Сумісність чоловіка Риби з іншими знаками

Сумісність чоловік Риби з іншими знаками має неоднозначне. Це складний і закритий людина, розгадати таємниці його душі дано не кожному. Він досить пасивний, його приховані резерви виявляються лише в критичних ситуаціях. На відносини впливають стихії і планети, які керують знаками зодіаку, східний гороскоп. Але більше всього сумісність залежить від самих партнерів, наскільки сильно вони хочуть продовжувати свою зв’язок.

Зміст:

сумісність чоловіка риби з іншими знаками

Сумісність чоловіка Риби з іншими знаками

Характер чоловіка Риби

Чоловіки, народжені під знаком Риби, романтичні і мрійливі. Вони чудові коханці, якщо їх партнерка володіє чуттєвою натурою. Для сімейного життя шукають більш сильну жінку. Готові допомагати всім, часто забуваючи про власні інтереси. Працівники з них не надто надійні, Риби намагаються перекласти відповідальність на інших. Натомість представники цього знака прекрасно реалізують себе в творчих професіях. Ось основні риси знака:

Характеристика знака зодіаку буде неповною без негативних рис. Риби часто ухиляються від своїх обов’язків. Їм не вистачає напору, щоб досягти кар’єрних висот, успіху в бізнесі. Вони дуже потайливі і замкнуті, що нерідко створює проблеми близьким. Піддаються чужим впливом, можуть пристраститися до алкоголю і навіть наркотиків, схильні до депресій і напади поганого настрою.

Сумісність чоловіка Риби з водяними знаками

Вода обдаровує людей таємничим і потайливим характером, розвиненою інтуїцією. Вони пластичні, вміють пристосовуватися до зовнішніх обставин, володіють неймовірною внутрішньою силою. Ось які знаки управляються водною стихією:

У більшості випадків Риба чоловік має сумісність з іншими знаками води хорошу, адже це його стихія, він її чудово розуміє.

Сумісність чоловіка Риби і жінки Раку

Ця пара майже ідеальна, у них багато спільних рис і вони чудово розуміють один одного. Лідером союзу буде більш практична жінка Рак, вона захищає свого чоловіка, захищає від життєвих негараздів і підштовхує до успіху. Але нерідко буває, що в критичних ситуаціях саме чоловік бере на себе відповідальність. У цієї пари великий потенціал духовного зростання.

У партнерів трохи різне уявлення про матеріальну сторону життя. Рак ощадливий і практичний, її чоловік готовий віддати гроші будь-кому, хто про це попросить. Буває, що подружжя занадто занурені у свій внутрішній світ, перестають ділитися переживаннями і віддаляються. Вони схильні накопичувати в собі образи, що теж не найкращим чином позначається на відносинах.

Сумісність чоловіка Риби і жінки Скорпіона

Кажуть, що така пара найкраща в зодіаку. З ким би не зустрічалися до цього партнери, вони швидко розуміють, що знайшли свою половинку. Вони створюють щасливу і гармонійну сім’ю, в якій лідером виступає жінка. Разом реалізують безліч проектів. Крім того, два знака прекрасно сумісні в сексі.

Проблеми можуть виникнути, якщо жінка буде занадто активно переробляти чоловіка. Він м’який і поступливий, але дозволяє собою керувати до певної межі. Обидва знака — майстра маніпуляції. У своєму бажанні таємно керувати один іншому можуть переступити червону межу і посвариться назавжди.

Сумісність двох Риб

Сумісність Риб між собою гірше, ніж з іншими знаками водної стихії. Ці духовно близькі люди, розуміють один одного на інтуїтивному, підсвідомому рівні. Вони можуть рано виявитися в шлюбі, любов накриває їх з головою. Живе така пара в мріях і фантазіях, відірваної від світу, мало контактує з оточуючими.

Молода сім’я довго залежить від батьків. Вони постійно відчувають матеріальні труднощі. Часто подружжя будують грандіозні плани, але дуже рідко їх реалізовують і втілюють в життя. Матеріальні труднощі можуть вимотати їх в кінцевому рахунку. Сумісність жінки Риби і чоловіки Риби втрачається, пара сваритися і розлучається.

Сумісність чоловіка Риби з вогняними жінками

Стихія вогню — це енергія, влада, цілеспрямованість. Вона породжує яскравих особистостей, готових на все життя боротися за місце під сонцем. Ось які знаки управляються вогняною стихією:

Сумісність Риби у шлюбі з вогняними жінками не найкраща. Але за певних обставин такий союз може виявитися перспективним.

Сумісність чоловіка Риби і жінки Овна

Важко собі уявити, як абсолютно різні люди можуть жити разом. Тим не менш, такі пари зустрічаються. Напруга у відносинах буде завжди. Але загальна мета, схожі погляди на життя об’єднають цих людей. Наполеглива жінка Овен, якою управляє Марс, підштовхне чоловіка до активної діяльності. Він пом’якшить всі гострі кути, додасть відносин чуттєвості та емоційності.

Сварки в родині будуть завжди, адже жінка Овен сумісність з чоловіком Риби має не надто високу. Якщо на чоловіка сильно тиснути, він замикається в собі, стає агресивним. Жінку в такому союзі обурює те, що вона всю відповідальність повинна брати на себе. Навіть такий сильний знак, як Овен, втомлюється від навалилися справ і обов’язків.

Сумісність чоловіка Риби і жінки Лева

Жінка Лев сумісність з чоловіком Риби має не найкращу. Ця пара може досягти відносної гармонії, якщо партнерів об’єднає любов і взаємна повага. Нерозуміння і розбіжності в парі будуть завжди, але в благополучних сім’ях між подружжям існує негласний договір про ненапад, чіткий розподіл ролей та обов’язків.

Сімейне життя двох протилежних знаків нелегка. Левиця з працею розуміє таємниці душі і приховані мотиви чоловіка. Їй здається, що він занадто холодний і не любить її. Чоловікові не дано зрозуміти постійну активність дружини, адже водний знак мріє про спокійне та розмірене життя, чого поряд з Левицею не буває ніколи.

Сумісність чоловіка Риби і жінки Стрільця

Хороші відносини у такій парі — результат кропіткої роботи над собою і безлічі компромісів. Об’єднує партнерів загальне масштабна справа, релігія, діти. Жінка займає лідируючу позицію, чоловік грає роль сірого кардинала. Він стає більш активним в такому союзі, а жінка — проникливою і чуттєвої.

Зруйнувати союз водного та вогняного знаків легко. Стрілець не буде копатися в тонкій і чуттєвої душі партнера, жінці не зрозумілі його перепади настрою. Чоловіка боляче ранить прямолінійність дружини. Він постійно ображається і все більше замикається у своєму внутрішньому світі. Пари дуже швидко розлучаються, колишні дружини і коханці знаходять розраду з іншими, більш відповідними знаками.

Сумісність чоловіка Риби з земними жінками

Стихія землі робить жінку м’якою, ніжною і турботливою. Такі дами прив’язані до сім’ї, чудові господині і чуттєві коханки. Ось знаки земної стихії:

Чоловік Риби непогано знаходить спільну мову з представницями землі. Вони ставляться до нього з материнською любов’ю, але рідко розбираються в тонкощах душі і характеру.

Сумісність чоловіка Риби і жінки Тельця

У цієї пари хороший потенціал, але без роботи над собою стосунки швидко зіпсуються. Телець захищає свого чоловіка, поруч з ним вона вчиться мріяти і переживати більш яскраві емоції. Венера наділила Тільця чуттєвістю, вона може зрозуміти партнера, якщо захоче. Чоловік у такому союзі знаходить стабільність, захищеність, прагматичність і реальний погляд на життя.

Дуже часто у сім’ї виникають конфлікти з-за грошей, подружжя по-різному дивляться на матеріальні витрати. Скритність чоловіка може поставити жінку в глухий кут, вона не вміє розбиратися в тонкощах і таємниці людських душ. Якщо чоловік візьме всі обов’язки на плечі дружини, вона зірветься і влаштує скандал. Навіть такий терплячий знак, як Телець, час від часу виходить з себе.

Сумісність чоловіка Риби і жінки Діви

Сумісність Діви жінки і Риби чоловіки неоднозначна. Цю пару може об’єднати любов, але повного взаєморозуміння їм важко досягти. Хороші відносини в родині будуть, якщо партнери зуміють піднятися вище звичайних побутових питань. Духовний розвиток, захоплення філософією чи релігією можуть зміцнити цей союз. Непогана сумісність у партнерів у ліжку, це теж стає об’єднуючим фактором.

Діва вважає, що її партнер занадто пасивний і мрійливий. Чоловік дивиться на жінку, як на особу, повністю зациклену на побут. Порядок у домі, чисті сорочки і смачна їжа імпонують йому, але він чекає від відносин чогось більшого. Постійні причіпки і критика Діви призводять до того, що чоловік закривається в собі або йде зовсім.

Сумісність чоловіка Риби і жінки Козерога

Сумісність у такому шлюбі висока. Партнери розвинені духовно, в обох є творча жінка. Активна і прагматична жінка Козеріг лідирує в парі. Чоловік відповідає за духовну та емоційну сторону сімейного життя. Козеріг заряджається від чоловіка чуттєвістю, Риби вчаться більш реалістично дивитися на світ.

Сварки в парі можливі, якщо подружжя закриються один від одного. Цим знакам властиво переживати проблеми всередині себе, приховувати почуття. Конфлікти виникають на фінансовій ґрунті. Жінка Козеріг ощадлива, вона не любить витрачати гроші даремно. Для чоловіка матеріальні речі не мають жодного значення, він щедрий і марнотратний.

Сумісність чоловіка Риби з повітряними жінками

Повітря робить жінку вільної, незалежної, легкою в спілкуванні. Представники цієї стихії не люблять брати на себе зобов’язань. Ось які знаки управляються повітрям:

Сумісність в шлюбі чоловіки Риби з повітряними знаками низька. Вони погано розуміють один одного і часто сваряться.

Сумісність чоловіка Риби і жінки Близнюки

Таку пару можна зустріти вкрай рідко. Активна, прагматична жінка насилу розуміє мрійливого і романтичного чоловіка. Спочатку партнерам цікаво разом, хлопець вміє слухати дівчину, вона заряджає його енергією. Чоловіка може повністю поглинути любов, він не помітить недоліків своєї подруги. Часто союз тримається лише на патологічної прив’язаності Риб, яку вони бояться розірвати.

Сумісність жінки Близнюки і чоловіки Риби низька, тому конфлікти неминучі. Дружину дратує повільність і мрійливість чоловіка. Той втомлюється від балакучості, надмірної метушливості подружжя. Ніхто з партнерів не бажає брати на себе відповідальність. В результаті сімейні стосунки закінчуються повним крахом.

Сумісність чоловіка Риби і жінки Терези

Між партнерами виникає сильна духовна зв’язком Терези здатні подарувати гармонію чоловіка, заспокоїти його тривоги. Він, як ніхто інший, розуміє внутрішні сумніви і коливання Терезів. Але загальна сумісність Терези жінки і чоловіки Риби далеко не ідеальна. Вони живуть паралельно один одному і рідко перетинаються. В один момент вирішують, що краще розлучитися.

Лідером у парі вимушено стає жінка. Її не надто влаштовує така роль. З іншими партнерами вона могла б насолоджуватися свободою від відповідальності. Чоловіка теж чекає розчарування. Він мріє про романтичну зв’язку, а отримує поруч з собою прагматичну жінку. Налагодити сімейні стосунки допомагають конкретні цілі, які ставлять перед собою подружжя.

Сумісність чоловіка Риби і жінки Водолія

Між цими знаками Зодіаку існує сильна сексуальна привабливість. Вони не визнають загальноприйнятих стандартів, нерідко живуть у світі фантазій. Об’єднує пару бажання допомагати іншим, великодушність і щедрість душі. Подружжя можуть бути щасливі у шлюбі, якщо знайдуть у собі сили шукати порозуміння.

Сумісність жінка Водолій з чоловіком Риби має не надто високу. У них різні підходи до життя, хоча схожі світогляду. Чоловік живе мріями, жінка більш прагматична, сміливо втілює свої фантазії в життя. Нерідко пара відсторонюється від усього світу, живе своїм внутрішнім життям. Але ще частіше партнери замикаються один від одного, живуть одночасно разом і порізно.

Інші фактори сумісності

Характер чоловіка Риби впливає на його сумісність в шлюбі з іншими жінками. Найчастіше він займає роль веденого. Якщо другу половинку влаштовує такий розклад, відносини складуться відмінно. Багато залежить від того, чи є між партнерами любов, чи хочуть вони самі будувати відносини. Впливає на сумісність не тільки Сонце, але й Місяць. Вогняна стихія робить Риб більш активними, повітряна – швидкими і практичними, а земна додає їм прагматизму.

З ким сумісні Риби чоловіки згідно з китайським гороскопом? Добре складаються стосунки, якщо партнер Змія, Кролик або Коза. Непоганий розклад виходить, коли рік народження жінки Бик, Кінь і Собака. Гірше йдуть справи, коли друга половинка Тигр, Дракон, Кабан або Кабан. Зовсім погано сходиться чоловік з тими, чий рік народження Півень, Мавпа або Щур.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: