Молитва про прощення гріхів свого роду

Молитва про прощення гріхів свого роду

Давно померлі прабатьки здатні впливати на долю всіх поколінь. Якщо в роду були раскаявшиеся родичі, відповідальність лягати на всіх нащадків до дванадцятого покоління. Очиститися можна молитвами про прощення гріхів свого роду.

Навіщо читати молитви

Будь-яка людина, який намагається в житті, але постійно відчуває труднощі в здійсненні своїх починань, повинен задуматися, чому це відбувається. Коли народжується дитина в родині, він успадковує не тільки зовнішні риси, але і родову гріховність. Це пов’язано з гріхопадінням прабатьків, які ніхто не відмолити і вони не прощені Господом. Тому розплачуватися доводиться нащадкам, але ще гірше, якщо розплата полягає в хвору дитину.

Молитва про прощення гріхів свого роду допомагає позбутися:

Як відмолити родові гріхи

У стародавні часи в селянських сім’ях було багато дітей і одного сина посилали в відлюдники, щоб він відмолювати погані вчинки сім’ї. Також намагалися ріднитися з тими людьми, де не було бездітних, алкоголіків, виродків, нерозважливих, розпусти. Розплата за порушення моральних законів помітна, коли в роду всі особи жіночої статі стають самотніми матерями або чоловіки потрапляють в місця позбавлення волі.

Священні служителі і богослови в питанні очищення роду виділяють важливі умови:

Для того щоб відмолити гріхи слід скласти перелік прабатьків до сьомого покоління. Родичі по лінії, що відходить, наприклад тітки і дядька сюди не включаються. Мама і батько перше покоління, бабуся з дідусем друге і так далі. Вносити необхідно в два переліки, перший живуть, другий померлі.

Існують три потужні молитви за покійний свій рід і молитви про прощення гріхів свого роду:

Псалом 90-й

Що живе допомогою Вишнього, під дахом Бога небесного оселиться. Скаже Господеві: «Ти заступник мій і пристановище моє, Бог мій, на Тебе уповаю». Він тебе вирве з тенет ловців і від бунтівного слова. Плечима Своїми захистить тебе, і під крильми Його заховаєшся ти. Щитом захистить тебе істина Його. Не будеш боятися страху ночі, стріли, що вдень, виразки, що ходить у темряві, зарази, що нищить опівдні. Тисяча впаде біля тебе, і десять тисяч праворуч від тебе — до тебе таки не наблизяться. Тільки дивитися будеш очима своїми і побачиш відплату грішникам. Бо ти сказав: «Господь — надія моя». Вишнього обрав ти притулком своїм. Чи не прийде до тебе зло, і пошесть не наблизиться до оселі твоєї, бо ангелам Своїм Він звелів зберігати тебе на всіх твоїх дорогах. На руки візьмуть тебе, щоб не спіткнувся ти своєї ноги! Об кАмінь. На гаспида і василіска наступиш і потопчеш лева і змія. «Так як він на мене покладався, то Я врятую його, укрию його, бо він знає ім’я Моє. З ним буду в недолі: закличе Мене — і почую його, врятую його та прославлю його, довготою днів нагодую його і він бачити буде спасіння Моє».

Псалом 50-й (покаянний)

Помилуй мене, Боже, з великої милості Твоєї і з великого милосердя Твого, очисти беззаконня моє. Обмий мене від беззаконня мого і від гріха мого очисти мене, бо беззаконня моє я знаю, і гріх мій повсякчас переді мною. Тобі Одному я згрішив і лукаве перед Тобою вчинив, тому справедливий Ти будеш будеш у мові Своїй, переможеш, коли Ти судиш. Бо ось, я в беззаконні зачатий я і в гріхах породила мене мати моя. Ти ж істину полюбив: невідоме і таємне мудрості Своєї Ти явив мені. Окропив мене иссопом, і я очищуся, обмиєш мене, і я стану біліший від снігу. Дай мені достав радість і веселощі — і зрадіють кістки смиренні. Відверни лице Твоє від гріхів моїх і беззаконня мої очисти. Серце чисте створи в мені, Боже, і духа праведного віднови в нутрі моєму. Не кидай мене від лиця Твого і Духа Твого Святого не відніми від мене. Поверни мені радість спасіння Твого і духом могутнім укріпи мене. Навчу беззаконників шляхів Твоїх, і нечестиві навернуться до Тебе.

Визволи мене від (пролиття) крові, Боже, Боже спасіння мого І радісно, ​​хвалитиме язик мій правду Твою. Господи! Відкрий уста мої, і вони сповістять хвалу Тобі. Якщо б Ти захотів жертви, я дав би, (але) на цілопалення Ти не любиш. Жертва Богові — дух; серцем скорботним і смиренним Бог не знехтує. Ущаслив, Господи, за Твоїм благоволінням Сіон, і нехай вишикуються стіни єрусалимські. Тоді будеш благоволить до жертви правди, приношення і всепалення, тоді покладуть на Твій вівтар тельців.

Символ віри

Вірую в єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків; Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, родженого, несотвореного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Нас заради чоловік і нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився з Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І був розп’ятий за нас за Понтія Пилата, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І вознісся на небеса, і сідящ праворуч Отця. І знову прийде у славі судити живих і мертвих, Його ж царству не буде кінця. І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В єдину, святу, соборну і апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення гріхів. Чекаю воскресіння мертвих і життя будучого віку. Амінь.

Читати молитовний текст необхідно починати з себе, потім батька й матері і продовжувати дідусеві та бабусі і так далі. Звичайно, неможливо знати імена прабатьків до сьомого покоління, але можна просто вказувати статус за кого читається текст: «Віддаю свій голос за прадідуся по лінії матері раба Божого».

Існує дуже сильний молитовний текст, який читається двічі протягом року з 18 на 19 вересня свято архістратига Михаїла і з 20 на 21 листопада Михайлов день. О дванадцятій годині ночі Архістратиг Михаїл опускається в пекло, і крилами, відганяючи полум’я, веде тих, про кого молили. Покійних необхідно згадувати поіменно і додавати слова: «всіх рідних по плоті до Адамова коліна».

«О, Господи Боже Великий, Царю Безначальний, пішли, Господи Архангела Твого Михайла на допомогу свого раба напочатку (ім’я) вилучено мене від ворогів моїх видимих ​​і невидимих! Про Господній Архангел Михайло, вилий миро влагостині на раба свого (ім’я). Про Господній Михайла архангеле, демонів Сокрушитель! Заборони всім ворогам, що борються зі мною, сотвори їх як овець та зламай їх, як порох перед вітром. Про Господній великий Михайла архангеле, шестікрилатий перший княже і воєводі невесних сил, херувимів і Серафим! Про Господній угодний Михайла архангеле! Будь мені допомогу в усьому: в образах, в скорботах, у печалях, в пустелях, на перехрестях, на річках і на морях тихе притулок! Боронь, Михайла архангеле, від усякої принади диявольських, егда почуєш мене, грішного раба свого (ім’я), який молиться тобі і кликав би Ймення твоє святе, прискорить на поміч мені, і почуй молитву мою, про Великий архангеле Михайла! Поведи вся хто противиться мені силою Чесного Животворящого Хреста Господнього, молитвами Пресвятої Богородиці і Святих Апостол, і Святого Миколая Чудотворця, Святого Андрія Юродивого і Святого Пророка Божого Іллі, і Святих великомученик Микити і Євстафія, Преподобних Батько всіх святителів і мученик і всіх святих небесних сил. Амінь.»

Щоб молебень був ефективним, необхідно відвідати церкву і бути присутнім на службі. Після цього помолитися за померлих і поставити свічку за упокій. Будинки молитовний текст вимовляють протягом 40 днів. Що очищає обряд включає три тексту і починається з «Отче наш», потім основний:

«Господи Милосердний і Суддя праведний, прошу вибачення у Тобі за те, що коли-небудь я за своїм нерозумінню образи завдав кому-небудь в цьому житті або в минулих моїх життях. Я стверджую перед ликом твоїм Святим, що всіх прощаю, хто мене образив вільно чи мимоволі в цьому житті або в минулих моїх життях. Господи Всемилостивий прошу вибачення за всіх моїх померлих родичів і за всіх моїх нині живих родичів. Господи Всемилостивий, прошу вибачення за всіх своїх предків, які за життя на землі образили словом, справою чи думкою інших людей. Порошу Тебе, Господи, пробачити весь мій рід за зло, яке могло виходити від нас усіх нині живих і вже покійних. Наповни всіх моїх родичів живуть нині і тих, хто народиться світлом, любов’ю, гармонією, силою і здоров’ям. Очищення прошу для всього свого роду. Амінь».

Закінчується обряд вдячною молитвою.

Текст покаянної молитви про прощення гріхів свого роду:

«Господи, молю Тебе про всіх тих попередніх століть і живуть, бо вони і ми, грішні вільно і мимоволі засмутили, образили, або спокусилися словом, справою, думкою, веденням або незнанням тебе. Господи Боже! Відпусти нам і їм гріхи наші, взаємні образи; викорени, Господи, із сердець наших всяке обурення, підозру, гнів, злопам’ятність, сварки і все те, що може перешкоджати любові і зменшувати братолюбство. Помилуй, Господи, усякому прохача Твоєї допомоги. Господи! Створи донині днем ​​милосердя Твого. Подай кожному по проханню його, будь пастирем заблуканих, веди до світла Божого непровідних, будь наставником, лікарем для хворих, утішником вмираючих і приведи нас всіх до світла пізнання, прощення, покаяння і щирої любові до Тебе і блаженному заспокоєнню. Відпусти, Господи, гріхи всім перш кануло в вірі й надії Воскресіння, батькам, матерям, братам і сестрам наша, і сотвори їм вічну пам’ять. Святий Боже, Святий міцний, Святий безсмертний, помилуй нас! (3 рази) Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.»

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: