Молитва про живих батьків

Молитва про живих батьків

Кожна людина в цьому житті з’явився на світ завдяки двом людям — тата і мами. На жаль не всі сім’ї живуть в повноті до кінця своїх днів. Дуже часто сім’ї на увазі тих чи інших причин дуже часто батьки розлучаються. Але незважаючи на це батьки залишаються батьками. І їх вибирати не можна. Протягом усього життя трапляються різні події, і кожна людина повинна їх любити і шанувати. Якщо діти залишають батьківський дім і не можуть часто його провідувати, тоді слід читати молитву про батьків живих, за здоров’я. Адже в православ’ї кожна дитина повинна віддавати свою повагу своїм батькам священний обов’язок через молитву.

Православні молитви за живих батьків

Молитву дітей про живих батьках прийнято читати в будь-якому віці. Найчастіше такі прохання підносять перед образом наступних святих:

Найсильніше прохання читається святий Богоматері. Воно допомагає не тільки вберегти батьків від хвороб, але і дозволяє забезпечити їх надійної невидимою захистом від негативу, який дуже часто відвідує кожного з нас. Звичайно для того, щоб вона була дієва її потрібно читати не тільки в скрутні життєві хвилини. Читати молитву за живих батьків Господу і Богоматері потрібно щодня і регулярно. Найкраще це робити щоранку, при цьому важливо щоб прохання вимовлялися з деякими рекомендаціями.

Як правильно читати молитву за здравіє батьків

Кожна православна молитва читається згідно благословення священнослужителя. Безумовно кожен батько гідний поваги, але особливої ​​уваги вони вимагають в хвилини тривоги. Іноді під дією тих чи інших злих сил батьки можуть неправильно розуміти таку турботу. У таких ситуаціях дуже важливо зберігати спокій і розуміння.

Постарайтеся по можливості відвідати храм. Купити 12 освячених свіч. Обов’язково замовте молебень за здоров’я. Потім пройдіть в храм і поставте поруч з кожним ликом, що зазначений вище по три свічки. Перед кожним чином потрібно читати молитовне прохання. Не обов’язково його вимовляти сигнальними словами з молитвослова. Можна його вимовити і своїми словами. Головне, щоб слова були від чистого серця і з добрими помислами. Перед тим як звертатися до кожного святому потрібно прочитати молитву «Отче Наш».

Якщо немає можливості відвідати храм, тоді можна вимовляти молитви вдома. Для цього не обов’язково все вище перераховані ікони. Досить мати один зі святих ликів будинку, для того щоб прочитати молитву про батьків. Для цього достатньо взяти ікону і усамітнитися в спокійному місці, щоб можна було зібратися з думками. Запаліть свічку перед ликом. Після чого прочитайте три рази «Отче Наш».

І тільки після цього слід прочитати прохання про батьків. Якщо в будинку немає ікон, то їх рекомендується придбати. Так як сила прохань стане набагато сильніше якщо їх вимовляти поруч зі святими зображеннями.

Текст молитви за здоров’я батьків Богоматері:

Про Пресвята Діво, Мати Господа Всевишнього, Скоропослушная Заступниці всіх, до Тебе з вірою вдаються, благаю Тебе: умоли Сина Твого, щоб Він почув молитву мою. Поглянь із висоти небесної і снізойді до слізного прохання моєму. Відпусти, Господи, всі гріхи батьком моїм, вольния і невольния. Даруй, Господи, їм прощення Своє яко на землі, так і на небесах. Подовж їм століття їх на довголіття і зміцни їх у здоров’ї і розумі. Господи, як Ти любиш Мати Свою і шануєш Отця Свого. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: