Сильні молитви на всі випадки життя, які допомогли

Сильні молитви на всі випадки життя, які допомогли

Як тільки у людини в житті відбувається якась ситуація, то він відразу шукає вихід з неї. Якщо це негативна подія, то він підносить до Господа питання про те, за що йому таке. А якщо радісне — то не завжди ми дякуємо Господу за надіслану нам благодать і допомога. Найчастіше для спілкування з Богом використовують спеціальні тексти, які називаються молитвами.

Їх є велика кількість і кожна з них відповідає певному випадку, але є й такі, які називають універсальними.

Є кілька видів молитов:

Не варто забувати про те, що в православ’ї стоїть прославляти: Господа, Діву Марію, Святу Трійцю. Існує 3 основні сильні молитви на всі випадки життя, які допомогли великій кількості віруючих людей. Їх читають в будь-яких ситуаціях.

Пам’ятайте про те, що молитва повинна вимовляється неспішно і з усвідомленням сенсу її слів. Не потрібно робити це тільки для галочки. Вкладайте в кожне слово всю свою душу, любов і віру. Тільки такі щирі молитви здатні принести позитивний результат. Перелік таких молитов наступний:

«Отче наш»

«Отче наш, що єси на небесах! Хай святиться ім’я Твоє, нехай прийде Царство Твоє, нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі. Хліб наш насущний дай нам днесь; і прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим; і не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого. Амінь»

«Богородице, діво, радуйся»

«Богородице Діво, радуйся, Благодатна Маріє, Господь з Тобою, Благословенна Ти між жонами, і благословенний Плід утроби твоєї, яко Спаса народила еси душ наших. Амінь»

«Символ віри»

«Вірую в єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого.

І в єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків; Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, родженого, несотвореного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося.

Нас заради чоловік і нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився з Духа Святого і Марії Діви і став чоловіком.

І був розп’ятий за нас за Понтія Пилата, і страждав, і був похований.

І воскрес на третій день, як було написано.

І возшедшаго на небеса, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, Його ж царству не буде кінця.

І в Духа Святого, Господа, Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків.

В єдину, святу, соборну і апостольську Церкву.

Визнаю одне хрещення на відпущення гріхів.

Чекаю воскресіння мертвих, і життя будучого віку. Амінь.»

Їх повинен знати кожен православний християнин і читати щодня.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: