Сумісність Тигра і Щура

Побудувати міцні відносини саме по собі дуже важко, а якщо партнери один одному не підходять, і зовсім майже неможливо. Наскільки люди одне одному підходять, можна обчислити за гороскопом. Сумісність Тигра і Щура настільки висока, що їй позаздрять інші пари. Секрет тут у незвичайному схожості характерів.

Зміст:

сумісність тигра і щури

Сумісність Тигра і Щури

Він Щур і Вона Тигр: плюси і мінуси

Чоловік Щур і жінка Тигр обидва є незалежними особистостями і, хоча їх не назвеш відлюдниками, вони чудово почуваються в самоті. Втім, потрапивши в компанію веселих людей, вони не губляться. Люди, що народилися в рік Тигра і Щура — це незалежні особи, які понад усе цінують свободу і інтелект.

Однак подібність породжує розбіжності. Тигр і Щур схожі у своїй запальності та індивідуалізмі. Вони різко реагують на посягання на свою свободу, і чоловік, і жінка в цій парі егоїстичні. Щоб зміцнити відносини і зробити спільне життя комфортною, партнерам доведеться постаратися.

 • Тигр — владолюбний людина, природжений лідер, що прагне керувати своїм оточенням. Чоловік, народжений під цим знаком, не звик розтрачувати себе по дурницях. Він не віддає належне матеріальним цінностям, а в любовних відносинах часто сумно неуважний до бажань своєї половинки. Запальний, особливо якщо він «червоний», і не любить визнавати помилки. Діє часто імпульсивно, інтуїтивно, рідко коли планує свої дії на крок вперед, і воліє розваги праці.
 • Щур теж запальна, і, якщо їй довелося зробити помилку, вона ніколи цього не визнає. Вона чудовий лідер, звиклий до власної незалежності і ненавидить, коли нею командують. Вогняна щур особливо не любить, коли нею намагаються керувати. Така жінка цілеспрямована і воліє працювати не покладаючи рук над тим, щоб досягти своїх цілей. Вона практична, врівноважена, воліє все спочатку продумати, а потім вже діяти, а ще цінує гроші і прагне їх збирати.
 • Чоловік Щур і жінка Тигр з-за своєї незалежності і впертості часто стикаються лобами. Дівчину дивує і лють «легковажність» партнера, в той час як чоловік може втомитися від деспотичної дружини Щури. Однак, якщо пара навчиться згладжувати гострі кути, їхні стосунки стануть гармонійними і міцними. Чоловік отримає турботливу і практичну дружину, вірного партнера по життю. У свою чергу, коли чоловік Щур жінка Тигр буде відчувати себе як за кам’яною стіною.

  Дружба та бізнес

  Тигр і Щур сумісність яких в любові не має сумнівів, гарні і в дружбі. Але, як казав Биас: «Хто хоче мати друга без недоліків, той залишається без друзів». У цих знаків загальні інтереси і риси характеру, на підставі цих подібностей вони вибудовують міцні відносини, і це ж породжує проблеми. Люди, народжені в рік Пацюка або Тигра, відрізняються впертістю і запальністю. При цьому перша схильна маніпулювати людьми, а другий діє часом необдумано. Це викликає чвари і суперечки.

  Дружба має шанс зберегтися на довгі роки, тільки якщо обидва партнери будуть готові піти назустріч один одному, відкинувши свій егоїзм і спроби домінувати. Відносини стануть значно теплішими, якщо люди, народжені в рік Тигра і Щури, припинять боротися за лідерство і стануть більш уважно ставитися до потреб один одного.

  Тигр упертий, а щур цілеспрямована. Люди, народжені в рік Тигра або Пацюки, чудові підприємці. Щур цінує гроші і вправна у плануванні, вона дуже гнучка і при бажанні може зайняти підлегле становище. Якщо її партнер буде досить мудрий для того, щоб не намагатися домінувати над нею, їх партнерство виявиться неймовірно успішним. У Тигра з Щуром сумісність знаків велика, але є ризик сварок з різного ставлення до матеріальних багатств.

  Поради щодо зміцнення відносин Тигра чоловіки і Щура жінки

  Сумісність Тигра і Щура за східним гороскопом велика, їх любов дійсно неймовірна, а відносини в шлюбі стають ще міцнішими… якщо вдається впоратися з конфліктами. Партнер готовий носити свою обраницю на руках, його кохана душі в ньому не чає. Їх перші побачення являють собою щось феєричне, справжнє свято, про який згадуєш без жалю. Але варто легким відносин перерости у щось серйозне, і два впертих складних характеру безжально стикаються.

  Сумісність Тигри чоловіки і жінки Щура постає питання, коли цілеспрямованість і практичність дами зустрічається з люблячим розвеселі компанії характером партнера.

  Щоб не втратити любов, парі потрібно розуміти один одного.

  Дівчина в цьому союзі переймає у коханого легке відношення до життя, в той час як коханий навчається у зазноба практичному відношенню до життя, тому сумісність в любові таких людей особлива: вони вчаться один у одного, вдосконалюють себе. Любов збагачує: їх внутрішній світ, успішність, в тому числі в кар’єрі, підвищується.

  Постільний питання

  Тигр чоловік і Щур жінка відмінно почувають себе в ліжку. Люди, які народилися як до року Тигра, так і Щура чуттєві і люблять секс, однак він не займає головне місце в їх житті. В першу чергу у шлюбі шукають стабільність, яку цій парі важко досягти. Жінка занадто незалежна і, хоча вона займається домашніми справами, але не схильна віддавати вільний час своєму чоловікові. Останній в теж час волелюбний. Але якщо парі вдасться домовитися у шлюбі, він триватиме багато років. Особливо згідливі дерев’яна Щур, однак її партнеру варто бути насторожі: її спокій набута, а не природжена.

  В ідеальному шлюбі дружина буде підтримувати свого Тигра, свідомо пригнічуючи свою незалежність, а він буде забезпечувати сім’ю, намагаючись зігнати свою впертість.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: