Сумісність Бика і Щура

Сумісність Бика і Щура дуже хороша. Китайський гороскоп віщує цій парі довге і щасливе життя в шлюбі. Між партнерами є протиріччя, але вони не настільки істотні, щоб зіпсувати відносини. Партнери добре доповнюють один одного, кожний вносить у цей союз свою лепту.

Зміст:

сумісність бика і щури

Сумісність Бика і Щури

Особливості характерів

Бик і Щур мають сумісність по гороскопу майже ідеальну, хоча характери у них різні. Якими ж рисами володіють ці знаки?

Характер Бика

Люди, народжені в рік Бика, — цільні натури, мають чіпким розумом і практичністю. У них немає яскраво виражених якостей лідера, але до їхньої думки завжди прислухаються. Бики віддані своїй сім’ї, вірні в любові. Ось якими рисами наділив їх східний гороскоп:

До негативних рис Бика можна віднести надмірний консерватизм, представник знака не визнає ніяких нововведень. Добиваючись своїх цілей, він іде напролом, не помічає альтернативних шляхів вирішення. У відносинах з протилежним полом знаку не вистачає романтичності.

Характер Щури

Розумна і приваблива Щур швидко завойовує симпатії. Вона стає душею компанії і заводієм. Вміє ставити перед собою мету і наполегливо їх домагатися. Воліє працювати головою, а не руками. Ось які риси характеру притаманні людям, народженим в цей рік:

Має цей знак і негативними рисами. Щура — умілі маніпулятори, які дбають насамперед про свої інтереси. Вони обожнюють плести інтриги, егоїстичні, не упустять ніколи власної вигоди. Пристрасть до накопичення часто переходить в патологічну скупість.

Загальна сумісність Бика і Щури

Обидва цих знака практичні і цілеспрямовані. Вони реалістично дивляться на світ, рідко витають у хмарах, тверезо оцінюють власні сили. Серйозний і грунтовний Бик привносить у відносини стабільність, впевненість у завтрашньому дні. Активна і енергійна Щур допомагає своєму партнеру побачити нові перспективи, вона завжди вміє знайти обхідний шлях у вирішенні будь-яких проблем. Разом партнерам дарма будь-які труднощі, вони успішні в справах і щасливі в любові.

В парі Бик і Щур немає яскраво вираженого лідера. На перший погляд може здатися, що керівник в союзі Бик. Насправді Щур вміє відстоювати свої інтереси, майстерно домагається цілей. Вона тонкий маніпулятор, прямолінійним Бику не під силу розгадати її інтриги. Але довіра, яке викликає своєю поведінкою Бик, нівелює интриганский характер Щури. Вона розуміє, що поруч з таким надійним партнером досягне дуже багато чого.

Щур і Бик мають сумісність в коханні і сексі теж хороший. Навряд чи в цих відносинах буде багато романтики, але і сухими, скупими на почуття їх назвати не можна. Щур привнесе в такий союз емоції, трохи вогняного темпераменту, а Бик — вірність і довготривалість. У ліжку партнери відчувають себе відмінно. Пацюк має бурхливою фантазією, Бик із задоволенням задовольняє її примхи. Проблеми в любовних відносинах виникають, коли один з партнерів занадто захоплюється інтригами і маніпуляціями, а інший не хоче мінятися і визнавати інновацій, зациклившись на власних консервативних поглядах.

Сумісність чоловіка Бика і жінки Щури

Хлопець Бик і чарівна дівчина Щур вже при першій зустрічі зрозуміють, що створені один для одного. Стороннім може здатися, що вони абсолютно різні. Насправді, між цими знаками багато спільного, а протилежні риси служать прекрасним доповненням. Чоловікові подобається активність, енергійність і практичність жінки. Вона захоплена його надійністю, поруч з таким чоловіком Щур завжди може бути впевненою у завтрашньому дні.

Жінка Щур чоловік Бик — це надійна і стабільна пара. Вони досягають великих успіхів у житті і матеріального благополуччя. Щур поруч з Биком може відчути себе справжньою жінкою, про яку дбають, захоплюються і люблять. Чоловік у такому шлюбі бере на себе відповідальність за матеріальне забезпечення сім’ї, він вирішує масштабні завдання, будує стратегічні плани. Дружина піклується про поточні справи, реалізує свої творчі та кар’єрні амбіції, допомагає чоловікові вирішувати складні завдання. Вона прекрасно вміє заощаджувати і примножувати гроші.

Щоб сумісність жінка Щур і Бик чоловік не втратили, їм варто не забувати про романтику. Чоловікові треба приділяти увагу дрібницям, Щур до них дуже чутлива. Маленький подарунок без приводу, букет квітів здатні розвіяти будь-які сумніви і незадоволення партнерки. Жінка не повинна захоплюватися маніпуляціями, їй не завадить бути більш відвертою, адже прямолінійний Бик з працею розуміє натяки і недомовки. Він чесний і чекає такої ж поведінки від інших. Обман може стати справжнім ударом по любові між цими знаками, тому в шлюбі жінки Щура і Бика чоловіки на перше місце варто поставити вірність і взаємна довіра.

Сумісність чоловіка Щура і жінки Бика

Чоловік Щур і жінка Бик бувають дуже щасливі в коханні та шлюбі. Вони здатні підтримувати свої відносини все життя і ніколи не змінять один одного. Жінка стане відмінною господинею дому. Вона забезпечить надійний тил своєму чоловікові. Щур чоловік відчує, як заспокійливо діє на нього дружина, адже він любить нервувати з будь-якого приводу. Дружина теж багато візьме від таких відносин. Їй лестить увага, яку приділяє їй чоловік, його вірність, надійність і емоційність.

Сімейна сумісність жінки Бика і Щура чоловіка багато в чому будується на матеріальних речах. Обидва цінують стабільність, прагнуть досягти фінансового успіху. Чоловік чудово вміє заробляти гроші, ніколи не витрачає їх даремно. Дружина теж любить мати запас на чорний день. Якщо вона щось купує будинок, значить, ця річ буде якісною та дійсно необхідним. Об’єднують кілька діти, обидва знака прекрасні батьки. Непогані стосунки у них в ліжку, сексуальна енергія жінки, помножена на бурхливу фантазію чоловіка, дозволяє подружжю не втрачати інтерес до інтимної близькості навіть у зрілі роки.

Щур і Бик свою сумісність в шлюбі можуть втратити, незважаючи на сильний потяг один до одного. Жінка нерідко вважає, що її чоловік недостатньо серйозний, тому намагається підпорядкувати його і керувати. Чоловік Щур дуже активний, він ставить перед собою амбітні цілі, багато часу приділяє кар’єру, дружбу з потрібними людьми. Жінці Бику така поведінка не завжди подобається, вона намагається прив’язати чоловіка до будинку. Друга проблема — схильність Щура критикувати Бика. Дружина довго терпить зачіпки, а коли вони накопичуються, зривається. Злість Бика дуже страшна, краще її ніколи не бачити. Якщо партнери врахують ці нюанси, попрацюють над собою, вони будуть по-справжньому щасливі у шлюбі.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: