Сумісність Дракона і Кози

Якщо доведеться зустрітися на життєвому шляху Козі і Дракону, то вони з першого погляду зрозуміють, що підходять один одному, як дві частини пазла. Ці двоє чудово ладнають і розуміють один одного з полуслоова. З цієї причини сумісність Дракона і Кози висока. Дізнаємося більш докладно про те, що говорить гороскоп про відносини цієї пари.

Зміст:

сумісність дракона і кози

Сумісність Дракона і Кози

Загальний опис відносин

Чоловік, що народився в рік Дракона, звик говорити все прямо, але при цьому завжди готовий до обговорення та дискусій. Саме його щирість і прямолінійність в першу чергу оцінить Коза. Хоча погане почути не хочеться нікому, особливо від самого близької людини, тому в подальшому ця ж сама риса може стати яблуком розбрату. Коза — це людина, що сприймає все близько до серця, її легко поранити і образити. Вона звикла до того, що все життя — це акторська гра, де вона виконує головну роль. Весь світ повинен крутитися біля неї, щоб вона була в центрі уваги.

Дракон завжди відчуває, де вигадка, а де справжнє життя. Він не мислить і дня без пригод та яскравих подій, буде намагатися втягнути в свої хобі та Козу. Буде вона рада такому розвитку подій? Звичайно, що так, адже їй так важливо, щоб хтось брав над нею шефство. Тим більше, їй властиво бути підлеглою, а не займати лідируючі позиції. Якщо вже хтось і готовий на жертви в ім’я любові і шлюбу, то це Коза. Це відбувається з тієї причини, що вона здатна тверезо оцінювати ситуацію і прийняти вигідне для всіх рішення.

Щоб сумісність знаків Дракон і Коза була максимальною, потрібно:

Шлюб Дракона чоловіки і жінки Кози

Відносини в парі жінка Коза і чоловік Дракон не можна назвати особливими, так як вони розвиваються класично. Коза — зразкова дружина, яка довго стоїть біля плити, у її будинку завжди чистота і порядок. Чоловік займається тим, що заробляє гроші і забезпечувати сім’ю. Виховання дітей повністю лягає на жіночі плечі. Жінка зазвичай не працює, так як на це просто не вистачає часу, втім, особливого бажання розвиватися в плані кар’єри у неї теж немає.

Хоча назвати її дурною домогосподаркою теж не можна, так як вона завжди цікавиться життям свого чоловіка, виступає порадницею в його роботі. Буває і так, що Дракон і Коза організовують спільний бізнес, де Коза виступає ідейним натхненником, а Дракон бере на себе управлінські питання і фінансову сторону.

З позитивних сторін можна відзначити те, що в їхній родині завжди спокійно, немає місця конфліктів і сварок, однак з іншого боку, це нудно. Часто саме розмірене, бессобытийное протягом життя стає причиною розбрату, ініціатором якого найчастіше виступає жінка. Але, загалом, шлюб можна вважати вдалим, сумісність жінки Кози і чоловіки Дракона дорівнює приблизно 60%.

Сумісні Дракон жінка і чоловік Коза

Тут все відбувається не так гладко, адже назвати таку пару сумісної можна з великою натяжкою. Цим двом доведеться несолодко в шлюбі і любові, в дружбі і робочих відносинах. Всьому виною поганий характер жінки Дракона, їй в принципі доводиться нелегко у відносинах, хто б не був її другою половиною. Хоча, якщо мова йде про короткочасний романі, де немає зобов’язань один перед одним, їм максимально комфортно.

Якщо партнери зацікавлені в тому, щоб союз існував як можна довше, потрібно розподілити ролі рівнозначно, тобто бути рівними. Якщо буде присутній боротьба за верховенство, тоді пара в союзі не зможе уживатися. І Коза, і Дракон повинні мати можливість розвиватися поза дому та сім’ї, наприклад, займатися власним хобі або роботою. Більш того, відпочинок з друзями без партнера повинен вітатися обома, так вони будуть відпочивати один від одного. Не можна заганяти свою половинку в рамки, це негативно позначиться на кліматі сімейних відносин. Потрібно розуміти, що чоловік Коза і жінка Дракон, повинні відчувати себе впевнено в такому тандемі, а тому давати один одному більше свободи.

Не варто тиснути на свого обранця, особливо це стосується жінки, адже вона любить домінувати над чоловіком у шлюбі. Потрібно розуміти те, що обидва знаходяться в одній упряжці, а не борються один проти одного. Якщо дотримуватися таких правил, шлюб буде існувати довго, а проблеми, якщо і будуть, то незначні.

Що очікує Дракона і Козу в дружбі

Варто сказати, що Коза з Драконом можуть стати відмінними друзями, так як вони вміють допомагати та співчувати один одному. Їх сумісність в дружбі дуже висока, часто вони стають кращими друзями. Навіть якщо мова йде про дружні стосунки між протилежними статями, вони ніколи не перейдуть межу дружби, тимчасовим інтриг тут не місце і кохання теж. У них є безліч точок дотику, вони ніколи не будуть нудьгувати один з одним, так як їм є про що поговорити. Варто сказати, що такі відносини можуть тривати роками, представники знаків ніколи не кинуть один одного в біді.

Що чекає їх у роботі

Коза і Дракон, жінка і чоловік, непогано уживаються у професійних відносинах, знайти спільну мову для них — не проблема, вони активно беруть участь в переговорницьких процесах. Крім того, обидва володіють амбіціями, які потрібно вміти обом втілити в життя. Якщо Козі з Драконом дають спільну роботу, вони з упевненістю доведуть справу до досконалості, при цьому всі інтереси компанії будуть дотримані.

Якщо їм доводиться попрацювати над творчим проектом, тут сумісність максимальна. Коза володіє творчим потенціалом, який допоможе їй втілити в життя Дракон. У нього немає таких здібностей, він найчастіше виступає виконавцем. Якщо описати їх відносини коротко, то Дракон — це голова і логіка (земляна частина тандему), а Коза — муза і уява (вогняна частина пари).

На закінчення скажемо, що Коза і Дракон — пара, яка має право на існування. Звичайно, спілки, подібні до цього, не чекає життя, схожа на зефірно-ванільне пригода, але в цілому все буде добре.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: