Сумісність Дракона з Драконом

Астрологія займається вивченням впливу розташування зірок на характер людини і його долю. Одним з найпопулярніших гороскопів є східний, історія якого налічує більше 4000 років. За датою народження, місяцях і роках можна скласти не тільки індивідуальний психологічний портрет особистості, але і судити про її взаєминах з оточуючими і особливо з протилежною статтю. Чи є майбутнє у цього союзу, згідно з китайським гороскопом? Яка сумісність Дракона з Драконом?

Зміст:

сумісність дракона з драконом

Сумісність Дракона з Драконом

Опис знака

Народженим у 1952, 1964, 1976, 1988, 2000 роках протегує Дракон – єдиний з 12 знаків, що є вигаданою істотою. Його стихія – це повітря, тому він перебуває в стані гармонії між землею і небом.

Чоловік Дракон

В юності хлопець може пережити кілька швидкоплинних романів, з яких почерпне досвід для майбутнього шлюбу. До інституту і сім’ї він ставиться дуже серйозно, як до святині. Зазвичай одружується до 30 років. Дракон зразковий сім’янин і готовий віддавати, але і від другої половини вимагає відповідальності і чесності.

Щоб вивести цього хлопця з себе, досить систематично проявляти недбалість і неакуратність. Любить палко і ніжно, завжди прийде на допомогу, але не звик бурхливо демонструвати свої почуття. Віддає перевагу широкі жести і красиві залицяння. Розкриється повністю лише тоді, коли буде упевнений, що перед ним та дівчина.

Чоловік по мірі свого дорослішання стає не по роках мудрішими і галантнее. Це справжні джентльмени, наділені тонким почуттям гумору. На Дракона можна покластися у складній ситуації. Має достатній потенціал, щоб дістатися до керівної посади. Здатний з однаковим успіхом виконувати рутинну роботу, так і видавати креативні ідеї.

Жінка Дракон

Оскільки перед нами чоловічий знак, то й жінці, народженої під цією зіркою, будуть притаманні деякі риси сильної статі. Вона звикла йти до своєї мети, не відволікаючись на непотрібні сентименти. Оточуючим може здатися дещо холодної і різкою, але близькі люди знають, яка це насправді вразлива дівчина. Чоловіків може відштовхнути її зайва прямолінійність. Однак холодність – це лише захисна маска.

Приваблює своєю чарівністю, умінням підтримати розмову, елегантним зовнішнім виглядом і відчуттям смаку. Може погодитися на нетривалий роман. А ось для шлюбу вибере тільки людини відбувся, має мету в житті і йде до неї впевненим кроком.

Любов з першого погляду, спорідненість душ – це все прекрасно. Але з часом, у ході відносин та спільного життя, починають розкриватися характери партнерів і їхні заховані досі недоліки. Яка сумісність Дракона з Драконом за гороскопом в різних аспектах близьких відносин? Чи буде у них все добре в сексі і любовних сферах?

Любовна сумісність

Проблем не уникнути

Чоловік Дракон за гороскопом, всередині якого сидить романтик, спраглий любові, цілком здатний за короткий період часу закохатися в жінку свого знака. А ось вона дивиться на все тверезим поглядом, їй не властиво носити рожеві окуляри. Цій дівчині важливо, щоб її супутник не був слабший її самої. Якщо він проявить слабину, у тому числі в почуттях, вона перестане поважати цієї людини і не стане розглядати як потенційного чоловіка і рівного партнера. Якою ж буде сумісність в любові?

 • Відносини цих знаків більш можливі, якщо чоловік буде старший за дівчину. Їй потрібен наставник, сильний і мудрий, за яким вона могла б піти. Інстинктивно вона потребує підпорядкуванні. Інтереси в різних життєвих сферах у кожного з партнерів тільки зблизять їх і дозволять взаимообогатиться. Обидва, будучи сильними особами, мають потребу в особистому просторі.
 • Дракони-ровесники будуть знаходитися в постійному змаганні (зокрема, Вогненний проти Земляного). Якщо чоловік непомітно поступиться, проявивши мудрість, союз можна буде зберегти. Тоді, заспокоївшись і задовольнивши свої амбіції, дівчина дозволить собі бути слабкою.
 • Мало шансів у пари Дракона з Драконом, де молодшим є хлопець. Оскільки різниця у віці може бути мінімум до 12 років, він явно не зможе дотягувати за кількістю свого життєвого досвіду до своєї супутниці. Їй молодий чоловік просто не буде цікавий, хіба що виключно в якості коханця. Або ж це буде навчений молодик.
 • Подружній союз

  Якщо пара дійшла до цієї ступені відносин, це вже про щось говорить, означає сумісність все ж таки реальна. Ці люди не звикли приймати спонтанні, необдумані рішення. Проте, з початком спільного побуту все може піти по іншому. Перш, ніж йти в ЗАГС, партнери, швидше за все, вирішать просто пожити разом. Тверезі і практичні люди, Дракони зможуть поставити крапку у відносинах, якщо компромісу досягти не вдасться. Правда, почуття з боку представника сильної статі зазвичай сильніше, і він зможе закрити очі на дірки в союзі заради любові.

  Якщо шлюб все ж відбувся, він обіцяє бути міцним і зразковим. І це не тільки зовнішня видимість: всередині сім’ї теж запанує взаєморозуміння. Подружжя будуть поважати один одного і честь сім’ї, справедливо розподілять обов’язки.

  Що ж пристрасть? Так, вона буде. Більш того, мудрі представники знаку зможуть зберегти її на довгі роки, витрачаючи неспішно, але зі смаком. Керуючись, насамперед, принципом розсудливості, цей знак все ж ніколи не одружується без сильного почуття, відсутність любові. Саме тому Дракон, якщо розлюбить або розчарується в обранцеві, не стане роздувати тліюче вугілля. Йде назавжди. Але, на щастя, шлюб настільки міцний, що загроза розпастися йому досить низька. Разлучникам не під силу вплинути на хід подій всередині союзу.

  У сім’ї зазвичай двоє дітей. Батьки прищеплюють їм самостійність з дитинства і намагаються бути прикладом у всьому. В сім’ї Драконів за гороскопом всі стоять горою один за одного.

  Сумісність у сексі

  У сфері інтимних відносин сумісності знаків Дракон Дракон теж можна позаздрити. Жінка наділена чуттєвою пристрастю, їй не доводиться грати роль пристрасної коханки – вона нею і є. Уважний партнер тонко відчуває її. Суперництво, постійно присутнє між коханцями в парі чоловік Дракон жінка Дракон (особливо у Вогняного і Дерев’яного) в сексуальному житті перетвориться в якусь гру, яку оцінять обидва партнера. Кожен намагається домінувати, і запал свій зганяє сильної пристрасті.

  Говорячи про сумісність знаків Дракон жінка і Дракон чоловік, можна сказати – так, вони сумісні. Сила кохання, дружба, повага, розсудливість, цілеспрямованість і відданість між ними – ось стіни, які є опорою в цьому шлюбі. Якщо чоловік візьме на себе роль глави сім’ї, а жінка навчиться бути м’якше, їх союз протримається багато десятиліть.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: