Сильні заговори на удачу і на гроші

Сильні заговори на удачу і на гроші

Правильно підібраний заговір на удачу і гроші допоможе вирішити конкретний фінансове питання, позбутися злиднів або зробити грошове везіння постійним супутником. Нижче ви знайдете заговори і молитви для залучення грошей і удачі, корисні поради щодо енергії процвітання і багатства.

Зміст:

Заговори і молитви на удачу і гроші

Заперечувати магічну силу слова і думки сьогодні не ризикне навіть скептик. Енергія, яка присутня в усьому, робить зі звичайних фраз своєрідний інструмент, здатний створювати і руйнувати. Одне слово, що несе негативну або обмежує інформацію може перегородити шлях до благополуччя, а інше, що становить заговір на удачу і гроші — наповнити енергією процвітання. Щоб слово набуло чинності, здатну залучити багатство і успіх, необхідно вкласти в нього все своє бажання. Прекрасним помічником у цьому стане візуалізація: малювання картин в своїй уяві, що символізують достаток. Ця техніка дає додаткову, дуже потужну енергію будь-якого ритуалу.

Виконувати обряди слід з чистим серцем і легкою душею: потрібно простити оточуючим вільні або мимовільні образи, вибачитися перед усіма за свої помилки. Досить зробити це перед своєю совістю, чесно і щиро. Відчуття внутрішньої гармонії, віра в силу слова і уяву перетворюють в диво навіть самий неймовірний заговір або молитву.

Добре зарекомендував себе ритуал, активний по непарних днях. Його проводять вночі, на зростаючому місяці. На золотисту монету або купюру наговорювати слова:

Як багато риби в воді, так нехай багато грошей мені, як багато дерев в лісі, так нехай буде багато грошей мені, рости, ніч, зростає і мені рабу Божому (ім’я), багатства дай!

Текст вимовляється тричі, після чого монету або купюру необхідно заховати в правий (якщо стояти обличчям на схід) східний кут квартири на дванадцять днів. Після закінчення терміну заговорённие гроші треба витратити.

У кожен парний день календаря особливу силу набуває молитва, яку читають на п’ятак, перед тим як закопати його під осику:

Бог з тобою, моє фільтром сажі. Рости паростком, живи урожаєм. Як тебе не миша не згризе, Черв’як НЕ проточить, Так щоб і мої гроші ніхто не сурочіл. В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. амінь

Тепло енергії везіння можна відчути якщо в кімнаті запалити три церковні свічки, Окур ладаном приміщення, безперервно читаючи:

Я відкрила двері, Покликала удачу, Буду жити красиво, Весело, щасливо.

Заговори в молодий місяцьа на гроші

Магічну силу Місяця закликали на допомогу ще наші предки, причому кожну фазу цієї планети використовували для певних обрядів. Для додавання багатства, збільшення вже нажитого, отримання бажаного результату в справах, ідеальним часом визнано молодий місяць або молодий, зростаючий місяць. У цей період процеси, які підпадають під вплив Місяця, активно ростуть, тому будь-яка заговір на удачу і на гроші буде дієвим.

У перші дні нового місяця рекомендують починати розмову джерельну воду, нею згодом кроплять гаманець і місце зберігання фінансів. Старовинна, слов’янська молитва:

Господь приступи, Матір Божа допоможи. Місяць народився худ та тонкий, мати-ніч його живить, щодоби додає. Був худий, а став повною Місяцем. Так у мене було грошей зле, а стане повна калитка, як повна Місяць. Амінь.

Щоб збільшити прибуток, потрібно розчинити в джерельній воді три щіпки солі, скропити цим розчином три мідні монети, вийти у двір під молодий місяць, перебираючи грошики в руках і тричі промовити:

Місяць молодий місяць! Скільки в небі звездок, скільки води в морі — настільки буде в моєму кошелі грошей!

Потім загорнути монети в хустку і носити при собі до наступного молодий місяцьа, матеріальний стан помітно покращиться. Ритуал корисно проводити кожен раз, коли в небі з’являється тонкий серп Місяця. Добре знали як залучити удачу і гроші цигани. Незважаючи на кочовий спосіб життя, вони були далеко не бідними. Циганські ритуали складні, але творять чудеса.

Якщо в перший день молодий місяцьа принести з лісу мох, три білих каменю і сім жолудів, можна виконати обряд, що залучає кошти дуже швидко. Жолуді і камені загортають в мох, перев’язують сірої ниткою, кладуть біля ліжка на якій лягають спати. Лежати в ліжку доведеться цілу добу — від півночі до півночі. У наступну опівночі слід встати і закопати зв’язку під колючим кущем — шипшиною, трояндою, агрусом, три рази обійти навколо рослини зі словами:

Ми довів оппрал, дик тулі визна манде.

Ця фраза перекладається з циганського так:

Мій Бог нагорі, подивися вниз на мене.

Провести 24 години в ліжку складно, але це кращий заговір, якщо терміново потрібні гроші.

Сильні заговори на гроші в повний місяць

Повний місяць дивний час — особливо чутливі люди можуть відчувати емоційну і фізичну нестабільність, психічні розлади, зорові галюцинації. Проте, заговори в повний місяць на гроші мають потужний ефектом. Неодмінна умова таких ритуалів — чистий, не затуманений місячне світло, що ллється на монети або купюри.

Візьміть дванадцять монет, покажіть їх повному Місяці, сім раз скажіть:

Все живе і зростаюче множиться і збільшується від сонячного світла, а гроші множаться від місячного. Гроші, ростіть, розмножуйтесь, додають і мене не цурайтесь. Мене (ім’я) збагатите і до мене вже приходьте. Нехай буде так довіку!

Заговорённие монети смешайт з іншими грошима в гаманці. Корисно зробити грошовий амулет, який зберігається в гаманці і закликає туди достаток. Амулетом може служити монетка, гаманцеві мишка або зображення дорогих речей, про які ви мрієте. На обраний предмет вимовляють текст:

Місяць росте, а з нею ростуть мої доходи. Як вода воду за собою тягне, так само до мене гроші тягнуться. Амінь!

Заклинання на гроші біла магія радить повторювати щомісяця, тоді достаток і багатство ніколи не покине будинок і гаманець.

Чорна магія — заклинання на гроші

Достаток обрядів білої магії дозволяє вирішити матеріальні проблеми за допомогою творчих енергій природи, Космосу, Всесвіту. Тому звернення до чорної магії практикується вкрай рідко, її ритуали не проходять без ускладнень в інших життєвих сферах. Використання магічних заклинань на гроші дуже небезпечно для психічного здоров’я, воно пов’язане з контактом з темним світом. Швидкість досягнення результату ні з чим не можна порівняти, коли гроші і успіх призиваються чаклунством. Але його вартість з точки зору Вселенських законів, незрівнянно висока. Приймаючи допомогу чорної магії, доведеться розплачуватися: здоров’ям своїм та своїх близьких, чистотою душі.

Проте, таке чаклунство затребуване. Ритуальним числом в подібних обрядах вважається тринадцять, саме таку кількість свічок, монет і днів необхідно для вдалого дійства. На заході, при запалених свічках, в заздалегідь підготовлену дерев’яну шкатулку, по одній кладуться тринадцять монет лицьовим зображенням вниз. Після кожної монети читається закляття:

Від верху до низу йде струна дзвінка, нитка темна. Забирає до себе час нічний, поступається місцем світу денного. Кладу на дно дбайливо, збираю в жмут швидко, кличу слабкість скоро. Як краплі роси вранці збираються, так мої монети разом інших зберуть. Кличу з ночі до ранку, виведу з вечора днем. Міняю місцями сонце, збираю на дно пригорщами гроші.

Тепер потрібно закрити кришку, капнути зверху по краплині воску з кожної з 13 свічок і на воску хрест-навхрест покласти два власних волоса. Весь цей набір необхідно заховати в будинку до наступного заходу, тоді шкатулку відкривають зі словами:

Забрала, забираю, заберу. Чи не випущу, слова не віддам!

На тринадцятий день з моменту здійснення ритуалу шкатулку разом з вмістом потрібно спалити. Доторкатися до попелу і монет заборонено — це до біди фінансового характеру. Беріть їх тканиною або користуйтеся рукавичками. Доторкнутися до них повинна людина, у якого ви відберете достаток. Зазвичай їх підкидають ворогам, які відрізняються непоганим матеріальним становищем. Можна відібрати достаток і у випадкову людину, доходи якого видають, наприклад, дорогі речі. Цей ритуал є краднік — спосіб відібрати необхідне магу у іншої людини.

Правила заговорів на гроші

Щоб грошові заговори подіяли, необхідно дотримати ряд правил, властивих цьому виду ритуалів:

 • Грошові заговори можна робити тільки тим, хто дійсно потребує коштів. Неприпустимо проводити з цікавості або керуючись принципом «грошей багато не буває».
 • Магія грошей не подіє, якщо людина, що проводить обряд, знаходиться в стані фізичної ситості. Духи просто не повірять в його потреба! За три дні до ритуалу треба витримати пост, а з світанку обумовленого дня краще нічого не їсти взагалі.
 • Не можна читати заговір з листа, однак міняти порядок слів або спотворювати їх теж недозволено — слід вивчить заклинання напам’ять.
 • Грошова магія відноситься до числа найсильніших, тому категорично не можна займатися магією на залучення грошей вагітним жінкам, щоб не нашкодити майбутній дитині. Навіть на етапі планування вагітності вдаватися до грошових обрядам не рекомендується.
 • Обряди вимагають чіткого дотримання часу проведення. Одні прив’язані до днів тижня, інші до фаз місяця. Якщо порушити правила, магія не подіє в кращому випадку, в гіршому — зашкодить.
 • Той хто замовляє грошовий ритуал професійного магу, повинен оплатити послугу, інакше гонораром стане душа замовника. Гроші в якості оплати не підходять. Сільські знахарки здавна брали оплату продуктами (але не алкоголем!).
 • Кожен заговір на удачу і на гроші починає свою дію з підсвідомості людини, що здійснює ритуал. Віра в диво, яка властива кожному, дозволяє відчути власні сили і здатність бути успішним і багатим людиною. Дозволяючи собі бути багатими, спокійними і щасливими, більшість людей такими і стають.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: