Сумісність Півня й Собаки

Сумісність Півня і Собаки неоднозначна, парі доведеться подолати немало перешкод на шляху до гармонії і взаєморозуміння. Крім того, учасники відносин рідко переймаються життям один одного, що також заважає в любові. Варто сказати, що у будь-яких взаєминах, неважливо, любов, дружба або партнерство, обидва будуть шукати можливість показати себе як незалежну особистість, але ні в якому разі не працювати спільно.

Зміст:

сумісність півня й собаки

Сумісність Півня й Собаки

Конфлікти і сварки в цій парі не рідкість. Потрібно розібратися, що може бути причиною сварок і чи існують які-небудь шляхи виходи з таких ситуацій.

Загальний опис такого тандему

Як вже було сказано раніше, стосунки в парі не можна однозначно описати, сумісність Півня і Собаки жінки або чоловіка може складатися по-різному. Однак, якщо узагальнити всі існуючі астрологічні знання про знаки, то можна зробити висновок, що шлюб буде дуже непростим, і ризик розриву відносин буде існувати завжди. Але ми самі будуємо своє життя і маємо можливість змінювати свою долю в потрібну для нас бік.

Дійсно, точок дотику у партнерів, народжених в роки червоного Півня і Собаки, трохи. Однак є такі характеристики, що зближують цих людей. Наприклад, обидва знак китайського гороскопу не звикли чинити не по совісті, їм вкрай важливо відчувати справедливість і навіть ставати її частиною. Їх відвертість, прямолінійність можуть зіграти злий жарт, адже не кожна людина хоче вислуховувати правду-матку в очі. Але Півень в плані емоцій сильніше Собаки, тому ідилії на цьому ґрунті рано або пізно прийде кінець.

Півень — це людина, яка може вибухнути через будь-якої дрібниці, якщо вона виведе його з себе, і справи підуть не так, як він планував. Щоб не розгнівати Півня, Собаці доводиться багато чого ховати, приховувати і замовчувати. Буває так, що погляд представників знаків, що з’явилися в ці роки китайського гороскопу, на одну і ту ж ситуацію діаметрально протилежний: Собака буде вважати це чимось буденним, в той час як Півень може роздути з мухи слона. Однак не варто думати, що Собака буде обіймати другорядні ролі завжди. Рано чи пізно вона може взяти все в свої руки і перевернути форму правління в свою користь.

Єдина надія на те, що партнери зможуть знайти компроміс і домовитися один з одним. Звичайно, легким такий шлях назвати важко, але, як відомо, за любов потрібно боротися.

Сумісність Півня чоловіки і жінки Собаки

Така комбінація — чоловік Півень і жінка Собака — вважається найбільш вдалою в парі Півня і Собаки, хоча і подібна сумісність в любові далека від 100 відсотків. Щоб вона була хоча б трохи підвищилася, потрібно, щоб чоловік в даній парі дихав відносинами, вникав у їх розвиток і просто обожнював свою обраницю. Якщо він не робитиме спроб підлаштувати партнерку під себе, вона буде до нього прихильна, і союз триватиме довгі роки.

Дівчина повинна усвідомлювати те, що їй доведеться дуже нелегко в побуті зі своїм обранцем, адже його вимоги до їжі, чистоту, виховання дітей деколи знаходяться занадто високій планці. В такому шлюбі жінка — це працює бджілка, яка не має можливості розслабитися і приділити час читанню журналу або перегляду серіалу, відпочинок стає розкішшю.

З іншого боку, нудьги в такій парі не буде точно. Незважаючи на те, що чоловік є не самим м’яким на світі людиною, він любить проводити час разом і часто пропонує нестандартні ідеї для проведення дозвілля. Все добре буде складатися і в ліжку: чоловік жадає пристрасного вогняного сексу, а його партнерка може відповісти взаємністю.

Чого чекати від пари Півня жінки і Собаки чоловіки

Спочатку може здатися, що пара Собака чоловік і Півень жінка складається добре, але це помилкове враження: знаки в такій розкладці погано сумісні, причиною чому — векторна протилежність світоглядів. З точки зору сімейних відносин ці двоє не зможуть проіснувати тривалий час разом, так як сумісність жінки Півня і чоловіки Півня не вище 50%.

Варто сказати, що керувати парадом буде жінка, адже Півневі так важливо бути першим у будь-якому питанні, у тому числі, і в любові. Вона може собі це дозволити, адже Півень — особистість харизматична, цікава, гарна, повз неї не можна пройти повз. Крім цих якостей, вона прекрасна господарка: у її будинку завжди чисто, затишно і пахне свіжоприготованою їжею. Однак у своєму прагненні до порядку вона часто перегинає палицю, намагаючись поставити свого чоловіка в рамки, прийнятні для неї. Звичайно, він не прийде в захват від таких ідей, і це часто стає причиною розлучення в парі чоловіки Собаки і жінки Півня.

Жінки, народженої в рік Півня, звично тягнути ковдру на себе, щоб вся увага належала тільки їй і нікому більше. До речі, саме з цієї причини вона часто відкладає день весілля, щоб не обтяжувати себе зобов’язаннями, а також, щоб відкласти до кращих часів народження дітей.

Дружні стосунки

Дружба між даними знаками китайського гороскопу по року народження можлива, але назвати кращими друзям подібних людей все-таки не можна, їх спілкування більше схоже на приятельські стосунки. Існує думка про те, що Півень та Собака не здатні проявляти по відношенню до один одному глибокі почуття, що й стає на шляху дружби.

Собака — це ведений знак, якому властиво підкорятися, щоб не приймати самостійних рішень і брати на себе мінімум відповідальності. Зазвичай дружба припиняє існувати тоді, коли кожна сторона починає висувати надмірні вимоги один до одного, не враховуючи інтереси і почуття протилежної сторони.

З якими проблемами стикається пара

Як вже було неодноразово сказано, партнери, які народилися в роки Півня і Собаки, не зможуть без сварок, конфліктів і частих з’ясувань стосунків, хоча часто буває і так, що гороскоп робить виняток, і представники цих знаків організують досить міцні союзи.

Конфліктувати партнери починають практично на самому початку відносин, коли впізнають один одного. Причиною найчастіше є прямолінійність як одного, так і другого учасника. Ані Півня, ні Собака, не звикли приховувати те, що відчувають, тому бувають занадто відверті в розмовах і обговореннях.

Запальність і нервове напруження присутнє в обох, тому їм потрібен інший чоловік, який зміг би зрівноважити буйство емоцій, що відбувається в їх душі і свідомості. Якщо вірити китайським гороскопом, то й Півень, Собака — знаки, які звикли думати тільки про себе, подібно маленькій дитині.

Як зберегти шлюб

Щоб продовжити існування союзу як можна довше, треба дотримуватися таких правил:

На закінчення можна сказати, що Півень та Собака — далеко не найкраще поєднання, так як в парі існує чимало суперечностей. Якщо ви все-таки хочете бути разом, вчіться знаходити компроміси і працюйте над відносинами.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: