Сумісність Кролика і Кролика

Існує помилкова думка, що людям з однаковими поглядами і ідентичним складом характеру легко побудувати вдалі любовні відносини. Насправді мало знайдеться щасливих пар, представники яких з’явилися на світ під одним знаком Зодіаку або заступництвом одного і того ж тварини за східним гороскопом. Приємним винятком є відмінна сумісність Кролика і Кролика в любові, що робить союз міцним і досить щасливим.

Зміст:

сумісність жінки і чоловіки кролика в любові

Сумісність жінки і чоловіки Кролика в любові

Чоловік Кролик

Чоловіки, народжені в рік Кролика або Кролика, завжди виглядають стильно і елегантно. Вони люблять якісну одяг, дорогі машини і красивих жінок. Хлопці, чиїм року народження протегує Кіт, — відомі любителі комфорту. У їхньому будинку все влаштовано найкращим чином, адже вони ніколи не шкодують на це ані сил, ані грошей.

У суспільстві чоловік Кіт, як правило, має вагу. Навколишні прислухаються до його думки і шукають його схвалення. Приємні манери та вміння знайти підхід практично до будь-якого розташовують людей до представника сильної половини людства, чиїм року народження надає заступництво Кіт. Його вважають милим та ввічливим, що, зокрема, характерно для хлопців, народжених у рік Вогняного Кролика за східним гороскопом. Як людина спокійний і розважливий, чоловік Кролик рідко кричить і практично ніколи не стає ініціатором конфліктів.

Поряд з явними позитивними якостями характеру представники знаку можуть проявляти непередбачуваність. Іноді вчинки і думки хлопця, чиїм року народження Кролик протегує, здаються оточуючим щонайменше дивними і позбавленими здорового глузду, проте ніякі доводи і вмовляння не здатні збити чоловіка з наміченого шляху, навіть якщо він є помилковим. У всьому і завжди хлопець Кролик звик керуватися власною інтуїцією і лише одному йому зрозумілими принципами.

У роботі чоловік щасливий Кролик і азартний, а в дружбу — надійний і уважний. Що ж стосується любові, в цьому плані представнику знака майже немає рівних. Він тонко розуміє жіночу душу і знає, які струнки потрібно зачепити, щоб завоювати серце жінки цікавить його. Зазвичай хлопці Кролики мають успіх у представниць прекрасної половини людства і часто цим користуються. До

Одруження чоловіки підходять з усією відповідальністю, вибираючи з величезної кількості прихильниць жінку своєї мрії.

Жінка Кролик

Жінка, року народження якої за східним гороскопом протегує Кіт, дивним чином нагадує свого мурчащего покровителя. Вона мила, ніжна, витончена, знає собі ціну і вміє подобатися. Незалежно від зовнішності, дівчина-кішка володіє вродженою сексуальністю, що, немов магнітом, тягне до неї представників протилежної статі. Володіючи відмінним смаком, вона ніколи не дозволить собі виглядати неохайно або зухвало.

Жінка Кролик — відмінна господиня в хаті, але до дітей ставиться спокійно, не вважаючи можливим жертвувати заради них кар’єрою і амбіціями. Вона любить комфорт і знає, як його створити. Будучи спокійною і врівноваженою людиною, дівчина знаку не стане вступати в конфлікти і шукати пригод на свою голову. Завдяки вродженій дипломатичності, хитрості і чарівності, панночка здатна вирішити будь-яку проблему, причому їй абсолютно все одно, що скажуть про неї люди.

Характеристика дівчини-кішки була б неповною, якби ми не торкнулися одного її нестачі, яким є непередбачуваність. Іноді її вчинки абсолютно нелогічні і дивні. Крім того, з вигляду м’яка і ніжна панночка в разі необхідності може показати кігтики. Володіючи силою волі і розвиненим честолюбством, вона здатна згорнути гори, йдучи до поставленої мети.

В дружбі дама-кішка міла і предупредительна. Її вроджена скритність дозволяє бути вірною охоронницею секретів друзів. У чоловіків жінка Кролик по року народження завжди має успіх і з задоволенням цим користується. В любові вона зазвичай керується почуттями, але і про розум ніколи не забуває.

Сумісність у коханні

У відносинах буде панувати ніжність

Хороша сумісність Кролика і Кролика по гороскопу можна порівняти з сумісністю Кролика з Козами (Козами) за східним календарем, коли партнери відмінно відчувають один одного і живуть, ніби в унісон.

Жінка Кролик і чоловік Кролик, володіючи особливим чуттям і прекрасною інтуїцією, здатні передбачити настрій другої половинки і підлаштуватися під неї. Крім того, схожість характерів партнерів та спільність їхніх прагнень створюють прекрасні передумови побудови міцного і щасливого союзу люблять і поважають один одного людей.

М’якість представників знаків зробить їх відносини ніжними і романтичними.

Мила і жіночна дівчина-кішка з першого погляду підкорить серце такого любителя представниць прекрасної половини людства, яким є хлопець-кіт. Йому, безумовно, буде лестити, що його кохана притягує чоловічі погляди і викликає заздрість у жінок. Сама ж дівчина Кролик навряд чи залишиться байдужою до силі, сміливості і романтичності хлопця знака. Як справжня жінка, вона навмисно вибирає собі в якості партнера людину, готового стати їй захистом і опорою.

І чоловік Кіт, і жінка Кішка люблять перебувати в суспільстві. Вони разом стануть ходити на вечірки, в театр або кіно. І в дівчини, і у її обранця не буде відбою від шанувальників і шанувальниць, що, з одного боку, надзвичайно потішить їх самолюбство, а з іншого — викличе бурхливу ревнощі у партнера. Враховуючи обставину, що Кролики є відомими ревнивцям і власниками, то в цьому плані у закоханих напевно будуть проблеми.

Сумісність у сексі

У сексуальній сфері чоловік Кролик відмінно сумісний з Кроликом жінкою. Обидва не наділені диким темпераментом, тому в ліжку у них все буде чинно і благородно. Романтичний хлопець в сексі ніжний і послужливий, що дуже радує його сентиментальну партнерку. Та й сама вона будучи під стати кавалеру не стане зображати з себе жрицю кохання. Незважаючи на те, що інтимне життя коханців не буде відрізнятися різноманітністю і в ній не знайдеться місця нестримної пристрасті, вони будуть дуже щасливі разом.

Сумісність в шлюбі

Беручи до уваги відмінну сумісність чоловіка та жінки Кролика в любовних і інтимних відносинах, їх сумісність в шлюбі цілком очевидна. Сім’я Котів буде виглядати цілком класично. Її головою стане чоловік як більш сильний і рішучий представник знака. Панночка ж не тільки не буде оскаржувати його права, а навпаки, подбає, щоб в якості рульового сімейного човна чоловік виглядав як можна більш органічно.

Усіма чоловічими обов’язками в сім’ї займеться представник сильної половини людства. В його сферу впливу потраплять і фінанси, і прийняття важливих рішень. Жінка як чудова господиня і уважна дружина з захватом стане займатися домашнім господарством, роблячи все для улюбленого чоловіка. Однак не варто думати, що, занурившись з головою в господарські турботи, вона забуде про себе і перестане за собою стежити. Жінки-кішки ніколи не постануть перед поглядом чоловіка неохайно одягнені або незачесаним.

У будинку подружжя завжди буде багато гостей, та й самі вони не припинять відвідувати шумні вечірки і серйозні заходи. Постійні знаки уваги, які будуть отримувати подружжя від своїх шанувальників, можуть штовхнути одного з них на зраду. Другий чоловік, звичайно ж, буде шалено ревнувати свою другу половинку, але навряд чи кине її, боячись самотності.

Розбіжності у відносинах чоловіка і дружини можуть бути наслідком виникнення фінансових труднощів. Якщо чоловік, який взяв на себе зобов’язання утримувати сім’ю, в якийсь момент зійде з колії і не зуміє вчасно виправити становище, це може стати причиною серйозного розладу між подружжям. Зіпсувати відносини чоловіка і дружини може також нудьга і буденність.

На що варто звернути увагу

Незважаючи на відмінну сумісність Кроликів і їх взаємну любов, у партнерів все ж можуть виникнути певні складнощі. Щоб їх уникнути, представникам знака потрібно пам’ятати, що:

  • Одна з головних бід союзу двох Котів — їх лінь і пасивність. Особливо цей недолік небезпечний для чоловіка, який за допомогою його впливу може перетворитися в невдахи. Якщо коханий втрачає активність і починає нехтувати своєю роботою або виходами у світ в догоду сидіння біля телевізора, потрібно бити у всі дзвони. Його необхідно зацікавити новою справою, зібратися в турпоїздку або піти в похід.
  • На початку сімейного життя подружжю слід строго розмежувати обов’язки в сім’ї. В іншому випадку не занадто активний чоловік може почати мити посуд і стежити за дітьми. Що ж тоді залишиться робити жінці, яка не тільки не готова до ролі глави сім’ї і добувача, але і при всьому бажанні навряд чи зможе з нею впоратися?
  • Обидва представника знака користуються популярністю у представників протилежної статі, а тому їм деколи дуже важко не піддатися спокусі і не завести роман або нічого не значущу інтрижку. Становище ускладнюється дикої ревнивостью, характерною для обох партнерів. Щоб не випробовувати долю, Кроликам не варто шукати пригод на свою голову, тим більше що потім вони будуть гірко каятися у своїх діях, дорікаючи себе за необачність: при прояві найменшої слабкості любов і довіру будуть зруйновані остаточно.
  • Територія жінок

    Зараз ви знаходитесь тут:

    Можливо, вас зацікавить: