Сумісність Дракона і Бика

Східний гороскоп розповідає людям про їхні внутрішні приховані якості. Він може передбачити долю будь-якого знака, а також звести зовсім протилежних особистостей. Сумісність Дракона і Бика – саме те, що люди називають коханням з першого погляду. Вони зовсім різні, але можуть бути щасливі разом.

Зміст:

сумісність дракона і бика

Сумісність Дракона і Бика

Характеристика Дракона

Люди Дракони люблять вільні стосунки і це стосується не тільки любові. Контроль з боку батьків їм не потрібен, вони люблять бути самостійним. Але при цьому вони досить виховані особистості, що вміють красиво говорити і контролювати свою поведінку. Люди, народжені в цей рік, дуже талановиті і порядні.

Вони вміють дружити, завжди прийдуть на допомогу в скрутну хвилину, але самі відмовляються від неї. Вони не консерватори, так як люблять відкривати для себе щось нове і роблять це з легкістю. Якості, якими володіють люди, наділені років цього знака, такі:

Характеристика Бика

Такі люди завжди тримають себе в руках і не зневіряються у важкі хвилини. Завжди відповідають за свої слова, і дотримуються особистої точки зору. Воліють домагатися поставлених цілей і знають, чого хочуть від життя.

Якщо Бика щось змушують зробити проти його волі, він буде досить упертий і може розлютитися. Він ніколи не ризикує, не любить позичати грошей і конкурувати. Але, в основному, такі люди товариські і завжди йдуть на контакт. Люблять відпочинок з приємною компанією. Якості, якими володіють люди, наділені років цього знака, такі:

Сумісність жінки-Дракона і чоловіки-Бика

Чоловік Бик сильний і мужній. Він завжди домагається того, чого хоче, і ніяка перешкода його не зможе зупинити. Також він наділений поганими якостями – це впертість і невміння знаходити спільну мову з людьми.

Жінка, що належить років цього знака – прекрасна, вона підпорядковується всім своїм бажанням. Вона досить яскрава і загадкова. Саме такими якостями вона заманює протилежну стать. Дуже шкода, але через деякий час чоловік втомлюється від таких відносин і постійних сварок. Йому хочеться тиші, спокою та домашнього затишку, а жінка не володіє такими сторонами характеру і не сильно підходить для сімейних відносин.

Любовні стосунки

Чоловік Бик і жінка Дракон – їх любовна історія починається дуже романтично. Пристрасть, сильні почуття і яскраві емоції – це те, що їх пов’язує. Якщо жінка любить, то вона готова піти на все заради свого коханого. Але не все так добре, як починалося. Перша сварка охолодить їх почуття, і вони зрозуміють, що не зможуть жити разом і розійдуться.

Чоловік буде показувати своє лідерство і встановлювати свої правила, але дівчині таке ставлення не сподобається. Вона любить бути вільна і не хоче робити крок назустріч. Якщо жінка та чоловік в досить зрілому віці, і цей шлюб у них не перший, то їх любов буде міцною. Вони розуміють, що один раз вже оступалися, і більше не допустять подібного.

Найскладніше цим знакам в шлюбі буде миритися, так як вони не вміють йти на поступки. Такі особистості звикли бути самостійними і не від кого не залежати. Щоб зберегти стосунки, цій сім’ї необхідно навчитися чути одне одного і домовлятися між собою. Повага, довіра і розуміння – все, що потрібно цим відносинам для щастя.

Дружба між знаками

Знаки можуть стати хорошими друзями

Пара Бик і Дракон буде часто не розуміти своїх половинок. Дівчина не зможе зрозуміти сенс життя свого обранця. Тому їм краще не бачити один одного або залишитися просто друзями. З-за того, що чоловік реально дивиться на життя і не любить бігати від проблем, він вирішує будь-яке питання швидко. Якщо чоловік Бик любить жінку Дракона, він буде йти їй на поступки і миритися з її непростим характером. Якщо любові немає, йому буде простіше закінчити ці відносини і залишитися просто друзями. Дівчина любить, коли їй приділяють багато уваги і неважливо, любовні це відносини або просто дружні.

Щоб дружба цих двох знаків не закінчилася, їм необхідно навчитися чути одне одного і домовлятися. Не лізти в життя своєї половинки, а просто спілкуватися, як приятелі. Якщо кожен буде вести себе правильно, то їх дружба зможе тривати довгий час.

Сумісність чоловіка-Дракона і жінки-Бика

Поєднання чоловік Дракон і жінка Бик не ідеальне. Союз Бик і Дракон абсолютно несумісний в цьому випадку. Чоловік більш емоційний, а жінка наполеглива, але дуже вперта. Дівчині буває дуже важко висловити свої відчуття і переживання, але, якщо любить, то надовго. Часто буває, що хлопець, народжений у рік Дракона, не хоче відповісти взаємністю на симпатію і тим самим відкидає дівчину, навіть не давши їй жодних шансів.

Сумісність Бика і Дракона в цій парі погана, так як можливі часті сварки і зради. Одруженої людини постійно оточують дівчата, тому його дружина часто влаштовує сцени ревнощів. Сумісність в шлюбі не показує належного результату і в підсумку пара розходиться.

Любовні стосунки

Сумісність Бика і Дракона з любовного гороскопу сильна. Люди, народжені в ці роки, відчувають сильну пристрасть. Але ось в побуті їм складно знайти спільну мову, тому тільки секс їх і тримає разом. Так як знаки мають абсолютно різні темпераменти, вони мало проводять часу разом. Коло спілкування у кожного свій і від цього їх непорозуміння збільшується. Сварки повторюються день у день, а пара просто не може знайти спільну мову.

Дуже важко в такій ситуації саме жінці, так як вона з-за своїх переживань може звинуватити свого коханого в зраді. Любі мусимо навчитися чути один одного і розуміти. Якщо цього не відбудеться, такий шлюб довго не протримається. Тому сумісність Дракона і Бика в шлюбі не дуже хороша.

Дружба між знаками

Сумісність знаків в дружбі – не ідеальна. Тут можуть бути розбіжності між партнерами. В основному, це відбувається з таких причин:

В першу чергу, дружбу потрібно з чогось побудувати. Але життя в цих знаків не перетинається. Вони не вміють знаходити спільну мову, домовлятися між собою і чути. Повністю відсутня повага і довіра, тому дружба і, звичайно, любов їм не світить.

Висновок

За східним гороскопом людина зі знаком земляного Дракона володіє лідерськими якостями. Якщо він ставить перед собою мету, то він її обов’язково досягне. Ці люди не слухають думку сторонніх, а тільки виходять від власних рішень. Людина зі знаком дерев’яного Бика досить працьовитий, розумний, цілеспрямований і самолюбний. Незважаючи на це, Бик також може бути впертим і запальним. Але він легко йде на контакт і має багато друзів.

Представникам цих знаків потрібно знайти спільні прагнення та заняття по душі, щоб вони могли бути разом. Такий союз може бути щасливий, але при цьому варто намагатися не тиснути на один одного, і навчитися поступатися.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: