Сумісність Щура і Собаки

Напевно, кожна людина мріє про взаємної любові. Це почуття, яке дарує нам крила, особливо, якщо любов взаємна. Якщо ж це не так, воно приносить страждання, можливо, тому багато хто боїться близькості. Часто страшно першому зізнатися у своїх почуттях, не піде за цим відмова, принесе щастя зв’язок з цією людиною. Відповідь на ці питання зірки підкажуть.

Зміст:

сумісність щура і собаки

Сумісність Щура і Собаки

Якщо один з партнерів народився в рік Пацюка, а другий — в рік Собаки за східним гороскопом, до чого це призведе? Сумісність Щура і Собаки, яка вона?

Чоловік Щур

Перш ніж оцінювати сумісність цих двох знаків, давайте розглянемо кожен окремо.

Для чоловіка, який народився в рік Пацюка, підходить таке прикметник, як «чуттєвий». Це людина з відкритим серцем, яке він готовий дарувати всім оточуючим його людям. Його тягнуть чуттєві насолоди, а в любові їх багато, тому насичене особисте життя цей чоловік починає вести вже в ранній юності. Це один з головних джерел задоволення для нього в житті.

Чоловік Щур дуже велелюбний. Його пасії змінюються одна іншою. У нього виходить завойовувати жінок неймовірно щиро. Нескладно здогадатися, що для нього в житті важливі яскраві емоції.

Якщо говорити про роботу і соціальних успіхи, то такий чоловік, як правило, намагається реалізовуватися в творчій професії. Цей тип особистості, схильний до перепадів настрою: то він неймовірно впевнений в собі і легко досягає висот, то він відчуває занепад сил і від цього дрібнішають його результати в житті. Для чоловіка Щура дуже важливо, щоб в його оточенні завжди були люди, які його хвалять і захоплюються ним, тоді йому набагато простіше реалізовуватися. Його самооцінка багато в чому залежить від навколишнього думки.

Жінка Собака

Жінка, яка народилася за східним гороскопом у рік Собаки, володіє природною грацією і сексапільністю. У неї свій зовсім особливий жіночий шарм, який вона підтримує незалежно від модних течій.

Ще в дитинстві у такій дівчинці можна відзначити тямущість, а вже років до 17-18 в ній яскраво проявляється дотепність. Вже до такого віку в дівчині можна відзначити цілеспрямованість. Вона знає, чого хоче від життя, і має кілька планів того, як їй досягти бажаного. Причому плани її, як правило, амбітні.

Цікаво, що, якщо зустріти таку жінку в суспільстві, то перше враження про неї може скластися як про скромній персоні. Вона справді не дуже любить виставляти себе напоказ. Галасливі компанії теж не дуже любить, зате жінка Собака з радістю проявляє свої кращі якості в спілкуванні з близькими людьми.

Кращим партнером в любові для цієї пані стане той, хто спочатку стане для неї найкращим другом. Пристрасть і яскраві емоції у відносинах для неї теж важливі, але на першому місці все-таки знаходиться спільність інтересів і спорідненість душ.

Чоловік Щур і Жінка Собака

Союз, де чоловік Щур і жінка Собака, має не дуже високі шанси на успіх. У них дуже різні цінності. Для нього важливі супер яскраві емоції у стосунках, а вона цінує справжню близькість, душевність, вірність.

У чоловіка, народженого в рік дерев’яної Щура можуть бути проблеми з вірністю. А вона навряд чи стане це терпіти. Якщо говорити про шлюб, то їх сумісність зовсім невисока, доведеться докласти чимало зусиль для того, щоб жити в мирі та любові.

Відносини цих двох знаків швидше являють собою ні до чого не зобов’язує роман, наприклад, курортний, під час якого партнери насолоджуються товариством одне одного, а не їдять образами і претензіями. Жінка Собака, цілеспрямована по натурі, в якийсь момент може втомитися, тоді вона бере відпочинок. І ось в цей момент, коли їй так хочеться розслабитися, як раз може з’явитися чоловік Щур. Він зробить її відпочинок незрівнянним. Краще буде для обох, якщо на цьому їх відносини і закінчаться, оскільки в місті жінка знову стане собою, і він розчарує її емоційною нестабільністю. Собака і Щур утворюють неміцний союз.

Подібне поєднання може вдатися лише в тому випадку, якщо партнери мають достатньо зрілий вік і до своїх років запаслися достатнім багажем знань і досвіду.

Чоловік Собака

Чоловік, за східним гороскопом є Собакою, відрізняється благородством. Він чесний, розумний, добрий і великодушний. При цьому він соціально активний, вміє розташовувати до себе.

Він веселий і легкий на підйом. Але це не натужне веселощі, коли є бажання розвеселити всіх, а щирий гумор, який виходить з глибини душі. Люди це відчувають, тому у чоловіка Собаки завжди теплі стосунки з оточуючими.

Цей чоловік відрізняється надійністю як у сфері кар’єри, так і в сфері сім’ї. Це відкритий діловий партнер. З нього виходить чудовий чоловік, батько, причому він буде щиро насолоджуватися першою роллю, так і другий.

Уважний він і до своєї жінки, йому важливо, щоб з нею був налагоджений душевний контакт.

Жінка Щур

Жінка, яка народилася в цей рік, відрізняється природного привабливістю. Часто, дивлячись на зовнішність дівчини не можна сказати, що вона відповідає стандартам краси, але тим не менш її природні дані дуже привабливі. Дівчина Щур не страждає комплексами щодо своєї зовнішності або характеру, вона любить і приймає себе такою, яка вона є.

В її характері часто присутні чоловічі риси:

Але ця жінка не ставить перед собою мету демонструвати ці якості при кожному зручному випадку. Якщо раптом емоції її наздоганяють в незручному місці, вона чекає, поки вони вщухнуть. У цьому Щур акуратна, вміє керувати емоціями і знає, в яких ситуаціях можна себе показати.

Жінка Щур майстерно вміє пристосовуватися в хорошому сенсі цього слова. Вона щиро служить тому, хто про неї піклуватися.

Чоловік Собака і жінка Щур

Сумісність союзу чоловік Собака і жінка Щур досить висока. Такий чоловік піклується про свою жінку, він відчуває свою значимість при цьому. А вона обожнює, коли про неї піклуються, в її душі при цьому розквітає вдячність і любов.

Поруч з ним вона вміє вимкнути свої чоловічі якості і бути жіночною, чоловік буде цінувати те, що вона проявляє себе як справжня жінка. Сумісність у любові у цієї пари висока, тут буде близькість душ, при цьому обидва можуть внести у відносини грайливість, пристрасть.

Собака і Щур сумісність за китайським гороскопом у цьому варіанті мають високу, можливий міцний шлюб, який триватиме все життя. В шлюбі буде панувати дружба і любов. Дружина буде поважати чоловіка, а він нею захоплюватися. Приблизно до десяти років спільного життя їх відносини тільки зміцняться.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: