Сумісність Щура та Мавпи?

Коли відносини між чоловіком і жінкою тільки зав’язуються, завжди цікаво зрозуміти, до чого вони призведуть, наскільки успішними будуть. Такий інтерес є з обох сторін. Задовольнити його може гороскоп. Розглянемо, як пара буде себе почувати, якщо один з партнерів Мавпа, а другий — Щур. Сумісність Мавпи і Щури, що вона собою являє?

Зміст:

сумісність мавпи і щури

Сумісність Мавпи і Щури

Чоловік Мавпа

Якщо говорити чесно, то чоловік Мавпа з першого погляду може швидше відштовхнути, чим привернути до себе увагу. Але зате він точно нікого не залишить до себе байдужим. У цього чоловіка дуже розвинене почуття власної гідності, яке іноді перероджується в почуття власної переваги. У всьому і завжди він намагається продемонструвати це якість. Йому важливо домінувати відразу у всіх областях. Він отримує задоволення, коли завойовує увагу оточуючих.

Якщо говорити про характер, то чоловік Мавпа відрізняється впертістю, наполегливістю, цілеспрямованістю. Такий тип особистості не дуже любить домовлятися з оточуючими, для нього на першому місці завжди стоять власні інтереси.

Відносини для такого чоловіка теж є сферою, де потрібно бути першим. Причому не у однієї жінки. Так, він велелюбний, любить завойовувати жіночі серця, однак нерідко втрачає інтерес, після того як отримає бажане.

Жінка Щур

Жінка, народжена в рік Пацюка, відрізняється экстравертностью. Ця означає, що вона дуже любить, коли навколо неї знаходяться люди. Вона із задоволенням слухає, налагоджує контакти. Але при цьому її векторна стратегія полягає в тому, що, якщо вона зараз піклується про людину, то потім він повинен подбати про неї. Це такий витончений розрахунок, в жіночому варіанті він схожий навіть на якусь мудрість.

Красунею Жінку Щура назвати не можна, але при цьому її зовнішні природні дані дуже привабливі. Вона чарівна, вміє створити навколо себе атмосферу приязні та щирого інтересу.

При цьому в характері такої жінки можна зустріти досить чоловічі якості: це рішучість, цілеспрямованість, бажання наполягати на своєму, упертість. Але добре те, що жінка Щур вміє керувати своїми емоціями. Вона ніколи не буде закочувати істерики або яким-небудь іншим чином давати волю почуттям в незручному для цього місці. Якщо їй потрібно домогтися свого, то вона застосує емоції і сили тільки за чітко розробленим планом.

Відносини для цієї дівчини — це область гри. У неї немає заборони на жіночу ініціативу. Якщо їй сподобався молодий чоловік, то вона не стане чекати першого кроку з його боку, вона зробить його сама, причому м’яко, по-жіночому, абсолютно чарівно.

Чоловік Мавпа і жінка Щур

Східний гороскоп говорить про те, що сумісність, коли в парі знаходиться чоловік Мавпа і жінка Щур, дуже висока. Відносини цих знаків — одні з найбільш ідеальних за східним гороскопом. Шлюб і любов тут будуть базуватися на схожості життєвих інтересів, спільних цінностях.

Це два лідери, які люблять насолоджуватися увагою оточуючих, легко і з задоволенням приходять до своїх цілей у всіх сферах життя. Здавалося б, що на такому ґрунті в відносинах можуть бути розбіжності, адже вважається, що двом лідерам ужитися разом не так просто. Але це не про цю пару. Тут відіграє велику роль хитрість і вміння грамотно вибудовувати відносини з чоловіком жінки Щури. Вона бачить, що він дбає про неї, бачить, що йому важливо бути першим, і вона мудро дає йому можливість бути таким в її очах і очах оточуючих. І це зовсім не означає, що вона пригнічує свої амбіції, просто вона не виставляє їх напоказ. Шлюб виходить міцний, заснований на повазі.

У сексуальному сенсі Щур і Мавпа теж сумісні, разом відчувають себе дуже добре, обидва володіють яскравим темпераментом, тому задовольняють один одного сповна. Жінка водяний Щур ніби створена для чоловіка Мавпи, вона така ж, як він, стає з ним більш жіночною, що також імпонує чоловікові.

Чоловік Щур

За характером такий чоловік відрізняється:

Якщо ви зустрінете чоловіка Щура в компанії, то він здасться вам веселим, життєрадісним, можливо, трохи занадто. За зовнішньою легкістю ховається внутрішня тривожність.

Такий чоловік досить вразливий. Наприклад, якщо йому подобається дівчина в компанії, то він навряд чи проявить до неї симпатію безпосередньо, швидше буде ще яскравіше себе вести перед всією компанією. Все тому, що він боїться здатися вразливим перед своєю пасією.

У любові чоловік Щур не відрізняється вірністю, він дуже велелюбний. Йому важливі яскраві емоції у відносинах, які присутні тільки на першому етапі, тому в якийсь період його життя одна пасія може змінювати іншу досить швидко.

Для професійного розвитку такий чоловік, як правило, вибирає творчу стезю, яка забезпечує його яскравими емоціями.

Жінка Мавпа

Жінка, яка народилася в рік Мавпи, відрізняється чарівністю. Навколо неї завжди присутні шанувальники і подруги, вона дуже легко розташовує до себе людей. Як правило, така жінка має прекрасне почуття гумору. В спілкуванні з людьми вона дуже відкрита і щира, як раз це і підкуповує. Треба сказати, що, якщо в компанії є хтось, кого вона не зачарувала, то вона буде шукати підхід, щоб все-таки добитися цього результату. Вона прекрасно відчуває і аналізує людей, бачить, де їх сильні і слабкі сторони.

В особистому житті ця дівчина зовсім не боїться проявляти жіночу ініціативу. У відносинах з чоловіком вона з легкістю бере справу у свої руки. Причому діяти вона буде не по-чоловічому, а по-жіночому, тому захід швидше за все закінчиться успішно.

Вона любить бути в центрі уваги, тому і професію намагається вибирати собі відповідну. Як правило, це щось пов’язане з творчістю. У цій сфері у неї є можливість відчути себе зіркою.

Чоловік Щур і жінка Мавпа

Східний гороскоп говорить те, що відносини в цьому союзі одні з найбільш суперечливих і насичених. Якщо говорити про сумісність в шлюбі, то Чоловік Щур і жінка Мавпа не дуже підходять один одному. Справа в тому, що тут як чоловік, так і жінка не люблять демонструвати, що у відносинах щось не так, тому зовні все завжди виглядає дуже пристойно. Але від цього внутрішня енергетика відносин стає тільки напруженішим.

Ймовірність того, що Щур і Мавпа будуть успішні в коханні підвищується, якщо обидва завжди все будуть вирішувати разом, якщо рішення будуть прийматися одноголосно. І жінці, і чоловікові в цьому союзі треба плекати повагу по відношенню до свого партнера. Якщо це правило буде виконуватися завжди і у всьому, то союз буде успішним як у шлюбі, так і в бізнесі.

Шлюб буде щасливим, якщо Щур і Мавпа навчаться відкрито і конструктивно розбирати конфлікти. Сумісність чоловік Щур і Мавпа жінка можуть підвищити, якщо вони будуть довіряти один одному.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: