знаків гарна сексуальна сумісність, що ще більше зміцнює їхні стосунки.

Жінка Дракон і чоловік Щур будуть щасливі в шлюбі, якщо зуміють перетворити негативні якості союзу в позитивні. Чоловік сильно емоційно прив’язується до своєї дружини. Він потребує позитивних емоціях, які дає Дракон, адже Щура за своєю природою бувають ворчливыми, підозрілими і агресивними.

Жінка Дракон поруч з Щуром може стати кращою з дружин. Вона створить в будинку надзвичайно позитивну атмосферу, оформить його творчо. Тут завжди буде панувати радість. У подружжя прекрасна ділова сумісність, їм вдається вести спільний бізнес, де дружина виступає стратегом, а чоловік — тактиком.

Сварки в родині виникають на побутовому ґрунті. Чоловік звик звертати увагу на дрібниці, він любить у всьому порядок. Жінка — творча особистість, вона не любить систему, нерідко влаштовує навколо себе хаос і безлад. Похмурий настрій і агресивність чоловіка теж можуть зіпсувати атмосферу в домі. Тільки природний оптимізм і доброзичливість дружини виправлять ситуацію. В цьому союзі завжди присутня боротьба за лідерські позиції. Впоратися з проблемою і поліпшити сумісність чоловіка Щура і Дракона жінки може правильне розподіл обов’язків. Шлюб повинен будуватися на дружбі і довірі, тоді він буде вдалим.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: