Сумісність Козерога та Козерога

Зустріч двох козерогів сміливо можна назвати подарунком долі, їх союз стане настільки вдалим, що ні один із партнерів не захоче перервати цей зв’язок. Сумісність козерога і козерога ідеальна взаємини цих представників земної стихії засновані на практичності, цілеспрямованості та взаємодопомоги. Саме про таких парах кажуть, що вони йдуть по життю рука об руку, підтримуючи і оберігаючи один одного.

Зміст:

сумісність козерога і козерога

Сумісність Козерога і Козерога

Кожен представник цього зодіакального знака володіє дивовижною властивістю немов би звертати час назад самим плином звий життя. У дитинстві вони надто серйозні і приземлені, але ближче до старості їхні очі сяють вогниками юності, а в їх вчинках можна побачити веселих пустотливих дітей.

Це один з небагатьох знаків зодіаку, на який майже немає впливу з боку патронують планет, тому цей знак є самим передбачуваним.

Сумісність знаків зодіаку козеріг-козеріг у будь-яких відносинах – любовних, сімейних, дружніх і ділових, найвища серед всіх представників гороскопу.

Любовні стосунки

Сумісність у любовних стосунках двох козерогів залежить від того, наскільки швидко чоловік і жінка вчаться довіряти один одному. Якщо почуття спалахнуло між молодими хлопцем і дівчиною, в перший час їх відносини будуть знаходитися під загрозою того, що молоді козероги будуть доволі жорстокими і вперті. Незважаючи на те що вони стовідсотково сумісні, представники цього земного знаку дуже недовірливі і з обережністю вступають у нові відносини. Незважаючи на свою майже стовідсоткову сумісність, половинки сприймають свій зв’язок як подарунок-сюрприз, тобто несподіванка. Саме тому обидва партнери будуть уважно придивлятися один до одного і до власних відчуттів, і тільки після того, як між ними встановиться повна довіра, і пару можна буде вважати сформованою. Сумісність козерога чоловіки і жінки козерога в любові, базується на їх однакові цінності в житті і у відносинах.

Життєві пріоритети представників земної знака:

З-за своєї приземленості, молоді козероги можуть закриватися від навколишнього світу, що може призвести до депресії, тому роль розуміє партнера в таких відносинах дуже важлива – саме ця людина може направити юного представника знака назустріч новим звершенням. Любовний зв’язок козерогів міцна і стійка. Чоловік і жінка цього знаку з часом об’єднуються в боротьбі за досягнення спільної мети, і цей союз неможливо зруйнувати. З віком, пара віддає перевагу видам відпочинку, про яких навіть не здогадувалися, поки були молодими – вони активно подорожують, досліджують і пробують щось нове, заводять нових друзів.

Сумісність у сексі

Сексуальна сумісність знаків козеріг і козеріг дуже висока, що не дивно, адже в більшості своїй ці коханці консервативні, спокійні і стабільні. Представники будь-якої статі рідко схильні до експериментів в ліжку, для них важливий не стільки секс, скільки духовна близькість. Хоча при належному рівні довіри, деякі пари готові до самим несподіваним постільною пригодам.

Темперамент жінки

Жінки цього знака вважаються самими холодними представницями зодіакального кола. Пробудити в жінці пристрасть-козерозі під силу лише терплячому і досвідченого коханця, якому вона цілком і повністю довіряє.

Темперамент чоловіка

У чоловіків потяг до сексуальних пригод прокидається в більш зрілому віці, при тому, що на першому місці в них стоїть сім’я. Спокушання чоловіка цього знаку — справа нелегка, щоб йому сподобатися, жінка повинна бути не тільки приваблива зовні, але цікава у спілкуванні. Щоб завоювати такого чоловіка, потрібно завжди відповідати його ідеалу і постійно самовдосконалюватися.

Козеріг і козеріг – їх сумісність в сексі спочиває на впевненості у партнері, спокійної і тихої ніжності і споріднених потребам, вони знаходять один одного привабливими, але їх відносини наповнені не шаленою пристрастю, а ласкою, затишком і теплом.

Сімейні відносини козерогів

Сумісність знаків козеріг і козеріг у сімейному житті — сто відсотків. Чоловік і дружина дійсно партнери по життю, готові в будь-яку хвилину надати своїй половинці будь-яку допомогу і підтримку. В такому шлюбі немає сварок, скандалів, зрад і сцен ревнощів. Такий союз нагадує добре налагоджений механізм, де кожен ідеально виконує свої функції. Сумісність козеріг чоловіки і козеріг жінки у відносинах багато в чому залежить від того, що мета їхнього союзу – загальна, і кожен робить все, щоб її досягти. Ставлення до сім’ї у них особливе, вони незмінно шанобливі зі старшим поколінням, що може викликати труднощі взаєморозуміння з батьками один одного, але ці розбіжності швидко проходять.

Взаємини подружжя

Чоловік і дружина незмінно відчувають почуття любові, поваги та вдячності до свого партнера протягом усього сімейного життя. Завдяки дбайливості обох подружжя, їх будинок – завжди повна чаша, причому будь це і міська квартира, і величезний заміський будинок, там завжди панують тепло і затишок.

Шлюб цієї пари – постійна робота по підтримці відносин на належному рівні. Практичність козерогів дозволяють їм забезпечити високий рівень життя не тільки собі, але і своїм дітям. У їхньому шлюбі зовнішня самостійність жінки зрівнюється тим, що чоловік цінує і поважає ці якості, крім того, чоловік здатний оцінити затишок, створений і підтримуваний дружиною. Єдина негативна характеристика такого союзу – замкнутість подружжя по відношенню до навколишнього світу.

Дружні стосунки

Козеріг і козеріг – їх сумісність в дружбі настільки своєрідна, що дуже часто вони виглядають спільниками. Чоловік і жінка можуть стати найкращими друзями, лише тоді, коли обидва сімейні люди або обидва одинаки. Ці люди завжди зможуть знайти спільну мову і стати однодумцями. Їх дружба заснована на довірі, надійна і постійна, вони вкрай рідко сперечаються і при необхідності дають один одному хороші поради.

У дружніх стосунках людей різної статі, ніхто не розповідає про недоліки товариша, адже вони так схожі на їхні власні. Логічно й те, що при описі переваг і плюсів один одного чоловік і жінка розуміюче посміхаються і прихильно реагують — позитивні риси у них однакові, а отже, заслуговують похвали. Представники інших знаків зодіаку, особливо вогняних та повітряних, вважають козерогів надміру раціональними, сухими і нудними.

Кого і як вибирають друзі?

Козероги по своїй суті одинаки, у них не буває багато друзів. При виборі товаришів і соратників, чоловіки і жінки завжди вибирають іншого представника свого знака, на другому місці йдуть інші представники земної стихії. Нечасто можна зустріти козерогів, чиї близькі друзі представники вогняних і повітряних знаків зодіаку. Адже їх сумісність під великим питанням – запальність і легкість погано поєднуються з прагматизмом і вмінням, у що б то не було, твердо стояти на ногах.

Ділові взаємовідносини

Фінансові відносини між представниками цього земного знака успішні в будь-якому випадку. Партнери дійсно вносять однаковий внесок у загальну справу і разом примножують свої капітали. Ключем до взаєморозуміння в даному випадку є стабільність. Чоловік козеріг і жінка козеріг, об’єднавши свої зусилля, прагматизм, працьовитість і амбіції приречені на успіх у будь-яких починаннях.

Робота двох представників знаку землі може довести їх до крайності, якщо вони не будуть періодично нагадувати собі про необхідність відпочинку і коригування подальших планів. Не варто забувати і те, що надмірна жорстокість у боротьбі за місце під сонцем мало кого довела до добра, тому не варто надто агресивно усувати конкурентів на шляху до успіху. Ділова сумісність двох козерогів: два козерога — практично непереможна сила в бізнес-сфері.

Яка максимальна сумісність за східним гороскопом?

Ідеально підходять:

Поєднання бик-змія, бик-півень, бик-мавпа, змія-мавпа, змія-півень, мавпа-півень;

Відмінно ладнають:

Тепер ви дізналися про те, яка сумісність знаків зодіаку козеріг — козеріг, залишилося тільки вивчити гороскопи і успіх вам забезпечений

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: