Сумісність Півня і Бика

Сумісність Півня і Бика достатньо хороша. Але характери у представників знаків відрізняються. На цьому ґрунті в парі будуть виникати розбіжності.

Зміст:

сумісність півня і бика в любові і шлюбі

Сумісність Півня і Бика в любові і шлюбі

Сумісність багато в чому залежить від уміння приймати особливості характеру один одного. Чи Бик і Півень жити дружно, також визначається їх знаками Зодіаку.

Особливості обох знаків

Люди, народжені в рік Бика і Півня, різні, але мають багато спільного. Вони однаково цінують родину, їм потрібен надійний тил за спиною. Раціональний характер Бика врівноважує творчого і мрійливого партнера.

В парі представників років немає яскраво вираженого лідера. Ніхто не буде тягнути ковдру на себе. Але це не завжди добре. Півневі іноді треба, щоб хтось направив його бурхливу діяльність у правильне русло.

Незважаючи на розбіжності, Півень відразу помічає в Бику надійного партнера і однодумця. Після першої зустрічі між двома людьми виникає міцна зв’язок, не важливо, ким вони стануть потім – друзями, коханцями або просто колегами.

Особливості Півня

Людина, народжена під цим знаком, має непростий характер. Для нього характерні такі риси:

Чоловік Півень завжди одягнений з голочки. В будинку він цінує порядок, але сам створювати його не любить. Сострадательность робить його привабливим для представниць протилежної статі. Він може підтримати у важку хвилину і дати слушну пораду. Але роль спасителя швидко набридає.

Жінка Півень – творча особистість. Творчість це іноді існує тільки в її голові. Дама приємна у спілкуванні, її зовнішність і манери сама досконалість. Істотним недоліком є запальність. В компанії малознайомих людей мила леді навряд чи проявить, але з друзями і близькими вона не церемониться.

Вплив на характер Зодіаку

Положення Сонця в день народження людини впливає на його характер і здібності. Особливості такого знака, залежно від Зодіаку:

 • Козеріг. Людина, яка точно знає свою мету, всіма силами прагне до неї.
 • Водолій. Дуже діяльний, має гострий розум, самодостатній, рідко потребує співрозмовників.
 • Риби. Яскрава і приваблива особистість, емоції якої дуже часто беруть гору над розумом.
 • Овен. Вогненний знак додає вогню характеру. Людина бойової і сміливий, з яскравими лідерськими якостями.
 • Телець. Гарний душею та тілом людина, його відносини з оточуючими гармонійні і наповнені змістом.
 • Близнюки. Дуже часто не має чіткої життєвої мети, мінливість і занепокоєння часто заважають реалізуватися в кар’єрі, знайти супутника життя.
 • Рак. Імпульсивна і поверхнева натура.
 • Лев. Гармонійна особистість, ставить перед собою високі цілі.
 • Діва. Інтроверт, інтелектуал, аналітик, легко залучає на свою сторону однодумців.
 • Терези. Людина світського суспільства, в компанії почуває себе впевнено і розкуто.
 • Скорпіон. Відповідальний, надійний, цілеспрямований, зайво вольовий і напористий людина, потребує партнера, який буде підтримувати в усьому.
 • Стрілець. Філософ по натурі, його цікавлять високі матерії, а не повсякденні справи і проблеми.
 • На характер впливає зодіак

  Різні знаки Зодіаку об’єднані кількома загальними якостями. Все він легкі на підйом (навіть Діви), досить розважливі. Жоден представник року (навіть Близнюки) не буде витрачати сили на справи, які не принесуть їм ніякої користі.

  Особливості Бика

  Людина, народжена у рік Бика (Вола), трудівник. Праця приносить йому задоволення та матеріальне благополуччя. Воли не люблять бути головними, вести за собою, мотивувати. Вони не лідери, але завжди в перших рядах. Вол приємний у спілкуванні, знайде теми для розмови з будь-якою людиною. Недоліком цього знака є вроджене впертість.

  Чоловік Вол небагатослівний і терплячий. Оптимізм і жага життя привертають до нього інших людей. Гнів Вола страшний, але вивести його з себе складно.

  Дама Вол дуже енергійна і діяльна натура. Вона володіє внутрішнім сталевим стрижнем, хоча зовні може виглядати слабкою і беззахисною. Це привертає увагу чоловіків. Відштовхнути їх може егоцентричність.

  Вплив на характер Зодіаку

  Залежно від того, під яким знаком Зодіаку народилася людина у рік Вола, можна виділити такі особливості його характеру:

 • Козеріг. Особистість, вперта, запекла і безкомпромісна, працею і знаннями досягає висот у кар’єрі.
 • Водолій. Прагне до високих цілей, романтична і мрійлива натура, яка одночасно є моторошним педантом.
 • Риби. Людина вразливий і тонкий, але злопам’ятний і мстивий.
 • Овен. Його не збити з шляху нікому, ніякими силами, інакше він покаже весь свій імпульсивний і запальний норов.
 • Телець. Завзята і наполеглива людина. Його емоційність проявляється тільки у близьких стосунках.
 • Близнюки. Активний діяч і душа компанії, дуже легко і швидко знаходить спільну мову з людьми.
 • Рак. Людина з сильним характером, але дуже ранимий, дуже прив’язаний до сім’ї і близьким друзям.
 • Лев. Лідер, якого всі поважають і вихваляють, від свого лідерства в роботі, сім’ї або дружбі він навряд чи відмовиться.
 • Діва. Консервативний індивідуаліст, високі ідеали і цілі не для нього, він воліє бути профі вузького профілю.
 • Терези. Організована, спокійна і гармонійна людина, легко сходиться з людьми.
 • Скорпіон. Сильний, витривалий людина з феноменальною інтуїцією, яскравий лідер, боєць-переможець.
 • Стрілець. Підвладний обставинам і чужої думки, але дружелюбність і оптимізм допомагають вийти з будь-якої ситуації.
 • Всіх представників року, не залежно від знаку Зодіаку, об’єднує працьовитість, зовнішній спокій і любов до порядку. Талантів і умінь у Вола безліч, з ним не може бути нудно.

  Жінка Бик і Чоловік Півень

  Пара може утворити міцний союз

  Чоловіка Півня і жінку Бика пов’язує 93% сумісності. Вони гармонійно сходяться в роботі, можуть створити міцну сім’ю. Дружбу ця пара пронесе через усе життя.

  З-за різниці характерів в парі жінки Бика і чоловіки Півня можуть виникати розбіжності. Тому для збереження стосунків доведеться докласти зусилля.

  Любовна сумісність

  Чоловік Півень і жінка Бик високу сумісність в любові. На самому початку відносини будуть пристрасними. З часом жінка Бик може цей запал втратити. Якщо почуття партнера будуть досить сильні, щоб постійно підтримувати її зацікавленість, союз буде міцним.

  У сексі дівчина Віл може здатися холодною. Але коли вона почне довіряти партнеру, приємно порадує його своєю чуттєвістю та розкутістю. Чоловік по достоїнству оцінить ці якості.

  Сумісність в шлюбі

  Шлюб в сумісності цих гороскопів – це союз традицій. У нього є всі передумови стати зразковим:

  Обидва знака однаково вимогливі до зовнішнього вигляду і внутрішнього світу партнера. Вони будуть тримати один одного в тонусі, не даючи розслабитися ні на хвилину. Це може стати приводом для сварок, але зате в старості пара буде самої красивою і здоровою.

  У Півня і Бика буде ідеальна сумісність по гороскопу, якщо вони обидва Тельці або Лев і Близнюки. Діви (обох років народження) і Стрілець-Вол на сім’ю не налаштовані.

  Сумісність у Дружбі

  Якщо з якоїсь причини любов між жінкою Волом і чоловіком «птахом» не спалахнула, друзями вони точно стануть. Півень завжди готовий підставити дамі плече у важку хвилину. Він вислухає, допоможе порадою. З таким чоловіком завжди весело і цікаво.

  Жінка Бик буде спрямовувати творчу діяльність партнера в раціональне русло. Дружба для неї поняття цілодобове.

  Сварки між друзями можуть виникати із-за людей в оточенні. Якщо у жінки Бика будуть друзі або родичі, які Півневі не сподобаються, він буде їх уникати.

  Сумісність у роботі та бізнесі

  Лідерство в ділових питаннях представників такої пари цікавлять мало. Вони зможуть стати рівними партнерами. Чоловік любить ризикувати, жінка Бик дуже обережна. Окремо один від одного вони навряд чи змогли б досягти висот у жорстокому світі бізнесу.

  Якщо Бик буде начальником у чоловіка Півня, йому доведеться не солодко. Щоб не втратити роботу, доведеться постійно розвиватися і рости, вчитися брати на себе відповідальність. Чоловік Півень буде цінувати і поважати такого працьовитого підлеглого, як жінка Вол.

  Жінка Півень і чоловік Бик

  Щасливі відносини вимагають чимало зусиль

  Терплячий чоловік Вол сумісний з партнеркою Півнем. Він зможе прощати її незібраність і витання в хмарах.

  Гороскоп сумісності стверджує, що жінка Півень і чоловік Бик можуть скласти хорошу пару, якщо докладуть до цього максимум зусиль.

  Любовна сумісність

  Чоловікові Волу не вистачає розкутості і легкості, саме це він буде цінувати в своєї коханої. В кохання з жінкою «птахом» у нього хороша сумісність.

  Дама Півень схильна до раптових спалахів гніву та змін настрою, закоханий Вол зможе довго терпіти і прощати. Але коли-небудь йому набридне. Щоб зберегти любов, потрібно навчитися контролювати емоції.

  Сумісність в шлюбі

  Бик цінує традиційний патріархальний сімейний уклад.

  Жінка Півень до шлюбу ставиться менш серйозно, хоча в підсвідомості потребує сильного партнера. Союз буде міцним, якщо Вол навчиться керувати тихо, даючи дружині більше свободи.

  Дружина навряд чи зможе стати хорошою господинею дому. Такий стан речей мало влаштовує чоловіка. Йому потрібен порядок і домашній затишок, це саме те, чого він прагне в шлюбі.

  Спокій чоловіка може здатися дружині байдужістю і це поставить під загрозу і любов і спокій у шлюбі. Тому Волу доведеться навчитися проявляти свої почуття.

  Сумісність у дружбі

  Жінка Півень і чоловік Бик зможуть стати хорошими друзями.

  Вони розширять світогляд один одного, відкриють нові горизонти і перспективи.

  Вол завжди буде ставитися до дружбу серйозніше. Він приїде, допоможе, заспокоїть, захистить. Дівчина «птах» просто прикрашає сірі будні. Таке положення речей цілком влаштує поблажливого Вола. Він буде любити свою милу і навіжену подружку, навряд чи проміняє її на когось іншого.

  Сумісність у роботі та бізнесі

  Чоловік Віл не вибере в якості партнера по бізнесу «птаха». Він просто не зможе їй довіряти. Дама навпаки, буде прагнути до ділових відносин з таким партнером.

  У підпорядкуванні у Вола представниці прекрасної статі довго не опрацювати. Будуть постійні догани за поведінку і зіпсовані звіти. Вол під керівництвом мрійливої начальниці зможе реалізувати всі свої здібності.

  Висновок

  Люди, народжені в рік Півня і Вола, зможуть створити міцну сім’ю або побудувати успішний бізнес. Їх дружбу будуть заздрити оточуючі. Будь-які відносини, навіть при високій сумісності знаків Півень і Бик, вимагають праці. Потрібно прощати недоліки, цінувати гідності партнера.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: