Сумісність чоловіка Стрільця з іншими знаками

Сумісність чоловіка Стрільця з іншими знаками в любов, секс і шлюб можна дізнатися, якщо звернутися до східним (китайським) гороскопом.

Зміст:

сумісність чоловіка стрільця з іншими знаками

Сумісність чоловіка Стрільця з іншими знаками

Один із самих щасливих і авантюрних знаків – Стрілець. Скільки жіночих сердець вражав своєю стрілою цей знак зодіаку?

Принц Сатурна – везунчик за життя. За кілька хвилин він може так зачарувати дівчину, що їй нічого не залишиться робити, як здатися на милість переможця. Який же цей серцеїд в любові?

Чоловік Стрілець — Чарівний щасливчик

Стрілець дотепний, він душа і розум будь-якої компанії.

Любов до тварин відразу розташовує до нього жіночий підлогу. Жінкам починає здаватися, що перед ними ласкавий і розуміє співрозмовник. Проте це враження оманливе: він рідко прислухається до жінки, занадто зайнятий собою і своїми враженнями.

Чоловік-Стрілець рідко вступає в шлюб раніше 35 років. Ким би він не захоплювався, віддасть перевагу жінці з елегантною зовнішністю і бездоганною репутацією.

Особливі труднощі виникають з Вагами, Тільцями і Раками. Їхні покровителі – Венера та Місяць, що символізують гармонію та домашній вогнище. Від усього цього Стрільці дуже далекі.

Яку дівчину вибере Стрілець?

Щоб привернути до себе увагу цього принца, дівчина повинна володіти певними якостями:

 • Чарівність, «родзинка» і постійна загадка. Щоб не стало нудно, оголювати свою душу і тіло треба поступово і дозовано.
 • Жінка – це предмет захоплення і заздрості друзів. Обраниця Стрільця повинна завжди виглядати так, ніби вона зійшла з обкладинки журналу: доглянуто, стильно і дорого. Хай всі друзі скажуть, що його дівчина – найкраща. Тоді пристрасні поцілунки і визнання забезпечені.
 • Любов до братів наших менших – головний козир. Буде недостатньо просто підтримати розмову на цю тему. Готуйтеся захоплюватися і милуватися всім пернатим і хвостатим, а також прийняти їх у своєму домі.
 • Адекватна самооцінка і терпіння. Прямолінійність не всім припаде до душі: у одних викличе подив, а інших доведе до нервового зриву. Спокійно ставитися до вказівок на власні недоліки – доля небагатьох. Але результат може окупити всі витрачені зусилля.
 • Відкритість світу. Чоловік цього знака не хоче бачити поряд з собою затворницю, межі життя якої обмежені стінами будинку або квартири. Відкритість світу, бажання пізнавати все нове і здатність переносити всі позбавлення, пов’язані з таким способом життя, – все це повинно бути в арсеналі супутниці Стрільця.
 • Характеристика Стрільця по знаків східного гороскопу

  Китайський гороскоп стверджує, що на характер і долю людини впливає рік, в який він народився. Розглянемо Стрільця в поєднанні з іншими східними знаками.

  Стрілець-Щур

  Яскравий і життєрадісний чоловік, що народився в рік Пацюка, знаходить риси недовірливості, агресивності та метушливості. Але є один плюс: у характері з’явиться здатність заробити гроші навіть за відсутності видимих можливостей.

  Чоловік у поєднанні цих знаків не приваблює романтичних жінок. Тому одні з найкращих варіантів – це леді з панівним раціональним початком.

  Ідеальна сумісність:

  Відсутність сумісності:

  Зустріч з таким чоловіком залишить двоїсте відчуття: з одного боку, це добрий і м’який характер, широка посмішка і веселі жарти, з іншого, працьовитість, сила і впертість. У любові такої Стрілець буде йти напролом і до кінця. Проте з ним буває нудно, тому що в сумісному житті все має бути по його порядку і розкладом.

  Жінка поруч з таким представником повинна твердо стояти на ногах, любити фізична праця і поменше розмірковувати. Сім’я, діти і будинок – ось основні принципи такого союзу.

  Дуже цікаве поєднання, одне з найбільш сильних і спритних. Чітка постановка цілей, поетапний шлях їх реалізації. Такі чоловіки можуть завоювати жінку одним поглядом. Його візитна картка – це стиль. Він не любить пускати пил в очі, кожне слово – точне попадання в ціль і ні краплі брехні.

  У ліжку цей чоловік – король. Під стать собі він буде шукати королеву. Вона повинна не тільки ідеально виглядати, але і відповідати свій красою і силою супутнику. Особливо розумних Тигр-Стрілець недолюблює, хтось повинен їм милуватися.

  Романтичні і наївні натури – дуже легка здобич. Але якщо жінка зуміє приховати свої кігтики, то Тигр виявиться ласкавим кошеням в її руках.

  Стрілець-Кролик

  У цій сполучуваності знаків втілені зовнішній блиск, дипломатичність і бажання бути в центрі уваги. З легкістю завойовуючи увагу жінок, Стрілець-Кролик дуже розбірливий у виборі. Йому нікуди поспішати, і ця неквапливість змусить дівчат похвилюватися. Такий чоловік буде грати почуттями, поки не награється. Якихось рішень і вчинків можна і не дочекатися.

  Жінка, яка його приборкати, повинна мати воістину ангельським терпінням. Посмішка чеширського кота її обранця може стати хижим оскалом, тому в сімейному житті цей чоловік – далеко не подарунок.

  Стрілець-Дракон. Цей хлопець дуже везучий і хитрий. У стосунках з жінкою він ніколи не дасть більше, ніж вона подарує. Його розважливість і деякий цинізм ховаються під маскою дуже потужної харизми.

  Такого чоловіка дуже важко буде окільцювати. І навіть якщо це станеться, він буде прагнути вислизнути з шлюбних уз на свободу. Дуже швидко йому набридає. Щоб утримати його, треба постійно змінюватися і дивувати.

  Стрілець-Змія

  Стрілець, який народився в рік Змії, відрізняється здатністю до глибоких роздумів. Він не буде поспішати з прийняттям рішень, хоча і виглядає досить легковажно. Незважаючи на свою успішність у справах, в любові таким чоловікам не щастить. Причина: в надмірної суворості до себе і обраниці.

  Цілі створити сім’ю цей чоловік перед собою не ставить. Але йому подобаються ніжні і турботливі жінки, які можуть створити затишок і подарувати тепло.

  Стрілець-Кінь

  Чоловіки цього знака вміють зачарувати. Вони завжди прагнуть більшого, не зупиняючись на досягнутому. Запас життєвої сили дозволяє брати все нові й нові висоти в житті.

  У любовних стосунках з боку чоловіка багато впертості. Він ніколи не буде підлаштовуватися під дівчину. Тільки ласкою і переконанням можна переконати Стрільця-Кінь. Тому для Овна жінки і Стрільця чоловіки, які народилися в рік Коня, сумісність буде абсолютною, особливо в шлюбі.

  Стрілець-Коза

  Веселий і авантюрний Стрілець року Кози надзвичайно талановитий. В тих сферах життя, де потрібно проявити акторські здібності, він досягне успіхів і визнання.

  Під таким чоловічим чарівністю та харизмою не встоїть жодна жінка. Але в коханні цей знак зодіаку дуже перебірливий, тому жорсткий кастинг на даму серця пройде далеко не кожна. Переможе та, яка вміє захоплюватися чоловіком і вчасно промовчати. Жінки-лідери і яскраві красуні тільки відштовхнуть нашого героя.

  Стрілець-Мавпа

  Різкі перепади настрою, легковажність і самовпевненість – риси Стрільця під роком Мавпи.

  Він досить егоїстичний в ліжку. Йому не подобаються скромні і затиснуті панянки.

  Постійний пошук себе призведе до частих змін партнерок. Таким знайти щастя в коханні та шлюбі дуже важко.

  Але цей чоловік зможе подарувати любов і ласку при правильному підході.

  Стрілець-Півень

  Гороскоп стверджує, що чоловіки таких знаків дуже щасливі в любові. Причому зусиль до цього вони не докладають ніяких. Помітний зовнішній вигляд, бездоганне почуття гумору і сильна чоловіча харизма притягують жінок.

  Беручи свої успіхи як належне, Стрільці-Півні рідко можуть зберегти тривалі відносини. Сім’ї створюють рідко, зосереджений на собі і своїй улюбленій справі. Між сім’єю і друзями вибере останнє.

  Жінці, розділила з ним долю, доведеться багато зусиль докласти, щоб інтерес до неї не згас.

  Стрілець-Кабан

  Одне з небагатьох поєднань східного і європейського гороскопа, в якому переважає раціональне начало.

  Стрільці цього року народження побоюються проблем і воліють обходити їх. При зустрічі з жінкою Кабан(кабан) вони будуть задавати питання, розпитувати спільних знайомих. Для них головне – впевненість у своїй супутниці. Якщо є хоч якісь натяки на непорядність або лукавість дівчата, всі контакти з нею припиняться.

  Чоловік такого типу не буде вибирати між кращими красунями міста. Йому потрібна «домашня» жінка, яка буде потурати всім прохань і примх.

  Так як сам Стрілець чоловік любить свободу, то сумісності зі Стрільцем жінкою не буде.

  Стрілець – Собака

  Прямолінійність знаку Стрільця в поєднання з роком Собаки стає жорсткістю і нетерпимістю до інших. Всі недоліки будуть висловлені в обличчя і приправлені деякої злістю. Така людина дуже складний в спілкуванні і спільному житті.

  Якщо жінка зможе бути ніжною, уважною і доброю, то у вірності чоловіка можна не сумніватися. Він буде будувати сім’ю і будинок з посиленим старанням і завзяттям.

  З усіх цей – самий надійний сім’янин. Ласкавого слова рідко можна почути, але кам’яна стіна забезпечена.

  У шлюбі з мудрою жінкою він досягне певних висот у кар’єрі.

  Про сімейних відносинах

  Створення сім’ї ніколи не стане метою розвитку відносин. Але кожен Стрілець розуміє, що тільки поруч з коханою дружиною та дітьми він може розвиватися далі і бути щасливим. Знайшовши продовження в дітях, цей мазунчик Сатурна стане справжнім батьком і вірним чоловіком. Але як довгий шлях до такого щастя, знають тільки зірки.

  Ось і всі характеристики зодіаку, успішних у всіх відносин.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: