Сумісність Тигра і Дракона

Хороша сумісність Тигра і Дракона в любові — ще не гарантія щасливого і довгострокового союзу. Для того щоб відносини партнерів не зазнали фіаско, представникам знаків належить багато попрацювати над собою.

Зміст:

сумісність тигра і дракона

Сумісність Тигра і Дракона

Характеристика знаків

Тигр і Дракон — два сильних знака. Люди, народжені під ними, мають непростими якостями характеру, вони рішучі, безкомпромісні і волелюбні. Ці риси можуть об’єднувати партнерів, так і стати для відносин фатальними. Якщо ж Тигр і Дракон зуміють домовитися, то їх союз буде міцним і щасливим на заздрість всім.

Тигр

Люди, народжені в рік Тигра, відрізняються великою силою волі і незалежним характером. Згідно зі східним гороскопом, кожен з його знаків відноситься до одного з символів інь чи янь, зображення яких, як чорне і біле, погане і хороше, складаючись разом, доповнюють один одного. Що стосується Тигра, то його символ — янь. Представники знаку легко йдуть на ризик і обожнюють суперництво. У любові вони пристрасні й темпераментні, а в дружбу — щедрі, чуйні.

За східним віруванням, на характер людей, народжених під знаком Тигра, має вплив керуюча стихія. Так, представники знаку, народжені в рік Водяного Тигра загадкові і непостійні, а що з’явилися на світ у рік Дерев’яного, володіють хорошим почуттям гумору і легко зближуються з людьми. Рік Земляного Тигра «народжує» честолюбних естетів, які не переносять стороннього втручання у свої справи. Період «правління» Металевого Тигра вносить в характер представників знаку розважливість і наполегливість, а рік Вогняного Тигра — оптимізм і мінливість.

Дракон

Дракон — ще один символ сектора янь за східним гороскопом. Представники знаку відрізняються примхливим і непередбачуваним характером. Вони схильні здійснювати імпульсивні вчинки, люблять ризик і часто бувають невоздержанны в словах. Дракони люблять критикувати всіх і вся, причому часто роблять це досить безцеремонно і грубо. У любові вони пред’являють завищені вимоги до партнера, а в дружбу бувають егоїстичні.

Класична характеристика представника знака зазнає змін залежно від знаку зодіаку та впливу стихії на рік народження. Так, люди, що з’явилися на світло в рік Водяного Дракона, надійні і вимагають вірності від своїх партнерів. Земляні Дракони — грунтовні і надзвичайно вдумливі люди, а Дерев’яні — відкриті в спілкуванні і віддані в сім’ї. Люди, народжені в рік Металевого Дракона, щасливі і заповзятливі, а вийшли в світ у рік Вогняного Дракона люблять суперництво і завжди досягають задуманого.

Чоловік Тигр — жінка Дракон

Поєднання жінка Дракон і чоловік Тигр цілком сприятливо для побудови міцних відносин і створення щасливого сімейного союзу. Обидва представника знаків — досить сильні особистості, що їх зближує, але це ж обставина може стати і роз’єднуючим фактором, якщо партнери почнуть боротьбу за владу, з’ясовуючи, хто сильніший і найголовніше в парі. Часто однієї любові Тигра і Дракона буває недостатньо, щоб подолати суперечності між закоханими. У цьому випадку дівчині потрібно проявити мудрість і поступитися пальмою першості хлопцеві, який, будучи наділеною владою, зробить все для процвітання союзу.

Сумісність в шлюбі

Чоловік Тигр і жінка Дракон мають хорошу сумісність в шлюбі. Їх сімейний союз може стати зразковим, в якому подружжя живуть довго і щасливо. У відносинах подружжя завжди буде присутня любов і повагу один до одного, там знайдеться місце романтиці і загальним інтересам. Якщо дружина передасть управління сімейної човном в руки чоловіка, від цього виграють всі. Жінка отримає надійне плече, а чоловік стане певніше і рішучіше.

Гороскоп сумісності Тигра чоловіки і Дракон жінки попереджає подружжя про небезпеку боротьби за першість у шлюбі. Для даного союзу оптимальним буде класичну будову сім’ї, де чоловік є головою і вирішальне слово залишається за ним. Ще однією проблемою шлюбу між представниками знаків може стати волелюбний характер чоловіка і бажання контролювати його дружини. В цілому, хороша сумісність чоловіка Тигр і жінки Дракон і їх готовність йти на взаємні компроміси обіцяють подружжю міцний і щасливий шлюб.

Сексуальна сумісність

У сексі чоловік Тигр і Дракон жінка мають чудову сумісність. Темпераментний партнер і готова до експериментів партнерка, в ліжку знайдуть повну гармонію. Бажання домінувати кожного з коханців внесе в їх сексуальні відносини гостроту і непередбачуваність. Однак все має бути в міру, не варто переборщувати і доводити пікантні з’ясування стосунків, хто головніший в ліжку до абсурду.

Чоловік Дракон — жінка Тигр

Чоловік Дракон і жінка Тигр цілком можуть бути щасливими разом, якщо навчаться йти на взаємні компроміси. Вся справа в тому, що цих двох якась невідома сила неухильно тягне один до одного, а схожі риси характеру сприяють тому, що партнери обов’язково знайдуть «точки дотику». Єдиною, але досить значною ложкою дьогтю в цих «медових» відносинах може стати амбіційність кожного з партнерів. Любить командувати Дракон і не любить підкорятися Тигр можуть піти на відкритий конфлікт і тим самим розвалити відносини.

Сумісність в шлюбі

Що ж стосується сумісності у шлюбі між людьми, народженими в рік Дракона і Тигра, то тут все буде залежати від уміння і бажання подружжя домовлятися. Ідеальний варіант для сімейної пари жінка Тигр і Дракон чоловік — покласти обов’язки глави сім’ї на чоловіка. Причому Тигриця повинна піти на цей крок добровільно, з розумінням того, що їй доведеться бути на других ролях і забезпечувати дружину надійний тил. Подібний розподіл обов’язків зробить шлюб просто непробивним.

Чоловік, відчувши всю повноту покладених на нього зобов’язань, буде прагнути зробити для сім’ї як можна більше. Дружина, з її вродженою інтуїцією і розважливістю допоможе дружину слушними порадами, які будуть з вдячністю прийняті. У матеріальному плані представникам знаків зазвичай везе, так що фінансових труднощів у сім’ї виникнути не повинно.

Залишилося лише сказати кілька слів про надзвичайну ревнивости Тигриці, за якою жінка може просто мучити чоловіка, влаштовуючи йому розбори польотів з приводу і без приводу.

Сексуальна сумісність

В ліжку жінки Тигр і Дракон чоловіка буде панувати любов, мир і взаєморозуміння. Секс — це сфера, де партнери сумісні просто ідеально. Їх сексуальна життя буде наповнена пристрастю, романтикою і божевільним взаємним потягом. Всі конфлікти і нерозуміння в побуті згладяться прекрасною сексуальної сумісності. Про таких парах кажуть, що вони ні вдень ні вночі не вилазять з ліжка.

Як зберегти відносини

Якою б сильною не була любов між партнерами, завжди є небезпека того, що відносини розіб’ються об скелясті береги сильних якостей характеру кожного з них. Щоб уникнути подібної долі, Тигру і Дракону необхідно пам’ятати:

  • Незалежний характер чоловіка Тигра не зазнає ніяких обмежень, тому не варто дорікати коханого в тому, що він проводить якийсь час поза домом. Краще дати йому трохи волі, і він буде любити вас ще більше.
  • Жінка Дракон, хоч і сильна, але все ж таки жінка. Їй слід приділяти більше уваги, робити компліменти і дивувати подарунками, тільки тоді вона буде щаслива.
  • Ревнивою і безкомпромісною Тигрице хочеться порадити більше довіряти своєму чоловікові і не робити з мухи слона.
  • Чоловікові Дракону потрібно стати прихильнішими і дивитися на речі простіше.
  • В цілому, Тигру і Дракону для зміцнення відносин непогано б знайти спільні захоплення або зайнятися спільним бізнесом, їх це зблизить.
  • Територія жінок

    Зараз ви знаходитесь тут:

    Можливо, вас зацікавить: